Floodlines: داستان غیر طبیعی فاجعه

منتشر شده در مطبوعات اقیانوس اطلس را در هشت بخش, پادکست, گزارش Vann R. نوکرک دوم به بررسی پیامدهای بعد lev

توسط NEWS-SINGLE در 22 اسفند 1398

"ما می دانیم که چرا levees را شکست. ما در حال حاضر ساخته شده levees که شکستن نیست همان راه دوباره" روایت اطلس تحریریه Vann R. نوکرک دوم در Floodlines. "اما همانطور که برای مردم—کسانی که نمی توانستم دوباره—محله ها و جوامع که فقط پایه به عنوان بنای یادبود در حال حاضر در حالی که دیگران رشد وجود دارد بسیاری از چیزهایی که هیچ levees می تواند تعمیر. برخی از چیزهایی که شاید حتی عمیق تر از زمین و آب است."

این داستان از چه چیزی نهفته است عمیق تر از زمین و آب از یک فاجعه در حال انتظار درست در زیر سطح چشمانداز به میراث امریکا—که اشکال Floodlines یک گیج هشت-بخش پادکست از اقیانوس اطلس به بررسی آنچه اتفاق افتاده است در نیواورلئان پس از levees را شکست. گزارش و میزبانی توسط Ams R. نوکرک دوم اجرایی تولید شده توسط کاترین چاه و تولید شده توسط آلوین Melathe و کوین تاونسند Floodlines revisits داستان Hurricane Katrina از طریق تجارب چهار Orleanians—Le-ان ویلیامز فرد Johnson, آلیس Craft-Kerney و شنی روزنتال—که در شهر باقی مانده را از طریق طوفان و پیامدهای آن و کسی که هنوز زندگی با عواقب.

تمام هشت بخش از Floodlines پوشا نزدیک به چهار و نیم ساعت در دسترس برای گوش دادن به در امروز کامل در هر پادکست برنامه (اپل پادکست Spotify در Stitcher گوگل Play) و در theatlantic.com/floodlines. بافته شده در سراسر موسیقی نیواورلئان آهنگساز مسیحی اسکات که به شکل یک hauntingly زیبا موسیقی متن فیلم.

Floodlines نشان می دهد که فاجعه بار نتیجه levee نقض در نیواورلئان بود و در نتیجه نه از یک فاجعه طبیعی اما از یک غیر طبیعی: شکست دولت, رسانه ها و جامعه منجر به یکی از اشتباه ترین حوادث در امریکا امروزی است. در نظر گرفتن شنوندگان از طریق تجارب Le-ان ویلیامز فرد Johnson, آلیس Craft-Kerney و شنی روزنتال و در شنیدن توطئه و شایعاتی که سوخت گزارش های رسانه ای و تیره رسمی پاسخ نوکرک نشان می دهد که دولت های شکست خورده در آن اساسی ترین کار است. صنایع دستی-Kerney توصیف آن به نوکرک این است: "به عنوان یک فرد از رنگ شما همیشه آن را در پشت ذهن خود را که دولت واقعا نمی مراقبت در مورد شما. کاترینا اعتبار آن است. آن سمان آن است."

Floodlines همچنین پرسش و گاهی اوقات unearths جدید حسرت از مقامات مسئول این کشور پاسخ: مایکل براون سابق FEMA مدیر; سپهبد راسل اونوره مورد تحسین قرار گرفته به عنوان یک سیاه و سفید "جان وین" برای هماهنگی تخلیه Superdome و مرکز کنوانسیون و سابق نیواورلئان رئیس پلیس ادی قطب نما. قهوه ای و مصاحبه با نوکرک به طول انجامید شش ساعت در یک نقطه او مجادله با اینکه به عذرخواهی و برای چه.

در یک ارز نوکرک خواسته براون در مورد عدم پاسخ و اذعان است که هزاران نفر از مردم گرفتار شده بودند در مرکز کنوانسیون. چگونه می تواند خود را در سازمان از دست رفته این ؟ براون گفت: "ما نداشت. ما می دانستیم آنها وجود دارد. من می دانستم که بلافاصله. من می دانستم که بلافاصله." نوکرک فشرده: "آن را غیر منطقی برای کسی که می آیند و می گویند" ما دیدن شما در اینجا? یا "ما میخوای بیا تو"? شما می توانید راه رفتن از Superdome به مرکز کنوانسیون. هیچ کس راه می رفت و یا تلاش برای آن را در 36 ساعت؟"

قهوه ای پاسخ داد: "من فکر می کنم اذعان قطعه—من فکر می کنم حق با شماست. من فکر می کنم شما راست در آن یکی. من فکر می کنم شما کاملا حق با شماست ... وجود دارد این است که هیچ توضیحی برای آن به غیر از من فکر می کنم که نقطه سیستم غرق شد ... من فقط فکر می کنم ما باید این انتظار غیر واقعی است که این بوروکراسی فدرال فقط می توانید بلافاصله انجام مسائل. و آن را فقط نمی تواند."

برای 163 سال اقیانوس اطلس شده است به صورت داستان سرایی; Floodlines بر اساس این سنت و نشان دهنده اطلس اولین تاخت و تاز کردن به صورت صوتی. سردبیر جفری گلدبرگ توضیح می دهد که بازگشت به داستان بعد levees شکست "ارائه یک راه برای توضیح مسائل مربوط به نژاد و طبقه و حقیقت و دروغ. ما می دانستیم که این یک راه برای کشف رابطه ما با طبیعت خود را. اما ما نمی دانم پس چگونه تکان دهنده مربوط به آن خواهد بود. کاترینا مشخص شده یک نقطه انفصال در تاریخ کشور ما یک لحظه زمانی که آمریکایی ها آمد به درک که گاهی سواره نظام آمدن نیست."

###

مطبوعات تماس با ما:

آنا Bross + هلن توبین // اقیانوس اطلس

press@theatlantic.com

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im