وقتی کارن باس رفت و به کار در کاسترو کوبا

سیاست در سال 1973 بم که در حال حاضر پتانسیل بایدن VP انتخاب کنید, سفر به کوبا با Venceremos تیپ. "من نمی ب

توسط NEWS-SINGLE در 11 مرداد 1399
عرش Raziuddin / اقیانوس اطلس / گتی

کارن باس این کنگره از کالیفرنیا است که در کشاکش برای تبدیل شدن به جو بایدن همسر در حال اجرا. دلایل خوبی برای این کار است. او قابل اعتماد لیبرال او صندلی های کنگره, سیاه حزبی و او سهام یک سابقه خانوادگی از دست دادن با بایدن. اما او تنها فرد در بایدن لیست که صرف بخشی از 1970s کار ساخت و ساز در فیدل کاسترو کوبا با Venceremos تیپ یک گروه سازمان یافته سالانه سفر به کوبا برای جوان چپ آمریکایی ها برای نیم قرن.

این بایدن کمپین می داند در مورد باس تاریخ با تیپ آغاز شد که به عنوان یک سرمایه گذاری مشترک از کاسترو دولت و دانشجویان برای یک جامعه دموکراتیک این چپ ضد جنگ سازمان است که از بدو تولد به آب و هوا زیرزمینی گروه های تروریستی است. او گفت: بایدن را بررسی کمیته هفته پیش که این احتمالا رفتن به آمده است. تاکنون روشن نشده است معامله شکن—در واقع او را بالقوه به درایو آفریقایی-آمریکایی آرا ممکن است کمک در فلوریدا در میان رای دهندگان که به طور سنتی شده اند پرداخت می شود به عنوان توجه زیادی در دولت است.

آن را بازتابی از تغییر سیاست در اطراف کوبا که بایدن را در نظر همسر در حال اجرا است که در گذشته ممکن است صدمه دیده است شانس خود را در فلوریدا که در آن ضد کاسترو در کوبا هنوز هم مهم حوزه. در سال 1992 که در ارتباط با Venceremos تیپ بود به اندازه کافی برای جلوگیری از Johnnetta کول پس از آن رئیس جمهور از Spelman کالج که هماهنگی سیاست های آموزش و پرورش برای بیل کلینتون انتقال تیم از که نامزد دریافت جایزه به عنوان وزیر آموزش و پرورش است.

باس به رسمیت می شناسد که این موضوع هنوز مهم: هنگامی که من به نام هفته گذشته و به یک دستیار من می خواستم به بحث در مورد تاریخ خود را در کمونیست کوبا او را به سرعت برنامه ریزی زمان به صحبت. اما باس معتقد است که در میان همه گیر و یک بحران اقتصادی بسیاری از آمریکایی ها بیشتر فشار دادن نگرانی از آنچه او در کوبا 47 سال پیش. سناتور فلوریدا acción ejecutiva یک دموکرات بود که در کلمبیا به دنیا آمد اما نشان دهنده یک چرخش منطقه که در آن بسیاری از Latinos و کوبا زندگی می کنند موافق است اما نگرانی که باس را نقطه بر روی بلیط داده تاریخ خود را در هاوانا "خواهد بود یک تعویض بازی در فلوریدا قطعا در میان جامعه اسپانیایی زبان است." هیچ سوالی وجود دارد که حزب دموکرات سیاست تشدید ضد کمونیسم و آمریکایی ها احساسات در مورد کوبا باید تمام تکامل یافته پس از باس برای اولین بار در بازدید از این جزیره است. این سوال در حال حاضر به عنوان معاون خود انتخاب, این است که آیا آنها به اندازه کافی تکامل یافته برای قرار دادن باس در بلیط.

"شده است وجود دارد تغییر در نحوه تعامل با کوبا اما شده است وجود ندارد تغییر در کاسترو محبوبیت" استدلال می کند و شن و Amandi در فلوریدا مستقر دموکراتیک مشاور و ناظر انتخابات از کوبا که میراث گذشته مشتریان عبارتند از: اوباما-بایدن مبارزات. با اشاره به نظرات سناتور برنی ساندرز ساخته شده در مارس که "این ناعادلانه به سادگی می گویند همه چیز بد است" در مورد کاسترو دولت Amandi افزود: "منصفانه و یا غیر منصفانه کارن باس تاریخ در این موضوع باعث می شود برنی ساندرز مانند رونالد ریگان."

اگر بایدن میدارد باس, او می خواهم شرط بندی که Amandi و افرادی که با او موافق هستند غلو چقدر رای دهندگان هنوز هم در مورد مراقبت از کاسترو و کمونیسم.

باس دبیرستان در لس آنجلس بود و نوع محل که در آن دانش آموزان همیشه قابل توجه و یا تحریم چیزی به من گفت. او معلم بود و بسیاری از معلمان و دیگر چپ رادیکال از '60s و 70s صحبت گرمی در مورد کوبا که در آن کاسترو انقلاب بود و کمتر از دو دهه ، این نبود غیر معمول: برخی از آمریکایی ها در سمت چپ از جمله برخی از فعالان جشن انقلاب کوبا و سرنگونی این Batista دولت به عنوان پایان یک نژادپرست سیستم. کوبا "یک مثال درخشان از امید در نیمکره," Stokely کارمایکل بنیانگذار جنبش قدرت سیاه گفت: در یک سال 1967 سخنرانی در هاوانا. بهترین راه برای فکر می کنم از باس سیاست در آن زمان—در حال حاضر—است "به عنوان یک فعال سیاسی بود که عمیقا در مورد آنچه این فعالان در حال افزایش امروز: نژادپرستی نظاممند" او به من گفت. "من هم عمیقا در مقابل بین المللی در مورد مسائل مانند آپارتاید در آفریقای جنوبی و حمایت از استقلال جنبش در آفریقا است. و بسیاری از زمان ها که نکرد با سیاست ایالات متحده باشد."

در این جو و با کاسترو تکاپوی تحقق یک وعده 10 میلیون تن نیشکر برداشت که دانشجویان برای یک جامعه دموکراتیک سازمان یافته اولین Venceremos تیپ. دولت کوبا بود و مشتاق برای کمک به—و به خصوص برای این فرصت را به دلسوز آمریکایی به کشور است. Venceremos ترجمه به هر دو "ما باید غلبه بر" یا شاید بیشتر تیز "ما باید پیروزی." اولین گروه که نام خود را "ضد امپریالیست آموزش پروژه" در اعتراض به آمریکا: محاصره کوبا و نشان دادن همبستگی خود را با انقلاب و رهبری به هاوانا در اوایل سال 1970. اعضای این گروه عمدتا دانش آموزان زندگی می کردند در کنار کوبا و در ابتدا با تمرکز بر برداشت نیشکر.

کیر, خوشه ای که در سفر به کوبا با گروه اول است اما هرگز ملاقات باس گفت: من فکر می کنم در مورد این گروه در زمینه زمان و به خصوص ضد جنگ ویتنام و جنبش. جوان چپ آمریکایی مشکوک بود از آنچه که آنها را دیدم به عنوان امپریالیسم آمریکا. آنها معتقد بودند آنها نبودند گفت: تمام حقیقت را در مورد جهان است. انگیزه برای رفتن به کوبا بود "اجازه دهید به دیدن آنچه در آن واقعا است" خوشه گفت. "و ما قطعا علاقه مند به ایده سوسیالیسم پس از سرمایه داری ممکن است بخشی از مشکل است."

تیپ بلافاصله تبدیل به یک جنگ سرد وسواس در واشنگتن که در آن مخالفت با کوبا به عنوان یک مسئله برای دموکرات ها به جمهوری خواهان. سال پس از اولین گروه بازگشت FBI مدیر J. Edgar Hoover شامل تیپ در گزارش سالیانه خود نوشته: "اگر چه برخی از افراد جوان را رد کمونیست تبلیغات و انقلابی فلسفه در برابر آنها در کوبا بسیاری از اعضای تیپ با شوق و ذوق را اتخاذ کرده اند anti–ایالات متحده موضع اعلام شده در کوبا و تراز خود را با خشونت مستعد Weathermen و دیگر گروه های افراطی." Bernardine Dohrn که منجر Weathermen کمک به تسهیل اول تیپ گروه را در سفر به کوبا. اما زمانی که من خواندن هوور نقل قول به باس, او گفت که او احساس می کردم که برای اولین بار بخشی از آن اعمال می شود به او, اما بخش دوم نمی اعمال می شود به هر کسی که او را ملاقات کرد در سفرهای خود به این کشور است.

در سال 1972 یک خانه فرعی منتشر شده یک گزارش با عنوان "تئوری و عمل کمونیسم در سال 1972 (Venceremos تیپ)." در یک جلسه منجر به گزارش ریچاردسون Preyer یک نماینده دموکرات از کارولینای شمالی گفت او امیدوار است او را به یاد بگیرند که آیا تیپ بودند "آرمانگرا حتی اگر غلط افراد جوان که می خواست به پایین برای کمک به با محصولات با یک رژیم است که آنها دلسوز برای" و یا اینکه آیا آنها "علاقه مند به جوش خود را انقلابی استعدادها و شاید صادرات انقلاب است." در طول شنیدن یک کلانتر معاون از نیواورلئان گفت: کمیته فرعی است که او نفوذ کرده بود و شده است به موضوع گسترده پرسش و تلقین جلسات. "به عنوان یک عضو از تیپ شما تا به حال برای تایید به عنوان یک مارکسیست-لنینیست" او گفت:. نیویورک تایمز نوشت: تا شهادت او تحت عنوان "Undercover Agent می گوید از کوبا سفر با جوانان واحد."

پس از باس فارغ التحصیل دبیرستان همکلاسی که تا به حال در سفر به کوبا با اولین Venceremos تیپ ارتباط او با برنامه و او تصمیم گرفت برای رفتن. او 19 اولین بار او فرود آمد در هاوانا در سال 1973. او به خاطر صرف وقت خود را در کوبا ساختمان—کار او نسبت به زیستگاه برای بشریت است.

"ما در خانه های ساخته شده در طول روز" باس گفت: "و پس از آن ما تا به حال آنچه که آنها به نام فعالیت های فرهنگی و ما به نام احزاب است. وجود موسیقی بزرگ رم ، و ما کشور سفر کرد." رفتن به کوبا یک راه برای دیدار با دیگر فعالان زن باس به من گفت. "بدیهی است که وجود دارد کوبا وجود دارد انجام کار ساخت و ساز," او گفت:. "اما آن را یک فرصت برای همه های مختلف فعالان به هم." او نه تنها در آینده سیاستمدار برای پیوستن به Venceremos تیپ: شهردار لوس آنجلس آنتونیو Villaraigosa یک دوست دیرین او نیز رفت.

باس رفت برای دیدن کاسترو صحبت در میدان انقلاب در هاوانا پیوستن به "در مورد یک bazillion مردم" در میان جمعیت, او گفت:. اگر چه او نمی تواند او را درک او "بسیار کاریزماتیک است." او گفت که او آگاه بود که کوبا تحت کاسترو نبود مدینه فاضله که برخی از دوستان اعتقاد بر این بود. "من می دانم که این جمعیت را تشویق می کردند اما من هیچ ایده چه چیزی آنها را مورد تشویق—و من مطمئن هستم که اگر آنها نمی, تشویق که نمی خواهد یک مشکل شده است," او گفت:. که در مقابل او دیدم بین فعالان آمریکایی و کوبا در آن زمان است. "من نمی باید هر گونه توهمی است که مردم در کوبا بود همان آزادی من. من به خانه آمد و اعتراض به همه چیز و من می دانستم که مردم کوبا نیست که توانایی انجام این کار است." او نمی خرید دولت کوبا را تبلیغ او اصرار داشت. من پرسید که آیا او می دانست که هر فعالان آمریکایی که تا به حال بدست درگیر در جاسوسی و یا خشونت و او بود که شرکت در پاسخ او: "اجازه دهید به من می گویند: نه جهنم. من نمی دانم کسی که می خواهم."

جف Schatz که باس که در اولین سفر به کوبا باقی می ماند و یک دوست به من گفت که او به یاد او واسطه بین آمریکا داوطلبان که در هر یک از دیگر و اعصاب. "او فقط در آن وجود دارد و کار کرده و می گویند:" هی, ما اینجا برای یادگیری چیزهای. ما در اینجا به کار و کار و کار" گفت: Schatz که اضافه شده است که او را سقوط در عشق با ساخت و ساز کار او در کوبا و تصمیم به ایجاد یک حرفه ای از آن است. او در حال حاضر اجرا می شود یک کسب و کار است که دارای تخصص در ساخت خانه های لوکس در مالیبو.

دو سال پس از باس اولین سفر رئیس Dade County, Florida, تیم ملی بمب شهادت به مجلس سنا کمیسیون امنیت داخلی که بازجویی از اعضای خشونت سازمان در امریکا تا به حال رهبری گروه خود را به Venceremos تیپ. در سال 1977 FBI تولید یک گزارش ادعا که برخی از اعضای Venceremos تیپ دریافت آموزش سلاح. باس به من گفت که او همواره رد خشونت و نمی معاشرت با هر گونه گروه های شبه نظامی.

"این Weathermen بود, سفید, گروه," او گفت:. "سفید تمایل به نسبتا میانه-کلاس مردمی است." باس پیشنهاد کرد که به دلایل عملی ریشه در نژاد او هدایت و روشنی از فعالیت های صلح آمیز. "من همیشه چیزهای که به عنوان خطرناک به عنوان یک زن من احساس نمی مانند من می تواند ظروف سرباز یا مسافر در اطراف مانند آن. منظورم این است که گذشته از این واقعیت است که من را باور نمی کند که رفتن به هر نقطه درک کنند که وجود دارد یک عنصر از فعالیت که ترسناک بود به من چون من آمریکایی های آفریقایی تبار و از آنجا که من از تماشای تمام این سیاه, نفر کشته شده اند. من می خواهم به اعتراض, اما زمانی که آن را به نقطه ای از بازداشت بود که زمانی که من ترک. این امر می شده اند متفاوت است اگر من تا به حال بوده است و در جنوب و در حقوق مدنی جنبش که در آن وجود دارد صدها نفر از مردم دستگیر شده است که شبیه من است. که در آن من بود."

باس بازگشت به کوبا بدون تیپ در سال است که به دنبال, و دیدم کاسترو صحبت چندین بار. او هرگز او را ملاقات نمود, او گفت:. او بود که وجود دارد و هشت بار در سال 1970 و به عقب بوده است در مورد به عنوان بسیاری از بار پس از. که شواهد خوبی است که او منجر نمی شود زندگی خود را با تمرکز بر ایجاد یک رزومه یا تلاش برای افزایش سیاست او استدلال کرد. او هرگز مخفی او ارتباط با تیپ او داد "معاصر کوبا جامعه" سخنرانی در روز ولنتاین سال 1977 در دانشگاه سانتا باربارا (بلیط $1 در درب) که برای او شناخته شده است به عنوان بخشی از این گروه است.

دولت آمریکا را در Venceremos تیپ ادامه داد: برای سال. در سال 1982 یک قضایی مجلس سنا کمیته فرعی برگزار شد جلسه شامل یک عضو سابق کوبا هوش بود که پناهنده به ایالات متحده است. او شهادت داد که کوبا هوش تا به حال در ارتباط با اعضای تیپ در حالی که آنها در کشور است که برخی از آمریکایی ها تبدیل شده بود منابع برای کوبا است. باس می گوید او نبود درگیر در چیزی شبیه به آن ،

اما باس بود و به اندازه کافی شناخته شده به عنوان یک جامعه فعال و با تمرکز در اعتراض به خشونت پلیس که دولت های محلی سعی در آمده و پس از او به دلیل ارتباط با سازمان است. در سال 1983 L. A. رئیس پلیس Daryl گیتس سعی لینک باس به یک تفنگ-اجرای عملیات با استفاده از گزارش پلیس گفت که باس حال "بازگشت از کوبا بازگرداندن تبلیغات ادبیات." او به پلیس گفت که او تا به حال دریافت نکرده اند هر گونه آموزش نظامی در حالی که در کوبا و به من گفت که پلیس در حال تثبیت در یادگیری به استفاده از اسلحه برای هدف تمرین در طول یک تیپ کمپینگ سفر خارج L. A. "من عصبانی هستم و من شوکه شده که آنها را با استفاده از [این اتهام] سعی کنید به تلاش به لام من شخصا و تیپ," او گفت: آسوشیتد پرس در این زمان. باس بعد متوجه شدند که فرد آموخته است که او را به استفاده از یک تفنگ که در طول سفر کمپینگ یک undercover افسر پلیس است. به دنبال بازگشت او به نام او بازجویی توسط پلیس "کاملا پوچ" من گفتن "من هرگز تا کنون در آمد در نزدیکی یک تفنگ را در کوبا ، هرگز. و من فکر می کنم اگر هر یک از آن بوده و درست آنها را آورده اند و همه ما در زندان است."

باس علاقه در کوبا نگهداری می شود تا پس از او یک عضو از کالیفرنیا مجمع. او رفت و به این کشور دوباره در سال 2005 در سفر سازمان یافته توسط کالیفرنیا لابی گر داریوش اندرسون و برای پرداخت از مبارزات انتخاباتی او حساب با توجه به بودجه مبارزات انتخاباتی سوابق نگهداری می شود توسط کالیفرنیا وزیر امور خارجه. او بازگشت و چندین بار پس از انتخاب شدن به خانه در ایالات متحده در سال 2010. او بازدید آلن گروس ، USAID پیمانکار که کوبا متهم به جاسوسی در طول پنج سال را در زندان پیوست و پس از آن–وزیر امور خارجه, جان کری, زمانی که او رفت و به هاوانا به منظور بالا بردن پرچم آمریکا بیش از دوباره سفارت آمریکا در 2015. باراک اوباما رئیس جمهور دعوت باس—سپس توسط یک کلید طرفدار عادی سازی روابط با کوبا به ریاست هیئت نمایندگی خود را در طول سفر تاریخی در سال 2016. از وجود او توییتی قهوه ای صدای زیر عکس از خودش از او Venceremos تیپ سفر در عینک آفتابی با یک سربند بر سر او.

اوباما در سخنرانی برای مردم کوبا به نام او در آنها به توقف ساخت امریکا یک قربانی برای مشکلات خود—و در آمریکایی ها به اعتراف است که تحریم کار نمی کند. باس گفت که او موافق با اوباما views. "چه مدت می تواند شما را به همان سیاست و نه تفاوت دارد ؟" او گفت:. "من فکر کردم چیز نیاز به تغییر است." او آموزش دیده به عنوان یک دستیار پزشک و علاقه او در کوبا در سال های اخیر متمرکز بر مسائل پزشکی. او و چند تن دیگر از اعضای کنگره از محروم به شدت سیاه و مناطق تاسیس یک برنامه برای ارسال دانش آموزان به خصوص دانش آموزان سیاه پوست, از لس آنجلس به کوبا برای آموزش پزشکی آنها نمی خواهد در غیر این صورت قادر به پرداخت هزینه است. او همچنین تلاش برای به دست آوردن کالیفرنیا تغییر مقررات به کوبا اجازه می دهد پزشکان به انجام آنها رزیدنتی در دولت است. او گفت: طبیعی است نقطه همکاری.

باس میل برای کوبا رشد می کند از ارتباط او همواره بين سابقه آمریکایی های سیاه و سفید و سیاه و کوبا است. "نکته دیگر در مورد کوبا که همیشه به من علاقه مند است که مردم کوبا شبیه من," او اشاره کرد.

کوبا شده است مسئله اصلی که افرادی که نمی خواهید بایدن به انتخاب باس باید متمرکز عمدتا به دلیل یک بیانیه او ساخته شده پس از کاسترو درگذشت در سال 2016 زمانی که او با اشاره به او را به عنوان "comandante en jefe" که او می گوید: ضعیف تلاش برای ترجمه فرمانده کل قوا. در کوبا این بود که یک عبارت بایست اغلب استفاده می شود به ستایش او. زمانی که من با او صحبت کرد در اوایل ماه جولای در مورد بیانیه ای که او به من گفت که او به نوعی تا به حال به طور کامل متوجه شدم چقدر کوبا و کاسترو دیده می شد در فلوریدا به عنوان مخالف به کالیفرنیا. او به من گفت هفته گذشته که او را پس از رسیده به کنگره همکاران از فلوریدا و کوبا رهبران آمریکایی را بیشتر درک خود را از موضوع است.

"اگر من تا به حال به بیانیه ای که بارها من نمی با استفاده از این کلمات" او به من گفت, تکرار تمرین خط او بوده است در پاسخ به سوال در مورد اشتباه.

"ایده این است که این مسئله مهمترین مسئله در ذهن مردم در فلوریدا زمانی که مردم در حال مرگ هستند که وجود ندارد [کافی] تخت ICU—دوباره من را که همان بیانیه دوباره" باس گفت: "این برای من سخت به این باور است که این چیزی است که رفتن به در ذهن مردم در صد روز است."

باس مناسب است که وجود دارد مسائل مهم تر از آنچه که او انجام شده بود در کوبا نزدیک به نیم قرن پیش Taddeo این سناتور فلوریدا به من گفت. "با این حال فلوریدا در حال رفتن به تصمیم کمتر از 1 درصد بود و این که دقیقا تغییر موضوع است که ما باید تغییر تشکر به این اورژانس که ما در آن هستیم به دلیل رهبری از رئیس جمهور و فرماندار," او گفت:. "در حال حاضر ما قصد داریم به بحث در مورد کوبا است ؟ که دقیقا همان جایی که ما نمی خواهید برای رفتن است."

روبرتو رودریگز Tejera, یک کوبایی آمریکایی که میزبان یک نمایش رادیویی محبوب با کوبا آمریکایی در فلوریدا به من گفت با متن که او احساس اطمینان داده او سابقه که باس خواهد دولت را از روی میز به صورت بایدن. "این نه تنها در مورد کوبا. آن را در مورد سوسیالیستی روایت است. او پوستر فرد برای آن است. یک رویا به حقیقت می پیوندند برای جمهوری خواهان," او نوشت. "همچنین در مورد هر گونه مستقل رای دهندگان در هر نقطه از کشور که ممکن است ترس از مجموع تصاحب این بایدن در انتخابات ریاست جمهوری توسط چپ رادیکال است."

این Venceremos تیپ که هنوز وجود دارد و هنوز هم می فرستد جوان آمریکایی به کوبا کاهش یافته است به نظر رکورد. تمام گفته ها در مورد 8,000 آمریکایی را در سفر به کوبا با بیش از نیم قرن گذشته. سفر برنامه ریزی شده بود اما به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de