فرمول یک رئیس کری امیدوار است با شروع فصل جولای 5

پاریس—فرمول یک فصل می تواند شروع در ماه جولای با وجود 10 اولین مسابقه که لغو و یا به تعویق افتاد به دلیل بیمار

توسط NEWS-SINGLE در 8 اردیبهشت 1399

پاریس—فرمول یک فصل می تواند شروع در ماه جولای با وجود 10 اولین مسابقه که لغو و یا به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس F1 رئیس تعقیب کری روز دوشنبه گفت:.

فرانسه جایزه بزرگ در روز دوشنبه لغو آن مسابقه برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 28 به جای به تعویق انداختن آن 5 جولای هدفمند شروع تاریخ در اتریش GP در اسپیلبرگ.

"ما در حال حاضر به طور فزاینده ای با اعتماد به نفس با پیشرفت برنامه های ما برای شروع فصل ما در این تابستان" کری در بیانیه ای گفت. "ما در حال هدف قرار دادن یک شروع به مسابقه در اروپا از طریق آگوست و اوایل سپتامبر با اولین مسابقه محل مصرف در اتریش است."

2020 برنامه در حال حاضر کشیده تا 22 مسابقه با افتتاحیه ویتنام GP اضافه شده به تقویم و هلندی GP میزبانی اولین مسابقه از سال 1985 در آلمان GP کاهش یافته است.

فصل-افتتاح استرالیا GP در 15 مارس و یاد موناکو GP در مارس 24 نیز لغو شد.

کری امیدوار است که 15-18 مسابقات می تواند در اروپا از طریق سپتامبر قبل از حرکت به "اوراسیا و آسیا و آمریکا." فصل خواهد نتیجه گیری در خلیج فارس با بحرین GP — در ابتدا مجموعه ای برای ماه مارس و ابوظبی GP.

"ما انتظار داریم اوایل مسابقه را بدون طرفداران اما امیدوارم طرفداران ما از حوادث حرکت می کنیم بیشتر به برنامه" کری گفت. "ما هنوز هم به کار بسیاری از مسائل مانند روش برای تیم و سایر همکاران ما برای ورود و کار در هر کشور است."

انگلیسی GP تنظیم شده است به دنبال اتریش در جولای 19 و سازمان دهندگان گفت: آنها در حال صحبت کردن به دولت در مورد زنده ماندن از برگزاری آن بدون فن.

F1 منابع مالی باید آمار گرفته با بسیاری از نژادها به نام خاموش و کوچکتر تیم به خصوص چهره های آینده. این امر منجر به بحث های متعددی در مورد کاهش بودجه-درپوش سطح.

"ما همچنین سخت کار شده با (بدن حاکم) FIA و تیم ها برای تقویت و دراز مدت در آینده فرمول 1 از طریق آرایه ای از ویژگی های جدید ورزشی و مالی و مقررات" کری گفت.

درپوش بودجه از 175 میلیون دلار (آمریکا) توافق شد در سال گذشته اما تیم می خواهید آن را کاهش به $150 میلیون دلار برای سال آینده — به استثنای راننده حقوق و هزینه های موتور. اما مک لارن می خواهد آن را کاهش به $100 میلیون, ابتکار که فراری مخالف.

برخی از پیشرو رانندگان از جمله شش بار قهرمان جهان لوئیس همیلتون از مرسدس بنز و چهار بار قهرمان Sebastian Vettel از فراری در سال آخر قرارداد خود را.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب