سابق پخش باب McCown بازی Nostradamus بیش از سه دهه پیش و پیش بینی ورزشی و بدون طرفداران

ورزش حرفه ای با چند و یا هیچ طرفداران در حضور. این ایده ای است که زمان در حال آمدن است.

اما این یک ایده است که همچنین پیش بینی شده هر چند اجتماعی فاصله و coronavirus همه گیر تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن. باب McCown سابق رادیو ورزش, میزبان, آمد تا با یک ایده بسیار نزدیک به آنچه در جهان ورزش به نظر می رسد برخی به تجربه.

McCown ایده hearkens بازگشت به اواسط دهه 1980 زمانی که او یک گوینده برنامه ورزشی در تلویزیون جهانی. او با توجه به قرار دادن در تلاش برای تلویزیون مجوز برای کانادا اولین شبکه ورزش. این CRTC در نهایت اعطا مجوز به Labatt و شبکه تبدیل شد TSN.

“یکی از چیزهایی که ما پیشنهاد شد ساختمان خود ما آرنا — که می تواند یک تلویزیون عرصه و این امر می تواند سخت سیمی برای دوربین و صدا ساخته شده به مشخصات خود را — و شما می توانید با قرار دادن یخ بازی هاکی در آن شما می توانید بازی چوگان سرپهن, بسکتبال, شما می توانید مسابقات تنیس” گفت: McCown.

“ایده این بود که اگر ما کنترل محیط زیست و سپس هزینه های ما خواهد بود به حداقل برسد. همه من می خواهم به انجام قرار گرفت خصوصی در جعبه. بنابراین وجود واقع می شود هیچ منظم صندلی آن را تنها خواهد بود خصوصی جعبه. به دلیل این که اقتصاد شروع شد برای رفتن.”

بنابراین وجود خواهد داشت برخی از طرفداران شاید به عنوان بسیاری از 4000 را McCown به یاد می آورد. اما این به مراتب کمتر از 19,000 که بنشیند شانه به شانه برای هاکی و بسکتبال بازی در Scotiabank عرصه است.

“ما هرگز به خط پایان در این برنامه بود که بخش مهمی از آنچه که پیشنهاد من برنامه خواهد بود,” McCown گفت. “همانطور که در زمان تکامل یافته و برخی از چیزهایی که من فکر می افتد اتفاق می افتد. تلویزیون حقوق افزایش یافت و بیش از بیش. NFL می تواند در بازی با هیچ کس در می ایستد و تیم را هنوز هم به 100 میلیون دلار در هر.”

لیگ در سراسر جهان با توجه به بازی بازی های بدون طرفداران که ما آمده ایم از coronavirus بیماری همه گیر.

“ما می رویم به دیدن بازی های انجام شده در خالی استادیوم? من فکر می کنم که تقریبا تضمین” McCown گفت. “آن را به خوبی ممکن است شروع با NFL در ماه سپتامبر است.”

McCown, 67, امضا شده در سال گذشته پس از 31 سال اجرا با راجرز. آن را به نظر می رسد یکی در یک سری از هزینه برش حرکت توسط این شرکت که همچنین جدا با امثال رسانههای باب کول جان شانون و نیک Kypreos.

“من در این نقطه در حال حاضر که در آن من شروع به دست بودن در هوا” McCown گفت. “رفتم در حالی که من مهم نیست در همه. آیا می شود به هیچ چیز نیست و خیلی بد است. من champing در بیت در حال حاضر و پس از آن. اما من در کل یک دسته از مسائل است.”

او مشغول مسائل دیگر تولید فیلم های مستند با Fadoo محصولات, فروش شراب با Stoney ریج املاک و کارخانه شراب سازی و شروع یک سرمایه گذاری جدید به نام وینیل مارک های آشامیدنی. اما در زمان طولانی شنوندگان خود را محبوب زمان نخست ورزشی نمایش ممکن است به یاد داشته باشید McCown صحبت کردن در مورد پاورهای بازی از زمان به زمان.

“این یک بی دقتی که من به نحوی پیش بینی بازی خواهد بود بدون مردم در غرفه” او گفت:. “آنچه به من گفت: — من و بدیهی است که تا به حال هیچ ایده که COVID که قرار بود به اتفاق می افتد — این بود که اقتصاد از این بازی خواهد بود و رسیدن به نقطه که در آن مردم زندگی می کنند, رویدادهای ورزشی می تواند به عنوان یک بی ربط منبع درآمد و هزینه ساخت یک عرصه یا ورزشگاه به صندلی 18000 نفر یا 50000 نفر برای بیس بال و یا 70,000 برای فوتبال خواهد بود مورد سوال است.”

McCown می گوید حتی اگر ایده خود را گرفته بود ریشه 20 یا 30 سال پیش آن را نمی خواهد حل مسائل امروز.

“این مشکل من پیش بینی. این صرفا یک تحلیل اقتصادی,” او گفت:. “من هرگز آن را نشان داد به کسی من هرگز تن به تن آن به کسی من هرگز صحبت به ورزشکاران در مورد آن. من اهمیتی نمی دهند چه ورزشکار فکر می کردم. آن همه چیز در مورد اقتصاد است که چه ورزشی است در پایان روز.”

McCown فکر نمی کند لیگ باید شروع به در همه در حالی که این بیماری همه گیر در حال انجام است. اما او می گوید وجود فشار بسیار زیاد از تلویزیون مدیران که دیده اند رتبه خود را دهانه و درآمد حاصل از تبلیغات ،

“Sportsnet و TSN را در رتبه های پایین بیش از 75 درصد — من هنوز (اعتبار کتاب),” او گفت:. “این همه در مورد اقتصاد و نفس است. آن را ندارد به همین دلیل هر یک از ما طرفداران ورزش. در واقع این بخش ما نفرت است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام

“از تصمیم گیری های هوشمند است که می گویند این فصل بیش از NBA, NHL. وجود دارد هیچ دلیلی برای پرش از طریق پرتال تخصصی اولی ها فقط تا پایان فصل است. بنابراین چه چیزی است. شما با قرار دادن یک ستاره در آن است و همه آن را به یاد.

“ما صحبت در مورد آن را برای بقیه زندگی ما. سال است که هرگز به پایان رسید. پایان داستان است.”

Kevin McGran

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>