از Steph کاری به مدونا: افراد مشهور در سن Coronavirus

Stephen Curry
این بازیکن بسکتبال Steph کاری به تازگی به عضویت Dr. Anthony Fauci برای پرسش و پاسخ جلسه در مورد کوروناویروس در Instagram, زندگی می کنند, جایی که او در عمل به عنوان یک جانشین برای غرق شهروند.عکس توسط Jason Miller / گتی

Dr. Anthony Fauci این هفتاد و نه ساله رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی نیز یک ورزشکار. او رفت و روزانه هفت مایل به خوبی اجرا می شود به دهه پنجاه; این روزها او را کوتاه آنها را به سه و نیم مایل است. در دهه پنجاه به عنوان یک دانش آموز در Regis همه پسران یسوعیون دبستان مدرسه در منهتن در شرق فوقانی جانبی او کاپیتان تیم بسکتبال. یک مینی بسکتبال حلقه می ایستد در آن قابل مشاهده بود به حدود پنجاه هزار نفر که در روز پنج شنبه بعد از ظهر تنظیم شده به عنوان او و طلایی رزمندگان امور خارجه گارد نقطه استفان کاری انجام پرسش و پاسخ در موضوع coronavirus بیش Instagram زندگی می کنند.

سی دقیقه مکالمه در حال حاضر زندگی کاری Instagram و برای هر کسی اشتباه جدید نظم اجتماعی آن است که یکی از مهمترین و مختصر و قابل دسترس عمومی-آموزش و پرورش تلاش های در دسترس است. کاری انجام مصاحبه از املاک خود را در آترتون که در آن سه فرزند خود را که در طبقه پایین خوردن صبحانه کاری, گفت, نیز, تماشای پدر خود در Instagram. در شروع باراک اوباما حضور او شناخته شده در نظر ورود با دست تکان دادن از emoji. پس از چند مشکلات فنی—هزاران درخواست برای ورود به چت تصویری به حال آب گرفتگی کاری حساب, جلوگیری از او را از پیدا کردن اطلاع رسانی از N. I. A. I. D.—Fauci به نظر می رسد به دنبال بسیار آرام تر از او در اخیر کاخ سفید جلسات.

کاری و Fauci به راحتی هماهنگ; بدون رئیس جمهور در اتاق Fauci می تواند چیزی غیر از خفا دفاع فرض کنید به جای یک استادی استقرار. کاری برای عمل به عنوان یک جانشین برای غرق شهروند. (بسیاری از مردم فرستاده بود در سوالات با استفاده از #SCASKSFAUCI برچسب.) کاری است که به طور گسترده ای معتقد شده اند به اولین بازیکن در N. B. A. شده تست شده برای coronavirus پس از تجربه علائم شبه آنفولانزا در ابتدای ماه مارس ، (او آزمایش منفی است.) این درست بود او خواسته است که افراد جوان در امریکا رنج می برند بیشتر از این بیماری نسبت به افراد جوان در چین تا به حال ؟ “بیشتر اما با برخی از جالب شاید نگران کننده تفاوت” Fauci گفت و توضیح داد که متخصصان پزشکی شاهد موارد مهم در میان نسل جوان و قوی و سالم است. آیا آب و هوای گرمتر سرعت گسترش ویروس? Fauci توضیح داد که اگر چه این مورد به آنفلوانزای فصلی “ما نمی دانیم که آیا این اتفاق خواهد افتاد با این ویروس است.” (در نظرات اوباما نوشته بود “گوش دادن به علم است.”) مکالمه خود را نه فقط شامل پاسخ به غیر سیاسی نمایش داده شد. آن را نیز تا به حال به عنوان آنها می گویند یک برنامه. چندین بار کاری خواسته Fauci در مورد اطلاعات غلط از آن رئیس جمهور است و البته پرکار بردار.

شاید تنها وظیفه مدنی از یک فرد ثروتمند در این لحظه علاوه بر اعمال نفوذ پلت فرم خود را به برقراری ارتباط اطلاعات دقیق است به اهرم سرمایه است. دیروز فرماندار کومو تشکر ریحانا در بنیاد خیریه برای اهدای تجهیزات حفاظت شخصی به این شهر است. بعضی از مردم مشهور شده اند کمتر روشن-اندیش. روز یکشنبه مدونا در شیری حمام در یک عمارت در لیسبون پرتغال هشدار داد که coronavirus خواهد بود “بزرگ equalizer.” خواننده و ترانه سرا Keri Hilson توییتی که همه گیر شده اند ممکن است ناشی از 5G تابش. “اگر من مجبور به انتخاب واکسن و یا تراشه میخوام انتخاب مرگ —یالا,” نوازنده M. I. A. نوشت: در حساب اجتماعی با اشاره به 2013 آهنگ “Y. A. L. A.,” برای “شما همیشه زنده است.” غیر منتقدان در امان نیستند از صفحه نمایش از نفس یا. بازیگر و مدل Gal Gadot رهبری saccharine گروه کر همکار-مشاهیر در آواز جان لنون “تصور”; لیونل ریچی شناور این ایده که نوازندگان می تواند دوباره رکورد “ما از جهان است.” (بعضی از ستاره ها به یاد داشته باشید آنها فقط هنرمندان. من بدون گوشت با ژانویه جونز که آپلود ویدئوها از خودش در اینده ماسک صورت جرعه جرعه Coors نور از طریق یک نی.)

فرهنگ ما تمایل به توجه Sontag هشدار در برابر یک بیماری معنی. با توجه به افراد مشهور-در-رئیس coronavirus چینی است; با توجه به جو بایدن ما در جنگ با آن است. از زمان فاجعه شروع به تبدیل ما عمومی و خصوصی زندگی همه ما آن را سخت به مقاومت در برابر شکل گیری این بیماری همه گیر به یک محرک چشمگیر, روایت, و, در این ماه حوادث خاص شد touchstones در آن کوتاه است اما توانا و فرهنگی زندگی است. تام هنکس و همسرش ریتا ویلسون به نظر می رسد در یک پست اعلام کرد که آنها تا به حال قرارداد coronavirus در حالی که فیلمبرداری در استرالیا. خود انتظاری بود که مردم خوب; برخی از مردم در آن زمان هنوز بر این باور coronavirus به جعل. تعلیق N. B. A. فصل در مارس 12, همزمان با اعلام این خبر که یوتا جاز بازیکن رودی Gobert تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. اعضای مطبوعات و سپس گردش یک ویدیو از Gobert دست زدن به هر میکروفون در یک کنفرانس مطبوعاتی. عذرخواهی برای بی دقتی Gobert بازیگران خود را به عنوان یک برادران گریم-مانند شکل احمقانه غرور.

و پس از آن شده است وجود دارد کنجکاو نوع از افراد مشهور عمومی-اعلام خدمات است که در آن یک فرد بینی تا به آی فون خود را اعتراف است که آنها را آزمایش مثبت است. ما شاهد چنین ویدئوها از ادریس البا که همسر سابرینا آرامش او را در پس زمینه به عنوان او التماس طرفداران را اجتماعی فاصله جدی; از رپر Slim Thug; و از بازیگر Daniel Dae Kim. (“من هستم و بله من coronavirus اما من نمی توانید آن را از چین,” او گفت:. “من آن را در آمریکا و در شهر نیویورک است.”) اپرا راه اندازی کرده است یک مطالعه نشان می دهد بحث, “اپرا مذاکرات COVID-19” انجام شده از طریق چت تصویری در تلویزیون اپل+. ظهور این نوع جدید از محتوا تا به حال پیامد ناخواسته روشن کننده این واقعیت است که اگر چه میلیون ها نفر از مردم شده اند قادر به دسترسی به تست دیگران شده اند و قادر به پرداخت به آن را دریافت. به عنوان حقیقت گوی Cardi B موجز و خلاصه در یک ویدئو دهان خود را با ماسک “اگر یک هنرمند مشهور است که گفت:” هی گوش دادن. من اصلا هیچ نشانه ای ندارند . . . اما من رفتم و تست کردم و من مثبت برای کروناویروس که باعث سردرگمی است.” او گفت: “به طور کلی ، . . آنها در حال گرفتن درمان مانند . . . مشهور است.”

نوشتن در مورد ریشه های COVID-19 من همکار کارولین Kormann توضیح می دهد که افراد آلوده ریختن ویروس قبل از آنها توسعه علائم; “ویروس می پوشد یک شنل نامرئی ساز.” این بیماری است که اغلب به نام “نامرئی” بیش از حد برای راه آن ايزوله افراد مبتلا به آن. تلویزیون خدمه و روزنامه نگاران به طور کلی نیست وارد اتاق بیمارستان; افرادی که می میرند از coronavirus عوارض مربوط به مرگ به تنهایی. به عنوان استر چو اضطراری-اتاق پزشک به تازگی توضیح داده شده به مفسر برایان Stelter “این چیز تمام شده است مانع از آن abstractness.” او گفت: “حقیقت این است که بیماران بدحال وحشتناک است. آنها هوا را گرسنه رها کردن خود اکسیژن آشفته و مضطرب. ما هرگز نمی تواند نشان می دهد که. اما از آن است که وحشتناک است.” به جای چهره coronavirus شده است چهره آلوده مشهور است. این هفته کاخ سلطنتی تایید کرد که پرنس چارلز به حال آزمایش مثبت برای coronavirus و تحت قرنطینه در Balmoral. خود را تشخیص مسلما تا به حال ژئوپلتیک اهمیت; آخرین تماس با ملکه سلطنتی دکتر توضیح داد: تا به حال رخ داده است یک روز قبل از او ممکن است عفونی شدن. امروز صبح اعلام شد که بوریس جانسون که تا به حال افتخار است که او زده شده بود با بیماران در یک بیمارستان نیز آزمایش مثبت است. اما به تازگی از افراد مشهور مورد خاموش. با هر ساعت بیشتر از ما می دانیم که کسی که بیمار است. همانطور که از نوشتن این سیصد و شصت و شش نفر فوت کرده اند در شهر نیویورک از coronavirus.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>