"در حال حاضر ما منتظر": به تعویق انداختن عمل جراحی سرطان در طول Coronavirus بحران

تفاوت بین "resectable" سرطان است که می تواند جراحی برداشته و یک "unresectable" یکی حذف است که بیش از حد خطرناک

توسط NEWS-SINGLE در 3 اردیبهشت 1399
Tumor on cloth.
تفاوت بین "resectable" سرطان است که می تواند جراحی برداشته و یک "unresectable" یکی حذف است که بیش از حد خطرناک می تواند چند هفته.عکس توسط پیتر Stackpole / زندگی مجموعه عکس / گتی

چند هفته قبل از coronavirus آمار شرقی—یک عمر پیش به عبارت دیگر—شریک زندگی من پسر عموی متوجه یک توده در سینه اش. مادر او تا به حال جان سالم به سرطان پستان پس از چند مرحله بعدی شد تعجب: مشاوره بیوپسی و زمانی که بیوپسی تایید سرطان بازآرایی از تقویم به منظور زمانبندی lumpectomy. یک آشپز با آموزش او در زمان تمام این مراحل اولیه با آرامش و بهره وری به عنوان هر چند نصب و راه اندازی یک محیط کلی محل: تمام آنچه که باقی مانده بود که در واقع عمل جراحی است. آن را به اتفاق می افتد در یک شنبه در بیمارستانی در بوستون با سخت جراح سینه من می خواهم پاک به عنوان یک کارآموز. پس از آن ویروس آمار جراحی اش تلقی می شد "انتخابی" و ما مختصر و مفید به روز رسانی از شوهرش طریق متن پیام: "عمل جراحی با تاخیر چند ماه. استروژن درمانی است."

به محض این که کلمه "همه گیر" ساخته شده آن را به ملی زبان در مارس جراحان در بیمارستان من خواسته شد برای به تعویق انداختن غیر فوری بازديد تبدیل به مجازی بازدیدکننده داشته است که در صورت امکان و لغو اعمال جراحی الکتیو. این اقدامات تا به حال چندین اهداف: برای به حداقل رساندن تماس بین افراد تحت stay-at-home سفارشات به آزاد کردن فضا در سیستم مراقبت های بهداشتی برای انتظار افزایش بدحال coronavirus بیماران و کاهش استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی و یا P. P. E. هر عمل جراحی می, ضرورت استفاده از ماسک و محافظت از چشم و هم موقت را عامل-اتاق ونتيلاتور که پزشکان ممکن است نیاز به زمانی که افزایش آمار. عمل جراحی تا به حال به دقت در نظر گرفته شود و در صورت امکان به تعویق افتاده.

در واژه های پزشکی انتخابی معنا "غیر ضروری" اما به جای نشان میدهد که عمل جراحی می تواند با خیال راحت بدون تاخیر پزشکی عمده عواقب به بیمار است. در تخصص من—من در سال آخر اقامت در گوش و بینی و گلو جراحی—بسیاری از روش ها صراحت انتخابی. هیچ کس استدلال می کند که چهره آسانسور و یا شنیدن ایمپلنت چیزی جز انتخابی. شرایط اضطراری مانند خونریزی, انسداد راه هوایی و یا عفونت گوش که به مغز باعث مننژیت هستند آسان به تعریف به عنوان "اورژانس." اما "فوری" عمل جراحی که نه انتخابی و نه اضطراری, اما که انسان تحت COVID-19 محدودیت های یک منطقه خاکستری. در بیمارستان که در آن کار میکنم تعریف آنها تا کنون مانده است تا به فردی جراحان.

نزدیک میز جلو از اتاق عمل در بیمارستان یک صفحه نمایش بزرگ به نام "هیئت مدیره" نمایش روز موارد با رنگ شاد coördination نشان می دهد که آیا بیمار در اتاق (سبز) عمل جراحی را آغاز کرده است (aquamarine) آن است که تا پایان (رویال آبی) و یا بیمار شده است منتقل می شود به پس از بیهوشی مراقبت های ويژه (صورتی). نه هر کس موافقت با لغو استراتژی: حضور یک پزشک من با کار نگران است که می تواند به ایجاد مانع جمع شدن از عمل جراحی; ما باید افزایش حجم ما او استدلال کرد. اما او پیروی و موارد شروع به سقوط کردن هیئت مدیره خروج یک فرد از درجه اعتبار ساقط.

تناقض انجام بخشی از ما به معنای نه انجام چیزی که ما تا به حال آموزش داده شده است را انجام دهید و این آمار در برخی از جراحان حرفه ای هویت. "من ساخته شده است برای نشستن در خانه" یک همکار در بیمارستان دیگری به من گفت. "من یک جراح چون من می خواستم برای کمک به مردم است." او ویران شد در نیاز به تماس با بیماران بسیاری از آنها تا به حال طرح میتوانست زندگی خود را به منظور برنامه ریزی عمل جراحی به آنها بگویید که موارد خود را خواهد بود به طور نامحدود به تعویق افتاد.

بیش از همه, من افتخار می کنم که من نهاد بود و در نظر گرفتن COVID-19 بحران جدی: نه هر کس شد. هر چند هیچ کس در مورد آن را لغو کرده بود عواقب مالی برای جراحان که درآمد بستگی به بهره وری خود را برای این موسسه است که به شدت وابسته به فولاد حجم; و برای عامل-اتاق کارکنان که ممکن است در صورت اخراج و یا furloughs اگر عمل جراحی نیست که انجام شده است. یک متخصص بیهوشی در کشور دیگری ranted به من در مورد یک جراح و اصرار داشت که یک عملیات برای خوش خیم پروستات بزرگ بود "صرفه جویی در زندگی روش." (آن نیست.) نهادهای دیگر شد pilloried در اخبار برای اقدام با رویه لوازم آرایشی و بهداشتی با وجود دستور واضح و روشن از کالج آمریکایی جراحان. "آن را مانند غرب وحشی در اینجا" همکار من griped. "ما در مورد این روز و آن را مانند" آنچه آنها فکر می?' "

در ابتدا همه سرطان عملیات به نظر می رسید به سقوط به "فوری" رده. عدم درمان سرطان رشد می تواند شور و نشاط و در سر و گردن که در آن ما عمل آنها می تواند حمله مهم سازه های مجاور باعث تهدید کننده زندگی خونریزی یا فلج اعصاب مهم و یا در حال تبدیل شدن بسیار بزرگ است که آنها باعث خفگی و یا جلوگیری از یک بیمار از بلع. حتی در این سن از شیمی درمانی و پیوند سلول های بنیادی عمل جراحی یک درمان اولیه از سر و گردن سرطان. بعلاوه تفاوت بین "resectable" سرطان به این معنی که می توان با جراحی برداشته و یک "unresectable" یک معنی یکی است که مورد تاخت و تاز مناطق خواهد بود که بیش از حد خطرناک برای حذف, می تواند به عنوان کمی تا چند هفته. آن را سخت به استدلال می کنند که یک بیمار مبتلا به یک تومور بزرگ در دهان او نباید خود را عمل جراحی برنامه ریزی شده. به هر حال استدلال رفت و آن را عمل جراحی سرطان: آن نه انتخابی.

اما خطر یک بیمار پیمانکاری COVID-19 در بیمارستان پس از عمل نیز نگرانی: بیماران مبتلا به سرطان که تحت عمل جراحی بزرگ نیاز به چند روز و حتی چند هفته بهبود می یابند و می توانند در معرض این ویروس که در طول بستری شدن در بیمارستان. تبدیل شدن به آلوده در حالی که دوره نقاهت بعد از عمل جراحی می تواند ویرانگر باشد.

من تا به حال فکر می کردم به همان اندازه در مورد به تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو به عنوان یک راه برای محافظت از پزشکان و پرستاران است اما در طول هفته گذشته به عنوان رئیس ساکن یک گزارش از دانشگاه استنفورد شروع به گردش نشان می دهد که آناتومیک مناطق به طور منظم مواجه سر-و-گردن جراحان—مانند تنفس حفره دهان و نازوفارنکس—بالاتر خطر برای COVID-19 گسترش از ما پیش بینی کرده بود. در همان زمان ما شروع به درک که بسیاری از بیماران می تواند بدون علامت حامل بنابراین ما قبل از عمل-علامت غربالگری به احتمال زیاد از دست رفته بیماران آلوده. دیگر سر-و-گردن جراحان در سراسر کشور لغو شد همه به جز موارد اضطراری و یا نیاز به قبل از عمل COVID-19 تست و یا با استفاده از N95 ماسک برای هر عمل جراحی که درگیر راه هوایی یا غشاء مخاطی دهان و یا بینی.

"من باید به شما احساس رایگان به شما می گویند ترجیح می دهند برای انجام هر یک از این موارد امروز" ارشد جراح به من نوشت از آبی در اواخر ماه مارس است. "من به طور کامل توجه خود را انتخاب کنید." کمک به او را هرگز اختیاری قبل از; ناگهان هر عملیات به نظر می رسید به حمل قریب به اتفاق خطر است. اما آن را به زودی مسئله. پس از استنفورد گزارش آمد هر مورد در بیمارستان ما لغو شد برای بقیه روز. هیئت مدیره شد تنها پس زمینه بنفش.

صبح روز بعد من راه می رفت از طریق قبل از عمل منطقه در شش ساعت به دنبال راحت تر ماسک از کسانی که دست در بیمارستان ورودی. من می خواهم به آن را می پوشند برای دوازده ساعت متوالی بنابراین پیدا کردن یکی که مناسب به نظر نمی رسد مانند زیاده. یکی از پرستاران به نام من با وحشت در چشمان او. "آیا شما می دانید اگر کسی امروز عامل پرسید: و هنگامی که سر من را تکان داد, او فشرده "Are you sure?" "هیچ مورد" من پاسخ داد. چشمان آبی او گسترده تر شد. "یک بیمار فقط سعی در بررسی به عمل جراحی است. من نمی توانم دریافت نگه دارید از هر کسی. شما می توانید با آنها صحبت?"

زمانی که من راه می رفت از طریق درب به اتاق انتظار—با استفاده از آرنج به فشار دکمه را بر روی دیوار—من در بر داشت immaculately لباس پوشیدن زن مسن با صورت پر از آرایش و مرتب مو با وجود ساعت اولیه. من به رسمیت شناخته شده به نام او; او برنامه ریزی شده بود تحت عمل جراحی برای حذف یک بزاق غده سرطانی قبل از لغو. شوهرش در کنار او نشسته در صندلی های ناراحت کننده از چوب; اتاق انتظار, به طور معمول شلوغ خالی بود اما برای دو نفر از آنها. من خودم را معرفي كردم و نه مایل به ضرب و شتم در سراسر بوش شروع به پریدن کرد به عذرخواهی. "من متاسفم که باید به شما بگویم این" به من گفت: من معده در گلو من "اما عمل جراحی خود را لغو شد. من خیلی متاسفم که این پیام را دریافت نمی کند به شما در زمان. آن را به دلیل coronavirus—آن را امن نیست. ما نمی انجام هر گونه عمل جراحی امروز." آنها می خواهم از خواب بیدار شده تا قبل از طلوع آفتاب; آنها رانده بود برای ساعت. اما آنها در زمان این خبر در گشاد گشاد راه رفتن.

در مراقبت از بيماران مبتلا به سر و یا گردن سرطان جراحان استفاده می شود به نیاز به تصمیم گیری های دشوار. معمولا این انتخاب باید با چقدر کارکرد یک بیمار مایل به از دست دادن در ازای امکان درمان. آنها مایل به تنفس از طریق یک حفره دائمی در گردن ؟ به طور بالقوه هرگز بلع غذا دوباره ؟ برای اهدای بخشی از استخوان در پای خود را به منظور بازسازی فک خود را? اما سوالی که COVID-19 است که ما را مجبور به درخواست متفاوت هستند هر دو در طبیعت و در مفهوم. باید ما انجام فوری عملیات سرطان در یک بیمار با زمینه ریوی و بیماری و زمانی که این امکان وجود دارد که بیمار ممکن است نیاز I. C. U. تخت پس از جراحی ؟ اخلاقی است به تاخیر زمانی که تومور ممکن است رشد و خفه بیمار به طور بالقوه مجبور اورژانس هوایی مداخله با هیچ زمان برای COVID-19 تست ؟

یکی از بیماران من دیدم روزانه قرار گرفته بودند laryngectomy—یک عمل جراحی است که حذف کل صدای جعبه و برگ های دائمی سوراخ در گردن به نام استومی که از طریق آن بیمار نفس می کشد. او یک هفته را به خود بهبودی در بیمارستان زمانی که او شروع به شدید درد شکم. خون و سایر آزمایشات نشان داد هیچ توضیح روشنی; COVID-19 بود در ذهن همه است.

من ماسک لباس شب, دستکش و عینک من می خواهم کنده از گنجه من و راه می رفت به اتاق خود. زمانی که من رشته یک سواب از طریق سوراخ بینی به آزمون برای ویروس او سرفه خلط آینده خود را از طریق استومی. من متوقف سرد است. هیچ راه آسان برای قرار دادن یک ماسک بر روی یک استومی برای جلوگیری از ویروسی ذرات از به هوا رفتن—اگر او در واقع به حال COVID-19 حال عمل جراحی خود را ناخواسته او را تبدیل به یک توقف پخش این ویروس ؟ اما از آن شده اند اخلاقی به انصراف از عمل جراحی خود را و اشاره او به جای شیمی درمانی و پرتو خطر بالقوه قرار گرفتن در معرض پنج روز در هفته در درمان قرار ملاقات? او آزمایش منفی برای COVID-19; من نگران ادامه داشت.

اگر چه تعداد موارد مشورت و بستری کمتر از آنچه که من استفاده می شود به من در طول هفته گذشته بر روی سرویس در ماه مارس هر تصمیم گیری است که من ساخته شده بود پر و مورد نیاز حداقل دو یا سه برابر مقدار زمان من به طور معمول نیاز به فکر می کنم آن را از طریق. تا پایان هفته در برخی از موارد شده بود دوباره پس از بيماران تحت COVID-19 تست و در اتاق عمل من در یک بار و لطافت بخشی به بازگشت به حالت عادی و اضطراب به دلیل آن را دانستن است که توصیه می شود P. P. E. برای تنفس عمل جراحی در حال تغییر بود و هر روز.

آن هفته من تو را دیدم یک مشورت برای یک بیمار که آمده بود به بیمارستان سرفه خونی; خونریزی تا به حال مورد نیاز انتقال خون بود اما پس از کاهش یافته است. بعد بیمار شد COVID-19-مثبت و در برخی از نقطه به کسی نگاه در دهان او کرد و اشاره کرد که یک تومور در پشت زبان خود را—به احتمال زیاد سرطان تقریبا به طور قطع علت خونریزی. او COVID-19 علائم بدتر شد. تیم من خواسته شده بود برای کشف کردن چه باید بکنید بعد در مورد تومور.

در زمان عادی چگونه به درمان او می شده اند واضح است: این شرکت تماس بگیرید و من را بیمار به اتاق عمل بیوپسی تومور و انجام آنچه که به نام یک لارنگوسکوپی مستقیم به بررسی مانده از بیمار دهان و گلو و صدای جعبه برای سرطان های دیگر. سپس ما را به مشورت با ما سر-و-گردن-تومور هیئت مدیره به تدوین و فرموله کردن یک طرح درمان. اما این وضعیت متفاوت بود. می شود آن را اخلاقی برای افشای عامل کل کارکنان اتاق به آئروسل-تولید بیوپسی زمانی که بیمار متوقف شده بود خونریزی به نظر می رسید در هیچ قریب الوقوع خطر از خود تومور و COVID-19-مثبت با بدتر شدن علائم ؟ از سوی دیگر با توجه به این که خود خونریزی آنقدر گسترده است که آن را تا به حال مورد نیاز انتقال خون باید مورد تعداد به عنوان "اورژانس"?

من با صحبت چند تن از استادان و پزشکان دیگر مراقبت از او و هم ما آمد تا با یک طرح. اگر بیمار تومور شروع به خونریزی وادار به ما دست ما خواهد intubate او بسته دهان خود را با گاز به stanch خونریزی و او را به اتاق عمل بیوپسی و کوتر. اما اگر او نمی خونریزی نیاز به مداخله و اگر او جان سالم به در COVID-19 ما خواهد او را به اتاق عمل برای بیوپسی زمانی که او خود را پاک عفونت ویروسی. هر روز من بررسی نمودار خود را و تعجب می کنم که آیا ما در حال انجام کار درست. در برابر آن احساس می کند مانند ما در بر داشت تنها پاسخ منطقی به این مشکل بار دیگر آن را احساس می کند مانند به تاخیر انداختن. مانند بیماران ما, ما در یک الگوی برگزاری: آشپز او را طول می کشد هورمون درمانی مورد هیئت مدیره باقی می ماند اغلب خالی و من بیمار با زبان تومور همچنان در بیمارستان بستری است. در حال حاضر ما صبر کنید.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن