فرانسوی المپیک بزرگ مارتین Fourcade بازنشسته از بیاتلون حرفه ای در سبک با 83 برنده

کنتیلهتی فنلاند—مارتین Fourcade به پایان رسید کار خود را به عنوان یکی از بزرگترین biathletes با پیروزی در آخری

توسط NEWS-SINGLE در 25 اسفند 1398

کنتیلهتی فنلاند—مارتین Fourcade به پایان رسید کار خود را به عنوان یکی از بزرگترین biathletes با پیروزی در آخرین مسابقه روز شنبه در سالگرد 10 خود را از اول پیگیری نفع خود — در همان محل.

فرانسه موفق ترین المپیک زمستانی با پنج مدال طلا اعلام بازنشستگی خود را در روز شنبه پس از آن برنده نهایی مسابقه در کنتیلهتی فنلاند به دقت از دست رفته در یک هشتم جام جهانی با حداکثر سرعت دویدن ،

با تقارن کامل Fourcade را 83 و نهایی فرد برنده شد و 10 سال به روز که در آن او اولین فردی برنده است.

"من افتخار می کنم که من زمانی که من بود و افتخار است که من کشف خودم در طول سفر," او گفت:. "امروز فقط یک راه زیبا برای پایان آن."

دو سال پیش Fourcade برنده با حداکثر سرعت دویدن عنوان برای هفتمین سال متوالی.

در بازی های المپیک زمستانی او موفق به کسب سه مدال طلا در Pyeongchang در سال 2018 — پیگیری شروع به جرم و مخلوط رله و دو در 2014 سوچی بازی در تعقیب و فردی است.

او موفق به کسب 13 مدال طلا در مسابقات قهرمانی جهان از جمله 11 فرد مدال طلا.

31-در سال Fourcade نیز صریح در برابر دوپینگ. در سال 2017 جهان راه می رفت خارج از مسابقه پس از تریبون مراسم پس از اختلاف با الکساندر Loginov روسیه که اخیرا در بازگشت از یک دوپینگ ممنوع.

"من متوجه شدم رویاهای من و با تجربه بزرگترین احساسات. من جنگیدند و من برنده" Fourcade نوشت: اوایل روز شنبه در یک حرکت نامه به طرفداران خود است. "من رنج می برد ، من افتاد و من پشت کردم ، اما بالاتر از همه, من بزرگ شدم."

او احساس می کند با افتخار به بهبود بیاتلون محبوبیت در فرانسه.

"رکورد مخاطبان تلویزیون نشان می دهد محبوب موفقیت در جام جهانی برگزار شد در گرند Bornand در فرانسه و جاهای دیگر که من تجربه فوق العاده معراج," او گفت:. "که از ورزش دارم که به من اختصاص داده شده و بخش بزرگی از زندگی من است که به من بسیار در بازگشت."

Fourcade در نظر گرفته بازنشستگی پس از 2018 بازی اما "هنوز هم تا به حال این اولیه" را به رقابت بپردازند.

"به من می گویند خداحافظی به همه شما من احساس عاطفی اما در صلح است. من به یاد داشته باشید مکان و چهره و احساسات است که مربوط به زندگی حرفه ای من," او نوشت. "من دارم می روم یک بخشی از زندگی من پشت سر من."

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب