سابق جهان سری MVP استیو پیرس بازنشسته پس از 10 سال فعالیت حرفه ای است که شامل محدود با Blue Jays

بوستون—استیو پیرس های حرفه ای کارگر ماهر که شکست سست بعید است برای تبدیل شدن به MVP از جهانی 2018 سری می گوید

توسط NEWS-SINGLE در 27 فروردین 1399

بوستون—استیو پیرس های حرفه ای کارگر ماهر که شکست سست بعید است برای تبدیل شدن به MVP از جهانی 2018 سری می گوید او انجام بازی پس از آسیب زده نجومی برای Boston Red Sox.

"شما می دانید چه ؟ آن شده است به خوبی اجرا شود. من 10 سال در آن وجود دارد. در حال حاضر من رسما بازنشسته" پیرس گفت.

پیرس اعلام کرد دوشنبه شب در FARZIN در حالی که بوستون ایستگاه رادیویی پخش پخش از جهانی 2018 سری بازکن بین Red Sox و لس آنجلس داجرز. او homered و آمار سه اجرا در دو بازی 4 سپس homered دو بار در روز بعد به عنوان Red Sox در زمان عنوان شده است.

پیرس که تبدیل 37 در دوشنبه صدمه دیده بود بیشتر از فصل گذشته و بازی نمی کند پس از مه 31. او آزاد شد عامل پس از این فصل است.

به طور کلی او با بازی در هفت لیگ برتر تیم — پنج باشگاه در AL شرق به علاوه پیتسبورگ و هوستون. او ضربه .254 با 91 homers در 766 بازی بیش از 13 فصل در درجه اول به عنوان یک outfielder و اولین baseman.

"آنچه که استیو را برای ما در '18 بود خیلی باور نکردنی," Red Sox مدیر Ron Roenicke گفت: روز شنبه در یک کنفرانس تلفنی. "از اولین بازی او با بازی او مناسب در بزرگ است. شخصیت او واقعا خوب کار کرده. و آنچه او در زمین فوق العاده بود."

پیرس آمار فقط .180 با یک خانه اجرا و نه RBIs در 29 بازی در فصل گذشته. او شروع سال بر مجروح لیست با یک گوساله فشار و بعد از آن بود کنار کمر و زانو مشکل است.

پیرس در راه به شکوه آمد در تابستان 2018 زمانی که تورنتو معامله او به بوستون برای یک جزئی لیگ infielder. او با بازی 50 بازی برای Red Sox در فصل به طور منظم و به پایه در هر یک از 12 پست-فصل بازی.

در مسابقات جهانی او رفت 4 برای 12 با سه homers سوار در هشت اجرا می شود به ثمر رساند و پنج. عملکرد کمک پیرس کسب یک قرارداد یک ساله به ارزش $6.25 میلیون.

"بیس بال یک بازی خنده دار," او گفت: زمانی که با ارائه جایزه MVP در ورزشگاه طفره زن. "دیگر اقامت شما در این بازی چیزهای بزرگ اتفاق می افتد."

"شما هرگز نمی دانید که در آن بازی شما را," او گفت:. "و من از طریق بسیاری در زندگی من یا در زندگی حرفه ای من به اینجا و من نمی تواند بیشتر خدا را شکر."

پیرس همچنین رد اتهامات Red Sox ویدئو استفاده می شود به طور نادرست سرقت فو' علائم در سال 2018 است. لیگ اصلی بیس بال بوده و در حال بررسی وضعیت است.

"نه. که مانند یک شوخی به ما" پیرس گفت: FARZIN.

"ما برنده آن را عادلانه و مربع است. هر چه آنها متهم ما از, ما همه نوع مانند " من نمی توانم باور این است که حتی یک موضوع است.' پس از این گزارش می آید همه ما خواهیم بود."

پیرس گفت: ایستگاه او به تازگی ساخته شده یک کلید خرید — بلیط فصل به دیدن تام بردی بازی برای Tampa Bay Buccaneers. این Bucs' ورزشگاه در نزدیکی پیرس در فلوریدا.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

"من یک Pats فن تقریبا تمام زندگی من به طوری که من رو به تماشای تام بردی آمده در آن وجود دارد و حق رای دادن و انجام آن را برای 20 سال" پیرس گفت.

"تا آنجا که من عاشق پرستان, من عاشق تام بردی بیش از حد, و هنگامی که او می شود به پایین آمدن به تمپا, من به دنبال به جلو به تماشای بازی او را" او گفت:. "این یک بدون ذهن و بسیار خوشحال برای من به کسانی که بلیط."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن