ترجمه رایگان QA ابزار برای کمک به مبارزه با COVID-19

من مجدد این پیام است که من دریافت کرده اند از Yamagata اروپا: Yamagata باعث می شود QA Distiller رایگان برای هم

توسط NEWS-SINGLE در 27 فروردین 1399
من مجدد این پیام است که من دریافت کرده اند از Yamagata اروپا:

Yamagata باعث می شود QA Distiller رایگان برای همه برای کمک به مبارزه با COVID-19


از آوریل سال 2020 به بعد Yamagata اروپا ارائه خواهد شد خود را QA Distiller نرم افزار برای مترجمان و مدارک فنی حرفه ای رایگان می باشد. به جای پرداخت برای نرم افزار شرکت های که دانلود QA Distiller را دعوت به کمک به مترجمان بدون مرز.

همکاری با مترجمان بدون مرز (TWB) نشان دهنده Yamagata اروپا تعهد خود را به مطمئن شوید که هر کس دسترسی به اطلاعات در زبان آنها را درک کنند به خصوص در مبارزه با COVID-19. TWB است, یک سازمان غیر انتفاعی ارائه زبان و ترجمه برای حمایت بشردوستانه و سازمان های توسعه در سراسر جهان است. کمک های مالی کمک خواهد کرد TWB انجام ماموریت خود را برای از بین بردن زبان موانع است که جلوگیری از انتشار بحرانی اطلاعات سلامت.

TWB با استفاده از زبان و تخصص و فن آوری برای کمک به مردم دسترسی به بهداشت و درمان-اطلاعات مرتبط. TWB ارائه می دهد ترجمه مطالب برای همکاران از جمله سازمان بهداشت جهانی (WHO) و صلیب سرخ مانیتور و مانع گسترش اطلاعات غلط و سهام تایید محتوای چند زبانه. نیاز به این کار است تاکید کرد که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus: "ما نه فقط در مبارزه با یک بیماری همه گیر ما در حال مبارزه با یک infodemic."

مورد اعتماد ترین QA ابزار از سال 2004

QA Distiller است مستقل از ابزار توسعه یافته توسط Yamagata اروپا که باعث می شود آن را آسان برای پیدا کردن اشتباهات ترجمه رسمی در دو زبانه فایل های. شما می توانید با استفاده از QA Distiller به تشخیص تناقضات و اصطلاحات اشتباهات, اشتباه اعداد گم شده, براکت, و خیلی بیشتر.

رایگان QA Distiller نسخه شامل تمام ویژگی های از آنچه بود که قبلا مجوز حرفه ای با پشتیبانی از بیش از 90 زبان. QA Distiller کاربران نیز بهره مندی از به روز رسانی منظم از جمله ویژگی های جدید و زبان و اساسی قابلیت استفاده و کاربردی پشتیبانی توسط Yamagata اروپا است.

امروز QA Distiller است بیش از 1 ، 000 کاربران را راضی. Yamagata اروپا توسعه این ابزار در اصل برای تحقق نیاز خود برای بهبود قوام زبان چک پس از ترجمه. QA Distiller برای اولین بار ارائه شده به صنعت در بومی سازی صنعت استانداردهای انجمن (لیزا) کنگره در سنت پترزبورگ در سال 2004. یک نسخه تجاری و به دنبال آن سال.

QA Distiller همیشه ارائه شده در یک خرید یک بار استفاده برای همیشه " بر اساس, با علاوه بر این از یک آنلاین مجوز را بررسی کنید. حمایت اساسی بود که همیشه رایگان و اختیاری پشتیبانی و نگهداری قرارداد با ارتقاء رایگان اضافه شد چند سال پس از راه اندازی.

این نرم افزار با در آمد سه نسخه: مستقل و حرفه ای و سازمانی. از آوریل سال 2020 به بعد فقط در نسخه حرفه ای در دسترس خواهد بود رایگان. این نسخه را نمی توان محدود در تعدادی از زبان های دیگر وجود خواهد داشت یک مجوز را بررسی کنید.

نسخه فعلی و مجوز سرور ادامه خواهد داد تا در دسترس تا پایان مارس سال 2020 است. کاربران در حال حاضر می توانید ببینید ما QA Distiller

صفحه پشتیبانی برای پیدا کردن اطلاعات در مورد چگونه به سوئیچ به نسخه جدید.

مبارزه با COVID-19 infodemic: کمک به مترجمان بدون مرز

کمک مالی به TWB کمک خواهد کرد که سازمان

مبارزه جاری infodemic. با توجه به TWB از جمع آوری کمک های مردمی و ارتباطات, Sharda Sekaran "از شیوع COVID-19 همه گیر مردم بیشتر از همیشه نیاز به دسترسی به اطلاعات دقیق در زبان و قالب آنها را درک کنید. کمک های مالی از طریق این مشارکت را حمایت TWB به طوری که ما می توانیم حمایت از واکنش های اضطراری."

دانلود و اهدا در حال حاضر!

شما می توانید کمک های مالی با شروع از $10 اما ما امیدواریم که شرکت ها را پیدا خواهد کرد سخاوت به کمک قابل ملاحظه ای بیشتر است.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن