سابق NHLer ژرژ Laraque تست مثبت برای coronavirus

سابق NHL بازیکن ژرژ Laraque دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.43 سال Laraque ساخته شده با اعلام این خبر در رسانه

توسط NEWS-SINGLE در 12 اردیبهشت 1399

سابق NHL بازیکن ژرژ Laraque دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

43 سال Laraque ساخته شده با اعلام این خبر در رسانه های اجتماعی شنبه در کنار یک عکس از خودش را در لباس بیمارستان.

جانباز 695 بازی NHL گفت: "من حدس می زنم من نمی شکست ناپذیر فقط با تشخيص Covid آنجا که من مبتلا به آسم را, بهترین اخبار, مبارزه خواهد کرد و آن را خاموش!"

Laraque بازی 12 فصل NHL از جمله هشت با Edmonton Oilers و دو با Montreal Canadiens. او همچنین مناسب برای Phoenix Coyotes و پیتسبورگ پنگوئن.

مونترال بومی انتخاب شد توسط ادمونتون 31st, به طور کلی در سال 1995 در پیش نویس و ساخته شده خود را NHL اولین با Oilers در 1997-98. او نانامی به بازی با شغالها و پنگوئن و بازنشسته با Canadiens پس از فصل 2009-10.

او تولید 53 اهداف و 153 امتیاز همراه با 1,126 پنالتی دقیقه است. شناخته شده به عنوان "سنگ" Laraque نقش مجری رفتن تمام راه برگشت به زمان خود را در عمده junior.

Laraque نوشته شده و یک زندگینامه انجام می شود صحبت های عمومی اختصاص داده و بیشتر وقت خود را به امور خیریه پس از بازنشستگی.

او به تازگی با کمک یک کمپین به نام "حفاظت" در لاوال, Que., در تلاش برای به دست آوردن بیشتر تجهیزات حفاظت فردی به خط مقدم کارکنان ارسال تصویری از خودش در مارس 1 در خارج از بیمارستان.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن