"آتی" توسط هان Ong

تصویر توسط Leonie BosFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصدا: هان Ong می خواند. آیا شما بررسی ت

توسط NEWS-SINGLE در 5 فروردین 1399
tennis court
تصویر توسط Leonie Bos

صدا: هان Ong می خواند.

آیا شما بررسی تلفن او?

من به شما گفت من میخوام انجام دهید که!

اما آن را بسیار آسان است.

آنها در حال صحبت کردن در مورد مارتین. توبی مدعی آن مهریه-نوجوان. به دلیل این که چگونه Martin خودش را تلفظ آن که از شیلی. آن را تنها در سال گذشته که مارتین با آنها در آنجا ماند و توبی بود دیوانه در مورد جوان تنیس. پس از سرخوردگی خراب است پدرش زل زل نگاه کردن و هر بازیکن تنیس پس از مارتین تنها می تواند یک یادآوری و یک شی از سوء ظن است.

من فکر نمی کنم من می توانم از طریق زندگی می کنند که دوباره توبی پدر می گوید و سوئیچ برگشت به موضوع جدید پسر: چقدر دشوار می تواند باشد ؟ فقط بخواهید به قرض گرفتن تلفن خود را. می گویند شما می خواهید به بازی یک بازی. می گویند من نمی اجازه می دهد تا شما را به بر روی تلفن خود را. سپس نگاهی به پیام های خود را برای هر چیزی دارای لیت و لعل زیاد. سر چیزهایی که در عبور.

او را می دانم که من رفت و از طریق پیام های خود را!

به او بگویید که شما آن را لمس حادثه! آیا من باید برای تغذیه به شما همه چیز ؟

توبی فقط پدر خود و پدر خود را تنها توبی. به علاوه خود را مجلل و مستغلات در لا جللا. چند ماه از سال توبی است سمت چپ به تنهایی با یک groundskeeper و یک همراه و همدم—تمامی حقوق یک پرستار بچه—در حالی که پدرش در ماکائو رسیدگی به قمار و کسب و کارهای دیگر. اما این بخش از سال که آنها همیشه با هم صرف—تقریبا از آغاز ماه مارس تا اواخر ماه آوریل است.

به عنوان دور برگشت به عنوان توبی می توانید به یاد داشته باشید—از او شش یا بیشتر—پدرش امضا کرده است و آنها را به میزبان بازدید بازیکن در محلی رویداد الماس باشگاه رقیب که در آن توبی پدر این است که یک سرمایه گذار از انواع. توبی در حال حاضر هجده و یک سال قبل از تصمیم گیری در کالج شاید دیگر. البته او—او را و هر کس را شنیده چینی بدون مدرک دانشگاهی? و علاوه بر او نمی باید گزینه تبدیل شدن به یک بازیکن تنیس. او به سادگی به اندازه کافی خوب نیست.

شده است وجود دارد را ببینیم Pratesh, لیام, Manolo مانوئل که پسر هند (یکی پس از Pratesh با نام پیچیده است که شما نمی تواند کوتاه), درهم کسی که می خواستم به سمت چپ به تنهایی زیرا او در اواسط طلاق funk (هر چند که نمی شود او را از تلاش برای رسیدن به شلوار یکی از حامیان مالی رویداد), Apichat آلبرت از کانادا (که چگونه توبی پدر برگردان های ترسناک در راه مرد جوان معرفی کرده بود خودش با اشاره به او را به پشت او) سه چینی در یک ردیف—Wuyang, Zuhan و لویی—یا, مشخصات فنی, چهار, از آلبرت بود چینی-کانادایی و البته اکثر eventfully (هر چند نه در آن زمان) مارتین و فقط در سال گذشته است.

آن Apichat که به تدریس توبی به درایو زمانی که او سیزده بود. Apichat با برق-آبی است که او ادعا کرد هیچ کس در خیابان های بانکوک به نگاه دوم به اصل رفتن به درایو توبی به بازار به عنوان یک حواس پرتی را از خود دور دوم از دست دادن اما به جای آنها دور از خانواده ترکیب بارها و بارها توبی در صندلی راننده دستور توسط Apichat. آنها زخم نشسته در ساحل, مردم, مشاهده, commiserating بیش از این بی عدالتی از زندگی Apichat های مشترک. دو اولین ها در آن روز اول خود را رانندگی کنید و برای اولین بار از بسیاری از tokes.

اگر چه این مسابقات مدیران به او گفت که آنها نمی تواند جای درخواست پدرش اصرار کرده بود میزبانی هر بازیکنان آسیایی در این مسابقات در بدون-نیاز-به-صحبت-این فرض که توبی بهره مند از قرار گرفتن در معرض یک برادر رقم را برای عدم وجود خود را از یک مادر. هر چند به صداقت, همچنین برای جبران, برای داشتن یک شبح به عنوان یک پدر از توبی پدر حتی هنگامی که در محل اقامت در خانواده و خانه کشیش است که همیشه از خود می پردازد رانندگی از جلسه به جلسه و زمانی که او را به خانه holing تا در اتاق بازی در مقابل صفحه نمایش گسترده تلویزیون که در آن او می تواند نظارت بر طبقه اقدام در ماکائو قمار به عنوان به خوبی به عنوان تحویلدار' غرفه با دو سفس و مهم ترین خود را به طور کلی مدیران چهارم.

علاوه بر این توبی پدر الکلی و ظهر روز بیشتر اگر او متوجه توبی و در همه حال او این کار را از طریق یک پارچه استری مبل وغیره از wooze در لرزان ، هنگامی که اپرا-مست, سکس پدر خود را دوست دارد به قول یک خط او می گوید می آید از مورد علاقه خود را ستاره فیلم استیو مک کوئین: "اگر شما به دنبال برای مشکل شما به جای حق آمده است."

یکی از راه های که توبی اوراق قرضه با مراجعه به بازیکنان است با خیانت به پدرش—به عنوان زمانی که با Pratesh جاسوسی او با پدر و مادر خود لباس پوشیدن و در هیچ چیز اما بوکسورهای ساخت مدارهای اطراف محیط استخر پر لیوان اسکاچ متصل به دست او است. پدرش را sip چند قدم راه بروید و سپس متوقف کردن و گفتن به هیچ کس به هوا به یک آنتاگونیست در هوا اگر شما به دنبال برای مشکل شما به جای حق آمده است. او تکرار این روال تقریبا نیم ساعت تا زمانی که وجود دارد هیچ چیز در سمت چپ لیوان و به او اجازه دهید دست خود را رها کنید. او فراموش کرده است که او به حال کل محل از جمله منطقه استخر, مجهز به دوربین و یا شاید او اهمیتی نمی دهند—و توبی و Pratesh نشست توبی اتاق خواب cackling بیش از این غمگین-طنز عینک بر روی توبی لپ تاپ.

آن بدتر زمانی که آنها تا به حال قوها که برای دو سال متعلق به استخر. پدرش خواهد طعنه زدن پرندگان تبادل یخ را زیستگاه خود آنها را صدای بوق و بال بال زدن خود مجنون بال goading آنها را به بعد از او آمده است که آنها را کمتر و کمتر با گذشت زمان. آنها قرار بود به همسر, اما, هنگامی که یک مرد از باغ وحش آمد به آنها را جمع آوری و آن را کشف شد که توبی پدر شده بود پناه دادن به دو مرد—تصور کنید که خود را غرض. سکس یه پسر با او گفت توبی. این همه زمان! است که در میان دلایلی که توبی نه گفت—و احتمالا هرگز به پدرش در مورد خود و احتمالا غیر قابل برگشت گی گرایش.

آن Apichat که intuiting آن گرایش داشتند و شکم او را با استخر های بسیار در اواخر شب قبل از پرواز به فلوریدا برای رقابت در یکی دیگر از رقیب رویداد. جایی که پدر او بود که توبی می تواند تا بی پروایی نشان دادن? احتمالا زدم در اتاق خواب خود را در طرف دیگر از اموال. یا غرقه شدن یکی از باشگاه jaunts. توبی به خاطر اینکه خیلی پیچیده شده در 420 و شهوت آن را به عنوان اگر او بودند swaddled در پتو حتی زمانی که او برهنه شد. چراغ ها خاموش بودند و او بود که راسخ توسط یک شبح شده چشم و برق-آبی ، به فکر آن شب در حال حاضر هرگز نتواند به توبی نعوظ. Apichat استراحت خود بلندگوهای بی سیم در یک سونا و همان آهنگ نگه داشته و بازی و بیش از بیش: "ورد" به Steve Miller Band, یک لحن ثابت شده است که توبی هنوز; هنگامی که او می خواهد برای رسیدن به یک خلق و خوی او قرار می دهد و آن را در تکرار در آی پاد خود را.

آن شب او به ارمغان می آورد میوه ها از تحقیقات خود را به پدر خود را به عنوان آنها غذا خوردن یکی از آشپز علاقه داشتن به ن خلاقیت—مرغ انجام می شود با بسیاری از نکات اضافی—اما این برنج ساده است که در واقع به پایان رسید توسط هر دو پدر و پسر.

وجود دارد این برنامه به نام وایبر. مردم می توانید متن هر یک از دیگر و آن از بین می رود بدون ردیابی. بنابراین حتی اگر من خود را بررسی کنید تلفن—

شما حتی نمی امتحان کنید!

نه همه مثل مارتین, O. K.? همچنین این مرد شده است بالا رفتن رتبه بندی—او را به خطر همه چیز.

شما نمی دانید که!

شاید ما باید از میزبانی آنها را پس توبی می گوید.

این است که آنچه شما می خواهید ؟

نه من. اما به نظر می رسد مانند شما نمی خواهید به دیگر.

من این کار را برای شما. همه چیز من است برای شما. توبی پدر سوراخ فضای بین آنها را با یک چنگال—هر یک از شما یک محوری به عنوان اگر او به معنی حفاری تيغه به پسرش گوشت.

متوقف کرد و گفت که!

مهم نیست که اگر شما نمی خواهید به شنیدن—است که هنوز هم درست است.

بیایید متوقف میزبانی آنها را پس توبی تکرار. پس از Pavel—خداحافظی به همه چیز.

پس از یک لحظه توبی پدر می گوید, دوباره, این است که آنچه شما می خواهید ؟

هیچ! البته که نه! اما این چیزی است که شما هستید و من را وادار به می گویند!

رک و پوست کنده توبی نمی خواهم در این سال بازدید کننده چک پاول که یا در خدمت خود غذا در بازدید بال از خانه و یا خارج از, بازگشت توپ از یک یا هر دو توپ ماشین آلات در دادگاه به قطار برای دور اول مسابقه. سخت به دور از کلیشه است که یک محصول از اینکه سازمان ملل متحد در طول سال: شرق اروپا هستند خاردار مودی; این کانادایی ها فوق العاده دوستانه; سرخپوستان هستند باز یک لبخند در خود و صحبت صداهای; این آفریقایی ها و آمریکایی جنوبی پر از تکبر راه رفتن و آنها تمایل به ایستادن دور پشت پایه در هنگام بازی. چینی ها که در آکادمی ملی—آنها سنت counterpunchers در حالی که کسی که به دنبال آموزش در خارج از کشور و دور از دولت مراقبین مدل دهید بازی خود را در حوضچه سمپراس با هدف به بخشی از جدید موج احیای یک خدمت-و-شلیک M. O.

شما صبر کنید و ببینید توبی پدر می گوید.

ببینید چه ؟

این پسر ؟ او را نا امید ما بیش از حد.

توبی نمی گویند او در حال حاضر است. زیرا به محض این که توبی برداشت پاول در فرودگاه او می دانست که وجود خواهد داشت هیچ اواخر شب toking جلسات هیچ درایو در اطراف شهر بدون تمرین بازی و ناامید کننده ترین از همه, بدون, تمدید, بحث در مورد معنای زندگی.

پاول برنده دور اول خود را به عنوان توبی و پدرش دیده بان از غرفه. آن را بدون عارضه امر مستقیم دو مجموعه به یک استراحت از خدمت در هر یک از. حریف از کلمبیا, سه سکته مغزی مرد; گرفتن او را به یک تجمع پاول به طور مداوم بدست آورده خطا در چهارم یا پنجم شات.

توبی بسیار اندک خود را با تشویق. اما پاول ملاقات آنها پس از آن, به عنوان اگر او تا به حال متوجه شده. او پوشاند هر یک از آنها را در آغوش درخواست اگر آن را همه حق است که او می خواهد یک همبرگر و یک میلک شیک را به جشن می گیرند و آنها می دانند که به کجا بروید ؟ پس از آن او می افزاید: او خواهد بود خوشحال به تمرین با توبی در خانواده دادگاه سخت—برای ارزیابی این پسر بازی و ارائه تنظیمات و راهنمایی. با عرض پوزش او منتظر تا حالا اما او بیش از حد عصبی; بخشی از خود را قبل از مسابقات خرافات شامل نگه داشتن خود به خود.

توبی می گوید پاول در مورد قوها در مورد خراب آنها را با خوراک شناس croutons.

چه croutons?

توبی تلاش می کند به توضیح چند بار قبل از دادن.

توبی باعث می شود نشانه جهانی برای toking و پاول می گوید که او را درک نمی کند. در آن طول می کشد توبی چند ضربه به درک که پاول کاملا جدی و سپس به او می دهد تا در آن بیش از حد.

پاول را تشخيص توبی بازی: مرد جوان ندارد ، او نیاز به یک پایین بدن افزایش به قیف قدرت به ضعف خود را خدمت می کنند و او برای بهبود سرعت خود را اگر او می خواهد برای بازیابی توپ ضربه را به گوشه. اجازه دهید دریل پاول می گوید. پس از سی دقیقه توبی ضربان قلب از این دنیا چهره خود را دیوانه. او به دروغ خود را توسط پایه به دنبال در آسمان است که طول می کشد زمان طولانی برای حل و فصل. من کار شما بیش از حد سخت ؟ پاول می پرسد واقعا علاقه ای به پاسخ. او معذرت خواهی نشسته پایین توسط توبی. آن را O. K.—این یک شروع خوب است, پاول می گوید. شما می خواهید به طور حرفه ای مناسب است ؟ آن طول می کشد یک لحظه برای پاول به درک که توبی بوده است در خارج از بدن خود را در حالی که برای.

"من یک گلوله با اشاره لیست از راه من می خواهم شما به من."
کارتون توسط امیلی پوسته پوسته شدن

بنابراین دو ساکت هستند. آنها به سختی می تواند شنیدن اتومبیل در جاده ای که دامن ساحل. Din جذب شده توسط درختان و درختچه ها که سپر ملک از نظر. یک ردیف از غول سبز Q-tips.

توبی نشسته تا سیگنال که او reëntered این زندگی. او چشمک می زند لبخند.

ببخشید پاول تکرار.

پس از یک در حالی که توبی میگه من نمی تواند حرفه ای باشد.

من فکر کردم شما پدر گفت:—

ما سعی توبی می گوید. او ثبت نام در نیک australian open Academy.

پاول سوت. که مقدار زیادی از پول را از او اعلام کرد. و پس از آن همه در یک بار او را درک او حماقت است. اما البته . . . دست خود را, قیافه, در دادگاه, در لا جللا هوا کامل حکم او. این است چگونه اخیر است ؟ او می پرسد.

زمانی که من چهارده. و پانزده.

پس چه اتفاقی افتاد ؟

توبی نظر خود را پاسخ. من نمی تواند ایستاده مدرسان او می گوید: پس از برخی فکر می کردم. و همچنین دیگر دانش آموزان است. و همچنین فلوریدا.

اما فلوریدا است مثل اینجا پاول می گوید. همان آب و همان اتومبیل است. و سپس او می افزاید: من نفرت فلوریدا بیش از حد. و سپس به او می گوید توبی در مورد بازدیدکننده داشته است خود را به دولت: یک تعداد انگشت شماری از رقبا و قبل از آن که خود را رتبه بندی "در فاضلاب" یک تعداد انگشت شماری از قراردادهای; اسیاب تعقیب خورشید در اوج خود در سراسر جهان تلاش برای ناچیز امتیاز در پیشنهاد برای گلدان های کوچک که برندگان را به خانه. توبی شنیده هندی, چینی, کانادا به شیلی با Mozambiquan را درهم تایلند و برزیل نسخه از این داستان نسبت شادی و ناامیدی و شن های مختلف در هر. این تنیس امیدوار باید به تکیه بر سخاوتمندانه از مردم مثل توبی پدر و اغلب بلیط هواپیما به حوادث هزینه بیش از آنها می تواند امید را به نفع خود. به علاوه وجود وعده های غذایی. به علاوه هزینه نگهداری تجهیزات خود را به بدن خود را. یک آسیب ؟ فراموش نکنید در مورد آن یاد بگیرند به بازی hobbled و یا بازگشت به خانه و فروش بیمه خیال بافی در مورد یک زندگی محکم باشید و تلویزیونی ، چرا که این حوادث در چلنجر سطح—شما به ندرت بسیاری از تماشاگران بسیار کمتر پخش دوربین.

شما آماده برای بیشتر ؟ پاول می پرسد. آنها جدید دریل. هدف این است که ضربه توپ از همان راه دو بار در یک ردیف: متفاوت چرخش و سرعت و قدرت. اول هر دو مردان ایستاده در خط عقب و جلو رفتن بازی مخمل خواب دار مترونوم از این بازی است. خوب پاول قضات است. و سپس آن را توبی به نوبه خود حرکت می کند تا به خدمات جعبه برای دریافت استفاده می شود برای به دست گرفتن کنترل در net. خوب پاول می گوید دوباره. بد نیست. توبی می پرسد اگر پاول معمول اجازه می دهد تا برای نوشیدنی. او منجر چک به نوار سبد خرید در اتاق بیلیارد. قرار می دهد دو تمبلرس پایین در سبد بالا و قطره در یخ از یخچال کوچک با نزول است. برای پاول آن را داراست. توبی می کند خود را یک جین و تونیک. به سلامتی آنها می گویند, clinking ،

پدر او باعث می شود پول خود را از قمار است ؟ پاول می گوید در حالی که خیره در یک نسخه محدود Damien Hirst چاپ بر روی دیوار.

چه ؟ توبی شانه بالا برود.

او کازینو ،

آه. بله. بله.

شما چه فکر میکنید من چیست ؟

من را فراموش کرده ام در مورد قمار گاهی توبی می گوید.

ما باید بازی کرد ؟ پاول نشان می دهد که میز بیلیارد.

پاول می شود به شکستن.

که بازیکن مورد علاقه خود? او می پرسد.

توبی نوبت سوال در پاول. که مال شما است ؟

البته فدرر پاول پاسخ. به من بگویید آیا مال شما. من می توانم حدس بزنید. جوکوویچ.

هیچ! این نادال. چرا به شما می گویند فدرر از دوره?

شما پریود من ؟ فدرر بزرگترین است. در تمام دوران است. اگر به شما می گویند نادال بزرگترین است, من به شما ضرب و شتم با این چوب است. روشن نیست که آیا یا نه پاول است که شوخی کرده است. او تعقیب توپ در اطراف میز تا زمانی که او نتواند.

اما نادال صاحب فدرر! چگونه می تواند شما را به بزرگترین و اگر کسی تا به بسیاری از برنده بیش از شما ؟ و علاوه بر نادال بهترین رقیب.

پاول تن می بینی; کلمات خود را هر چند گنگ و نامفهوم هستند فقط به اندازه کافی روشن برای توبی به درک که آخرین بیانیه است که تقلید satirically. فدرر بار در طول عمر رویداد پاول می گوید. مانند موتزارت. مانند بتهوون. زمانی که او نقش دارد موسیقی است. البته وجود دارد بزرگ است سکوت. چرا که هیچ کس می خواهد به دست هر چیزی. اما توپ—آن منتظر راکت خود را. من آرزو می کنم من می خواهم که! و بدن خود—بدن خود را فقط یک توهم است. شما اینجا هستید در این بخش از دادگاه اما این است که واقعا درست است زیرا چگونه می تواند به شما بود که در بخش دیگری از دادگاه در چشمک از چشم ؟ تمام وقت, پیش بینی, پیش بینی—چه در حال رفتن به بعدی توپ ؟ رادار سونار—خیلی دقیق و بسیار زیبا.

توبی نمی گویند, اما, این, چک, پسر است پرداخت خود را رایگان اتاق و هیئت مدیره در پیک. مکالمه مانند این افزایش توبی درجه حرارت. حتی اگر پاول یک پسر قلدر است. برای اولین بار پس توبی برداشت او را از فرودگاه او evincing شور: Mozart, Beethoven, radar زیبا. حتی برنده شدن در روز قبل از آن عجله سرعت خود را به شبکه به لرزش دست در دست حریف خود را. درخواست همبرگر و میلک شیک را تولید نمی کند یک لبخند. اما در حال حاضر ؟ از طریق صحبت از فدرر او را آشکار قلب او: او عاشق تنیس; این تنها راه زندگی برای او. آن است که به اندازه کافی برای تایر بدن خود را با بازی; دور از دادگاه نظم و انضباط به زنده نگه داشته شود و از طریق سرسخت بحث است. اما از زمانی که پاول نمی cop به آن است. شکایت می آید آسان تر است و بیشتر ورزشی است. توسط مثال خود نارضایتی او از شرکت در کلی کمک هزینه تحصیلی از کسانی که زحمت کشیدن در چلنجر سطوح. اگر تنیس شد کیهان شناسی به طور منظم تور خواهد بود و آتی پایین ترین سطح خود در جهنم که در آن تمام مسابقات یکی بی پایان تقلا انرژی و معنوی کاهش نفیس شکنجه و شما باید با پرداخت هزینه مجاز به رنج می برند. در این میان با سطح بالاتر همیشه دور از دسترس و کاهش بیش از حد به آرامش نزدیک است که در آن لا جللا رویداد و صدها نفر دیگر مثل آن نشسته: رقبا. و هنگامی که شما در بازی رقیب رتبه—schlepping خودتان اقتصاد با تکیه بر محلی هنردوستان به ارائه مسکن در ارز برای نزدیکی به تنیس "سبک زندگی" و یا چک کردن به cheapo مسافرخانه در دور حومه رقابت مکان و تقسیم هزینه مواد غذایی و ماشین با بازیکنان دیگر—چه به چالش کشیده است بیشتر خود را ادامه ارادت به بازی.

شش ماه پیش مردان توبی نمی دانم به مقابل دروازه و نمی خواهد ترک زنگ به تنهایی. او با تاخیر آنها را تا زمانی که او می تواند اما وکیل خانواده تلفن بود به پست صوتی و پرستار بچه, پرتغالی که می خواهم اغوا شده است Stateside توسط توبی پدر با وعده یک زندگی مستقل او دارای خلق و خوی به افراط بود حتی بیشتر ترس از او بود. بیشتر از همه او مرعوب I. D. s و مدالها که او نمی تواند در کوچک امنیتی روی صفحه نمایش به عنوان خوانده شده.

او در زمان یک نفس عمیق قبل از ملاقات با مردان در بالای جلوی خانه. او آماده به نوار ورود به خانه. این کمک کرد که او یک سر بلندتر از همه اما یکی از آنها است. پدرم خانه نیست, او به آنها گفت. او در ماکائو. او کسب و کار وجود دارد.

ما نیاز به صحبت می کنند به او گفتند. برای یک مرد هیچ یک از آنها تا به حال چشم تنها عینک تیره.

سه هفته بعد آنها به آرزوی خود. سپس توسط پدرش lawyered و آن را مناسب نماینده که پاسخ به تمام سوالات خود را به کمک تنها زمزمه نفرین در کانتونی.

بله او باعث می شود زندگی خود را از قماربازان و قمار اما او هیچ ربطی به با هر یک از این اتهامات است. در واقع او را باید احترام بیشتری برای آنها آمد حق با اتهامات به جای مقابله با او را—چه هستند این نکات? نکات و مفاهیم. بله او می داند که چگونه آن را می تواند به نظر می رسد که او و مهمان بازیکن را تا به حال مقدار زیادی از زمان برای سازش کردن دیدن که خانه اش باز بود به مهمان. اما تا به حال آنها گرفته شده یک نگاه به داخل و این امر می تواند بسیار دور از ذهن به فرض با توجه به اندازه از اموال که او و این بازیکن تا به حال به سختی دیده می شود هر یک از دیگر تمام وقت ؟ و مهم نیست که مهمان مهریه-نوجوانان Lemebel از شیلی رتبه سه صد و پنجاه و هشتم در جهان باید قبل از تاریخ ؟ چرا دیگری را به آنها شده است نگه داشتن چشم در او ضعیف در خصوص عملکرد ضعیف او در الماس ،

فکر نمی کنم که توبی پدر غافل از نیاز این صنعت به صورت ذخیره: تنیس bigwigs تحت فشار برای مقابله با این ورزش را شل نظارت قمار غیر قانونی بود در نهایت گرد مجرمان—و البته نام و نام ورزشکاران قربانی می آمد از پایین پله, آسان سپر بلا و ننگین مقامات را به جایگاه در مقابل یک مونتاژ, گالری تظاهر که این مشکل تا به حال شده است به اندازه کافی پرداخته شده است.

و کجا بود دیجیتال نوین که مرتبط Lemebel به خود بیچاره La Jolla میزبان که حتی نوشت چک به مهمانان خود را برای کمک به آنها را پوشش هزینه های سربار حرفه ای و نگه داشتن یک مبارزه رویای زنده برای یکی دیگر از نیم سال یا بیشتر?

پس او اقرار به داشتن نوشته آقای Lemebel یک بررسی کنید ؟

او اذعان می کند به داشتن نوشته شده هر یک از بازیکنان تنیس چک, بازگشت ده سال به علاوه! می تواند آنها را تولید متون از او به Lemebel درخواست این بازیکن برای پرتاب یک مجموعه یا کل بازی با یک مسئول دلار پرداخت برای هر شپشو احتمال? البته آنها نمی تواند! زیرا بدون چنین ارتباطی وجود داشته است!

مجبور به تغییر روال خود و به صرف زمان و حتی بیشتر با یک پسر او می دانست که به ورزشها توبی پدر رشد خود شدت می گیرد. نوشیدن یک بیست و چهار ساعته پدیده است. در سمت به علاوه: استیو مک کوئین خط بودن کمی بیش از حد نزدیک به خانه بازنشسته شد. به جای آن مارتین-این و مارتین-که. بدون مو, شیلی, گاییدن تقلب. من می دانستم که وجود دارد چیزی مثل ماهی که در مورد سوم دور دست دادن. مارتین بوده است و در مجموع کنترل (توسط یک مجموعه و در آستانه تبدیل به یک نقطه شکست در دومین محوری مجموعه) و توبی پدر قرار بود به شیلی ناگهانی ناتوانی در به خدمت بر این باورند که حرکت بازوی mistimed این فاصله خیلی کم تفاوت و بارها و بارها ؟ البته این خیلی روشن در حال حاضر: به صورت خصوصی مذاکره هزینه مارتین موافقت کرده بود برای صرفنظر کردن از این بازی به کمتر-رتبه حریف در نتیجه غنی سازی bettors که می خواهم قرار داده شده پول صدها نفر بر هزار نفر در شانس بیشتری است که در سراسر شبکه از مارتین خیلی بی تجربه در پیروزی خواهد بود به حرکت به دور بعد. و به فکر می کنم که حمایت بررسی توبی پدر به او داده بود شد و ده هزار نفر بیشتر از حد معمول—از آنجا که مارتین منتقل شده بود او را با قصه های او در حال رشد در طرف اشتباه از شیلی اقتصادی تقسیم! هیچ پسر دیگر از مارتین کلاس تا به حال حتی فکر به انتخاب کنید تا بازی بدون داشتن دسترسی به دادگاه و یا مربیگری هزینه. که چگونه بسیاری از سال تا به حال او همچنان ادامه داشت با سر و صدا برگزار شد همراه با نوار? روز را صرف skulking در اطراف دادگاه های عمومی و حتی برخی از آنهایی که منحصر به فرد امید برای تبدیل پشت به طوری که او می تواند دور با سرکش توپ تنیس. بازی یا در اوایل صبح یا اواخر شب زمانی که هر کس دیگری رفته بود ضربه پیوسته به درجه اعتبار ساقط است.

این بود که احتمالا همه درست—یک راه برای مارتین برای منحرف کردن قضاوت برای آنچه که او بعدها گرفتار انجام یک راه تخمگذار زمینه را برای علت و همچنین به عنوان موثر بر soulfulness که سست خود را ضامن چک نوشتن دست. به عنوان آنها می گویند در محافل کسب و کار: برنده-برنده.

توبی پدر را به حال افتخار به شیلی از پسرش تنیس افتخار, خصوصی, مربیان, در علاوه بر این به رتبه اول آموزش او دریافت از taskmasters در australian open. و توبی بود و حتی موفق به کسب یک امتیاز از مسابقات به مرحله نیمه نهایی از دور افتاده juniors و به فینال دیگر—هیچ چیز یک اتفاق و در حال حاضر همه چیز تلف شد. فکر نمی کنم توبی پدر نمی تواند بوی ماری جوانا wafting از توبی بخشی از خانه—فکر نمی کنم او نمی داند همه چیز در مورد ماری جوانا!

و توبی پاسخ همیشه: من هرگز می تواند نادال خواهد بود.

که درخواست شما به رافائل نادال! پدرش صدای پررونق بود خود را به شیوه ای پر از تهدید. او می خواهم حتی خود قرار داده لیوان اسکاچ را روی میز ناهار خوری.

شما را درک نمی کنند! اگر من نمی توانم به عنوان من می خواهم به جای بازی نیست و در همه!

احمق ایده های بالا! همه تقصیر من چون من را بالا می برد شما در این محیط. به شما همه چیز من اصلا زمانی که من در حال رشد بود. تنها پسر مطرح مانند یک شاهزاده نمی دانید که چگونه برای مقابله با مشکلات. یک شکست و بلافاصله می خواهید به ترک. باید تو را به این کشور زندگی می کنند با پدر و مادر—ببینید اگر آنها به شما اجازه خواب در تمام طول روز با آن-ماری جوانا ماری جوانا!

شما لازم نیست که نگران باشید—من قصد دارم به شما نمی خواهد که برای دیدن من برای سال!

چه کالج را به شما به من بگویید که!

با پول خود را? هر یک از آنها!

هی! که در آن شما رفتن! لازم نیست به نوبه خود پشت خود را بر من. شما فکر می کنید شما می توانید پرداخت و راه خود را برای همه چیز و همه چیز تمام خواهد شد درست است ؟

چرا که نه ؟ توبی گفت. این درس شما را به من آموخت.

O. K. از در حال حاضر در هیچ کمک هزینه!

البته توبی تا به حال به دزدکی پشت مانند یک مرطوب گربه. لیسیدن پنجه و چشمک زدن در نهایت قبل از مالش خود در برابر مرد است. ببخشید بابا. من دوباره سعی کنید با تنیس صورتی که آنچه شما می خواهید.

توبی پدر مناقصه بیش از حد. مهم نیست که چه من می خواهم—آیا شما می خواهید ؟

شما نمی خواهید به آن را بشنوند اما من هرگز به اندازه کافی خوب باشد. آن را در مورد تنبلی است. بحث به physio: من سریع-کشش عضلات وجود ندارد به اندازه کافی از آنها. و من دست و چشم coördination: شما نمی توانید به یاد چیزهای شبیه به آن.

توبی پدر را نادیده گرفته و اطلاعات است. چه چیزی اشتباه است با شما بدن ؟ بسیار بهتر از من است. شما لاغر هستم ، شما هنوز جوان هستم, پیر-پیر. او منتظر یک لحظه قبل از تکرار با انزجار: پیر.

پاول برنده دور بعد و در دور بعد از آن. او همچنین ادعا می کند یک چهارم نهایی که در آن او نشان می دهد خود را به یک نوپای خدمت-و-volleyer. شیک, هر چند—نیاز به آمار بیش از یک رویکرد شات قبل از او در نهایت می شود به شبکه به عنوان اگر هرگز اعتماد است که آن را در زمان مناسب به در آمده است. هر یک از این است که صرف دو مجموعه و در نهایت توبی پدر دوباره گلهای میزبان ، بیشتر صحبت از تقلب مارتین عاقبت.

پس از دور دوم مسابقه توبی پدر در زمان آنها را به امپراتوری اژدها در بازار افتتاح سفارشی: دلچسب چینی ضیافت به مناسبت پیروزی. با بسیاری از دوره ها و صحبت های زیادی در تنیس. تنیس رویاهای. خوشبختانه پاول را دوست دارد ، چربی و نمک—چه کسی مراقبت کنید ؟ او را از خواب بیدار با پاهای سنگین اما آنها را برای تنها ده دقیقه اول پنج مایل به اجرا و در امتداد ساحل و بازگشت. سپس آن را با دریل توبی در خانواده سخت دادگاه نزدیک-کپی دقیق از سطح در الماس باشگاه. و برای ساعت قبل از روز مسابقه آن را بازمانده "چشم ببر" بارها و بارها پس از آن, هنگامی که بازی آغاز شده است هیچ چیز اما سر خود را داخل یک حوله بین بازی ها اگرچه بسیار است از یک جمعیت به بلوک—توبی و توبی پدر, دیگر, La Jolla بزرگان که به میزبانی مخالفان خود را به علاوه پراکنده اعضای باشگاه و loitering U. C. S. D. دانش آموزان است. اگر او برنده مسابقات وجود دارد یک صد امتیاز در ارائه. ظهور و افزایش و افزایش از طریق صفوف. رویای واجد شرایط برای یکی از مسابقات زمان شناخته شده به عنوان یک گرند اسلم است هرگز دور. حتی به واجد شرایط برای قبل از مسابقات مقدماتی که در آن یک فیلد از یک صد و بیست و هشت تنگ است به شانزده خوش شانس کسانی که در حال حاضر با داشتن آن را از طریق سه دور قبل از اصلی گرند اسلم شروع شد و انتظار می رود به سادگی به زندگی کردن باهم زندگی کردن به صورت لایو کشت بازیکنان.

پاول می کند برنده الماس باشگاه. آن را برای اولین بار برای توبی و پدرش: هیچ کس آنها تا کنون میزبان برنده است; نزدیک آنها آمد و شد یک کسیکه, Pratesh که بازنشسته شده بود با یک hobbled مچ پا. آنها سوشی به افتخار پیروزی. در حالی که آنها در حال انتظار برای آنها سبز-کرم چای یخ در پایان شام توبی پدر اسلاید یک پاکت به پاول سمت میز. یک کهنه مراسم. این چیست ؟ پاول می پرسد. توبی پدر فقط گاهی چانه اش به معنی رفتن در آن را باز کنید. او لبخند می زند.

کشف چک—مثل همیشه ساخته شده به پول نقد—پاول به نظر می رسد در توبی و سپس در توبی پدر. من درک نمی کنم. همچنین این جایزه می باشد ؟

این است اضافی توبی پدر می گوید.

من درک نمی کنم.

در نظر آن را یک هدیه است. برای سفر خود را. تجهیزات خود را. اگر شما در حال برگزاری از استخدام یک مربی در حال حاضر شما می توانید. تا حتی بالاتر در رتبه بندی!

نه ، پاول بررسی قرار می دهد پشت در پاکت نامه و دست آن را به توبی پدر که دهان باز است. که به تلاش های هماهنگ برای قرار دادن چهره خود را پشت در محل. من لازم نیست این پاول می گوید. بین اول و دوم گفته پاول روشن است زنگ. او را تبدیل به آشتی جویانه مودب به حساب توبی پدر احساسات صدمه دیده است. و سپس او ارائه می دهد این توضیح: با تشکر از شما اما من پدر او در پاریس در یک شرکت دارویی. من نمی خواهد انجام این کار بدون او. او به من همه چیز من نیاز دارید و ما یک توافق است که من سعی می کنم بهترین من. من خوش شانس هستم که دارم این پدر: رویای خود را و معدن هستند.

این است که مخالف کامل از مارتین با patched-با هم سر و صدا و است که شرمنده نگاه کنید. پاول است که کسی اگر نه از توبی و توبی پدر کلاس پس از آن بسیار نزدیک به آن است. توبی یک پسر عموی در صنعت داروسازی است که در نیویورک زندگی می کند و لندن و صاحب یک مکان در هر شهرستان. این پسر عموی Instagram یک رویای خیس از مکان های عجیب و غریب: ابوظبی, پوکت, کاپری—همه با همان غروب همان خسته کننده ویندوز ویستا از نگین آب و ساحل بکر. آخه چرا فقط خودتان ذخیره بدون هیچ زحمتی و ایستادن در مقابل یک گردان رنگ پس زمینه همیشه در حال جایگزینی بی پرده بین انگشتان دست خود را? توبی فکر می کند.

جای تعجب نیست که پاول را دوست دارد فدرر. عشق خود را برای فدرر در نور از این وحی خالص است کلاس وفاداری. فدرر ابریشمی سوئیس سخنگوی Moët & Chandon, برای, ساعت رولکس.

اگر درست است پس چگونه توبی حساب خود نادال شیدایی? نه خارج از دادگاه نادال که یک میلیونر بیش از چند بار اما برای بازیکن است که مطبوعات نوشتن در مورد تنیس به عنوان یک صحنه یا میدان گاوبازی که در آن او یک مینیمالیستی matador از چند قاطع حرکت می کند اما lowliest از کم بول با grunts و او خم به ابرو. برای نادال به عنوان دیگر بازیکن پیروزی, کار سخت است. چگونه تنبل توبی توضیح حرارت خود را تحسین برای کسی که به عنوان مطبوعات یادداشت "دعوا برای هر نقطه"? اما نیست که ماهیت خواب—مایل به کسی شما نه ؟

صبح روز بعد توبی قطره پاول در فرودگاه از جایی که او در حال پرواز به فلوریدا برای رویداد بعدی. چک به عنوان یک غریبه به او به عنوان روزی که توبی او را برداشت. توبی اعلامیه که پاول رهبری به طور مستقیم به شبانه روزی دروازه با یک پیش نمایش بلیط. همچنین هنگامی که هواپیما تابلوهای او را در اولویت قرار دارند بیش از دیگر مسافران که هزینه های اضافی.

پاول نیاز ندارد این مسابقات برنده بررسی راه مارتین انجام داد. او هرگز توطئه به عنوان شیلی تا به حال برای به دست آوردن معادل آن—و یا شاید بیشتر—از طریق فوق wranglings که هزینه مارتین به مراتب بیشتر از او پیش بینی و یا قادر به پرداخت. چگونه زندگی ناعادلانه است.

یکی دیگر از ناعادلانه واقعیت زندگی: اگر چه او دستگیر قهرمان جام در الماس باشگاه پاول است که حتی نیمی به عنوان با استعداد به عنوان مارتین که اگر او تا به حال نه قلاب, جنایی همکاران ممکن است رفته اند تمام راه را در لا جللا.

یک شات به طور خاص برای نشان دادن مارتین مهارت چیزی به او رسید و بیش از بیش در طول دو دور از واقعی بازی: او در جعبه خدمات توسط این نقطه با ارسال یک ضربه عمیق به سختی اجازه می دهد حریف خود را به گرفتن توپ بیش از خالص و توپ در دیدار راکت خود را نه در مرکز آن آرم است اما در لبه بیرونی این سر و صدا برگزار شد و تقریبا به صورت عمودی به عنوان اگر او بودند با استفاده از آن برای محافظت از خود و با نرمترین—نرمترین—گرفتن خیلی نرم که مسئولیت رسیدگی به است و تقریبا unclasped, بهره برداری, بوسیدن توپ که ملزم توسط swooning فقط بر روی طرف دیگر که در آن یک بار آن استقبال دادگاه آن دور افتد و با کوچکترین postcoital لرزیدن. هیچ حریف بدون در نظر گرفتن چگونه سریع او می تواند چیزی جز حرکت در بازگشت با گریه از بیهودگی که ماسک تحسین او قطعا باید احساس برای اعزام شده است و با چنین مقهور شعر.

همانطور که قبل از توبی طول می کشد احتیاط از بسته شدن پرده و او نشسته درب رو در مورد پدرش باید تصمیم به راه رفتن در هر چند او چگونه می تواند از توبی اتحاد خود را قفل شده بود ،

مارتین به نظر می رسد وحشتناک است. خوب این 4 یک.M. در سانتیاگو. او در آنجا ماند تا قادر به ایجاد این واگذاری.

حال شما چطور است ؟ مارتین می گوید. شما نگاه خوب است. تبدیل شدن به بیشتر از یک مرد در هر روز است.

توبی از او می پرسد در مورد پاول. آیا مارتین می دانید, چک, بازیکن ؟

من فکر نمی کنم من تا کنون ایفا کرده که مرد. رتبه بندی خود را برای تلفن های موبایل راه بالاتر از معدن.

او به دست آورد.

اگر من تا به حال یک آبجو به من خواهد ساخت نان تست.

چگونه است که در مورد شما می گذرد ؟ توبی می پرسد. او نمی خواهد به طور مستقیم به کسب و کار, اما او نمی داند چه چیز دیگری می گویند. این سومین و او امیدوار است در آخرین برخورد با مارتین هر چند او مطمئن است که مارتین می خواهد جلسات خود را به کشیدن.

مارتین جذاب است عمر خود را تعلیق از بازی. او می گوید توبی وکیل خود اعتماد به نفس است که آنها می توانید این ممنوعیت را به مدت دو سال—شاید یک سال با خدمات اجتماعی که شامل حال آمریکای جنوبی صورت advertorial در مورد مشکلات تنیس قمار و تبانی. شیلی در حال حاضر داده می شود تا خود را به عالم اموات مخاطبین به تنیس مقامات بنابراین او برای تولید تراشه چانه زنی. نه چندان هوشمند, اما این است که به صورت گذشته نگر عقل است.

چگونه است که در آب و هوا وجود دارد ؟ مرده مکالمه gambit که توبی امید سیگنال را به مارتین که او کاهش یافته است از عشق.

تنها چیز خوب در مورد گیر بودن در اینجا آب و مارتین می گوید. آن را داغ. من دوست ندارم سرما. من فکر نمی کنم من می تواند زندگی می کنند در یک جای سرد است. مارتین لبخند می زند. این داغ که در آن من و این داغ که در آن شما هستند. چرا ما را همان داغ است ؟

توبی باید blabbed در مورد بودن در عشق با نادال. هر دو از ستارگان ورزشکار و نادال نیم تنه. باید با توجه به شیلی یکی دیگر از آیتم در منوی کشویی از معایب به سرمایه گذاری در. او آه. من در حال حاضر به شما گفت. پدر من نمی خواهم شما در اینجا.

اما پس از او می رود به ماکائو. او نمی باید بدانید. فقط من و شما.

او را به ماندن در این سال قرار داده.

شما در حال دروغ گفتن به من توبی. من فکر کردم از دوستان ما بودند.

کارتون توسط Sara Lautman

من دروغ نمی.

O. K. O. K. Martin است nodding. من عذرخواهی نگه دارید تا زمانی که پدر خود را می پذیرد. شما در حال گفتن او عذر خواهی من مناسب است ؟

بله.

شما مطمئن هستید ؟

هر زمان که من می توانم, من تکرار آنچه به شما می گویند.

من نمی خواهم به تلاش برای نگه دارید و او آویزان است بر من. پس از آن باید از طریق شما. آیا شما تلاش کند ؟

من در حال حاضر به شما گفت.

O. K. آن را در اواخر و من نمی خواهم به یک کشیدن. شما می گویند شما در حال گفتن و من به این باور شما.

پشت مارتین توبی نمی تواند از بسیار از هر چیزی. این است که یک قاب تخت? هستند وجود دارد ویندوز و یا می تواند که بود یک ترفند تصویری دانه ؟ آیا مارتین به نوبه خود تمام چراغ ها برای صرفه جویی در برق ؟ و یا به طوری که به از بین بردن داستان خود را از فقر ؟

من قسم می خورم من دروغ نمی توبی می گوید.

شما دیگر دوست من. من درک می کنم. من شما را نا امید. این زندگی من است: من نا امید بسیاری از مردم است. اما شما باید به درک—

من مارتین.

—شما باید به من نمی خواهد انجام این کار چیزی که اگر من نیست که. من نیاز به پول است. بنابراین من کور شد به این دلیل که پول سریع است. که نمی تواند در وضعیت ؟ این است که تا آنجا که مارتین صحبت در مورد تقلب خود را. رک و پوست کنده توبی ندارد قلب به مطبوعات او را در جزئیات. او مهم ترین بخش: عدم امکان مارتین ساخت یک زندگی از چیزی که او را دوست دارد.

آیا من به شما بگویم من تا به حال به فروش گیتار من قادر به خرید یک جدید راکت ؟ مارتین می پرسد. زمانی که من در شانزده هفده?

بله.

من می توانم بگویم از صدای خود را—شما خسته از داستان من. شما فکر می کنم آنها در حال مزخرف.

که درست نیست. من در اینجا نمی توانم ؟ فقط به من وعده داده شده است. من تا به حال نشان داده نشده است ؟

آن را O. K. I deserve it. من مبالغه اما این من نمی مبالغه: زندگی من در اینجا ضعیف است. آیا می دانید چه مقدار از آنها در حال پرداخت من در باشگاه به آموزش افراد ثروتمند تنیس است ؟ تنها کمی بیش از پیشخدمت. من می توانید پرداخت برای آپارتمان و مواد غذایی و که این. حداقل زمانی که من رقیب من سفر هستم—I am خارج زندگی من و من ، آنها می گویند که زندگی من—my سابق زندگی است مثل این است که یک ماشین: شما فقط به خاطر ضربه زدن به توپ و بیش از بیش. منظورم این است که من استفاده می شود به توافق برسند. اما در حال حاضر من می دانم: بله, آن را مانند یک ماشین اما یک ماشین با روح. شما همیشه در حال مبارزه برای زنده نگه داشتن توپ. هرگز اجازه دهید توپ مرگ را در کنار خود—که روح است. همیشه این مبارزه با تعریق تنفس دهان خود را مانند شما در حال آواز خواندن یک آهنگ از هوا. و دو سه نفر در حال مشاهده—در تخیل من آن است که دو هزار و نیمی از آنها را تشویق من نام: مهریه-نوجوان! مهریه-نوجوان! مهریه-نوجوان! به طوری که نام من نیست حتی نام من کنه اما مثل این عنوان در یک پوستر. مانند "اویتا." یا "پدینگتون." و همه مردم و خودم—همه ما می خواهیم همان نتیجه: نه تنها که برنده شوم اما من شایسته را به نفع خود چرا که اگر من بازی بسیار زیبا چگونه ممکن است که من نمی برنده می شود ؟ من هر روز منتظر تصمیم کسانی که صبح افسران. که آنها را بگو: شما را به اشتباه, اما ما به شما فرصت دیگری. هر کس سزاوار یک شانس دوم. این است که همه از من پرسیدن. و پس از آن مهم نیست که اگر من فقیر. من می تواند ایستادن به فقیر می شود و سپس تا زمانی که من انجام چیزی که من دوست دارم.

به طور معمول, مارتین است گفت: همه چیز درست است. یا او عمل خود را پایین و یا او واقعی است. به احتمال زیاد هر دو.

من به شما قول می دهم این مارتین می گوید. اگر من در لا جللا آن خواهد بود که تابستان از زندگی خود را!

توبی صورت و شانه ها به طور ناگهانی شروع به خارش. ناخن های خود را پیدا کردن نقطه تنها به صورت نقطه به حرکت می کند.

چه چیزی اشتباه است با شما ؟ مارتین حرکت نزدیک تر به دوربین تمام کره چشم.

هیچ چیز.

من می توانم قرار داده و لوسیون بر روی آن اگر من آنجا بودم!

توبی رویاهای که او نمی خواهد اعتراف به مارتین. از آنجا که به بحث در مورد رویاهای پور dousing نور خورشید بر روی آنها. او و مارتین رفتن به باغ وحش و ربودن قوها: این یک رویا است. اگر چه او می داند که در این مثال مارتین یک پروکسی برای Apichat و آلبرت از کانادا اگر چه توبی و آلبرت هرگز فریب خورده در اطراف فقط flirted. حداقل توبی فکر می کند آنها flirted. همچنین و مهمتر wincingly مارتین هرگز نمی تواند بیش از یک رنگ پایه برای Romiro تنها پسر توبی رو به در australian open. او و Romiro اغلب سرگردان کردن مسیرهای پیاده روی در یکی از پارک های محلی. در میان درختان و طبیعت آنها را به نوبت رفتن به پایین در هر یک از دیگر با تردید و سپس با زحمت کش lasciviousness.

من باید برای رفتن توبی می گوید.

بنابراین به زودی ؟ آنچه شما باید انجام دهید ؟

من به شما اجازه رفتن.

شما در حال من تنها دوست مارتین می گوید.

با تشکر از شما.

شاید فردا ما می توانید صحبت کنید دوباره ؟

شاید. آنچه که او نمی گوید: به من اجازه رفتن.

صبر کنید. Don't say goodbye نشده است. من یک درخواست.

چه.

فکر نمی کنم من با استفاده مارتین می گوید. چرا که شما تنها کسی هستید که من می توانید بپرسید. شما می توانید پی پال من پنج صد ؟

O. K. توبی حتی سوال در مورد پدر خود را بررسی کنید. وکیل gobbling آن همه. او احساس خود را حل و فصل می تواند انجام شود با مارتین رشد کوچکتر—یک نقطه در افق.

شما آن را انجام دهید ؟ شما بهترین هستید.

این آخرین بار است. پدر من است و من برش ،

صبر کنید. یک هزار و سپس.

من لازم نیست که خیلی! آنچه او واقعا می خواهم به می گویند: چقدر برای شما هرگز با من تماس بگیرید دوباره ؟ او تصاویر را بررسی کنید که پاول را رد کرد که پدرش پاره پاره کردن در انزجار.

شما باید همه چیز! مارتین می گوید. O. K. هفت صد. و پنجاه. هفت-پنجاه. لطفا. لطفا ؟

O. K. اما که در آن است. دوباره او می داند که این را نمی خواهد آخرین مارتین. و نه فقط به دلیل شیلی را تداوم بلکه و بیشتر به دلیل توبی که girding خود را به یک تخته سنگ از آینده houseguests که انحراف بیشتر پاول از در غیر این صورت: Pavels دو طریق می ده. نه آنقدر در ثروت خود را در عدم اعتماد به نفس. تحریک کننده خودکفایی. مارتین همه توبی است. مارتین ضرب المثلی پرنده در دست.

پول -- آن است که همه برای رویای مارتین می گوید. به بازی دوباره. در دادگاه. در خور موضوع صدای رویایی دور. 4 یک.M. تن. آیا شما می دانید آنچه آنها به من گفتن ؟ اگر من دوباره ؟ من باید برای شروع در پایین. درست است—آتی. تاشکند—آیا می دانید که در آن است? آیا شما می دانید که آنها را یک رویداد در تاشکند? شتر و گاومیش تماشای شما عرق برای نقاط. آن را مانند یک شوخی به آن تماس بگیرید آتی هنگامی که شما در حال رفتن به گذشته است. قبلی من رتبه من خواهد داد و من برای شروع از صفر است. من آن را انجام دهد ، مبارک برای من آن روز است. من دروغ تنهایی و من نمی توانم صبر کنید برای روز بعد و بعد. زمان حرکت خواهد کرد. و به زودی مشکل من ثابت خواهد شد. هر کس در سانتیاگو—من با پدر و برادران و خواهران و مردم را در باشگاه—آنها به من بگویید به رها کردن. مارتین شما بیست و پنج وقت آن است که به رشد است. شاید این است که در واقع یک برکت و رحمت است. آن است که درست در مرکز "X" است که زندگی خود را در یک جهت در حال رشد; در دیگر ماندن همان. چه خواهد شد شما انتخاب می کنید ؟ که پدر من است. همچنین برادر بزرگتر من. گاهی اوقات من تنها من صحبت کردن با مردم در انتظار اتوبوس. من به آنها بگویید که وضعیت من—همه چیز نیست اما نزدیک به آن است. آنها آرام هستند اما من می توانید ببینید که در چشم خود: این همه خواب و وقت آن است که به رشد است. همه جا من به نوبه خود وجود دارد همان واژه ها: رشد. من هرگز آنها را پاسخ دهید چون من فروتن. آن است که اشتباه از خود منه که من نمی توانم از خودم دفاع کنم چرا که پس از آنچه من انجام داده اند که گوش دادن به من ؟ اما اگر من می تواند پاسخ آنها را به من می گویند هنوز به رشد است. من نیاز به زمان بیشتری است. لطفا. زمان بیشتری است. رویای مرده است. هنوز هم وجود دارد امید است. تنها پس از امید می میرد و پس از آن من خواهد شد به توافق برسند: بله, من می تواند رشد کند. اما نه قبل از. فقط تا پس از آن. لطفا. و یک بار دیگر او نقش کلمه برای ترین بی کس—و به توبی—heartsore ضرب و شتم: لطفا. ♦tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن