شعله های آتش نمی پرداخت رویداد کارکنان در طول COVID-19 تعلیق; Oilers ارائه کمک

شعله کلگری را نمی خواهد کمک به خود پاره وقت ساعتی و رویداد کارکنان خواهد شد که underemployed در تعلیق NHL فصل.

شعله های آتش با ارسال یک ایمیل به ساعات روز و رویداد کارکنان وقتی NHL متوقف فصل روز پنج شنبه به عنوان لیگ تعلیق بازی را امتحان کنید و محدود کردن گسترش این رمان coronavirus.

“آلبرتا اشتغال استانداردهای مستلزم آن است که کارفرمایان با ارائه 24 ساعته برای لغو برنامه ریزی شیفت” گفت: این ایمیل که به دست آمده توسط The Canadian Press در روز شنبه.

“Grad-careers خواهد پرداخت کارکنان که در آن اطلاع رسانی لغو شد کمتر از 24 ساعت. بدون پرداخت خواهد شد ساخته شده برای شیفت با لغو بیشتر از 24 ساعت متوجه.

“موثر مارس 12, 2020, تمام بازی های آینده به حالت تعلیق درآمده و قابل ملاحظه ای در تمام برنامه ریزی ساعتی شیفت لغو شده اند.”

کلگری ورزش و سرگرمی (grad-careers) رئیس جمهور و رئیس اجرایی جان باقلا گفت: grad-careers استخدام 1500 نفر از کارکنان پاره وقت.

Grad-careers نیز صاحب غربی هاکی لیگ قاتل و ملی چوگان سرپهن لیگ Roughnecks. هر دو از این لیگ نیز به حالت تعلیق در فصل خود را به تلاش و مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

یک درخواست برای نظر فرستاده شده به کلگری ورزش و سرگرمی توسط The Canadian Press شد و بلافاصله بازگشت.

شمال واقعی ورزش & سرگرمی رئیس علامت Chipman, که اجرا می شود Winnipeg Jets گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه خود در شرکت پاره وقت کارکنان نیز از شانس.

“کسانی هستند که در بخشی از زمان توافق” Chipman گفت. “کار می کنند زمانی که ما کار می کنند. بنابراین متاسفانه به حدی است که ما در حال قرار دادن بر روی نشان می دهد و بازی ها کسانی بدیهی است که نمی خواهد که یک تماس به کار می کنند.”

این Edmonton Oilers به دنبال سرب از تورنتو افرا برگها و ونکوور کناکز در شنبه اعلام کرد طرح خود را برای کمک به کارکنان خود را تا تفاوت خود را به طور منظم درآمد و چه استخدام بیمه را پوشش میدهد.

“مکث NHL هاکی, کنسرت ها و رویدادهای در راجرز جای ضربه زدن هر کس سخت است اما آن را ایجاد کرده است و حتی بیشتر وضعیت دشوار برای ما تقریبا 1,650 کارکنان پاره وقت. به عنوان یک نتیجه, ما در حال نورد از یک برنامه کمک به اطمینان از رفاه خود محافظت شده است” گفت: Oilers سرگرمی گروهی رئیس جمهور و رئیس اجرایی تام Anselmi.

“همه کارکنان پاره وقت تحت تاثیر موقت توقف عملیات ما را دریافت مالی پرداخت به پل آنها را بین خود حداکثر EI و مزایای خود را به طور منظم درآمد متوسط باقی مانده فصل به طور منظم بازی.”

Oilers همچنین گفت: آنها خود را ادامه خواهد داد برنامه غذایی و بیش از حد مواد غذایی است که فاسد شدنی خواهد بود اهدا به ادمونتون مواد غذایی بانک.

این تصمیم شبیه به یک ساخته شده توسط Maple Leafs ورزش و سرگرمی (MLSE) که صاحب NHL Maple Leafs, NBA را رپتورز آمریکا هاکی لیگ Marlies و لیگ برتر فوتبال Toronto FC — که همه را به حال خود فصل معلق شده است.

MLSE پرده برداری از جزئیات یک برنامه برای کمک به نزدیک به 4000 پاره وقت و رویداد کارکنان در Scotiabank عرصه BMO زمینه و کوکا کولا سالن بزرگ در روز جمعه.

Canucks ورزش و سرگرمی (CSE) که صاحب ونکوور کانوکس و راجرز آرنا با انتشار بیانیه ای در اواخر روز شنبه در تشریح برنامه های خود را در پهن.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

“CSE متعهد شده است برنامه ای است که کمک خواهد کرد که هر پاره وقت کارمند که نیاز به حمایت” ترنت کارول شرکت مدیر عامل افسر گفت. “این برنامه خواهد شد بر اساس نیاز های فردی برای جلوگیری از مشکلات مالی در طول این غیر منتظره اشتغال اختلال.”

سناتورهای اتاوا و مونترال Canadiens را نشان می دهد که چگونه آنها را مسئله بیکاری برای رویداد خود را کارکنان.

روز شنبه Buffalo Sabres گفت: آنها ادامه خواهد داد به پرداخت بخشی خود را-زمان کارکنان است. نیوجرسی شیاطین Tampa Bay Lightning و سن خوزه کوسه ها ساخته اند آن را روشن آنها را دنبال مسیرهای مشابه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>