فاکس به آدرس Coronavirus بحران با سری سه قسمتی در هانتر بایدن

عکس توسط ترزا Kroeger / گتیFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستاننیویورک (به Borowitz گزارش)—مصمم

توسط NEWS-SINGLE در 29 اسفند 1398
Hunter Biden.
عکس توسط ترزا Kroeger / گتی

نیویورک (به Borowitz گزارش)—مصمم به آدرس "شماره 1 نگرانی مردم آمریکا در طول coronavirus بحران" Fox News Channel روز پنجشنبه اعلام کرد که این امر درجه سه-بخش نخست-سری های زمانی در هانتر بایدن.

سری به او co-میزبانی شده توسط Sean Hannity, تاکر کارلسون و رودی جولیانی تلاش خواهد کرد برای تسکین نگرانی از بینندگان فاکس که شده است به طور ناگهانی سقوط به عدم اطمینان در مورد فعالیت های جو بایدن ،

"مردم به دام افتاده در داخل خانه های خود را, آنها نگران آنها می ترسم و آنها نمی دانند که در آن به نوبه خود برای اطلاعات دقیق در مورد هانتر بایدن" Hannity گفت. "ما اینجا هستیم برای پر کردن آن نیاز دارید."

جولیانی گفت که مجموعه سه بخشی لازم بود چرا که "دولت عمیق" محدود بود آمریکایی ها دسترسی به ضروری هانتر بایدن حقایق در طول بحران همه گیر.

"اگر شما در C. D. C. وب سایت شما نمی خواهد پیدا کردن یک اشاره از هانتر بایدن Burisma یا CrowdStrike," جولیانی گفت. "این یک رسوایی است."

در اولین قسمت از این مجموعه روباه میزبان تلاش خواهد کرد برای پاسخ به آنچه کارلسون به نام "مهم ترین سوال ما بینندگان ذهن: آیا هانتر بایدن باعث coronavirus?"

"همانطور که در حال حاضر هیچ مدرکی وجود ندارد که هانتر بایدن باعث coronavirus" کارلسون گفت. "نیز وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که او نمی تواند آن را. این زاویه ما در حال رفتن به تمرکز بر روی."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن