از دست رفته به علت طولانی میراث

ایده های چرا ارتش ایالات متحده نام آن پایگاه های پس از آن ژنرال شکست ؟ Bettmann / گتی / کتابخانه وی

توسط NEWS-SINGLE در 6 تیر 1399
Bettmann / گتی / کتابخانه ویرجینیا / اطلس

ده ارتش ایالات متحده پایگاه هنوز به نام به افتخار مؤتلفه ژنرال. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و قاطعانه در برابر هر گونه تلاش برای تغییر نام این پایگاه گفت که آنها "بخشی از میراث آمریکا." اما آنچه که میراث آنها بزرگداشت دقیقا ؟

نامگذاری این پایگاه یکی از مهمترین دستاورد دستاوردهای کسانی که به دنبال تداوم باعث از دست داده. یک تاریخ بازنگری است که محبوبیت به دست اورد در 1890s را از دست داده و باعث توزیع مجدد کنفدراسیون شکست تحقیر آمیز در یک treasonous جنگ برای برده داری به عنوان تجسم از تدوین کنندگان' چشم انداز واقعی برای آمریکا است. هواداران تحت فشار قرار دادند و این ایده که جنگ داخلی بود و در واقع در مورد برده داری; که Robert E. Lee درخشان طور کلی آقا و وطن پرست; و Ku Klux Klan حال نجات این میراث از جنوب غرب با آنچه که به عنوان شناخته شده "جنوب راه زندگی است."

اصلی هدف از این باعث از دست داده بود برای سامان دادن مؤتلفه سربازان به محترم سنت از نظامی آمریکا آنها تا به حال یک بار مبارزه در برابر. اعضای از دست رفته باعث جنبش تا به حال لابی به تازگی ساخته شده است پایگاه های نظامی به نام بعد از مؤتلفه ژنرال چندین بار بدون موفقیت است. اما در طول وودرو ویلسون دوره دوم به عنوان رئیس جمهور آنها دریافتند بیشتر مهمان نواز دریافت. با تشکر Wilson را از دست داد علت ایدئولوژی آمد به طور کامل به جریان اصلی رسیدن به اوج نفوذ خود به امریکا وارد جنگ جهانی اول.

متولد و بزرگ شده در ویرجینیا Wilson, اولین رئیس جمهور آمریکا به تگرگ از جنوب پس از جنگ داخلی. او 8 سال هنگامی که لی تسلیم در Appomattox دادگاه در خانه. هر چند Wilson رشد برای تبدیل شدن به یک شمال شرقی آیوی لیگ علمی رئیس جمهور از پرینستون و بعد از آن فرماندار نیوجرسی, خود, جنوب, پایگاه سیاسی او را دیدم به عنوان یک قهرمان از دست رفته شود. و او اجازه نمی آنها را.

به عنوان رئیس جمهور ویلسون تحمیل Jim Crow–سبک تبعیض نژادی در خدمات ملکی فدرال و نیروی دریایی که تا به حال یکپارچه شده است برای قرن گذشته و هنگامی که او میزبان اولین نمایش یک فیلم سینمایی در کاخ سفید به افتخار رفت و به تولد یک ملت. اقتباس از توماس دیکسون جونیور رمان به Clansmanفیلم آورده اسطوره های از دست رفته به علت به پرده نقره ای در یک نژادپرست paean به شکست بازسازی از طریق خشونت تروریستی از KKK.

در سال 1916 Wilson دقت برنده گشتند. بیشتر سیاسی مورخان نسبت خود را با موفقیت و به قول خود از انزوا—اش شعار بود "امریکا برای اولین بار" و "او نگه داشته ما را از جنگ"—به عنوان اروپا سوخته خود را به زمین که در آن زمان به نام جنگ بزرگ. در عرض چند ماه از انتخاب مجدد هر چند پس از تمدید موج, آلمانی, آن, Wilson, بسیج کشور برای جنگ.

در حالی که جنگ بزرگ تر بود از لحاظ سیاسی محبوب تر از آن شده بود تنها چند ماه قبل از ایالات متحده به سادگی نیست که یک نظامی قادر به مبارزه در آن است. گارد ملی و ارتش بالغ بر بیش از یک چهارم میلیون مرد ترکیب شده است. نیاز به ساخت یک ارتش به سرعت کنگره تصویب اولین فدرال پیش نویس پس از جنگ داخلی. در تاریخ 5 ژوئن 1917 هر مرد آمریکایی از سنین 21 تا 31 بود از نظر قانونی موظف به ثبت نام برای سربازی, با این انتظار که 2 میلیون نفر از آنها خواهد بود imminently به نام به خدمت می کنند.

افزایش اندازه ارتش ده برابر خلق عظیم لجستیکی مشکل است. که در آن می تواند بسیاری از مردان قطار قبل از حمل و نقل به اروپا ؟

حل شد به سرعت ساخت 32 جدید encampments—در حال حاضر به نام پایگاه های—توزیع بیش از 14 متحده است. شانزده بودند به واقع در جنوب, یک تصمیم قابل توجیه در این زمینه آن است که آب و هوای گرمتر خواهد اجازه می دهد برای طول سال آموزش در خارج از منزل. اما انتخاب از جنوب حساس سیاسی موضوع نه تنها به دلیل آن را به حال اعتقاد ویلسون وعده های انتخاباتی از "امریکا برای اولین بار" انزوا.

تنها 40 سال رئیس جمهور Rutherford B. Hayes تا به حال خارج از سابق مؤتلفه متحده به مناسبت پایان بازسازی و بازگشت سفید برتری تحت پوشش رستگاری است. در سال 1878 کنگره گذشت پاسی Comitatus عمل به منع استقرار ارتش برای کمک به اجرای قانون است که واقعا به معنای فدرال مدنی-حقوق-اجرای قانون است. تا کنون از ارتش حفظ کرده بود رد پای نور در زیر میسون-دیکسون خط.

برقراری مجدد یک ارتش بزرگ با حضور در سابق مؤتلفه متحده در معرض خطر دست زدن هنوز خام تاریخی عصب. اما ویلسون بود باعث از دست رئیس جمهور است و او قرار است که اساطیر به استفاده کامل برای تقویت حمایت از تلاش های جنگی. در اولین هفته از ماه ژوئن سال 1917 ایالات مؤتلفه جانبازان میزبانی خود را 27th, مراسم, در واشنگتن برای اولین بار چنین مراسم در خارج از سابق متحده کنفدراسیون. نزدیک به 100 مؤتلفه سربازان استقبال شد به کاپیتول ساختمان که در آن آنها برگزار مسخره جلسه سنا. و رژه مؤتلفه جانبازان در لباس خاکستری یکنواخت کت و تکان دادن ستاره ها و میله راهپیمایی پایین خیابان پنسیلوانیا به لحن "دیکسی" به عنوان Wilson استقبال آنها از این جایگاه.

یک پسر از جانبازان مؤتلفه خبرنامه توصیف صحنه به عنوان "مردان ساخته شده است که تاریخ یک و نیم قرن پیش ادای احترام کردند که از تاریخ ساخت به روز و که مخفف اصول که آنها به زندگی خود را." در Arlington National Cemetery, Wilson و بانوی اول به نظر می رسد به صورت جدی بزرگداشت برگزار شد در سایه مؤتلفه یادبود—نقطه عطفی است که ایالات دختران کنفدراسیون جنگیده بودند و ساخته شده در سال 1914. یک رول افتخار از جانبازان مؤتلفه بود و خواندن آهنگ های مذهبی بودند خوانده و به عنوان یک روزنامه محلی گزارش "هزاران شلوغ زمینه و شنیده مداحی تلفظ در کسانی که جان خود را برای از دست رفته شود."

رویداد اصلی یک جشن در واشنگتن بازی های آنلاین سالن که در آن هزاران نفر آمد به گوش رئیس جمهور خود صحبت می کنند. ویلسون شنبه به عنوان مهمان افتخاری در افتا flanked توسط آمریکا و مؤتلفه نبرد پرچم. آدرس خود را کامل بویژه در آغوش باعث از دست داده: "بسیاری از خاطرات جنگ که هیجان همراه خون و ایجاد یک افتخار شده اند فنر از یک مسابقه است که می تواند تولید چنین شجاعت و ثبات است." به تشویق ایستاده از تشویق و شورشی yells Wilson گرمی به یاد می آورد که چگونه "قهرمانانه انجام شد در هر دو طرف است."

با مهلت برای ثبت نام پیش نویس که روز بسیار سرهنگ Robert E. Lee, نوه از مؤتلفه طور کلی خود را در زمان به نوبه خود در تریبون. لی مطمئن باشید رئیس جمهور که فرزندان جنوب می تواند با اتکا به "فراموش کردن محلی animosities" و بسیج به مبارزه در جنگ بزرگ فقط به عنوان آنها تا به حال برای کنفدراسیون.

وقتی که آمد آن زمان به نام جدید پایگاه ارتش فقط یک ماه بعد سرتیپ Joseph E. کوهن بود که وظیفه راه اندازی اردوگاه و منجر به نامگذاری کمیته به دنبال ویلسون منجر شود. در اعلام برنامه ریزی برای پایگاه کوهن گفت که هر "تلاش ساخته شده است برای انتخاب نام فدرال فرماندهان برای اردوگاه های بخش از ایالت های شمالی و از مؤتلفه فرماندهان برای اردوگاه های بخش های از جنوب متحده است." در میان آنها بودند اردوگاه Beauregard, فورت گوردون و فورت لی.

پوشش اوت شماره از مجله کنفدراسیون جانباز اعالن کرد که "برای اولین بار از زمان جنگ بین دولت ایالات متحده و دولت رسما به پرداخت ادای احترام به نبوغ نظامی اشاره کرد مؤتلفه جنگ chieftains در نامگذاری چهار اردوگاه های آموزشی که در آن انتخابی پیش نویس ارتش ملی و guardsmen خواهد بود آماده برای خدمت در فرانسه است."

ویژگی نامگذاری پایگاه ارتش پس از مؤتلفه ژنرال نمی تواند دور بماند ، اشاره کرد op-ed در کلیولند روزنامه اظهار تاسف "از سال 1861 تا 1865 جنوبی برنده تمام است که آن را از دست داده به یاد ماندنی که مبارزه جز با خود برده است." و بوستون گلوب گزارش اعلام جدید پایگاه با مطرح ابرو: "در فهرست اسامی اعلام کرد امشب Lee, گوردون, Beauregard و چرخ را در محل خود در کنار گرانت شرمن شریدان مید و بیش از یک نمره از دیگران که مبارزه برای اتحادیه."

از دست رفته به علت به دست آورده بود. فورت براگ و Fort Benning تاسیس شد و در سال بعد. سپس در بسیج برای جنگ جهانی دوم ارتش جدید پایگاه های ساخته شده در ایالات متحده از سابق کنفدراسیون بودند تعمید با نام مؤتلفه ژنرال—از جمله Fort A. P. Hill فورت هود فورت Pickett فورت پووک و فورت Rucker.

مغلوب ساختن پیشی جستن است درست زمانی که او می گوید که نام 10 پایگاه ارتش که افتخار Confederates یک سوال از میراث. اما این است که یک میراث ارتش باید بزرگداشت? پس از کوهن طرح شد و به تصویب رسید مؤتلفه جانباز مقاله منتشر شده با عنوان "چرا Confederate States مبارزه؟" نتیجه آن شد که جنگ بود و نه در مورد برده داری. به جای "هر مؤتلفه سرباز با این حال فقیر در دنیا کالا گرامی در هر فیبر از طبیعت او این حس مسابقه برتری خود را به عنوان ثبت اختراع از اشراف و به طور غریزی او احساس کردند که او در مبارزه برای حفظ برتری در برابر حزب قصد ساخت negro خود برابر است. او مراقبت هیچ چیز برای برده داری اما او مبارزه برای مسابقه ای خود ایستاده است."

قضیه از این دست باعث شد که این جهان بینی بود که به عنوان ارزش به عنوان گزاره که همه مردان ایجاد شد برابر است. در ادامه به مناسبت گرامیداشت روز که علت بسیاری به ویژه در داخل نهاد نظامی است که یک عمل سیاسی بی طرفی در مورد سفید برتری. آن اصرار دارد به قرض گرفتن ویلسون (و بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن) عبارت است که برابر با احترام بدهکار است به هر دو طرف است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de