از ژاپن و یک طلسم برای همه گیر

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد."باید یک بیماری همه گیر در

توسط NEWS-SINGLE در 22 فروردین 1399
"باید یک بیماری همه گیر در آمده" Amabié است گفت: به ادا "رسم من به مردم است." سپس آن را غرق در زیر امواج.هنر کار با Shunsuke Satake

گاهی اوقات به نظر می رسد به عنوان اگر ژاپن در جمعیت انسانی است که تعدادشان کمتر با شخصیت های ناز. چند جمله به عنوان زن سبک و جلف و Pikachu باید زمانی بین المللی سوپر استار شدن. اما بسیاری از بی سر و صدا جمعیت زندگی روزمره شهروندان است. نشان داده شده نشانه هایی که قابلیت دروس از انسان زباله تشویق و ترغیب شهروندان به بستر; فوق العاده زیبا نقاشی از سونامی هشدار ساکنان دور از خطرناک سواحل. در داروخانه ها ، grinning تنقیه مفید راهنمای کسانی که ناراحتی دستگاه گوارش به پزشکی مناسب است. هر استان خود را خزدار-لباسهای, تشویق کن, معمولا, غریب, تجسم یک منطقه ای غذا و یا جاذبه های توریستی. حتی ژاپن, نظامی, نیروهای دفاع از خود کرده و بسیاری از آنها مستقر برای اهداف غیر نظامی توسعه. و پس از آن ملی قرنطینه اطلاعات که توصیه می کند در روش های آداب و رسوم. در اواخر سال 2019 با وهم آور زمان آن عرضه Quaran که باید برای اولین بار در جهان رسمی قرنطینه طلسم.

بنابراین آن را حس می کند که در میان نگران کننده بار ژاپنی را تبدیل به یک شخصیت برای آرامش. پیچ و تاب است که این یکی خاص قدمت آن به قرن نوزدهم. نام آن Amabié. این برای اولین بار مستند در یک فرم اولیه روزنامه شناخته شده به عنوان یک kawarabanدر سال 1846. این مسئله یک charmingly گردشگری طرح سه پا پری دریایی مانند موجودی تحت پوشش در مقیاس با سر یک پرنده صدر توسط جریان قفل از مو. همراه با مقاله توصیف کشف Amabié توسط ناشناس افسر از قانون است. او آن را خال خال بالای امواج در سواحل کیوشو پس از اعزام به بررسی یک نور عجیب و غریب. موجودی به نام خود و نبوت یک برداشت خوب است. "باید یک بیماری همه گیر در آمده است:" این گزارش شده است که ادا "رسم من به مردم است." و سپس آن را غرق در زیر امواج هرگز دوباره دیده می شود.

یا نه دقیقا. یک تکه از مقاله اصلی باقی مانده در بایگانی دانشگاه کیوتو که در آن است به خوبی شناخته شده به ژاپنی folklorists. در اواخر ماه فوریه سال 2020 یک هنرمند مانگا به نام پنهان Shigeoka توییتی یک تصویر از موجودی با زبان-در-گونه عنوان "جدید کروناویروس متقابل," الحاق ژاپنی هشتگ #Amabie برای اندازه گیری خوبی. هنرمندان دیگر به سرعت به دنبال خود تصاویر, اعم از ارتباط به سوپر kawaii. در اوایل ماه مارس بسیاری از این Amabiés شده بود را بازتوییت کرد ده ها هزار بار از جمله توسط طرفداران تازه کشف شده در خارج از ژاپن است. Amabié در صد ساله رهنمود برای به اشتراک گذاشتن خود را پس گرفته بود در یک ارتباط جدید در عصر رسانه های اجتماعی.

کشنده امواج بسیار بیماری های عفونی باید bedevilled ژاپن از سپیده دم تاریخ ثبت شده—همراه با سر و صدا مداوم و آهسته قاتلان مانند فلج اطفال و سل و سفلیس. تا ظهور جوانه تئوری منجر به اقدامات متقابل مانند پنی سیلین و واکسن یک درخواست تجدید نظر به یک قدرت بالاتر به نمایندگی یکی از بشریت را تنها در حمایت از این نامرئی وجودی تهدید.

نگاهی به دیدنی Daibutsu از Todai-ji temple واقع در شهر نارا. این شکوه تمثال بودا در برنز یکی از ژاپن توریستی تساوی—یا قبل از COVID-19 شروع به تبدیل شهروندان جهان به غیر ارادی hikikomori shut-in. پانزده متر-قد بلند و بزرگ بودا یک حضور قوی در فرهنگ ژاپنی به معنای واقعی کلمه و ظاهرا. این Japanophile نویسنده دونالد ریچی محبت به آن اشاره به عنوان "مقدس کینگ کنگ" و انیمیشن, مدیر Shinji Aramaki یک بار پیشنهاد به من که در آن عظیم فلزی حضور می تواند دیده می شود ریشه های ژاپن برای روبات های غول پیکر. زمینه Todai-جی در حال آرام جای سرسبز و پر از اهلی گوزن. چند بازدید کننده آگاه هستند که این مجسمه بنا بود در بخشی برای جلوگیری از گسترش ویروس کشنده: آبله. یک بیماری همه گیر در 735 ثابت آنقدر وحشتناک است که آن را محو نزدیک به یک سوم از جمعیت بیش از دو سال است.

بزرگ بودا تکمیل حدود 752 نمایندگی بسیار سازمان یافته ملی تلاش برای تسکین یک جامعه پرتاب به هرج و مرج با بیماری است. ساخت و ساز آن شد یک نوع مذهبی آپولو پروژه خیلی بلند پروازانه است که آن را تقریبا ورشکست اقتصاد ژاپن در این فرآیند است. در یک مقیاس کوچکتر که مردم در طول قرن ها تبدیل به یک مجموعه ای گیج کننده از فوقالعاده حضور برای حفاظت از بیماری در یک منطقه و حتی در سطح شخصی. را وارد کنید—و یا نه reënter—Amabié.

تلفظ "a-ma-زنبور عسل-ay," Amabié است که دقیقا یک الوهیت. آن چیزی است که شناخته شده است در ژاپن به عنوان یک yokai—یک موجودی از فرهنگ عامه ژاپن. اگر چه yokai است که گاهی اوقات به عنوان ترجمه "شبح" در انگلیسی مفاهیم نیست دقیقا با هم همپوشانی دارند. هر چند بسیاری از yokai در واقع به نظر می رسد شبح مانند و یا هیولا نه همه مخرب هستند; برخی از آنها به سادگی بازیگوش و یا حتی مفید به اطراف. در حال ظهور از یک شرک در جهان است که در آن جزایر ژاپن گفته می شود به برخی از "هشت میلیون خدایان" yokai رژه ژاپنی folktales, تاریخ و ادبیات به عنوان چهره پشت حوادث غیر قابل توضیح و یا شبح وار پدیده. برخی از آنها شبیه انسان و یا حیوانات دیگر سبزیجات یا مواد معدنی. بسیاری هستند حساس فیزیکی اشیاء روزمره موارد از زندگی روزانه است که گرفته اند غیر طبیعی فرم پس از سردستی دور انداخته. وجود دارد خالی از سکنه حدودی فانوس های کاغذی و kimonos. وجود دارد حتی در افسانه هاو روایات قومی یک yokai futon coverlet. شما حتی ممکن است آشنا با چند: kappamaki سوشی رول نام yokai با یک میل شدید برای خیار در حالی که همه جا تام گوشه از عبور از حیوانات سری بازی است که بر اساس یک tanukiیک شکل تغییر شیاد حیوانات از بسیاری از افسانه های قومی واجدادی.

در اوایل ماه مارس بسیاری از تصاویر از Amabié شده بود را بازتوییت کرد ده ها هزار بار از جمله توسط طرفداران تازه کشف شده در خارج از ژاپن است.هنر کار با مخلوق Creature

که Amabié شبیه چیزی است که ممکن است به نظر می رسد در یک کارتون و یا بازی های ویدئویی تصادفی نیست. Yokai پدید آمده که برخی از ژاپن برای اولین بار انبوه شخصیت های رسانه ای در قرن هجدهم و نوزدهم. توکیو شناخته شده به عنوان Edo تا 1868 شد و به شلوغ صنعت چاپ و نشر است که تولید تعداد زیادی از مصور انتشارات در نظر گرفته شده برای همه از کودکان به پیچیده شهرنشینان. هنرمندان با استعداد مانند Toriyama Sekien خود را شاگرد Kitagawa Utamaro و حتی بزرگ Hokusai به طور منظم تولید می شود yokai هنری بر اساس فرهنگ عامه یا ادبیات جذاب خوانندگان تجسم آنچه تا به حال به آن نقطه نامرئی شده است. در طول راه yokai تبدیل از خرافات به طنز به عنوان هنرمندان شروع به استفاده از اجنه برای slyly نظر در سیاست و یا وقایع کنونی. وجود دارد یک دسته کلی از چاپ به نام Hashika-eبه معنای واقعی کلمه "سرخک تصاویر" تولید شده در تعداد زیادی طول یک بیماری همه گیر در هجده شصت. بسیاری از ویژگی های آن yokai ایستاده برای ویروس و یا راه انداختن جنگ در برابر دیگر personifications از آن است.

Yokai رها شده بودند به عنوان قدیمی در ژاپن بی پروا با عجله به نوسازی در نوبه خود از قرن بیستم اما آنها لذت می برد غیر منتظره تجدید حیات در اواخر دهه شصت به عنوان ستاره بسیار محبوب کودکان مانگا و انیمه سری به نام "GeGeGe no Kitarō." در صفحات آن و روی صفحه اواخر هنرمند Shigeru میزوکی عطا طولانی فراموش شده yokai با یک ارتباط جدید برای مخاطبان مدرن است. تجسم خود را از خدمه رنگارنگ از موجودات رهبری یک پسر کوچک مشتاق به توانایی های مختلف خود را و نقاط ضعف آشکار پیشرو از هیولا فرانچایز مانند گوگل و Digimon.

امروز ژاپن و مثل بقیه سیاره چهره واقعی زندگی نامرئی هیولا در قالب coronavirus. ملت تاکتیک به نظر می رسد در نگاه اول کاملا ولرم در مقایسه با کسانی که از کشورهای دیگر است. تعداد آلوده شده اند افزایش بی وقفه برای هفته ها. در عین حال در آن زمان یک puzzlingly طولانی در حالی که برای نخست وزیر شینزو آبه به اعلام یک دولت ملی اضطراری که تحت پوشش توکیو اوزاکا و پنج دیگر سخت-آمار استان, به عنوان او در نهایت در شب مارس 7th. تا به حال منتقدان را متهم آبه دولت از کم اهمیت جلوه دادن بحران به خصوص قبل از بازی های المپیک 2020 شد و رسما به تعویق افتاد برای یک سال. از سوی دیگر آبه ساخته شده است روشن است که حتی تحت یک وضعیت اضطراری ژاپنی, قانون مانع محدود کردن آزادی شهروندان در راه است که بسیاری از دولت های خارجی انجام داده اند. بسیاری از کسب و کار که بسته اند انجام داده اند تا به طور داوطلبانه و مقامات نمی تواند اجرای مستندات و یا جریمه موضوع برای تجمع در خارج از منزل.

تعداد آلوده (با بیش از چهار هزار مورد از این نوشتن) باقی می ماند در یک سطح است که غرق ملت بهداشت و درمان-مراقبت از سیستم است. اگر چه مشکل است دم در توکیو است و در انتقاد از کمبود ماسک یکبار مصرف در بازار تجاری و بیمارستان ها به کار خود ادامه نسبتا به طور معمول و یا حداقل بدون وحشتناک ازدحام کمبود عرضه و ناامید triaging دیده می شود در سخت ترین-آمار شهرستانها در خارج از کشور. هنوز معلوم نیست که آیا آبه اقدامات را با موفقیت پهن کردن منحنی یا اگر ژاپن به عنوان برخی از کارشناسان بهداشت هشدار می دهند در حال حاضر فراتر از نقطه بدون بازگشت. ("خیلی دیر" جمعیت-متخصص بهداشت کنجی Shibuya گفت واشنگتن پست در مارس 7th. "توکیو در حال حاضر وارد یک انفجاری فاز.") برای کسانی از ما که در اینجا زندگی می کردند در حوادث فوکوشیما در سال 2011 وضعیت نیز sickeningly آشنا. یک کوانتومی ناخرسندی احساس بودن نه امن و نه به ظاهر در معرض خطر قریب الوقوع; روز صرف شده تا حد زیادی در داخل خانه به جای لذت بردن از بهار شکوفه های گیلاس در خارج; انتظار کفش دیگر را به رها کردن.

امروزی در ژاپن چند اگر هر گونه به طور جدی بر این باورند که های تصویر Amabié the yokai در حال رفتن به دفع COVID-19. بهداشت و انزوا هستند سفارشات از روز است. اما در حالی که این شیوه ممکن است ما را سالم نگه دارید, خوشحال موضوع دیگری است. "هنر ناتوان است در برابر یک ویروس البته" Junya Kono اجرا می شود که یک کیوتو بر اساس yokai هنر جمعی به من گفت. "اما با رسم Amabié ما می تواند یک اندازه گیری از آرامش در داشتن خود ما کمی کمک." در کمک به ما تماس با یک دیگر در انزوا Amabié ممکن است به خوبی به انجام او نبوت بعد از همه.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب