بدن جمع Coronavirus همه گیر

کریس one green planet, Al جانسون و کیم Zambito بار یک تابوت به یک نعش کش در پارکینگ شرمن Flatbush کلیسای یادبو

توسط NEWS-SINGLE در 3 اردیبهشت 1399
Chris Kasler Al Johnson and Kim Zambito load a coffin into a hearse in the parking lot of Shermans Flatbush Memorial Chapel
کریس one green planet, Al جانسون و کیم Zambito بار یک تابوت به یک نعش کش در پارکینگ شرمن Flatbush کلیسای یادبود.عکس توسط Sinna Nasseri برای نیویورکر

مرد مرده پرستار منتظر بود در راهرو زمانی که کیم Zambito و آل جانسون پا کردن آسانسور در طبقه سوم از یک آپارتمان ساختمان در Midwood بروکلین. نزد آنها مبهوت او. Zambito و Johnson به تن فولاد ماسک بدن, طول پلاستیکی محافظ لباس و ضخیم دستکش آبی. یک برانکارد لرزاند پشت سر آنها. بدن قابل مشاهده بود از طریق آپارتمان را باز کردن درب. طولانی داخلی راهرو به هم ریخته با جعبه های مقوایی و کفش منجر به حمام که در آن یک مرد در یک راه راه تا دکمه پایین پیراهن و ژاکت کش باف پشمی خاکستری دراز کشیده بود رو به پایین بر روی زمین است. او هفتاد و یک و با توجه به پرستار شده است, مشکل تنفس. چند ساعت گذشته بود از آنجا که او در بر داشت او وجود دارد, او گفت:. دهان خود را هنوز باز بود.

مدیران مراسم تشییع جنازه ساخت خانه تماس باید برای درمان هر مرگ به عنوان یک پتانسیل مورد COVID-19. "ما نمی خواهیم هر چیزی فرار ریه های خود هنگامی که ما به نوبه خود او را بیش از" Zambito گفت. جانسون جمع بافت بین انسان و تحت پوشش صورت خود را با یک ورق. آنها به آرامی نورد او را بیش از. Zambito پوست کنده یکی از سه جفت دستکش او پوشیده بود و اجازه دهید آنها را به طبقه سقوط او سپس رسیده برای تلفن همراه خود را در جیب عقب شلوار جین خود را. به طور معمول یک کارآگاه از اداره پلیس است که نیاز به بازرسی بدن در فرد برای رد کردن بازی ناپاک اما همه آنها مشغول بودند در تماس های دیگر. یک افسر پلیس که در انتظار بود طبقه پایین تا به حال خواسته Zambito به گرفتن یک عکس از بدن به جای.

Zambito اسپری همه چیز او برنامه ریزی شده برای تماس با مواد ضد عفونی کننده. از آنجا که آپارتمان را در راهرو بود بیش از حد باریک به جای برانکارد او و جانسون تضعیف روشن کیسه پلاستیکی بر روی زمین ، آنها زاویه دار بدن به کیسه و زیپ آن را بسته است. با Zambito نگه داشتن پاها و جانسون بلند کردن تنه آنها انجام انسان را به برانکارد. قبل از همه گیر Zambito بعد به من گفت که او در بر داشت برخی از آرامش در دانستن است که یک فرد خانواده و دوستان می خواهم که دیگر فرصتی برای خداحافظی در مراسم تشییع جنازه صفحه اصلی. "با COVID قربانیان آن احساس می کند مانند گه چون این آخرین باری است هر کسی در حال رفتن به آنها را ببینید," او گفت:. "اگر آنها COVIDمثبت ما باید بلافاصله به تابوت آنها. شما در حال قدم زدن به بیرون درب با کسی را دوست داشت و شما با در نظر گرفتن آنها را برای همیشه."

آن 5 p. m. در مارس 8th. این ششمین بدن که Zambito و جانسون برداشت کرده بود که روز و هنوز هم وجود دارد سه retrievals به انجام دو خانه تماس و سفر به ابن میمون بیمارستان. در شش هفته اول از شیوع کروناویروس در شهر نیویورک مرگ و میر پیشی گرفته است که نه فقط هر شهر آمریکا بلکه از بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان است. بیش از سی و سه نیویورکی در حال مرگ بودند در هر ساعت از COVID-19 به گفته فرماندار اندرو کومو. هنوز آمار تنها اسیر یک بخشی از این بیش از همه ویرانی. در اوایل این ماه که کومو اعلام کرد هشت صد مرگ و میر در یک روز در شهر نیویورک او با تکیه بر آمار و ارقام از بیمارستان که تنها شامل افرادی که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. اما فقط در هشت ماه آوریل از شهر معاینات پزشکی ثبت 1,891 مرگ و میر در خانه های مردم. روز قبل از Zambito آپارتمان در Midwood این شهرستان خدمات پزشکی اورژانس وارد دو صد و پنجاه و شش صفحه اصلی مرگ و میر در سراسر شهرستان در مقایسه با نرخ حدود بیست و پنج نفر از جمله مرگ و میر در هر روز در ماه مارس است.

کیم Zambito در حیاط شرمن Flatbush کلیسای یادبود.

Zambito که بیست و نه رشد در استاتن آیلند. او استفاده می شود به او بگویید بالا-مدرسه راهنمایی مشاوران که او برنامه ریزی شده به یک mortician فقط به آنها را پشت او. "آن creeped آنها را" او گفت:. "اما من می خواستم به آن را بیش از حد." او در ادامه به حضور در دانشگاه, که او شگفت زده برای یادگیری ارائه مدرک لیسانس در مراسم تشییع جنازه-خدمات دولت. "آن را مانند, آه, این در واقع چیزی است که من می تواند انجام دهد" او به یاد می آورد. "و هنگامی که من تو را دیدم من برای اولین بار مرده بدن من نمی اندازید."

Zambito شروع زندگی حرفه ای خود را در یک تجارت خانه که به انجام حذف خانه های مراسم تشییع جنازه در شهر نیویورک و نیوجرسی. دو سال پیش او در زمان کار در Midwood در دو خانه های مراسم تشییع جنازه که به اشتراک گذاشته یک دفتر و کارکنان: شرمن Flatbush کلیسای یادبود که در خدمت عمدتا یهودی مشتریان و Lisovetsky یادبود که catered به مشتریان. مهم نبود به Zambito که ایمان یا قومیت او در برخورد با; آماده سازی مردم برای آخرین حج و کمک به خانواده برای پیدا کردن برخی از اندازه گیری از بسته شدن, او به من گفت کار معنی دار بود. "آن را به شما احساس می کنید مثل شما در حال انجام چیزی برای کسی."

به تازگی هر چند این کار تغییر کرده است. او استفاده می شود را انتخاب کنید تا در بدن یک بعد و هنگامی که او را به بیمارستان رفت سردخانه او ساخته شده یک عادت ارائه تسلیت به خانواده; پرستار را کمک خواهد کرد که او را حمل بدن به ماشین. در حال حاضر بیمارستان morgues بسیاری از بدن که آنها بوده ام ذخیره سازی آنها را در خارج یخچال تریلر و کارکنان تحت دستور اکید برای جلوگیری از تماس طولانی مدت با اجساد آلوده. هر روز صبح حدود هفت-سی Zambito می رسد در کار برای پیدا کردن که شش یا هفت مورد جدید نامیده شده اند در یک شب. آنها شده اند به گرفتن او را به بروکلین و کوئینز و برانکس و هر بدن به نظر می رسد به برخی از اتصال به COVID-19. "شما نگاه کنید یک گواهی فوت و آن را نمی ممکن است می گویند کروناویروس" او به من گفت. "اما شما به آن نگاه کنید و می بینید پنومونی یا نارسایی تنفسی ذکر شده به علت مرگ است. در جایی که همه به طور منظم مرگ است ؟ از کجا سرطان ؟ که در آن قلب بیماری است ؟ همه ناگهانی من فقط دیدن افراد در حال مرگ از ذات الریه."

در Midwood, Zambito و Johnson به ارمغان آورد و بدن را به خود van اما نمی تواند آنها را ترک کنید تا زمانی که یک کارآگاه بازرسی عکسی که Zambito گرفته بود. افسر پلیس آغاز شده بود به قدم زدن در پیاده رو در تلاش برای به دست آوردن یک کارآگاه در تلفن. یک ساعت گذشت. اگر چه بی سابقه caseload بود Zambito احساس بیشتر با عجله از همیشه به طور فزاینده او در بر داشت خودش انتظار aimlessly در کار است. اجتماعی را حفظ فاصله مراسم تشییع جنازه مدیران دیگر اجازه ورود به دفتر بروکلین معاینات پزشکی که بدان معنی است که او اغلب صرف بیش از یک ساعت نشستن در یک کاروان از خودروها در پارکینگ. ممکن است آن را چند ساعت قبل از یک محقق پزشکی می تواند پیدا کردن یک دکتر به امضای گواهی فوت و پس از تکمیل پرونده در همان ابتدا ، بدن سخت بود برای قرار دادن در هرج و مرج واحد تبرید از محاصره بیمارستان morgues. و شهر گسترده سیستم الکترونیکی برای تولید و ضبط گواهی مرگ به نام eVital نگه داشته و انجماد از استفاده بیش از حد.

هنگامی که یک کارآگاه در نهایت به نام پشت مامور قرار داده و او را در بلندگو. Zambito و جانسون نشسته بودند در ماشین با پنجره پایین. آنها craned گردن خود را به گوش دادن. "شما خوب به آن بروید," کارآگاه گفت. "علل طبیعی."

شرمن Flatbush کلیسای یادبود.

شرمن Flatbush کلیسای یادبود قدیمی ترین تشییع جنازه یهودی در بروکلین. زمانی که ویلیام شرمن تاسیس آن در ویلیامزبرگ در سال 1898 او پایدار نگه داشته از اسب در محل برای حمل و نقل بدن. از اواخر نوزده-نود ویلیام نوه بزرگ, جو شرمن متعلق به سالن و آن را در حال حاضر اشغال قابل ملاحظه بسیاری در جزیره ادم ساده لوح خیابان در Midwood. ساختمان بزرگ و آجر ساختار مبهم به نظر می رسد مانند یک تابوت با یک تخت سیاه و سفید سایه بان و یک نقش برجسته از درخشان شعله در آن استفاده شده است ، دو hearses نشستن در پارکینگ. از اواسط ماه مارس زمانی که یک عزادار عضو خانواده در آمد با یک سرفه تنها کارکنان اجازه داده شده در داخل. "نگرانی اصلی ما در حال حاضر" شرمن به من گفت: "حفاظت از زندگی است."

کریس one green planet, یک thickset Bay Ridge بومی با سنگین نیویورک کمک کرده تا به coördinate شرمن عملیات روزانه. او خوش مشرب و گرم و با نشاط حس شوخ طبعی و هوشیار حس مسئولیت حرفه ای; در پنجاه و چهار او یک pedigreed mortician خود پسر و نوه مدیران مراسم تشییع جنازه. "من متولد شدم به این کار" او به من گفت. "من در یک مراسم تشییع جنازه به خانه. منظورم اینه که به معنای واقعی کلمه." زمانی که one green planet مادر بزرگ درگذشت در سال 2003 در سن نود و نه او از این شهر قدیمی ترین مجوز undertaker و دو برادر خود را در هر دو خبره به عنوان مدیران مراسم تشییع جنازه. یکی E. M. T. at U. N. Y. Langone بیمارستان و دیگر یک مدیر اجرایی در آکادمی آمریکایی مک آلیستر موسسه خدمات مراسم تشییع جنازه در غرب پنجاه و چهارم خیابانی در منهتن.

کریس One Green Planet.

در شرمن را, one green planet حال راه اندازی یک کار موقت ایستگاه های پلاستیکی تاشو میز در راهرو اصلی. گواهی مرگ نشسته و شسته و رفته در شمع در کنار استاد, تقویم که در آن one green planet دنبال هر مورد. در اوایل این کفن قول داد به نوبه خود به دور از هر گونه خانواده ها در عزاداری. اما هیچ راهی برای پیش بینی چنین شدید حجم از موارد. در گذشته یک هفته پر مشغله شامل حدود دوازده مجالس ترحیم. در هفته اول آوریل, تشییع جنازه خانه به کار گرفته شده بیش از یک صد و بیست و سه بدن. برخی مجبور به حمل و نقل به گورستان دیگران به crematoriums. تاخیر در هر دو مکان—های بعدی در دسترس قرار ملاقات در شهرستان crematoriums, مثلا, هستند, هفته دور—منجر به یک تنگنا. "این مکان مانند یک سردخانه شهر," one green planet به من گفت: "تنها در حدود ده برابر بدتر است."

نبود اتاق برای ذخیره تمام باقی مانده است. واحد سردخانه می تواند نگه دارید تا شش فیلم تابوت و تقریبا چهار اضافی بدن که به طور embalmed یا سوزانده. One green planet شد چرخش مجموعه ای از بدن از طریق واحد هر سه ساعت به نگه داشتن آنها را از تجزیه. او تا به حال مجموعه سیستم تهویه مطبوع به پایین ترین سطح شصت و چهار درجه است که هنوز حدود بیست درجه گرمتر از آن مورد نیاز باشد. دو هفته قبل شرمن را به حالت تعلیق در مراسم عزاداری در نمازخانه بزرگ و فرش اتاق با جلا چوبی pews. چهل و شش جسد در حال حاضر ذخیره شده در داخل. برخی از آنها در تابوت دیگران بودند در نارنجی "فاجعه" کیسه های ارائه شده توسط بیمارستان و هنوز هم بیشتر نگه داشته شدند در جعبه های مقوایی نازک شناخته شده به عنوان هولوکاست ظروف. کارکنان با استفاده از برچسب های هشدار دهنده به علامت ظروف که شامل باقی مانده از کسانی که مرده بود از COVID-19. بعد از چند روز بوی ترش شروع به پر کردن سردخانه; زمانی که کارکنان ترک خورده یک درب برای کاهش بوی مگس swarmed در.

شرمن نمازخانه استفاده می شود به نگه داشتن خدمات مراسم تشییع جنازه. در حال حاضر از آن استفاده می شود برای ذخیره بدن.

"مثل ما در یک جنگ منطقه" one green planet گفت. در یک گوشه ای از نمازخانه بزرگ چوبی تابوت نشسته بین یک پرتقال بدن کیسه و یک جعبه مقوا. دیگر بدن در حال استراحت بودند در pews و یا در غرفه snaking در امتداد دیوار. یکی از آنها یک نود سال که پیچیده شده بود به طور موقت در یک ورق های پلاستیکی برای عدم مناسب تر ظرف تا one green planet تحت پوشش خود را با یک پتو سفید. او به من گفت: "به کسی او یک مادر و یک خواهر و یک مادر بزرگ. من سعی کردم به نگه داشتن سر خود را راست بر روی بالش."

One green planet و همکاران او بودند نیز در مورد منابع. آنها در حال اجرا پایین در تجهیزات حفاظت فردی—ماسک روپوش و دستکش. هر خانه تماس بگیرید و یا به بیمارستان مراجعه کنید در حال حاضر مورد نیاز حداقل سه جفت دستکش و دو لباس. Zambito و دیگران نیاز به ریختن هر یک از آیتم به عنوان آن را به تماس با آلوده بدن. استاندارد وانت او به من گفت نیاز به یک مجموعه ای از P. P. E. به بازیابی بدن و به دنبال آن مجموعه ای دیگر برای قرار دادن بدن در ون و در عین حال یکی دیگر را به بدن را از ون آورد و آن را به سردخانه. شرمن آغاز شده بود در تماس با خانه های مراسم تشییع جنازه در کشورهای دیگر برای دیدن اگر او می تواند خرید لوازم از آنها. او به دنبال اسپری های ضد عفونی کننده و Clorox دستمال مرطوب. پسر عموی خود را در کالیفرنیا دستور داده بود برخی از موارد عمده فروشی و مرتب برای آنها را حمل به شرمن در نیویورک است. نیز وجود دارد یک کمبود تابوت. "آنها نمی تواند آنها را به اندازه کافی سریع" شرمن به من گفت.

در عین حال, one green planet گفت: "ما باید به بال آن." او تا به حال راه اندازی دو جدول دیگر در راهرو از جمله یکی از او استفاده می شود به طور انحصاری برای تنظیم cremations. هرج و مرج در صحنه داخل کفن او گفت: تهدید به تضعیف همه از سنت است که تا به حال تصویب شده است توسط پدر و مادر بزرگ. "بدن به درمان reverently" او به من گفت. "چگونه شما افتخار مرده است که چگونه شما به ارمغان آورد." به عنوان او می گفت این, او به یکی دیگر از دریافت تماس بر روی تلفن همراه خود را و معافیت خود را. نیم ساعت بعد او با ارسال متن: "برادرزاده من بود فقط با عجله به بیمارستان پرینستون. Covid مثبت است. اشکال در تنفس."

جلو اتاق شرمن Flatbush کلیسای یادبود.
برانکارد حمل مصدوم و یک تاج گل از گل های بیکار در پارکینگ شرمن Flatbush کلیسای یادبود.

در آوریل 14, نیویورک شهرستان در بخش بهداشت و درمان آن تجدید نظر تعداد دفعات مشاهده که چگونه بسیاری از نیویورکی مرده بود از COVID-19 در ماه قبل است. تخمین های اولیه قرار داده و تعداد مرگ و میر حدود هفت هزار اما آن را در حال حاضر به نظر می رسد که بیشتر از سه هزار نفر بودند که هرگز آزمایش مرده بود از ویروس. "چه نیویورکی علاقه مند هستند و آنچه در این کشور علاقه مند است این است که ما باید دقیق و کامل حساب" دکتر Oxiris Barbot سر از این شهر در بخش بهداشت و درمان گفت: بار. "این بخشی از فرایند درمان است که ما در حال رفتن به مجبور به رفتن را از طریق."

در هارت جزیره در سواحل برانکس مقامات را آغاز کرده اند interring قربانیان که باقی مانده بودند یا ناشناس یا بلامعارض توسط اعضای خانواده و مقامات شهرستان در حال جستجو برای مکان های دیگر به دفن مرده است. وجود ندارد به اندازه کافی مدیران مراسم تشییع جنازه برای بازیابی تمام بدن در یک نقطه این شهرستان قرار دادن یک تماس به صورت داوطلب در میان دامپزشکان و تکنسین های آزمایشگاه "به دلیل آشنایی با مرحوم و سوگوار." اخیرا هنگامی که Zambito رفت و به بروکلین دفتر معاینات پزشکی به بازیابی بدن او ملاقات یک مدیر مراسم تشییع جنازه از تگزاس. او ندارد نیویورک مجوز اما بازرسان پزشکی رها شدند به کسی که آموزش دیده در این زمینه است. "روشن بود که این شهر نیاز بود" او به او گفت. "من سوار بیش از."

خانه های مراسم تشییع جنازه در سراسر شهرستان غرق شد. "این یک وضعیت اضطراری" پت Marmo یک mortician در سانست پارک آسوشیتدپرس گفت. "ما نیاز به کمک." او با گفتن عزاداران به مجادله با بيمارستان از طرف او: اگر morgues می تواند نگه دارید و بر روی بدن برای چند روز وجود دارد ممکن است زمان بیشتری برای سردخانه به فضا است. در عین حال پیدا کردن واحد تبرید برای ذخیره باقی مانده بود در حال تبدیل شدن سخت تر بیش از حد بسیاری از شرکت ها شد و تمایلی به اجاره خانه های مراسم تشییع جنازه در میان یک بیماری همه گیر. مدیران مراسم تشییع جنازه مانده بود با کمی چاره ای جز به میل لنگ خود را در دستگاه های تهویه مطبوع و ادامه کار. مانند شرمن, یک سالن در Rego پارک ملکه تبدیل کرده بود یک کلیسای کوچک به یک "موقت یخچال و فریزر."

Zambito بود که در حال حاضر موارد فوق روز خود را خاموش و در مجموع تلاش برای مقابله با یورش. در اخیر یک شب او به خانه آمد به شام و پیاده روی سگ خود را قبل از تنظیم دوباره برای بازیابی بدن از بیمارستان به سردخانه تا نیمه شب. دوست دختر خود را که می خواهم فقط از دست او در یک ویدیو-فروشگاه بازی کمک کرد با برانکارد که آنها قرار داده شده در پشت Zambito را هوندا اودیسه. چند روز بعد طی یک شبیه شب اجرای او texted me "احساس بسیار نایاب شده است."

اندرو Cottone شرمن دیگر مراسم تشییع جنازه مدیر مشغول به کار در صنعت برای گذشته سی و یک سال از طریق ایدز اپیدمی و تاریخی شیوع هپاتیت و آنفولانزای خوکی. "هیچ چیز حتی می آید نزدیک به آنچه در جریان است در حال حاضر," او گفت:. در یک نقطه به دلیل حجم از موارد او قادر به بازیابی بدن کسی که فوت در 8 بعد از ظهر تا شب زیر. و در عین حال برای اولین بار در سال های اخیر, حافظه, مدیران مراسم تشییع جنازه شد دیگر تنها مردم در سراسر شهر انجام این کار. پانزده تیم از سربازان از ارتش ایالات متحده ، گارد ملی و گارد ملی هوایی کار کرده اند در دوازده ساعت در شیفت نظارت شهر ارشد پزشکی آزما; با توجه به زمانآنها در برداشتن بیش از دو صد بدن در روز است. در نهایت اگر یک خانواده می خواستم به دفن یا سوزاندن عزیزان مدیران مراسم تشییع جنازه نیاز به درگیر شدن. آنها در حقیقت نهایی خط مقدم پزشکی کارگران: آخرین مرحله لازم است بین مرگ و زندگی.

Al جانسون.

معمولا فردی مدیران مراسم تشییع جنازه می تواند بیمارستان حذف خود به خود با کیسه های بدن و یک برانکارد اما پس از شروع این بیماری همه گیر retrievals را تبدیل به یک فرد ، یک اشتباه یک اشتباه یا لغزش اندکی پارگی در بدن کیسه می تواند کشنده باشد. سفر به بیمارستان morgues بيشترين دلخراش, Cottone به من گفت. "آن استفاده می شود که شما می خواهم به یک بیمارستان محلی و اگر دیدیم هفت جسد در سردخانه آنها می تواند واقعا شلوغ است. در حال حاضر ما شاهد پنجاه یا شصت بدن در هر تریلر و بیمارستان ها باید دو یا سه تریلر."

به عنوان تلفات رسید در اوایل هفته از بحران کامیون یخچال که بیمارستان بودند با استفاده از مدیریت سرریز به سرعت رشد آشفته با بدن مخلوط با هم در شمع بر روی زمین است. Cottone به سختی می تواند ایستادن در داخل برخی از آنها. او تا به حال به ان سو حرکت کردن و به عنوان دقت به عنوان ممکن است تفنگ را از طریق کیسه های بدن برای پیدا کردن او به دنبال. "شما باید برای باز کردن کیسه برای تایید نام شخص شما در حال چیدن در مچ دست و یا پا tag," او گفت:. "شما دیدن ساعد دست و انگشتان دست و مچ پا. شما یک نگاهی به چهره است." بسیاری از بدن ظاهر شده اند ویران شده توسط COVID-19. "در بسیاری از موکوس ترشح," او گفت:. "آنها در حال پف کرده است. سر و پلک های متورم هستند."

در سه هفته گذشته بیمارستان برقرار مرتب سازی سیستم های بدن نگه داشته و در بداهه سازه های ساخته شده از جعبه شیر و چوب و تخته. در بسیاری از مکان Cottone هم اکنون می توانید راه رفتن پایین راهرو برای قرار دادن یک بدن که هر کدام از آنها اختصاص داده شده است که تعداد و موقعیت مربوطه. حتی تحت این شرایط بهبود یافته و او به من گفت: کسانی که درگذشت COVID-19 مطرح چالش های خاص: بدن آنها اغلب بسیار سنگین تر از ادم ناشی از آنها طولانی مدت زمان صرف شده در ماسک. او به تازگی برداشت بدن از سردخانه در Mt. بیمارستان سینا در کینگ بزرگراه که وزن حدود سه صد پوند است. آن را در قفسه پایین از سطح با کف. اگر او کشیده کیسه او در معرض خطر پاره کردن آن. او سعی کرد بلند کردن آن از پایین چمباتمه زدن و سپس کشیدن در کوتاه. در نهایت با کمک یک شریک او موفق به صعود بدن به انتظار برانکارد.

یک تریلر یخچال خارج شرمن مجموعه, به سی و دو درجه است.
کیم Zambito امنیت یک تابوت داخل یک نعش کش.

روز جمعه کریس one green planet به کلیسا رفت و از طریق زوم. ناظر لوتری او نمی تواند کمک کند اما احساس می کنید که او شاهد چیزی در کتاب مقدس مقیاس. "این یک طاعون" او به من گفت. "خدا شاهد است; ما در کنترل است." آن شب با استفاده از دختر خود اپل او به نام در به خدمات سرويس رايگان فورشيرد در کلیسای چوپان خوب در چهارم خیابان در بی ریج. این کلیسا یک بار ترجیح جماعت محله بالا-وسط کلاس; در سال های اخیر, عضویت در آن کاهش یافته و به حدود هفتاد و پنج عبادت بسیاری از آنها مهاجران آمریکای لاتین. پیشرو جلسه Juan Carlos Ruiz, کلیسای مکزیکی متولد پاستور. وجود دارد حدود ده نفر در آن حضور داشتند. خطوط کتاب به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش در یک قالب شبیه یک ارائه پاورپوینت و هر یک از شرکت کنندگان خواسته شد به خواندن گذشت. تعداد کمی از آنها تا به حال فقط از بهبود COVID-19 خود را.

One green planet یکی از معدود باقی مانده های کشیش نشین که خانواده متعلق به کلیسا را نگهبان. او و رویز شد دوستان بیش از یک هفتگی کلیسا شام به نام "شکستن نان با JC"—"برای خوان کارلوس" رویز به من گفت. رویز یک از بنیانگذاران جدید محراب ائتلاف یک گروه مدافع که سازماندهی در حمایت از جوامع مهاجر در طول پنج بخش نیویورک. زمانی که او شروع به دریافت تماس های تلفنی از مهاجران که اعضای خانواده و یا دوستان مرده بود از COVID-19 او به نام one green planet. هیچ یک از افرادی که رویز شده بود صحبت می دانستند که به تماس برای رسیدگی به بدن و یا ترتیب last rites.

"چه کنیم؟" رویز پرسید.

"ارسال آنها را به من," one green planet گفت.

شرمن نیست که فضا برای مقابله با مردم بیشتر و خدمات خود را در حالی که تقریبا در میان گران قیمت ترین در این شهر هنوز هم پر هزینه است. "اما این است که در مورد کسب و کار" one green planet به من گفت. "این است که در مورد گرفتن مردم آنچه را که آنها نیاز به در حال حاضر." او به نام جرارد Lockwood, یک دوست قدیمی که از چهار دهه پیش کار می کرد برای one green planet پدر. Lockwood در حال حاضر شصت و پنج با خود کفن و نمازخانه در پارک شیب. او موافقت کرد برای کمک به ارائه را انتخاب کنید و آماده به عنوان بسیاری از قربانیان به عنوان او می تواند.

در بعد از ظهر جمعه خوب, Lockwood صحبت در گوشی با یک مترجم برای یک زن مکزیکی که در تلاش بود به دفن او چهل و سه ساله ، او شارژ زن در مورد هزار و نهصد دلار حداقل. او می خواست اگر او می تواند او را به یک هزار دلار سپرده و پرداخت بقیه در اقساط. او موافقت کرد اما هرگز زحمت به کار کردن طرح پرداخت. "در بسیاری از این موارد یک آمبولانس طول می کشد دور یک دوست" او به من گفت. "شما نمی توانید با آنها ارتباط برقرار کنیم. شما نمی توانید آنها را ببینید. و سپس چند روز بعد از آن شما می توانید یک تماس تلفنی گفت که شما عزیزان فوت کرده است. چگونه می توانم به شما روند؟" او افزود: "وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از غم و اندوه حل نشده."

کریس one green planet باز می شود یک تابوت اجازه می دهد تا یک خانواده هایی را به یکی از آخرین نگاه.

Lockwood در ابتدا اجازه خانواده متوفی به جمع در چپل هر چند او محدود تعداد کل افراد در محل از جمله کارکنان و Lockwood, خود را به ده. یک خانواده برگزار می شود یک سرویس از داخل نمازخانه و استفاده از FaceTime برای پچ در دیگر شرکت کنندگان. سخنرانی های عمومی او به من گفت به نظر می رسید سخت تر برای عزاداران در حذف; سخنرانان نمی تواند ارزیابی واکنش شنوندگان خود را. در یک گردهمایی از بستگان بود دستور, "شما می دانید که من به پایان رسید صحبت کردن وقتی که من می گویند:" من شما را دوست دارم.' "

خانه های مراسم تشییع جنازه در سراسر کشور در حال آزمایش شیوه های جدیدی برای برگزاری خدمات. در اوایل این ماه در سن آنتونیو یکی سردخانه برگزار شده است به عنوان اولین بار در جهان "رانندگی در تئاتر" برای تشییع جنازه. یک صفحه نمایش غول بنا در پارکینگ. عزاداران سوار به یک پنجره به نمایش باقی می ماند و با استفاده از یک میکروفون برای ضبط پیام برای این خانواده است. در بروکلین که در آن حتی کوچک تجمعات را غیرقابل دفاع تبدیل Lockwood ابداع ساکت تر راه حل است. از آنجا که مردم نمی تواند در او خواستار بیش از یک دوست و یک کشیش یسوعیون که در سراسر خیابان زندگی می کند به نگه دارید کوتاه خدمات در نمازخانه نمایندگی از عزاداری اعضای خانواده. "فقط چند نعمت و نماز" او گفت:. "این چیزی است که ما احساس می کنیم ما می توانید انجام دهید برای خانواده و مردم برطرف می دانیم که کسی است که به دنبال پس از خود و عزیزان خود و حتی در این راه است."

یک تماس دریافت کرد آمد از چهل و نه سال, پیر مرد مکزیکی به نام فلیکس که در زندگی با همسر و دخترش در شرق هارلم. فلیکس برادر که تا به حال زندگی می کردند, در نیویورک برای بیش از یک دهه قرارداد COVID-19 در اوایل ماه آوریل. او زندگی می کردند در المهرست ملکه و مشغول به کار در ساخت و ساز. حتی با یک مداوم تب فلیکس گفت: برادر او تمایلی به رفتن به بیمارستان به دلیل "وجود دارد این احساس وجود دارد که اگر شما گرفته شده است به یک بیمارستان در آمبولانس در حال حاضر شما هرگز دوباره."

زمان فلیکس آموخته شدت برادرش وضعیت او نمی تواند سفر او به خاطر ترس از آلوده خانواده خود را. او سوار و چهل دقیقه به برادرش آپارتمان به ترک دارو در خارج از درب. "او پیامک من به طور مداوم اما هرگز به نام" فلیکس گفت. "او بیش از حد بیمار به صحبت کنید." چند روز پس از فلیکس ساخته شده بود یکی از خود را تحویل برادرش پیامک به می گویند که او شروع به احساس بهتر است. "او دوست داشت هرگز به نگرانی در ما" فلیکس گفت. صبح روز بعد حدود هفت-سی و برادرش درگذشت, در خانه. چند ساعت بعد در توصیه از یک دوست, فلیکس بر روی گوشی های با خوان کارلوس رویز. "صحبت کردن به او را به من داد قدرت" فلیکس به من گفت.

در مارس 9th, فلیکس سفر به شیب پارک برای دیدار با Lockwood. از او خواست اگر او می تواند همراه با بدن برادر خود بود که آن را حمل و نقل به کوره های جسد سوزی. اولین موجود تاریخ هنوز هفته دور. آنها توافق کردند که Lockwood, فلیکس و کشیش فلیکس کلیسا در منهتن را با هم می گویند نماز در کوره های جسد سوزی پارکینگ. تنها یکی از آنها را هر چند—مدیر مراسم تشییع جنازه—اجازه خواهد داشت در داخل بدن است.

یک زن عزادار می گوید: خداحافظی به یک دوست.

دو هفته پیش یک یخچال تریلر تحویل داده شد به شرمن است. آن را در زمان چند روز بیشتر به نصب به طور کامل و برای اولین بار به دلیل تعطیلات آخر هفته و پس از آن به دلیل باران های سنگین. "شما نمی توانید به یک مرد در باران راه رفتن را به یک سی-دو-درجه جعبه بیست و پنج بار" one green planet به من گفت. واحد بود در حال حاضر متصل به یک منبع قدرت و مجهز به یک سطح شیب دار چوبی و قفسه های داخلی. اما شرمن پایین بود به آن گذشته پنج هولوکاست ظروف. محافظ کیسه که one green planet و دیگران استفاده کرده بودند به فروشگاه قربانیان COVID-19 رفته بودند. آنها در حال حاضر بسته بندی هر یک بدن در یک ورق. یک روز صبح یک دستیار که بلند بود یک COVID-19 قربانی از یک برانکارد yelped در درد. یک پروانه سوزن از یک بیمارستان I. V. شد که هنوز هم در مرد مرده بازوی حال سوراخ ورق و خراشیده دستیار. "این یک معجزه خالص ما نیست گرفتار آن" one green planet گفت.

زمان تبرید واحد بود و در حال اجرا آخرین جمعه بعد از ظهر آنها در حال حاضر نیاز به یک دوم. شرمن شد و در نهایت شروع به نوبه خود به خانواده های دور. نوزده بدن شد و با توجه به بیرون رفتن در آن روز برای دفن یا سوزاندن که فضای رایگان. اما در روز چهارشنبه زمانی که بسیاری از گورستان بسته شد برای عید فصح هیچ تدفین شد برنامه ریزی شده و بیش از یک دوجین بدن تا به حال در آمده است. آن شب, one green planet و Zambito بازرسی نمازخانه و اتاق های ذخیره سازی cross-چک کردن برنامه برای تدفین است که در هفته. هجده بدن قرار بود به بیرون رفتن روز بعد اما با توجه به یک نسخه پشتیبان تهیه در دفتر معاینات پزشکی چهار نفر از آنها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است وارد شده است.

در آوریل 16th, فرماندار کومو اعلام کرد که بستری شدن در بیمارستان در نیویورک تثبیت و کمی کمتر افرادی بودند که به بستری این شهر فشرده-مراقبت های ويژه در هر روز. One green planet تا به حال متوجه شده بسیاری از تفاوت. اگر چیزی به او گفت: من روز قبل بود که یکی از بدترین و در عین حال. "ما به نظر می رسد هدف قرار دادن اوج ما," او گفت:. One green planet امیدوار بودم این وضعیت را ایجاد ثبات در برخی از نقطه در ممکن است, اما آن را غیر ممکن بود به بگویید که آیا پایان در چشم بود. در حالی که او به بررسی هفته بدن, تعداد Cottone و پسرش که تا به حال برای کمک به ترتيب مطابق با برانکارد حمل مصدوم در پارکینگ. حدود ده بدن می شد در آن روز, one green planet گفت. "آن را نمی خواهد طولانی قبل از محل unbreathable دوباره."


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب