حساب ناقص خواهد بود و بدون سیاه زنان و دختران

ایده های در سراسر کشور اعتراض علیه نژادپرستی نظاممند تقریبا همیشه مراکز مردان و پسران است. بریجت بنت

توسط NEWS-SINGLE در 26 خرداد 1399
بریجت بنت/خبرگزاری فرانسه/گتی

در مه 25, جورج فلوید درگذشت خواستار مادرش و برای نفس نفس نفس زدن. درک چوین سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس, کشته شدن او را وادار به زانو خود را بر روی فلوید گردن تا مرد متوقف شد و برای چند دقیقه پس از آن. دردناک لحظات دستگیر شدند و با جهان به اشتراک گذاشته.

زمانی که سیاه و شوهران و پدران و پسران و همسایگان قربانی به اجرای قانون اغلب سیاه و همسران و دختران, مادران و دوست دختر خود انتخاب کنید تا قطعات. آنها باید حفظ خانواده با هم مدیریت جامعه را جمعی غم و منجر به مقاومت با اذعان کمی خود را روانی و جسمانی و یا ایمنی. گاهی اوقات وزن بیش از حد به خرس.

حتی اگر وجود دارد در حال حاضر در سراسر کشور اعتراض علیه نژادپرستی نظاممند و محصولات—بیش-پلیس حبس brutalization و قتل مردم سیاه و سفید—بحث و گفتگو و فعالیت تقریبا همیشه مرکز مردان و پسران است. با به حداقل رساندن محاکمه از زنان و دختران این کشور را از دست تصویر کامل از ویرانی که پلیس آمریکا تحمیل می کند و در آمریکایی های آفریقایی تبار.

17 ساله که فیلم برداری فلوید را به قتل بر روی تلفن خود را با ارائه یک مثال از اینکه چگونه زنان و دختران را می توان خسارت های ناخواسته. Darnella Frazier شاهد فلوید را مجازات و مطمئن ساخته شده است که آن را نمی خواهد به خاک سپرده شد مانند بسیاری از قبل از. عمل او از شجاعت آغاز قیام. اما شاهد فلوید مرگ را ترک کرده است که در حال حاضر دچار اضطراب اجتماعی, احساسی, زخم. در حالی که Frazier کمک بیش از هر کودک باید پرسید به هر کس معتقد است که دختر را به اندازه کافی. او گزارش کرده است که مورد آزار و اذیت در رسانه های اجتماعی توسط افرادی که بپرسید چرا او گریه کردن و یا پرتاب جوان بین فلوید و چهار مسلح افسر پلیس.

اریکا جلب شد 23 ساله هنگامی که یک افسر پلیس شهر نیویورک قرار داده شده پدرش اریک گارنر در یک سبد و او را کشتند. مرگ او عبارت بودند مانند فلوید را "من نمی توانم نفس بکشم." دختر خود شد صریح حمایت پلیس اصلاحات یک چهره سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. تا زمانی که او درگذشت در سن 27 از یک حمله قلبی در آورده با آسم است. خانواده اش گفت: در توییتر بیانیه در آن زمان "زمانی که شما این گزارش شما به یاد داشته باشید او انسانی بود: مادر, دختر, خواهر, عمه. او قلبی بزرگتر از جهان است. آن را واقعا بود. او مراقبت هنگامی که اکثر مردم نمی خواهد که. او خوب بود. او تنها به دنبال حق بدون توجه به آنچه. هیچ کس به او عدالت است."

زنان و دختران در تعامل با جنایی-سیستم عدالت هستند و نه فقط کمکی. خود را از دخالت مستقیم با پلیس آغاز شد. دختران سیاه و سفید به حالت تعلیق از مدرسه به میزان شش برابر بيشتر از دختران سفید. آنها "سریعترین بخش در حال رشد از اطفال سیستم عدالت" با توجه به یک مقاله در جورج تاون مجله در فقر قانون و سیاست-1.2 برابر بیشتر احتمال دارد بازداشت و 20 درصد بیشتر احتمال دارد به شارژ از همتایان سفید.

سیاه و سفید دختران نیز تحت درمان با نیروی بیش از حد. ویروسی تصویری فیلم برداری در سال 2015 نشان داد یک پلیس سفیدپوست سوار بر اسب کوچک 14 ساله, بیکینی, چادری سیاه در مک کینی تگزاس. او و دیگر افسران بود در پاسخ به تماس از سفید همسایگان در مورد یک نوجوان استخر پارتی. در سال 2016 فیلم دیگری نشان داد کارولینای جنوبی مدرسه افسر منابع و کلانتر معاون کوبیدن یک نوجوان سیاه, دختر عقب مانده از صندلی خود را برای امتناع از تسلیم تلفن همراه خود را. هر دو که دختر و دیگری سیاه که آمد به دفاع از او دستگیر شدند.

سیاه, ترانس زنان تجربه نامتناسب آزار و اذیت پلیس. با توجه به یک گزارش ضد نما خشونت بیش از یک سوم از سیاه ترانس زنانی که در تعامل با اجرای قانون در نظر گرفته شده توسط پلیس به کارگران جنسی که منجر به آزار و اذیت و سوء استفاده و بدرفتاری.

اگر چه فرض بر این است که زنان "جنس عادلانه تر" و همراه با کودکان خود را به محافظت می شود ماندگار که اعتقاد و حفاظت همواره امتیاز (به عنوان به خوبی به عنوان بار) از طبقه متوسط سفید زنان است. و نه همه کودکان تلقی معصوم و نابالغ; قطعا آنهایی که سیاه و سفید نیست. پس از 1619 امریکا مشاهده شده است زنان و دختران بسیار متفاوت از همتایان سفید.

من به عنوان توضیح داده شده در کتاب من خواهر بسیار خوب: تغییر شکسته روایت از زنان سیاه پوست در امریکااین تعصبات کمک توجیه بردگی و استثمار در antebellum امریکا است. Slaveowners به نام سیاه و سفید زنان "مردانه" و "دام" برای توجیه سخت کار دستی و "تهاجمی" و "هرزه" برای توجیه تجاوز به عنف و پرورش انسان اموال. آنها مشاهده زنان و دختران به عنوان عاری از احساسات انسانی به عفو آنها را جدا از خود و عزیزان خود و به عنوان بندگان به بهانه نادیده گرفتن شخصی خود آژانس است. مردم سفید به نام سیاه "زشت" "سخت" و "بیارزش" به آنها را متمایز از خوب خانم سفید زمین-داشتن gentry. سیاه, دختر بودند به ندرت به نام کودکان به سادگی جوان chattel که تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است آمده به کامل آن مفید است. "بسیاری از قدیمیترین نمایندگی از کودکان خود را نشان داد محرومیت اجتماعی دسته از دوران کودکی" کریستال لین وبستر نوشت: در مورخ آمریکاییاضافه کرد که زنان مانند مریم شاهزاده و هریت Jacobs که مستند تجربه bondswomen, "نمایندگی اسارت خود را از طریق خشونت و زیان خود را از دوران کودکی و معصومیت و ... جنسی و نقض صبا در جهان از بردگی است."

کسانی که کاهش صفات به دنبال زنان و دختران از برده داری از طریق بازسازی, Jim Crow و حقوق مدنی جنبش و در ادامه به اطمینان حاصل شود که آنها تحت درمان با ارزش و یا توجه بسیار کمتر از کمرویی—امروز است. در سال 2013 زمان مقاله کرنل استاد دانشگاه Noliwe M. Rooks پرسید: "چرا زنان سیاه و سفید دیده می شود به عنوان, بیشتر, تهدید, مردانه تر و کمتر نیاز به کمک؟" یک سال 2017 مطالعه توسط جورج تاون مرکز قانون فقر و نابرابری در بر داشت که بزرگسالان بدون در نظر گرفتن نژاد یا سطح آموزش و پرورش بر این باورند که دختران در سنین 5 تا 19 "کمتر و بیشتر مانند بزرگسالان از خود را سفید همسالان" و نیاز کمتر پرورش, حفاظت و پشتیبانی و راحتی.

این برداشت از دختران و زنان جای تعجب نیست که منجر به درمان وحشتناک و مرگ در دست اجرای قانون است. یازده هفته قبل از جورج فلوید مواجه درک چوین لویی پلیس کشته و 26 ساله Breonna تیلور. افسران خدمت یک حکم در خانه به ضرب گلوله او هشت بار به عنوان او دراز در رختخواب خود. مرگ او باعث خشم برخی از اما نه در سطح فلوید است. هر چند Black Lives Matter جنبش تاسیس شد توسط سه زن سیاه—Patrisse Cullors عقیق Tometi و آلیشیا Garza—پلیس قتل زنان و دختران شکست خورده اند به بسیار تحریک احساسات ملی و اعتراض. در نظر گرفتن نام بسیاری از زنان—Rekia Boyd Atatiana, Jefferson, پاملا Turner ایوت اسمیت Aiyana استنلی جونز و دیگران—که داستان به نظر می رسید به انحلال از آگاهی عمومی مانند کاغذ در باران.

سکوت بوده است به طوری که قریب به اتفاق قربانیان است که آفریقا در سیاست آمریکا فروم و مرکز تقاطع و سیاست اجتماعی مطالعات راه اندازی شد #SayHerName مبارزات انتخاباتی در سال 2014 را به آگاهی به نام و داستان از زنان و دخترانی است که قربانی شده توسط نژادپرستانه و خشونت پلیس و به ارائه پشتیبانی به خانواده خود را. کمپین صفحه وب آمده است: "اگر ما جمعی از خشم و انزجار در سراسر موارد خشونت پلیس است که به منظور خدمت به عنوان یک هشدار به دولت است که عوامل آن نمی تواند کشتن بدون نتیجه سکوت ما در اطراف این موارد از زنان و دختران پیام می فرستد که برخی از مرگ و میر شایسته نیست عواقب."

این نژادپرست آمریکایی جنایی-سیستم عدالت کاملا مخرب به سیاه و سفید زندگی را بدون توجه به جنسیت و سن تمایلات جنسی و یا کلاس. آن wrecks خانواده. آن را میدزدد کودکان از ایمنی و آموزش و پرورش. آن را کوتاه کند. قیام طولانی گذشته به دلیل, اما انقلاب ناقص است. سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. توقف کامل است. همه مردم سیاه و سفید خود را سزاوار بشریت است. همه مردم سیاه و سفید شایسته حفاظت است. همه مردم سیاه و سفید سزاوار آزادی است. همه مردم سیاه و سفید سزاوار عدالت است. و می تواند وجود داشته باشد بدون عدالت به صورت سیاه و سفید آمریکایی مگر در مواردی که زنان و دختران را شامل می شوند در حساب.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب