مواد غذایی بانک ها نمی تواند مانند این

ایده های تقاضا خونتان. و نشست آن است که گران تر از همیشه. بدون تغییرات بیشتر به فدرال و دولت کمک های غذایی

توسط NEWS-SINGLE در 18 اردیبهشت 1399
داوطلبان توزیع مواد غذایی در اورشلیم جدید کلیسا در Kissimmee, Florida, در تاریخ 17 آوریل سال 2020 است.Paul Hennessy / NurPhoto از طریق گتی

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

امروز بسیاری از آمریکایی ها که هرگز نیاز به کمک برای تغذیه خانواده خود را در حال تبدیل شدن به موسسه خیریه آنها به عنوان مبارزه با عواقب بیماری همه گیر کوروناویروس.

برای درک بهتر این بحران من در تماس با یک دوجین مختلف گرسنگی-امداد سازمان است که در حال تقلا برای دیدار با افزایش ناگهانی در تقاضا. سطح نیاز و آسیب پذیری است که کارکنان خود را شرح داده بود و هشدار دهنده. این سازمان' ابتکار تحت شرایط فعلی قابل توجه است. اگر هیچ چیز تغییر هر چند آنها اجرا از غذا و پول است. مقامات دولتی می تواند کمک فوق العاده با ساخت آن را آسان تر برای مردم را به واجد شرایط برای مواد غذایی تمبر حتی فراتر اخیر اضطراری اصلاحات را-برنامه های کمک اغلب طراحی شده به منظور محدود کردن ثبت نام به جای تضمین تغذیه برای هر پرتاب از کار در جهانی همه گیر.

در شهرستان سان Diego پنجم پرجمعیت ترین کشور غیر انتفاعی تغذیه سن دیگو گزارش می دهد که تقاضا در آن 300 سایت های توزیع است تا حداقل 40 تا 50 درصد است. "افرادی که چهار هفته پیش بود زندگی طبقه متوسط زندگی در حال حاضر و پیدا کردن خود را در بدهی, بدون, نقدی, قادر به پرداخت هزینه برای خود ضروری ترین نیازهای" وینس سالن این گروه مدیر عامل شرکت به من گفت. سازمان آنلاین "food finder" ابزار تجربه یک افزایش بزرگ در ترافیک است که آن وب-ارائه دهنده خدمات میزبانی وضع پهنای باند مجازات است.

جلسه سان دیگو افزایش تقاضای مورد نیاز سازگاری. به طور معمول "نجات" مواد غذایی—مواردی که در غیر این صورت پرتاب کردن خود را به عنوان تاریخ روش حساب برای 97 درصد از تغذیه سن دیگو توزیع شد. تا زمانی که گیر این گروه دریافت unpurchased مواد غذایی از 204 استارباکس مکان هر شب از سال است. بسیاری از کسانی که در فروشگاه ها در حال حاضر بسته شده است. این سازمان به طور معمول بیش از حد مواد غذایی از 260 فروشگاه های مواد غذایی بیش از حد, اما مصرف کنندگان شده اند, جوراب زنانه ساقه بلند به اندازه کافی به تازگی است که بسیاری از قفسه ها برداشت و تمیز.

Volunteers herding a line of cards at a food bank.
داوطلبان کارگردانی اتومبیل به دریافت مواد غذایی از یک سایت توزیع در لس آنجلس. Patrick T. Fallon / ایسنا

در اولین هفته از این بحران کمبود مواد غذایی از این منابع جبران شده توسط رستوران ها و هتل ها و پذیرایی شرکت هایی که اهدا موجودی خود را به عنوان shutdown آغاز شد. اما یک زمانی ثروت باد آورده—و برخی از آن مواد غذایی بسته بندی شده صنعتی در اندازه ها که کار خوبی در آشپزخانه های تجاری اما ضعیف برای parceling به خانواده ها است. برای جبران کمبود نجات غذایی, تغذیه, سن دیگو در حال حاضر خرید و فروشی در همان سیستم که در آن فروشگاه های مواد غذایی خود را در حال شتاب گرفتن سفارشات. مواد غذایی بانک ها نیز نیاز به پرداخت قیمت حق بیمه. روز ما صحبت هال مجاز $97,000 خرید مرغ و گوشت خوک.

رو به گرسنگی Foodbank در غرب ویرجینیا استفاده می شود برای خدمت مورد 129,000 مردم در یک روز معمولی. آن مدیر اجرایی, Cynthia D. Kirkhart شاهد همان افزایش شدید در تقاضا از دولت صادر شده خود را اقامت در خانه سفارش دهید. سپس خرده فروشی کمکهای مالی که بانک مواد غذایی دریافت از همکاران مانند خارج شده و Kroger کاهش حدود 90 درصد و زمان تحویل برای خریداری مواد غذایی رشد از یک هفته به هشت یا 10 هفته. "بین 30 مارس و 8 مارس قرار می گیرد سفارشات بیش از $487,000 برای مواد غذایی و برخی از آن نمی تواند از ورود تا اواخر ماه ژوئن اما حداقل من به طور منظم هجوم آمدن" او به من گفت. "من کل بودجه برای این سال حدود $500,000. من دوباره بودجه در حال رفتن به نگاه بیشتر شبیه 1.2 میلیون دلار به 1.5 میلیون دلار است که با یک چشم انداز خوش بینانه برای آنچه که اتفاق می افتد با این بیماری همه گیر و چگونه ما در حال بهبود است."

Kirkhart می تواند در نوسان است که خرید به دلیل ذخایر ساخته شده است تا از طریق صرفه جویی و جمع آوری کمک مالی. بزرگ شنی فروشگاه مبلمان خرده فروش به خواست مشتریان خود را برای اهدای 50 دلار به رو گرسنگی برای تغذیه یک خانواده برای یک هفته. در عید پاک, هلندی میلر گروه خودرو حمایت سه کلیسا در یک ایستگاه تلویزیون محلی و زد ads طول می شکند اصرار مواد غذایی-بانک کمک های مالی. "در یک ساعت وجود دارد 53 اهداکنندگان جدید," او گفت:. هنگامی که مواد غذایی اهدا شده به طور مستقیم پشتیبانی از مرتب سازی و توزیع آن ساده نیست و Kirkhart گروه را تشویق می کند مردم را به پول زمانی که ممکن است. بانک غذایی می تواند به 7.5 وعده های غذایی در هر دلار ، "من می توانید 50 دلار تبدیل جادویی با اقتصاد مقیاس."

در شهرستان ونتورا ایالت کالیفرنیا سازمان مواد غذایی و به اشتراک گذاری شده بود توزیع 1 میلیون پوند از مواد غذایی در هر ماه قبل از این بیماری همه گیر. این رقم در حال حاضر دو برابر. گارد ملی هوایی است که کمک به آن را برای بسته بندی کردن جعبه برای درایو-از طریق وانت حوادث. عرضه آن در زمان ضربه هنگامی که در دسترس بودن مواد غذایی برای نجات قابل توجهی کاهش یافت. اما کالیفرنیا غیر منتظره ای بزرگ محلی کشاورزی و صنعت باعث می شود تامین, تازه, تولید آسان تر از در بسیاری از جوامع آمریکایی. "فراوانی از مازاد تولید ما شاهد سراسر کشور است به خصوص متمرکز در شهرستان ونتورا چرا که ما در تولید به اندازه کافی برای تغذیه بازار جهانی" مواد غذایی و به اشتراک گذاری اظهار داشت: در انتشار. "ما در حال توزیع محصولات تازه با هر پاپ آپ توزیع, اما در این زمان ما باید منابع و امکانات به دریافت و توزیع همه چیز است که ارائه شده به ما."

آلاسکا چهره شرایط مختلف. مستقر در لنگرگاه غذا بانک آلاسکا برخورد با حدود 75 درصد تقاضا بیشتر از حد معمول—در یک دولت که پخش کردن, جغرافیا باعث می شود جمع آوری و توزیع چالش های خاص. اکثر مواد غذایی باید وارد شده از جاهای دیگر است. و هنگامی که شاهکار است انجام گرفتن است که مواد غذایی را به پرت و دور افتاده روستایی و جوامع به دست نیازمندان شامل مجموعه کانال توزیع. "به تازگی برجسته حامل هوا RavnAir اعلام ورشکستگی و عملیات خود را متوقف. بنابراین نگرانی از جوامع کوچکتر در مورد چگونه آنها در حال رفتن به کالا" کارا Durr سازمان مدیر عمومی نامزدی به من گفت. "دیگر شرکت های هواپیمایی را به شدت به پر کردن شکاف, اما وجود دارد مقدار زیادی از اتاق تکان دادن در این سیستم است."

گرفتن مواد غذایی به کودکان نیازمند سخت تر از قبل با مدارس دولتی تعطیل. بانک غذایی از آلاسکا به طور معمول اجرا می شود یک برنامه تابستان برای کودکان و نوجوانان بیش از حد, اما بسیاری از سازمان ها است که به کمک آن عبور مواد غذایی را هنوز امضا در این سال با توجه به عدم اطمینان در مورد در حال اجرا یک سایت توزیع در یک بیماری همه گیر.

آنچه را تغذیه نیازمند آلاسکا آسان تر است ؟

زمانی که دولت فدرال شروع به دادن مزایای بیکاری از 600 دلار در هفته فراتر از آنچه متحده به طور معمول ارائه بسیاری از خانواده ها رو لازم تاسیسات بلکه خود را بیش از درآمد واجد شرایط مورد نیاز برای این طرح کمک های غذایی مکمل برنامه برنامه فدرال قبلا و هنوز هم محاوره—شناخته شده به عنوان مواد غذایی. این افراد نیاز به درخواست مجدد برای ضربه محکم و ناگهانی زمانی که مزایای بیکاری اجرا Durr گفت.

آلاسکا یکی از کشورهای که نمی کند و در عین حال اجازه می دهد تا ساکنان به ثبت نام برای ضربه محکم و ناگهانی آنلاین. برنامه های کاربردی نیاز به یک کاغذ امضا با وجود این مشکلات قابل توجهی درگیر در سفر به و از اکثر جوامع روستایی. اخیر چشم پوشی اجازه خواهد داد که بانک غذایی از آلاسکا به استفاده از تلفنی امضا یک بار سیستم را برای آنها تنظیم شده است. اما بار اداری کاهش خواهد یافت اگر مردم لگد ضربه محکم و ناگهانی به دلیل مختصری افزایش درآمد نیازی به درخواست مجدد فقط هفته بعد.

این واگرا شرایط در مناطق مختلف بر اهمیت دانش محلی در نشست چالش های پیش رو. اما مواد غذایی-بانک کارکنان در هر منطقه به توافق رسیدند که تغذیه به افرادی که به آن نیاز است پیچیده مقررات به منظور جلوگیری از سوء استفاده از ضربه محکم و ناگهانی برخی از آنها اضافه شده به تازگی به عنوان سال گذشته است. خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل به متحده اجازه تغییر برخی بی طاقت فرسا واجد شرایط محدودیت ها و روش های, اما نه همه کشورها گرفته اند استفاده کامل از جدید که انعطاف پذیری و گرسنگی-کمک حامیان به نام های اضافی برای اصلاحات مانند گسترش توانایی سفارش غذا آنلاین.

بیشتر سخاوتمندانه مواد غذایی-تمبر مزایای کمک خواهد کرد بیش از حد. "ما باید در ارائه کمک های غذایی به عنوان بیشتر خانواده ها مبارزه مالی و غذایی ما بانک ها فشار به کمک" نماینده مایک دویل یک دموکرات از ایالت پنسیلوانیا نوشت در توییتر تایید کرد که فشار بر بانک های مواد غذایی کاهش خواهد یافت هنگامی که خانواده ها را برآورده می تواند بیشتر از مواد غذایی خود را نیاز EBT با استفاده از کارت برای خرید های آنلاین و در سوپر مارکت ها.

به خصوص در ماه های آینده زمانی که اجتماعی فاصله جلوگیری خواهد شد بسیاری از بازگشت به کار و حتی خفیف ناآرامی می تواند ثابت کند بسیار آسیب رساندن به این کشور ایالات متحده خواهد بود بهتر است با تمرکز بر گرفتن مواد غذایی به افرادی که به آن نیاز دارید به جای نگه داشتن آن را از کسانی که نمی.

"این یک لحظه باور نکردنی اضطراب و ترس در جوامع ما و بحران بهداشتی اولیه ترس همه است. اما بحران اقتصادی است به همان اندازه وحشتناک به مردم و آنها محزون بیش از عدم وجود یک مسیر رو به جلو" سالن, تغذیه, سن دیگو به من گفت. "آنها درک نمی کنند که چگونه ما می رویم به در این محیط و آنچه در آن شبیه به خارج شدن از آن.

"اما زمانی که شما با قرار دادن یک جعبه از مواد غذایی در کسی دست به من اجازه تجدید نظر است که چون ما با استفاده از درایو-از طریق خطوط در حال حاضر. هنگامی که شما با قرار دادن یک جعبه از مواد غذایی در کسی و نگاه شما را از طریق شیشه جلو اتومبیل و آنها را به یک موج گاهی اوقات آنها را در حال لبخند زدن و گاهی اوقات آنها را در حال گریه, اما برای بسیاری از آن است که یکی از امیدوار و خوش و مهربان چیزی است که اتفاق می افتد به آنها را که تمام روز. و مواد غذایی است احشایی ترین نیاز انسان. بدون تغذیه مناسب ما نمی توانیم انتظار مردم برای رسیدگی به هر گونه چالش است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب