قبل از آخرالزمانی رمان همه ما باید در حال حاضر

عکس توسط Alessandro de Leo / AlamyFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان ب

توسط NEWS-SINGLE در 9 خرداد 1399
Person reading a book.
عکس توسط Alessandro de Leo / Alamy

"جاده": ناشناس مرد و پسر خود را سعی کنید به درایو به شهرستان. چرا که هنوز هم وجود دارد شغل برای رفتن به رستوران و غذا خوردن در و موزه ها به, تور, ترافیک کاهش می یابد و به خزیدن. این کتاب هایش با عمیق ترین سوال ما در حال حاضر به تامل در حال حاضر: آیا آنها آن را به خود فرد پیانو درس در زمان ؟

"در ساحل": این جیغ وداد بازی کردن لذت, مجموعه ای در یک استرالیایی, ساحل, بلند پروازانه است در دامنه. ما به دنبال تجارب بسیاری از گردشگران و مردم محلی به آنها تصمیم می گیرید که در آن برای راه اندازی خود را به ساحل حوله درخواست مردم آنها زندگی نمی کنند با به درخواست کرم های ضد آفتاب به پشت خود و بحث بدون صدای خود را در حال خفه توسط ماسک صورت.

"برزگر": شخصیت جوان از این خیره کننده رمان قدرت hyperempathy. داستان شرح زیر است خود را به عنوان او به آغوش مردم پس از در آغوش گرفتن پس از در آغوش گرفتن.

"یک ثانیه پس از": برق می رود اما می آید و یک ثانیه پس از خاموشی. تنش های ایجاد شده به عنوان شخصیت دست و پنجه نرم کردن با بازنشانی ساعت در مایکروویو و اجاق. خسته از تلاش آنها به منظور تایلندی takeout که خوردن آنها مستقیما از اصلی ظروف.

"The Walking Dead": این رمان گرافیکی به دنبال یک گروه از پیری مرده سپاسگزار طرفداران که تبدیل شده ایم مشتاق بازار واکر. منتقدان raving در مورد تصاویر زنده از مواد غذایی-دادگاه نمونه های رایگان از جمله کباب کونگ پی ای مرغ کوچک فنجان اسموتی سبز و درخشان نوار هونان گوشت گاو.

"ایستاده": یک گروه از بچه های محله گرد هم می آیند برای باز ایستاده لیموناد در این جارو فصل تابستان حماسه. در آن خطر ناک اوج فرانی مظنون است که لیموناد بیش از حد ترش. او می پرسد استوارت به آن طعم و بدون حتی یک لحظه مکث او جرعه مستقیما از شیشه ای خود را.

"فرزندان مردان": اعضای یک گروه سیاسی در انگلستان تصمیم به سعی کنید یک رستوران جدید به نام پنج ماهی است. یکی از آنها سفارشات ceviche. هیچ یک از آنها متوجه است که خود را خدمتکار دارای آلرژی فصلی.

"این MaddAddam سه گانه": در این مجموعه ما نوجوانان قهرمان داستان با صدای بلند پخش یک بازی ویدئویی در زیرزمین خانه خود را. مادرش yells در او به خارج رفتن که او می کند. منحصر به فرد از نقطه نظر تغییر به ما طول می کشد در داخل ذهن مادر خود را به عنوان او خودش را هرچه 4 P. M. شیشه ای از شراب و خوش خانه خالی است.

"ایستگاه یازده": بازیگری گروه تئاتر سفر به کشور, انجام به خانه های بسته بندی. جمعیت نشستن شانه به شانه افراد مسن تنفس آزادانه; مخاطبان صرفا اذیت زن بارها و بارها پاک گلو او در ردیف جلو. یک زن و شوهر که نیست با هم زندگی می کنند دارای دست است. مردم را به خنده باز (open-mouthed می خندد از آنارشیست ها و جمعی خود را سر و صدا پر کاورنو در یک فضای خشن صدای ناهنجار و خشن از هم.

"پستچی": دورویی اما دمدمی قهرمان این رمان یک اورگان پست-دفتر کارمند که ترس ندارد برای امنیت شخصی خود و یا امنیت شغلی است. در عجیب و غریب اما عمیقا آرامش جهان از این رمان رئیس جمهور نشده تهدید یکی از معدود سازمان های دولتی است که به صراحت مجاز توسط قانون اساسی است.

"من افسانه هستم": به آرامی حساب داستانی از کودکی دکتر Anthony Fauci.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب