سابق جیز Expos infielder Damaso گارسیا دو زمان همه ستاره مرده در 63

سابق تورنتو بلو جیز دوم baseman Damaso گارسیا دو زمان همه ستاره و یک بخش بزرگ از باشگاه های ظهور را به شهرت در

توسط NEWS-SINGLE در 28 فروردین 1399

سابق تورنتو بلو جیز دوم baseman Damaso گارسیا دو زمان همه ستاره و یک بخش بزرگ از باشگاه های ظهور را به شهرت در سال 1980 درگذشت در سن 63.

گارسیا که تا به حال بدخیم تومور مغزی برداشته 29 سال پیش درگذشت, شنبه در زادگاه خود در جمهوری دومینیکن با توجه به ESPN.

"ما غمگین برای یادگیری از عبور از سابق آبی جیز infielder, Damaso گارسیا" جیز آبی در بیانیه ای گفت: در این تیم حساب رسمی توییتر. "افکار ما هستند با عزیزان خود را در این زمان دشوار است."

گارسیا مرگ می آید دو ماه پس از دیگری دومینیکن Blue Jays افسانه shortstop تونی فرناندز, درگذشت 57 بعد از چند سال مبارزه با مشکلات کلیوی.

"ما عاشق Damo و خانواده اش. ما خیلی خوشحالیم که ما تا به حال فرصتی برای رفتن و دیدار با او وقتی که ما به سمت چپ تونی تشییع جنازه به تازگی" سابق آبی جیز outfielder جسی Barfield که شش فصل در تورنتو با گارسیا ارسال شده در توییتر. "او به رسمیت شناخته شده ما اگر چه او قادر به صحبت می کنند و چشم خود را به صحبت کردن برای او.

"RIP دوست من ما شما را دوست دارم."

گارسیا همچنین هفت نفر از 11 اصلی-لیگ فصل با آبی جیز کمک به این باشگاه انتقال از آن گسترش روز به زور در لیگ آمریکا شرق.

او کمک کرد تا آبی جیز به اولین پیروزی فصل اول از 11 مستقیم در سال 1983. او بخشی جدایی ناپذیر از تورنتو اولین AL شرق پرچم در سال 1985.

قبل از اینکه داد و ستد به آتلانتا در ماه فوریه سال 1987 او اولین Blue Jay برای ثبت نام 1,000 بازدید شد و تمام وقت باشگاه رهبر در بازدید (1,028) در خفاش ها (3,572) و پایگاه های به سرقت رفته (194). او وارد یک .288 متوسط با تورنتو در 902 بازی با 32 صفحه اصلی اجرا می شود و 296 اجرا می شود batted در.

او با بازی اما 130 بازی های بزرگ لیگ به عنوان یک آبی جی.

دفاعی گارسیا تشکیل یک کشنده دو بازی ترکیب با Fernandez. دو تن از آنان بخشی از Blue Jays هسته آمریکای لاتین ستاره ها که شامل جورج بل و آلفردو گریفین.

در حالی که نرم سخن گارسیا حال فرار به سمت.

در سال 1986 تلاش گارسیا معروف سوخته خود را در اوکلند در تلاش برای پایان دادن به رکود. مدیر Jimy ویلیامز بود unimpressed تفکر او بی احترامی سازمان است.

"او آن را از نا امیدی" فرناندز گفت: در آن زمان. "من می دانم که Damo. Damo بسیار افتخار, مرد, لاتین بازیکنان بسیار افتخار می کنم و گاهی اوقات شما آنقدر نا امید شما نمی دانید که چگونه به بیان است که سرخوردگی و بهترین راه را برای او بیان شد که با سوزاندن."

که همان فصل گارسیا و هم تیمی صخره جانسون تقریبا به ضربات بیش جانسون در پنبه حلاجی شده قفس.

گارسیا امضا شد و در سال 1975 به عنوان یک عامل رایگان توسط یانکی ها توسط افسانه ای طلایه دار Epy, Guerrero که در نهایت با انتقال به آبی جیز. گارسیا معامله شد همراه با کریس Chambliss و پل Mirabella به تورنتو در ماه نوامبر سال 1979 برای ریک Cerone تام آندروود و تد Wilborn.

او به پایان رسید چهارم در AL rookie-of-the-year رای گیری در سال 1980 پس از ضربه .278 با 46 اجرا می شود batted در و 13 پایگاه های دزدیده شده.

گارسیا بود که آل all-star در سال 1984 و 1985 و یک نقره مشت زن در سال 1982 زمانی که او ضربه زد .310 و تا به حال 54 پایگاه های دزدیده شده.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

گارسیا آورده گریفین خود را دوست و هم تیمی خود را به عنوان مهمان به سال 1984 all-star game. وقتی دیترویت آلن Trammell مجروح شد که بعد از بازی های لیگ آمریکا مدیر جو Altobelli احضار گریفین به عنوان جایگزینی و گارسیا و گریفین خود را تجدید زمین زیر کشت مشارکت برای چندین نوبت.

گارسیا همچنان یکی از تنها تعداد انگشت شماری از Blue Jays به سرقت چهار پایگاه در یک بازی.

او در نقل مکان کرد و پس از '86 فصل داد و ستد به آتلانتا بریوز با لوئیس Leal برای کریگ McMurtry. معامله پیوست او با سابق جیز مدیر بابی Cox.

گارسیا به حال انتظار می رود این معامله و نه پنهان کردن افکار خود را در نظر گرفتن برخی از عکس در مصاحبه با گلوب و ایمیل آن فصل او بود به انتقاد از ویلیامز و سپس یک تازه کار, مدیر و اعتراض به بودن منتقل شده از leadoff موقعیت.

او گفت: او را نگه دارید و هیچ کینه در برابر تیم مقابل دفتر هنگامی که نقل مکان کرد.

"آنها به من داد من اولین شانس واقعی در لیگ های بزرگ و بسیاری از آنها منصفانه به من ... اما هر جا که من بازی در سال آینده, من اثبات به آنها که من هنوز هم می تواند انجام این کار — و این کار را انجام," او گفت جهان است.

پت Gillick, سپس جیز' معاون رئیس جمهور از عملیات بیس بال گفت: minor-لیگ infielders مانی لی مایک Sharperson و نلسون Liriano ساخته گارسیا "مصرفی."

"من می خواهم به تاکید تجارت خود را تا به حال هیچ چیزی برای انجام با نگرش خود را," او اضافه شده است.

گارسیا بازی نمی کند در این رشته در سال 1987 منتشر شد و در سال 1988 پس از 21 بازی با بریوز. بعد از یک فنجان قهوه با داجرز او با بازی خود در فصل نهایی در سال 1989 با مونترال Expos.

در سال 1992 او به تورنتو به پرتاب کردن تشریفاتی زمین برای اولین بار در بازی 1 از ALCS بین جیز و اوکلند. گارسیا شده بود تحت درمان تومور مغزی در سال قبل است.

"من احساس می کنم مثل من از طریق یک جنگ" او گفت:.

این SkyDome جمعیت به او ایستاده به او انداخت و توپ را به گریفین خود را دوست و هم تیمی سابق.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب