سابق Canucks دروازه بان فاقد بازنشسته پس از در نظر گرفتن زمان با لگن آسیب

سابق ونکوور کناکز goaltender ادی عدم بازنشسته است و از NHL.نبود که کنار در این فصل با یک لگن آسیب از اعلام روز

توسط NEWS-SINGLE در 12 فروردین 1399

سابق ونکوور کناکز goaltender ادی عدم بازنشسته است و از NHL.

نبود که کنار در این فصل با یک لگن آسیب از اعلام روز شنبه در حساب توییتر خود را در یک چهار پاره خداحافظی تصویری.

32 ساله از Norrtalje سوئد بازی پنج فصل در NHL با ونکوور کارولینای کلگری و نیوجرسی. او نوشته شده حرفه ای ضبط از 56-55-18 با 2.62 اهداف-برابر میانگین و .902 صرفه جویی در صد.

این undrafted goaltender, گیر افتاد, با Canucks در 2010-11 و سه فصل با این تیم لیگ هاکی آمریکا وابسته قبل از ارتقا به بازگشت روبرتو سیدنی برای فصل 2013-14. او استارت با Canucks زمانی که سیدنی معامله شد به فلوریدا در 14 مارس 2014.

عدم سقوط کرده بود به پشتیبان گیری زمانی که Canucks رایگان به دست آورد عامل رایان میلر بعد خاموش-فصل بود اما محوری به استارتر نقش دوباره زمانی که دومی صدمه دیده بود در اواخر ماه فوریه سال 2015. عدم را ثابت بازی کمک Canucks حفظ موقعیت حذفی.

در دو فصل در ونکوور عدم ارسال شده 34-30-9 رکورد با 2.43 GAA و .917 صرفه جویی در صد.

"من فکر می کنم هر کس می داند که من تا به حال بهترین زمان از زندگی حرفه ای من در ونکوور" نبود گفت: در این ویدئو. "این واقعا جایی که من احساس کردم در خانه و من بهترین هاکی."

"من واقعا امیدوارم که شما بچه ها برنده جام استنلی به زودی ترجیحا با پسر من Marky (همکار سوئدی goaltender یعقوب Markstrom) در net."

عدم رسیدگی شد به کارولینای پس از فصل 2014-15 که در آن او رفت 20-21-9 بیش از دو فصل است. او با بازی چهار بازی برای هر یک از کلگری و نیوجرسی در 2017-18.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب