سابق Tampa Bay Lightning کارمند فایل های تجاوز جنسی به طرح دعوی در دادگاه در برابر تیم

تمپا, فلوریدا.—سابق هاکی جوانان مربی برای Tampa Bay Lightning می گوید او از دست او بعد از گفتن این سازمان در ب

توسط NEWS-SINGLE در 4 اردیبهشت 1399

تمپا, فلوریدا.—سابق هاکی جوانان مربی برای Tampa Bay Lightning می گوید او از دست او بعد از گفتن این سازمان در بخش منابع انسانی او تجاوز جنسی توسط یک تیم اجرایی در یک شرکت سفر با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

این Hillsborough County (Fla.) زن 23 ساله است که به دنبال خسارت تنبیهی برای اختلال استرس پس از سانحه, بازگشت پرداخت به اخراج او اوت 2018 و بازگشت به کار خود را با رعد و برق را در برنامه توسعه جامعه که در آن او کار می کرد به عنوان یک مربی برای دختران هاکی برنامه.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه زن شروع به کار برای رعد و برق در سال 2016 شد و بارها و بارها "در معرض نابرابر تبعیض و اذیت و آزار و درمان بر اساس جنسیت."

خلیج تمپا بار نیست شناسایی این زن به دلیل ماهیت اتهامات.

به نام طرح دعوی در دادگاه به عنوان متهم خلیج تمپا ورزش و سرگرمی انجام کسب و کار به عنوان Tampa Bay Lightning. رعد و برق صاحب جف Vinik عضو FBN همکاران یک گروه از سرمایه گذاران محلی که قرض داده 15 میلیون دلار به بار Publishing Co., صاحب Tampa Bay Times.

در اسناد دادگاه این زن مدعی او از نظر جنسی مورد آزار و اذیت و در طول سفر کار تجاوز جنسی توسط همکار هارون هامفری جامعه هاکی هماهنگ کننده رعد و برق و دیپلم مربی با دانشگاه فلوریدای جنوبی یخ بولز تیم هاکی.

نه هامفری زن وکیل و نه رعد و برق بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

حمله رخ داده در طول یک شبانه شرکت سفر به پنساکولا توسط زن و پنج مرد از طرح دعوی در دادگاه می گوید. او بارها و بارها در برابر هامفری پیشرفت اما او تجاوز جنسی او طرح دعوی در دادگاه می گوید.

هنگامی که او بازگشت به کار بود "ترس و مطمئن نیستید که چگونه برای رسیدگی به وضعیت" و در ابتدا سعی به عمل به عنوان اگر چیزی اتفاق افتاده بود. اما آزار و اذیت ادامه داد: به عنوان او حاضر به شرکت در یک رابطه جنسی با هامفری به طرح دعوی در دادگاه می گوید.

در مارس 2018, زن زد به هامفری در Hattricks یک بار و رستوران در نزدیکی رعد و برق را آمالی عرصه است. او "تلاش برای گفتگو" با همفری بنابراین او می تواند از او بخواهید به ترک او را به طرح دعوی در دادگاه می گوید.

"آقای هامفری در پاسخ با خنده و با تنه زدن خود را از دست پایین (زن) شلوار" طرح دعوی در دادگاه می گوید. او "بلافاصله به او گفت برای متوقف کردن و راه می رفت دور از او."

هنوز تبعیض ادامه داد: این طرح دعوی در دادگاه می گوید. زن منوط به افزایش نظارت از عملکرد کار گذشت بیش از یک ارتقاء داده و رسمی نوشتن یو پی اس برای رفتار رایج در میان همکاران.

در ماه ژوئن سال 2018 به ثبت یک شکایت رسمی با جی Feaster معاون رئیس جمهور از جامعه هاکی توسعه برای Tampa Bay Lightning, درخواست برای ملاقات در فرد طرح دعوی در دادگاه می گوید. Feaster کاهش یافته و اطمینان زن به او مراجعه و شکایت به منابع انسانی به "رسیدگی به وضعیت" با همفری این طرح دعوی در دادگاه می گوید.

هیچ چیز را تغییر داد تا Aug. 7, 2018, زمانی که زن از کار اخراج شد برای یک "تخلف در شرکت سیاست" طرح دعوی در دادگاه می گوید.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

زن پرسید کارکنان منابع انسانی مورد آزار و اذیت جنسی شکایت و کارمند پاسخ داد: "من در مورد آن شنیده ام اما این که در گذشته و مهم نیست که" طرح دعوی در دادگاه می گوید.

رعد و برق "موفق به تطابق با آن وظیفه قانونی برای همه مناسب و اقدامات لازم برای از بین بردن آزار و اذیت از محل کار و برای جلوگیری از اتفاق می افتد در آینده" طرح دعوی در دادگاه می گوید.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب