هزاره روان-سلامت بحران

سلامت خودکشی و استعمال بیش از حد در میان افراد جوان در حال حاضر با بالا رفتن سرسام آور قبل از همه گیر آغاز

توسط NEWS-SINGLE در 23 خرداد 1399
Alec Soth/Magnum
الک Soth/مگنوم

اگر شما با داشتن افکار خودکشی لطفا می دانم که شما به تنهایی نیست. اگر شما در معرض خطر اقدام به خودکشی افکار 911 تماس بگیرید. برای پشتیبانی و منابع تماس ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 1-800-273-8255 یا متن 741-741 برای بحران خط متن.

Throughout تابستان 2012, سیاوش مورگان خواهد تماس خواهر خود Lacey در شب و التماس او برای آمدن و نشستن با او.

این بود آشکار است که چرا سیاوش احساس افسرده. در حال رشد در پوکاتلو, آیداهو, Lacey و سیاوش تا به حال نسبتا شاد دوران کودکی. سیاوش خجالتی بود با لیلی-موهای سفید و چشمان آبی. او عقب نشینی به پس زمینه در حالی که خود کاریزماتیک برادر علامت جلب موردتوجه وتماشای عموم. پدر و مادر خود را به حال طلاق گرفته و دوباره ازدواج کرد اما خواهر و برادر در آنجا ماند ، رسیتال حضور داشتند و کوه ها پرداخته شده است. سیاوش بود "خیلی خیلی عادی بچه" لاکی که در حال حاضر 26 به من گفت.

سیاوش فارغ التحصیل دبیرستان در سال 2007 درست قبل از رکود بزرگ. اما حتی است که در ابتدا به نظر می رسید خوب; او دوست داشت به کار می کنند. به عنوان یک مرد جوان او موفق فروشگاه ها و رستوران های فست فود در سراسر پوکاتلو. در وقت آزاد خود او خواهد سرهم بندی کردن با وانت خود را و یا سوار موتور سیکلت.

تنها چیز نگران Lacey متوجه شده بود که سیاوش بوده است نوشیدن مقدار زیادی. گهگاه او را مست کنید و بگویید لاکی که او در درد و او می خواست آن را به متوقف شود. درجه احساس سنگین تر در اطراف او. او را ناراحت در مورد دختران و یا داشتن یک کار خوب به اندازه کافی و یا به اندازه کافی پول. دقیق مشکل نیست, همیشه روشن است. چند بار Lacey شنبه با او در بیمارستان که در آن او ماندن شب چرا که سطح الکل خون شد teetering در کشنده است.

پس از آن که ممکن است علامت درگذشت در 25 آنچه در حکم خودکشی است. خود را در مرگ برادر چپ سیاوش غرق در گناه و وحشت است. برادران استدلال کرده بود شب از علامت مرگ و سیاوش سرزنش خود.

یک شب سه ماه بعد سیاوش به نام Lacey دوباره و خواست او را به می آیند. Lacey نمی توانستم آن شب—او نمی تواند به یاد داشته باشید دقیقا به همین دلیل—اما او وعده داده شده به او را در صبح است. "من باید به شما فقط تا فردا صبر کنید," او گفت:.

دقیقه پس از آنها آویزان کردن سیاوش به نام پلیس و گزارش از خودکشی یک زن در خانه اش. سپس او را برداشت تا تفنگ خود را و ماشه کشیده. او 23.

سیاوش و علامت مرگ شد دو تا از تعداد رو به رشد خودکشی در میان Millennials. هر چند آنها ممکن است به نظر می رسد در نخست از زندگی خود تحقیقات اخیر نشان می دهد که وای—مردم دنیا از حدود سال های 1981 تا 1996—بیشتر احتمال دارد به مرگ زودرس از خودکشی و مواد مخدر مصرف بیش از حد نسبت به نسل های قبلی بودند.

شاید که انتظار می رود با توجه به آشفتگی وای مواجه شده اند در سال های اخیر است. پس از تقلا کردن لغزنده نردبان شغلی در طول رکود اقتصادی وای بودند ناودان با مواد مخدر بیماری همه گیر. میلیاردها مواد مخدر قرص های حمل شد به بخش هایی از ایالات متحده, که در آن مردم بود و چند فرصت, اما مقدار زیادی از درد است.

در حال حاضر حتی بیشتر به چالش برچسبها بیش از افراد جوان است. بسیاری از Millennials بود که حرفه خود را فلج 2008 رکود اقتصادی در حال پرت به حال یکی دیگر از رکود اقتصادی فقط به عنوان آنها قرار است به هدف قرار دادن حرفه ای خود را در اوج بود. به دلیل اجتماعی-فاصله محدودیت به منظور کاهش گسترش coronavirus افراد جوان که امیدوار به پیدا کردن یک شریک شده اند قادر به تاریخ در فرد برای ماه می باشد. و هنوز هم بیشتر شیوع COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus رخ می دهد ممکن است این سال است. به عنوان دیوید Grusky مدیر استنفورد مرکز فقر و نابرابری قرار داده و آن را به من Millennials هستند "بد شانس تاريخی است."

منnterviews با بیش از یک دوجین از کارشناسان بر خودکشی و سلامت روان نشان می دهد که وای به لحاظ مالی و به طور کلی تاکید کرد و آن را رانندگی برخی از آنها به افراط. مسن وای جامعی در بزرگسالی پس از 9/11 مبارزه در دو جنگ وارد بازار کار در طول رکود اقتصادی و در حال حاضر هوازدگی جهانی همه گیر در آسیا یک خوابه آپارتمان. آنها را تجربه کرده ام کندتر رشد اقتصادی بیش از هر نسل دیگر در تاریخ ایالات متحده با توجه به واشنگتن پست تجزیه و تحلیل. و داشتن شده است clobbered با رکود اقتصادی گذشته آنها در مورد به clobbered دوباره.

در یک گزارش منتشر شده در سال گذشته توسط دانشگاه استنفورد مرکز فقر و نابرابری اقتصاددانان مارک دوگان و جکی Li دریافتند که میزان مرگ و میر برای افرادی که از سنین 25 تا 34 ساله بود افزایش یافته است بیش از 20 درصد از سال 2008. "است که میزان مرگ و میر در میان millennials سنین 20 تا 34 ساله بودند به طور قابل توجهی بالاتر از در سال 2016 از میان همتایان خود از نسل X زمانی که آنها [سن] دقیقا 16 سال پیش از آن" آنها بنویسید. همکاران اصلی به افزایش بوده است خودکشی و مواد مخدر مصرف بیش از حد و افزایش بالاترین در میان مردم سفید.

گزارش دیگری از اعتماد به آمریکا بهداشت در سال گذشته پیدا کردم که مربوط به مواد مخدر مرگ و میر در میان افراد سنین 18 تا 34 ساله بیش از دو برابر از سال 2007 تا سال 2017 در حالی که الکل-مرگ و میر ناشی از افزایش 69 درصد و خودکشی 35 درصد است.

این گرایش به سوی مرگ زودرس شده است تلفظ به ویژه در میان نسل وای که مثل سیاوش هرگز به دست آورده یک مدرک دانشگاهی است. در سال 2017, سفید افراد بدون مدرک لیسانس متولد شده در سال 1980 چهار برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ با خودکشی از کسانی که با مدرک دانشگاهی به عنوان پرینستون اقتصاددانان آن مورد و آنگوس Deaton نوشتن در کتاب جدید مرگ و میر ناشی از ناامیدی و آینده داری است. در میان کسانی که بدون مدرک دانشگاهی که بعد از آن شما به دنیا آمده اند بیشتر احتمال دارد شما در هر سن به زندگی در, درد, شراب خواری, نوشیدنی ضعیف است, بهداشت و درمان و مرگ ناشی از خودکشی و یا مصرف بیش از حد مواد مخدر. مردم سفید در 20s و 30s در حال مرگ از بیماری کبد الکلی, یک بیماری است که به طور معمول طول می کشد چند دهه از نوشیدن به توسعه است.

برای مطمئن شود, افزایش هزار ساله خودکشی است در برابر گسترده تر و زمینه ناامیدی: نرخ خودکشی در حال رفتن برای همه آمریکایی ها از جمله Gen Z نسل پس از نسل وای. مردم در سنین 45 تا 64 هنوز هم بالاترین به طور کلی خطر خودکشی.

برای Millennials دلیل پشت این چشم انداز مثبت به نظر می رسد که افراد جوان با تحصیلات کمتر بیشتر فشار مالی نسبت به نسل قبلی انجام داد. شغل خوب استفاده می شود که در دسترس افراد بدون تحصیلات دانشگاهی باید به آرامی تبخیر. "شغل یک منبع معنا در زندگی ما می گوید:" شریل Fulton یک استاد در برنامه مشاوره در دانشگاه ایالتی تگزاس. "بنابراین اگر شما لازم نیست که یک کار و یا بیکار هستند, شما در حال استخراج است که رضایت می آید که از معنا و هدف کار را فراهم می کند."

افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی را تشویق کارفرمایان برای کاهش headcounts و خورده اند به حقوق کارکنان موردی و Deaton نوشتن. علاوه بر کاهش در تولید شغل و افزایش فرفره اقتصاد رانده اند غیر کالج تحصیل افراد جوان دستمزد به زمین. وای بدون مدرک دانشگاهی هستند و درآمد به مراتب کمتر در اوایل بزرگسالی نسبت به نسل قبلی خود بود, با توجه به گزارشی دیگر در دانشگاه استنفورد سری. متوسط حقوق و دستمزد برای 25 سال با یک high-school درجه و یا کمتر است $29,000 یک سال است که حدود 2,600 کمتر از آنچه Gen Xers به دست آورده که در آن سن و نزدیک به 10000 $در کمتر از متولدین. در سال 1970 بیش از 90 درصد از 30 ساله شد و درآمد بیش از پدر و مادر خود شد و در همان سن; در سال 2010 تنها نیمی از 30 ساله بودند. وای باید به طور متوسط هیچ مسکن ثروت است.

درمانگران درمان که وای به من گفت که بسیاری از مشتریان خود را احساس سرخوردگی و خجالت است که آنها قادر به پرداخت هزینه "بالغ چیزهایی مانند" خانه های تعطیلات و یا به این دلیل آنها نمی کسب درآمد به اندازه کافی و یا به خاطر آنها دست به دستبند, به enormous وام های دانشجویی. ازدواج می تواند به کاهش احساس تنهایی و سهولت فشار مالی اما وای ازدواج هستند بعد از نسل قبلی خود است. "آنها احساس می کنید که آنها نباید در این وضعیت می گوید:" گیل Saltz یک روانپزشک است که با این نسخهها کار در ویل-Cornell Medical College. که می تواند باعث شرم و خجالت است "یکی از بزرگتر رانندگان از خودکشی است."

این تفاوت بین آنچه داریم و آنچه دیگران می تواند بی درنگ استخوان عمیق شرم آور است که منجر به خودکشی می گوید: Jonathan خواننده یک استاد مددکاری اجتماعی در دانشگاه لویولا شیکاگو و رئيس جمهور از آمریکا انجمن Suicidology. مردم ممکن است شروع به احساس می کنم مثل یک بار و یا اگر آنها قادر به زمین کار مانند آنها هیچ راهی برای ایجاد یک شبکه اجتماعی است. پس از در دیگر فرهنگ ها و آمریکایی ها تمایل به هم بافتن شغل خود را با هویت خود را. "در ایالات متحده اگر کسی بیکار است که به عنوان نشانه ای از شخصیت بد" خواننده به من گفت.

در عین حال Millennials اولین نسل به سن آمده با Facebook و Twitter—مجبور به مقایسه خود با دیگران اما نه خسته به اندازه کافی به دانستن چگونه خالی این مقایسه می تواند باشد. Gen Z در واقع بیشتر سالم و تردید نسبت رسانه های اجتماعی می گوید: کیت Comtois استاد که تمرکز بر پیشگیری از خودکشی در دانشگاه واشنگتن است. این سیستم عامل در حال حاضر رسیده زمان Gen Z شد گی و شاید به عنوان یک نتیجه, آنها, اجتماعی, رسانه ها جنبه های منفی با وضوح بیشتری. وای مقابل, شد و برای اولین بار خود را نشان می دهد زندگی به مخاطبان آنلاین و برخی از احساس گزیدگی توسط پذیرش. به عنوان Lacey سیاوش خواهر قرار داده و آن را به من "ما اشتباه احمقانه حلقه در سر ما و هر کس دیگری را حلقه برجسته در کف دست ما است."

فاقد پول آنها نیاز دارید و شاعرانه زندگی آنها طلب Millennials تجربه بسیار سطح بالایی از اضطراب و کمال گرایی چند درمانگران به من گفت. "آنها تقریبا دو برابر نرخ اختلالات اضطرابی مقایسه با جمعیتی می گوید:" نادین Kaslow یک روانپزشک و خودکشی-پیشگیری متخصص در اموری دانشکده پزشکی دانشگاه که تخمین می زند که حداقل یک سوم از مشتریان او هستند Millennials. "اضطراب و افسردگی و کمال گرایی و استفاده از مواد مخدر همه خود را افزایش می دهد خطر ابتلا به افکار خودکشی."

ماهیت این مواد که برای ماده تار خط بین مصرف بیش از حد و خودکشی. برخی از افراد استفاده از افسردگی مانند الکل به لبه اضطراب خود را و سپس باد افسرده. و برخی خودکشی ها به سادگی استعمال بیش از حد مواد مخدر در لباس مبدل—کسی که نمی مراقبت زیادی در مورد زندگی ممکن است کمتر و کمتر دقیق در مورد نه صورت.

رقابت بحران از سال 2020 به احتمال زیاد همه را از این بدتر است. یک مطالعه نشان داد که فارغ التحصیل شدن به یک بحران اقتصادی است و در دراز مدت اثرات منفی بر امید به زندگی به وسط سن. افرادی که وارد بازار کار در این رکود از اوایل '80s, رنج می برد, نرخ بالاتر از سرطان ریه, کبد, بیماری و دارو, مصرف بیش از حد بعد از آن در زندگی است. برای وای که وارد بازار کار از سال 2008 تا سال 2010 "انواع انتظارات آنها تا به حال در مورد چگونه آنها در حال رفتن به حرکت به کار بعدی را منفجر کرد," Comtois به من گفت.

به عنوان اقتصاد چین خود به دستاوردهای که مسن تر Millennials ساخته شده در 10 سال گذشته ممکن است پاک شده در کامپیوتر است. بررسی های اخیر نشان داده است که 31 درصد از مردم در سنین 18 تا 34 شغل خود را از دست و یا قرار شد به طور موقت ترک به دلیل همه گیر در مقایسه با 22 درصد از کسانی که در سنین 35 تا 49 و 15 درصد از کسانی که در سنین 50 تا 64.

اخیر تظاهرات علیه نژادپرستی نظاممند و سوء استفاده پلیس هستند و در عین حال مثال دیگری از ناکامی در مواجهه با افراد جوان به خصوص سیاه Millennials. در هفته های اخیر شده است وجود دارد ابراز نمونه از رفتار نابرابر از مردم از رنگ در اعتبار صنایع از جمله روزنامه نگاری و چاپ و نشر. اگر نژاد پرستی خود را می تواند آسیب های بهداشت عمومی و امید به زندگی اعتراضات و تاکتیک های پلیس مورد استفاده در آنها نیز به احتمال زیاد به گسترش coronavirus. که می تواند به معنای مرگ و میر بیشتر از COVID-19 در ماه های آینده و یا یکی دیگر از اقتصاد خرد کردن shutdown.

هر فرد صحبت کردم با نگران بود که خودکشی در میان نسل وای و گروه های دیگر ممکن است افزایش بیشتر در سال های آینده. دیانا Anzaldua, یک درمانگر در Austin, تگزاس می گوید او شنیده ام بیشتر از هزاره مشتریان صحبت کردن در مورد افکار خودکشی به تازگی. اجتماعی ارتباطات است که رو به ما محروم شده اند دور به دلیل همه گیر-مربوط-اجتماعی فاصله گرفته است. یک مطالعه پیش بینی شده است که این بیماری همه گیر می تواند منجر به 75,000 اضافی مرگ و میر ناشی از مواد مخدر و الکل و خودکشی. ترین تفنگ مرگ و میر خودکشی و شده است وجود دارد یک چشم انداز مثبت در خرید تفنگ طول بیماری همه گیر.

چه افکار خودکشی ، برخی از محققان معتقدند که این یک احساس شکست و تحقیر و به دنبال آن احساس به دام افتادن—از خروج ندارد. برخی از مردم می گویند که آنها در حال فکر کردن در مورد صدمه زدن به خود یا که آنها احساس می کنید کاملا به تنهایی. دیگران صریح تر: "من فقط می خواهم از این به بیش از." وقتی کسی می گوید: "من به فکر این است که چگونه من آن را انجام دهد" آلارم صدای جرنگ جرنگ در درمانگران سر.

These روند هشدار دهنده به این معنی نیست که ما باید در Millennials—یا هر کس دیگری که فکر صدمه زدن به خود. پیشگیری از خودکشی را می توان در واقع بسیار موثر است. اعتراف به این که شما مبارزه با افسردگی می تواند هنوز هم احضار بیشتر ننگ از کمک اما وای, حداقل, باز تر به صحبت کردن در مورد سلامت روان تر از نسل های قبلی بودند.

در واقع در بخشی به دلیل قرنطینه مبارزه شده است یک تجربه مشترک برخی از گزارش های اولیه نشان داده اند که خودکشی کرده اند و نه افزایش یافته و تا کنون در این بیماری همه گیر. مردم می بینند که دیگران در حال افسرده و تنهایی, ساخت, شکست, احساس بیشتر شبیه به یک مشکل موقتی از یک وضعیت دائمی. این بیماری همه گیر است که یک بار و نه یک فرد.

یکی از بهترین راه ها برای جلوگیری از خودکشی به مردم را کمتر احساس تنهایی با اطمینان آنها را که کسی در مورد آنها مراقبت. آن را حتی نمی باید به یک شخص خاص. برخی از مطالعات نشان داده است که افراد به خودکشی شد کمتر احتمال دارد به عمل در افکار خود را اگر بیمارستان که در آن آنها تا به حال به دنبال درمان فرستاده و آنها را در یک فرم ساده نامه که جیسون Cherkis گزارش HuffPost. فقط چون کسی که خودکشی بدان معنا نیست که آنها نا امید کننده است.

Lacey احساس گناه برای یک مدت طولانی بعد از سیاوش مرگ بود اما همچنین مطمئن نیستید دقیقا چقدر گناه او باید احساس. اگر سیاوش گفته بود: "با سلام اگر شما نمی آیند بیش از, من قصد دارم خودم را بکشم" او را با عجله به طرف او. در نهایت او به این نتیجه رسیده است که چگونه بسیاری از زمان او تا به حال اشاره به خودکشی او را مجبور به احتمال زیاد آسیب خود را در زمان دیگری.

Lacey اعتبارات سیاوش مرگ با تغییر چشم انداز خود را در زندگی. او دیگر می رود هفته بدون صحبت کردن با اعضای خانواده او پس از استدلال "چون ما می دانیم که آنچه در آن مانند به یک دوم آنها را داشته باشد و یک دوم نمی," او می گوید. حتی اگر او را تنها در او اواسط 20s او شده است یک پرورش مامان به 10 بچه ها و اتخاذ یک دختر بچه. وقتی از او پرسیدم چگونه به توصیف او در این مقاله لاکی گفت: "یک مادر رضاعی و مادر زن و مادر خوانده."

او می داند که این نقل قول در مورد ساخت لیموناد از لیمو یک کشش. اما او گفت: حتی بعد از بدترین فجایع شما می توانید چیزی شبیه لیموناد نزدیک شدن لیموناد. حتی اگر شما لازم نیست که لیموناد شما چیزی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن