کودک که رودی Gobert تولدش را آزمایش مثبت برای coronavirus گزارش می گوید

یک مدرسه ابتدایی در رود آیلند آزمایش مثبت برای coronavirus پس از تولدش از یوتا جاز مرکز رودی Gobert مقامات گفت

توسط NEWS-SINGLE در 24 اسفند 1398

یک مدرسه ابتدایی در رود آیلند آزمایش مثبت برای coronavirus پس از تولدش از یوتا جاز مرکز رودی Gobert مقامات گفته NBC10.

دانش آموز گزارش با حضور جاز و Celtics بازی در بوستون در آوریل 6 بود که پنج روز قبل از Gobert شد برای اولین بار از حداقل دو بازیکنان NBA به تست مثبت برای COVID-19. آن را غیر ممکن بدانند که آیا فرزند قرارداد این ویروس از Gobert و یا در جای دیگر. یک کودک پیش دبستانی در همان رود آیلند شهر از باختر آزمایش مثبت پس از رفتن بر روی یک کشتی کروز به باهاما با توجه به گزارش.

در روز پنج شنبه سلتیکز انتشار بیانیه ای ابراز شک و تردید است که هر دو Gobert یا داناون میچل (یکی دیگر از جاز بازیکن که تست مثبت برای ویروس) مسری بودند در حالی که در TD Garden.

"آخرین شب آن را آموخته بود که یک بازیکن در یوتا جاز مقدماتی آزمایش مثبت برای COVID-19 و دوم مورد گزارش شده بود ، سلتیکز بازی جاز در جمعه 6 مارس" سلتیکز گفت. "ما شده اند در ارتباط مستمر با ما ماساچوست وزارت بهداشت مقامات از جمله لری Madoff MD از اداره بیماری های عفونی و علوم آزمایشگاهی در گروه.

"خاص به اخبار در مورد یوتا بازیکنان DPH است توصیه ما این است که بر اساس آن بازیکنان در سلامت وضعیت در این دوره بعید است که هر کسی از این تیم آمد در تماس با آنها را در حالی که آنها مسری است."

هنوز سلتیکز به حال بازیکنان و کارکنان خود قرنطینه از طریق آخر هفته اگر آنها تا به حال تماس نزدیک با بازیکنان یوتا. NBA برنامه ریزی برای ادامه فصل بدون طرفداران در حضور اما Gobert را تست مثبت منتقل لبه.

کمیسر آدم نقره گفت: او تعلیق فصل برای حداقل 30 روز در روز پنج شنبه. Gobert که به شوخی لمس کردن میکروفن و ضبط از هر خبرنگار روز قبل از تست مثبت عذرخواهی برای رفتار خود در Instagram.

"اولین و مهم ترین چیز این است که من می خواهم به طور علنی عذرخواهی به مردم است که من ممکن است در معرض خطر" Gobert گفت. "در آن زمان من تا به حال هیچ ایده من بود و حتی آلوده. من بی دقتی و هیچ بهانه ای."

جاز بودند در یک کنفرانس شرق جاده سفر قبل از Gobert و میچل آزمایش مثبت برای coronavirus. آنها در نیویورک در مارس 4, بوستون در آوریل 6, دیترویت, در مارس 7 و میزبانی رپتورز در مارس 9.

Rishi دسای افسر ارشد پزشکی در اسمز پیشنهاد افرادی که در تماس نزدیک باید خود شده است.

"آنچه که بدان معنی است که ماندن در خانه خود را حداقل به مدت پنج روز و شاید فراتر از آن. برخی از توصیه 14 روز" دسای گفت: اخبار روزانه. "در آن زمان شما می توانید به ماندن در خانه در محل کار است. اما شما می دانیم که اگر شما علائم شما یک تماس را به دکتر خود را و امیدوارم که شما تست شده است."

دسای کار با NBA در سال 2011 برای جلوگیری از شیوع این رابطه (آنفولانزای معده) در میان بازیکنان از جمله دوایت هاوارد. او تحسین نقره ای برای به تعویق انداختن این فصل است اما نا امید در ایالات متحده را پاسخ کلی به این بیماری همه گیر به خصوص در مقایسه با کشورهایی مانند کره جنوبی که در نهاد توده تست.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب