Gary Locke دیوانه است که در مورد تهمت آگهی

سیاست رئيس جمهور در آخرین حمله آگهی می سازد بی پروا ادعا در مورد فرماندار سابق واشنگتن است. Ng هان Gu

توسط NEWS-SINGLE در 23 فروردین 1399
Ng هان Guan / ایسنا

که این اواخر بعد از ظهر اما Gary Locke تا به حال زمان برای صبحانه یا ناهار. بیش از حد بسیاری از ایمیل و تلفن تماس و متون تا به حال شده است در آینده از دوستان و خانواده و دستیاران سابق. سابق واشنگتن فرماندار دوستان خشمگین شد. آنها می خواستند بدانند که اگر او تا به حال دیده جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی آگهی های او. او تا به حال. واکنش خود را? "این بیشتر خشم" او گفت:. او متوقف شد. او بسیار خفیف مرد به طور کلی. "این خشم است."

لاک حمایت جو بایدن از رئیس جمهور در تابستان گذشته اما او تا به حال انتظار نمی رود به ویژه در یک حمله آگهی. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین احتمالا هرگز انتظار می رود به ویژگی های او یا. اما او در یک کلیپ کوتاه گنجانده شده در یک مونتاژ از معاون رئیس جمهور سابق دیدار با مقامات چینی. لاک ایستاده بین دو چینی پرچم (و در کنار آمریکا یکی). بایدن در حال راه رفتن نسبت به او با سر خود را متمایل در راه است که باعث می شود او را نگاه احترام.

این یک استاندارد تئاتر حرکت است که بایدن اغلب هنگامی که او می بیند پیر متحدان سیاسی. و لاک است یک بایدن متحد. اما او نمی چینی. او چینی آمریکایی است. و اگر عکس گرفته شده در یک رویداد در پکن آن گرفته شد در حالی که لاک خدمت شد و در همان دولت به عنوان بایدن—به عنوان سفیر آمریکا به چین است. قبل از آن, او اولین آسیایی, آمریکایی, فرماندار دولت نه به نام هاوایی. یک بخش از بال لوقا موزه های آسیایی اقیانوس آرام تجربه آمریکا در سیاتل است که به او اختصاص داده شده.

به عبارت دیگر: لاک است که یک مقام چینی به عنوان برگ برنده مبارزات انتخاباتی او را به ظاهرا به دلیل راه او به نظر می رسد و از آنجا که او ایستاده بود کنار یک پرچم.

"این است که نژادی كليشه اي در بدترین حالت آن. آمریکایی های آسیایی تبار—این که آیا شما دوم-سوم-و یا نسل چهارم را همواره به عنوان خارجی" لاک به من گفت امروز. "ما نمی گویند که در مورد دوم یا نسل سوم ایرلندی آمریکایی ها یا آمریکایی ها. هیچ کس حتی فکر می کنم آن ها را در یک تصویر زمانی که شما در حال صحبت کردن در مورد خارجی مقامات دولتی."

لاک حق سر در گم بودن پرتاب به وسط مبارزه است. "برای بسیاری از آمریکایی ها آن را تعجب آور نیست, اما آن را بسیار مأیوس کننده است," او گفت:.

لاک بود بخشی از حمله نرماندی پس از آن دستور داده شد همراه با بقیه پنجم زرهی به نبرد Bulge. زمانی که لاک تماشا Band of Brothers, او می گوید: او به رسمیت شناخته شده خود را پدر داستان در آن است. او در یک پروژه مسکن در سیاتل و در ادامه به فعالیت های سیاسی که در زمان او از طریق مجلس قانونگذاری ایالتی شهرستان دولت دو دوره به عنوان فرماندار مدت سه سال به عنوان باراک اوباما بازرگانی منشی و پس از آن دو سال با عنوان " سفیر چین از سال 2011 تا 2013. این روزها او را در بازگشت به خانه, تماشای coronavirus بحران آشکار در خود دولت و با استفاده از خود را در خود به انزوا ساخت دومین طبقه عرشه در خانه خود و پایان دادن به برخی از پروژه های باغبانی. خود را رشد بچه ها نگران هستند که او را به سقوط و شکستن پشت خود را مانند او 20 سال پیش زمانی که او در وسط بودجه مذاکرات با قوه مقننه در المپیا.

یکی از لاک دوستان در حال حاضر درگذشت COVID-19. اولین خزانه دار مبارزات انتخاباتی در بیمارستان است. و در حال حاضر او به طور ناگهانی کشیده شده است به مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری توسط غیر عمدی cameo—که او گفت: متناسب با سابقه طولانی نژادپرستی در برابر آسیایی ها در امریکا کشش از خروج چینی ها اقدام به توقیف آمریکایی ژاپنی در طول جنگ جهانی دوم برای افزایش آنتی آسیایی, جنایات نفرت به عنوان رئیس جمهور و متحدان خود را بارها و بارها با مراجعه به این بیماری همه گیر به عنوان "چینی virus."

در بیانیه ای درهم به او قرار داده و از این بعد از ظهر لاک گفت: تهمت بود "برگرفته از نفرت است." او گفت: با جنایات نفرت و تبعیض در افزایش در سراسر کشور "مغلوب ساختن پیشی جستن تیم است و آن را بدتر. آسیایی, آمریکایی ها, آمریکایی ها. دوره."

در آنچه به نظر می رسد هر دو آشکار ادامه رفتار گذشته و نشانه ای از آنچه که تهمت کمپین در پاسخ به اصرار دارد که از جمله لاک عمدی بود, خدمت یک هدف سیاسی است که می شده اند قابل تشخیص تنها به رئیس جمهور فوق العاده طرفداران: که آن را در واقع پنهان اشاره به تئوری توطئه که بایدن به کمک پسر خود را امن کسب و کار و مقابله با آوردن او را در یک سفر رسمی. (هانتر بایدن آیا پرواز به چین در نیروی هوایی دو است و گفت که او باید چند جلسات کسب و کار در حالی که وجود دارد اما گذشته از مختصری در دست است که معاون رئیس جمهور به یکی از پسر خود را کسب و کار, همکاران, هیچ ارتباطی بین شکارچی معاملات کسب و کار و موقعیت پدر او را تا به حال نشان داده شده است). "شات با پرچم ها به طور خاص مکان بایدن در پکن در سال 2013. آن را برای یک دلیل. که هانتر بایدن سفر. خط حافظه برای ol' جو" مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh توییتی. بعد کمیته ملی حزب جمهوری خواه سریع-پاسخ مدیر دفاعی توییتی یک تصویر از کلیپ که شامل تنها بایدن و چینی ها پرچم نه لاک و یا پرچم آمریکا بود که روی صحنه بیش از حد.

کریس لو که شد دوستان با لاک هنگامی که آنها در خدمت هم تحت اوباما (Lu شد وزیر کابینه و معاون نیروی کار دبیر) به من گفت که ارزیابی خود را از آن دفاع ساده بود: "این مزخرف."

"این خنده دار است که آنها فکر می کنم همه مردم نگاه یکسان اما بیشتر به طور گسترده آن را بخشی از یک حمله آمریکایی های آسیایی تبار به دیگران" لو گفت. و آن را بخشی از یک الگوی Lu استدلال کرد. مغلوب ساختن پیشی جستن حمله کرده مکزیکی آمریکایی قاضی به عنوان "مکزیکی" و به این نتیجه رسیدند که قاضی بود بنابراین مغرضانه در برابر او پیشنهاد کرده است که سرهنگ الکساندر Vindman اوکراین متولد سابق کاخ سفید امنیت ملی و رسمی که شهادت به عنوان بخشی از استیضاح جلسات برگزار شد دو وفاداری.

اندرو یانگ نامزد سابق ریاست جمهوری که پدر و مادر مهاجرت به آمریکا از تایوان گفت: در توییتر: "لعنتی این گه بدتر است. Gary Locke است که آمریکا به عنوان روز طولانی است. مغلوب ساختن پیشی جستن بازنویسی تاریخ به عنوان اگر او به طور موثر در پاسخ به این ویروس مطلق زباله. ما از دست 70 روز و جان هزاران نفر را به دلیل بی کفایتی و بی توجهی به آنچه اتفاق می افتد در خارج از کشور."

تبلیغ به عنوان یک کل باعث می شود گیج کننده بحث: که بایدن نرم در چین به دلیل خود روابط خوبی با اوباما و دیگران که این باعث می شود او را به نوعی مقصر برای تصمیم گیری های مرتبط با این بیماری همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده و پیشنهادهای به Xi خود از جمله دعوت از رهبر به Mar-a-لاگو و داشتن Ivanka Trump دختر انجام یک آهنگ را برای او در ماندارین; تویت که آنها را "همیشه به دوستان می باشد"; و در نظر گرفتن کلام او قرار است در تلاش برای جلوگیری از coronavirus—تمام مخلوط با تجارت-جنگ تند و موضع گیری در دستکاری نرخ ارز. (این لاک ظاهر نیز نیست تنها مشکل واقعی با این آگهی.)

زمانی که از من خواسته Murtaugh به توضیح ad او مرا فرستاده بیانیه ای که یک نسخه کمی طولانی تر است از آنچه که او می خواهم توییتی شب گذشته. او ارائه شده هیچ پاسخ به سوالات خاص بدون هیچ توضیحی و هیچ پاسخ به لاک نگرانی در مورد stoking لشکر بیگانه ستیزی و به طور بالقوه بیشتر جرایم ناشی از نفرت. قطعا وجود دارد هیچ عذرخواهی.

"من انتظار ندارم عذرخواهی از آنها" لاک به من گفت. "این خیلی مشخصه از مشخصات خود را نسبت به مردم از رنگ است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن