من در سعادتمند هفت روز یوگا چالش های نگران کننده بار

عکس از Alamyروز اول: سی دقیقهشما نیاز دارید: یک حصیر و یک بند و یک پتو.در حقیقت زمان آن مهم است برای پیدا کردن

توسط NEWS-SINGLE در 31 تیر 1399
Person doing yoga pose.
عکس از Alamy

روز اول: سی دقیقه

شما نیاز دارید: یک حصیر و یک بند و یک پتو.

در حقیقت زمان آن مهم است برای پیدا کردن تعادل و اتصال با نفس ما. به خودتان هدیه ای از کل خود را از حضور در این کلاس و اجازه رفتن از اضطراب و ترس است که در هر لحظه از عناصر بنیادی زندگی خود را—و یا حتی زندگی خود را—می تواند به سرعت دور گرفته شود. همچنین سعی نکنید که یک شبه شما باز کردن یک homeschool برای دو کودک که نمی تواند به کمتر fucks. بیایید شروع کنیم.

روز دوم: بیست و پنج دقیقه

شما نیاز دارید: یک حصیر و یک بند و یک پتو.

این کمی کوتاه تر اما هنوز هم سعادتمند جریان خواهد ساخت در دیروز ژست و شامل یک djembe, پیگیری, برای غرق کردن برای تلفن های موبایل از فرزندان خود را ضربه زدن بر روی درب جیغ هام. ما شروع به چهار دست و پا در گربه برخواهد داشت.

روز سه: بیست و پنج دقیقه

شما نیاز دارید: یک حصیر.

ما را در آغوش سادگی امروز با استفاده از فقط ما mat. حقیقت این است که من پتو روی سقف یک بالش فورت که گرفته شده بیش از ما پذیرایی و زمانی که من سعی کردم به آن را بازیابی من فکر می کنم من پنج ساله tased من ؟ ممکن است که کودک نو پا من بوی مانند منتول سیگار ؟ اما حداقل در حال حاضر آنها در حال آرام است. ما شروع به در سگ رو رو به پایین.

روز چهارم: بیست دقیقه

شما نیاز دارید: یک حصیر.

این vinyasa اجرا خواهد شد بیست دقیقه است که صادقانه در مقدار بسیار کوتاه از زمان برای اختصاص به سعادتمند مراقبت از خود بلکه از مطلق ترین زمان من می توانم ترک فرزندان من مراقبت قبل از من نگران آتش سوزی. ما شروع در کودک را در برخواهد داشت.

روز پنجم: پانزده دقیقه

شما نیاز دارید: یک حصیر.

Pranayamas در حال تنفس یوگایی است که تمرینات افزایش انرژی ما انتشار تنش و بیدار یک ذهن روشن است. بیایید ساخت به نفس از آتش پذیرش و محبت الهه در درون شما است که در حال حاضر پر کردن اتاق با بوی منقضی شده خورشید چیپس و Gewürztraminer. بیایید همه به سرعت به قلم مو دندان های ما و پس از آن دیدار در چهار زانو نشسته و موقعیت.

شش روز: پانزده دقیقه

شما نیاز دارید: یک حوله.

ما امروز شروع در بالای تشک های ما. یا در مورد من یک حوله پس از من تا به حال به اصلی من مات به دیوار عایق صوتی اتاق به دلیل عقیم Fryes درب بعدی در B4 راحت هستند های من Netflix رمز عبور اما نه با "صدای خوک ترک فرزندان خود را برای رفتن به کشتار" است که ناعادلانه راه برای توصیف کوله بیت از مراسم شب گریه. ما شروع در نماز مطرح است.

روز هفتم: جایی بین صفر دقیقه و ابدیت کنم ؟

شما نیاز دارید: راستش هیچ چیز—چه چیزی دیگر ؟

غیر روحانی کردن و بازی مرده است. این است که از لحاظ فنی به نام آن یا جسد در برخواهد داشت اما آن را نیز یک عمل بقا. به خواب شاید به رویا که این هیولا که شما ساخته شده است با بدن شما می توانید پیدا کردن خود را goddam Nutri-دانه میله های زندان. Namaste.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن