<em>گسترده ای از شب </em>لگد کردن ما عجیب و غریب تابستان-فیلم فصل

فیلم اولین اکران در هفته است که یک خزنده, علمی تخیلی, هیجان انگیز از اولین فیلمساز شما باید با توجه به پرد

توسط NEWS-SINGLE در 9 خرداد 1399
گسترده ای از شب یک, شبح وار, بصری قابل توجه داستان در مورد تازه رادیو sleuths شکار یک فرازمینی سیگنال های صوتی.آمازون نخست

گسترده ای از شب نمی تواند صریح تر در مورد آن را تحت تاثیر قرار. اندرو پترسون در اولین فیلم جریان در آمازون نخست تصویری امروز ارائه شده است به عنوان یک شبح وار قسمت از یک منطقه گرگ و میش–esque نشان می دهد به نام "پارادوکس تئاتر" پخش در تلویزیون یکپارچهسازی با سیستمعامل. این فیلم هوشمندانه گام میکرو-بودجه sci-fi, thriller مجموعه در اواخر دههی 50 در سایه Sputnik. و با تشکر از این بیماری همه گیر کوروناویروس تنها راه برای دیدن آن زمانی که آن را باز بر روی صفحه نمایش بزرگ دو هفته پیش بود که در بسیاری از 1950s از سالن های: رانندگی در تئاتر.

ملی بسته شدن سینما فرستاده است معمول تابستان-فیلم فصل به خواب زمستانی. هر بمب دارای قدرت تخریبی به تعویق افتاده است و هنوز هم وجود دارد هیچ تصویر روشنی از زمانی که سینما را بازگشایی در یک به اندازه کافی گسترده مقیاس برای استقبال از کسانی که فیلم بازگشت. Drive-ins رفته از کهنه لقب به ستون فقرات امروز (لاشی) هفتگی گیشه گزارش. بنابراین شایسته است که سینما عجیب و غریب تابستان است که در حال لگد کردن با رجعت مانند قریب به اتفاق از شب—یک داستان تازه رادیو sleuths شکار یک فرازمینی سیگنال های صوتی است که می گوید یک داستان آشنا با وهم آور عیاری.

زیبایی شناسی است که گرگ و میش در منطقهو طرح می تواند حق را از X-فایل های. اما با وجود آن روی صفحه نمایش کوچک را تحت تاثیر قرار و کوچک بودجه گسترده ای از شب است تکان دهنده سینمایی سرشار با نوع نوآوری شما به ندرت می بینیم از یک فیلمساز. آن را به من یاد ریچارد کلی Donnie Darko, Rian Johnson آجریا جنیفر کنت The Babadook—تمام مقیاس کوچک نوع قطعه است که عمل به عنوان تماس-کارت, فیلم, که در آن مدیران خود را پرتاب هر بیت از ویژوال نمایی آنها می توانند در بینندگان با انرژی از کسی که ممکن است شانس دیگری کنید.

اولین عمل گسترده ای از شب است گفت: در طولانی ناگسستنی عکس با بازیگران پارس rat-a-تات گفت و گو (از جمله '50s صدایی قصار مانند "لحن مرد!" و "چه داستان بلبل?") به عنوان آنها آسیاب در اطراف یک دبیرستان ، تنظیم داستانی شهر کوچک Cayuga, New Mexico, و هر کس به تشکیل تشویق در اول بسکتبال تیم. پترسون دوربین دم همراه به عنوان اورت (با بازی جیک هوروویتس) یک bespectacled هوشمند-aleck, رادیو, جی, در roams در مورد تجارت zingers با دیگر دانش آموزان است. در نهایت اورت اجرا می شود به پری (سیرا McCormick), switchboard operator و همکار audiophile.

خیلی از اقدام اولیه به نظر می رسد بی اهمیت اما این نقطه است. پترسون است nudging بیننده را به گوش دادن به توجه به جزئیات کوچک و به تمرکز بر روی شخصیت های که ممکن است به نظر می رسد مهم این طرح است. پس از 20 دقیقه از chit-chat, پری حل و فصل کردن در شب-تغییر شغل می شنود و سر و صدا بیش از این خطوط یک زمزمه سر و صدا است که نشان می دهد همه چیز در مورد عجیب و غریب. او هشدار اورت که شروع به تماس گرفتن در مورد این پدیده در ایستگاه رادیویی محلی. ناگهان دوربین به طرز مرموزی هنوز هم وجود دارد هیچ اقدامی در این زمینه برای منحرف کردن اذهان بیننده. همه که گوش همه انجام شده است در مورد پرداخت.

این فریب آمیزی ساده و پترسون پذیرای که مینیمالیسم به جای اجازه دادن به آن را مانع همه چیز. در یک توالی اورت طول می کشد یک تماس از یک غریبه که می گوید یک داستان در مورد یک دولت توطئه در تن مسکوت; در حالی که صفحه نمایش می رود به طور کامل سیاه و وادار کردن مخاطب به تمرکز بر روی فراموش نشدنی او به گفت و گو است. به عنوان تنش ميگيرد و اورت و پری تیم را امتحان کنید و کشف کردن منبع مرموز, سیگنال, فیلم جهش به بالا-انرژی حالت عجله در اطراف خود را خالی شهر دیوانه وار در جستجوی پاسخ هایی که به نظر می رسد فقط دور از دسترس است.

با توجه به دمه پارانویا که آویزان بیش اواخر 50s وجود دارد مقدار زیادی از فرصت پرتاب برای حوادث نگران کننده است که شروع به اتفاق می افتد در Cayuga: تهاجم شوروی سابق سیا دخالت بیگانگان بازدید کنندگان نوجوان توهم. اما این اسکریپت توسط جیمز مونتاگ و Craig W. سانگر نیست ترک آن تالار اسرار جواب داده نشده. به جای تکه تکه آن را می سازد به سمت اوج است که بینندگان باید ببینید که اگر به آنها توجه شده ایم. تحت این آرامترین لحظات گسترده ای از شب به عنوان خزنده و موثر به عنوان بلندترین. پترسون دوربین whooshing در سراسر شهر به وحشت فوران هیجان نزد اما تا پری سکوت تکیه به کلید خود را به عنوان او تلاش می کند برای شناسایی صداهای وزوز خارج از آن.

من آرزو می کنم من می تواند دیده می شود قریب به اتفاق از شب در یک درایو در تئاتر با توجه به '50s vibes; آن می تواند زوج کاملا با سفر به شیرین چشمه پس از آن. اما واقعا این فیلم برای سینما دیده می شود در تاریک ترین اتاق در بزرگترین صفحه نمایش ممکن است با کل جمعیت ساکت و خم شدن به جلو به عنوان تعلیق ساخت آغاز می شود. من به شدت امیدوارم که تجربه می تواند بازگشت—با وجود تمام حلقههای این فیلم که لذت من بیشتر دلتنگ برای. اما آن را به اندازه کافی رضایت بخش دانستن است که بینندگان در سراسر کشور هنوز هم می توانید لحن در خانه و اجازه دهید این فیلم آنها را شگفت زده. فقط مطمئن شوید که شما خاموش کردن چراغ ،

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب