مجرد و زوج ها بیشتر تقسیم از همیشه

خانواده در قرنطینه من زندگی من اوج singlehood در حالی که عاشقانه cohabitators را صعود به اوج شکل coupledom

توسط NEWS-SINGLE در 31 اردیبهشت 1399
اقیانوس اطلس

در proudest لحظه ای از من قرنطینه من ساخته شده من خود دوچرخه است. من با اعتماد به نفس کافی در تمامیت ساختاری از این دوچرخه سوار واقع است ؟ بدون من داکت-نوار بسیاری از مبلمان به دیوار پس از آن سقوط. اگر من quarantining با یک پسر که من اصرار داشت که او گام در کمک به حدود ساعت هفت? کاملا.

من زندگی من اوج singlehood. در قبل از زمان من همیشه معمولی دیدن و/یا مبارزه با برخی از خوش شانس است. در حال حاضر برای اولین بار در زندگی من, من تنها هستم; من ناتوان از تغییر آن است. در ضمن عاشقانه cohabitators را صعود به اوج شکل coupledom. "در این مرحله من حتی نمی یاد داشته باشید که چگونه به دوش تنهایی, بنابراین آن را سخت به تصور گذراندن یک شب بدون من مهم دیگر می گوید:" کارولین دویل 25 سال کمدین در شهر نیویورک است.

وجود ندارد فضای دیگر برای این نوع از آشنایی من استفاده می شود به مانند بهترین: بازی گاه به گاه در میان است. تنها دو گزینه سمت چپ به تنهایی و با هم. در ما اوج متحده, من متوجه تنش بین من و همراه دوستان به من در تلاش برای درک آنچه آن را مانند به قرنطینه با یک شریک و آنها در تلاش برای درک آنچه آن را مانند به قرنطینه بدون. من نگران آن است که شکاف بین مجرد و زوج های در حال رشد بیش از حد گسترده ای برای عبور.

رسانه های اجتماعی تشدید شکاف. "من این عبارت وجود دارد هیچ کس جای من می خواهم در قرنطینه می شود و با بسیاری می گوید:" لیز لوگان 28 ساله و نویسنده در شهر نیویورک است. "اگر شما پس لعنت خوشحال هم دریافت کردن اینترنت و به داشتن رابطه جنسی."

منزوی با یک شریک واقعی ایجاد چالش با وجود احساساتی شما ممکن است روبرو می شوند آنلاین. "Quarantining است تقویت هر گونه مسائل ما تا به حال در ازدواج ما می گوید:" جن Tokaji یک زن 44 ساله و مدیر دفتر در لس آنجلس. "این واقعا ساخته شده تقسیم کارهای خانه و مراقبت از کودکان و حتی بیشتر تقسیم شده است."

شکایات مانند Tokaji را به وضوح معتبر اما این بدان معنا نیست که مجرد نیست زحمت توسط آنها. "هنگامی که [زوج] شکایت نسبتا خوش خیم چیز و استفاده از اغراق ('ما ممکن است یکدیگر را بکشند تا پایان این!'), این نوع از مهربان به تک افرادی که حتی نمی باید این گزینه به طور بالقوه قتل همسر/شریک می گوید:" بروک Knisley 29 ساله نویسنده در بوستون.

برخی از زوج ها نیز تحریک مجرد در زندگی خود را با استفاده از "رابطه افتخار" به دست انداختن قرنطینه بهترین شیوه و سفر در داخل یا بین شهرستانها. "یکی از هم اتاقی های من او را به حال سابق و نامزد توقف تا چند هفته پیش که به نظر می رسید بسیار خطرناک" Knisley می گوید. Knisley بود به خصوص نگران است چرا که او را به ضعف سيستم ايمنی. "این کمی غیر مسئولانه انجام کار های عقب و جلو چیز" او گفت:. در حالی که برخی از هم اتاقی ممکن است خوب با این نوع آرایش با استفاده از یک رابطه به عنوان بهانه ای برای چشم پوشی اجتماعی-فاصله دستورالعمل می نژاد خشم.

مردم تنها شکستن قوانین بیش از حد (من اعتراف من) اما ما باید کمی ساکت تر در مورد ناقص ما اجتماعی-فاصله شیوه به دلیل پتانسیل قضاوت. به عنوان با عروسی ما نیست با استعداد اتوماتیک و اجتماعی تحریم قرنطینه plus-یک.

"در تجربه من, ارتباط جنسی, راه راحت تر و سیمای تمایل خود را به جز خودشان از مشترک تعهد می گوید:" کوروش Cappo 25 ساله ساکن آیداهو در مرجع برای زوج هایی که اصلا با هم زندگی می کنند. من متوجه شده ام همان چیزی که من تک دوستانی که به من گفت در مورد دیدن یک غیر هم اتاقی قاب کرده اند آن را به عنوان یک اعتراف برخی از ما همراه همتایان توافق برسند. "شریک زندگی من و من دریافت کمتر به انتقاد از برخی از دوستان من که در مراحل اولیه یک رابطه می گوید:" الکس Cleary 23 ساله ساکن St. Paul که زندگی نمی کنند با شریک زندگی خود را می بیند اما او به طور منظم.

من نمی تجارت من قرنطینه تجربه با یک شریک. من توسعه یافته و نوظهور استقلال است که می گویند من ثابت یکی از لوازم یک بار—آن مایکروویو و معلوم شد امتیوی. صادقانه من می خواستم یک پسر بیشتر قبل از قرنطینه از من در طول آن. داشتن کسی برای دیدن چند بار در هفته به نظر می رسد اما به عنوان گلدبرگ Whoopi یک بار گفت: "من نمی خواهم کسی در خانه من است." من می توانم درک مزایای یک شریک در قرنطینه—کسی که برای به اشتراک گذاری کارهای خود با کسی که به داشتن رابطه جنسی با. در واقع کسانی هستند که به ذهن می آیند. پس از منفی های اخیر تجربه من تا حدودی سرخورده در مورد روابط زن و مرد در این لحظه. و من همیشه لذت می برد زمان به تنهایی.

ممنون میشم من می خواهم به تک در حال حاضر چون من واقعا نمی باید گزینه دیگری است. برای کسانی از ما به اندازه کافی خوش شانس به در خانه امن قرنطینه متوقف شد و ما درست در آهنگ های ما. در این بازی freeze tag من گیر کردم در یک kitchenless اجاره من در نظر گرفته شده برای زندگی تنها برای چند ماه و من گیر کردم تک. فرماندار نیویورک اندرو کومو گفته است که این بیماری همه گیر است که در اکولایزر اما من مخالفم. تضاد در زندگی ما ساخته شده واضح تر چون زندگی نیست آن را آسان تر برای مشاهده یک شیء ایستا.

قرنطینه نیست ایجاد یک شکاف بسیار آن را به عنوان درخشان نور را در یکی از قدیمی. دوستی بین مجرد و زوج های همیشه ضربه موانع و می تواند هر دو همراه و تنها مردم را بیشتر دوستان که به اشتراک گذاری وضعیت ارتباط خود را. "بسیاری از دوستان من هستند در روابط بلند مدت می گوید:" مارتینا Halasova 24 ساله دانشجو در لندن که quarantining با شریک زندگی خود را. "به جای احساس بیگانه آن را بیشتر شبیه به من در نهایت اتصالات در."

ترحم برای افراد مجرد نیز چیز جدیدی نیست اما در زمان بحران کسانی که در حال حاضر در نظر گرفته روابط عینی بهتر از singlehood ممکن است تکیه بیشتر عمیقا به آن اعتقاد. قرار می دهد که بیشتر فشار بر دوستی در بالا از تنش های ناشی از جدایی و اختلاف نظر بر اجتماعی-فاصله بهترین شیوه. "من یک دوست است که نگه می دارد من ارسال الگوهای رفتاری مورد چگونه مردان خورد و آن را بسیار دشوار است که تنها می گوید:" Knisley. "اما او شده است در یک رابطه تک همسری برای چهار سال!"

نزدیک ترین دوستان من می دانم که من خوب هستم مجرد بودن اما همراه آشنایان و اعضای خانواده باید از من پرسید اگر من "خوب انجام می دهند به تنهایی." آشنایی که شکایت دائما در مورد شریک زندگی خود را به تازگی رسیده به دیدن اگر من "قادر به تحمل تنهایی در حال حاضر." این ایده که من نیاز شرکت و یا اعتبار از یک مرد بد است که من می خواهم می خواهم یک رابطه مانند او—که در آن من می خواهم بلع جنگ ثابت—واقعا توهین آمیز است. من نیز به عقب گرفته شده توسط همراه مردم من می دانم زمانی که آنها می گویند که آنها احساس می کنید متاسفم برای تک برای نداشتن به صحبت با کسی. من تنها بوده ام بیشتر از زندگی من و هرگز احساس من تا به حال هیچ کس به صحبت کردن.

"این درست است که برخی از مردم تنها تنها هستند و قرنطینه می تواند به تعمیق که درد می گوید:" بلا با این حال depaulo اجتماعی دانشمند و نویسنده خاص. "اما این درست است, بیشتر از افراد مجرد که نمی خواهند به تک." زوج ابراز ترحم نیست اشتباه: قرنطینه منجمد تک افرادی که می خواهم یک شریک در یک ناراضی و احتمالا تنها وضعیت موجود. مشکل ناشی زمانی که همراه مردم فرض کنیم که همه تک مردم بدبخت به جای تعیین کدام یک از دوستان خود را در واقع باید حمایت خود را.

زوج تنها کسانی نیستند که سوء تفاهم دوستان خود' احساسات. فقط به عنوان دوستان من در روابط فرض کرده اند من تنها زمانی که من نیستم, من به جرم با فرض آنها نه تنها زمانی که آنها هستند. زمانی که من در یک رابطه, آن را هرگز نفی نیاز من برای دوستان. فقط به عنوان من احساس به دام افتاده در قرنطینه مردم در پیچیده ناراضی و یا سوء استفاده از روابط ممکن است احساس به دام افتاده با هم. مثل من احتمالا آنها طلب حمایت از دوستان خود را تک و یا نه.

برخی از اصطکاک ما شاهد در حال حاضر با توجه به عدم توانایی تصور کنید یکی دیگر از واقعیت است. "من واقعا نمی دانم که چگونه من می مقابله ماندن خودم این همه وقت" Halasova به من گفت. من واقعا نمی دانم که چگونه من می خواهم به مقابله با یک شریک. من نمی دانم آنچه در آن می خواهم برای به اشتراک گذاشتن یک تخت هر شب با یک دوست. (آیا لپ تاپ بروید؟) شاید قطع مجرد و زوج ها احساس از یکدیگر ناشی از سوء تفاهم هر یک از دیگر چالش های به جای تنفر هر یک از دیگر را انتخاب کند.

من نگران است که خلیج فارس بین مجرد و زوج باقی بماند هنگامی که قرنطینه به پایان می رسد. من نگران که همکاران که تا به حال یک زمان آسان در قرنطینه نمی خواهید به بازگشت به معاشرت با دوستان خود. من نگران که من بیش از حد مورد استفاده قرار گیرد به تنهایی و نمی خواهید به reacclimate. من نگران که شما هیچ خوب از سمت چپ و یا که هیچ یک از مردان خوب برای شروع با. من نگرانی زیادی است.

من می توانم کنار این نگرانی ها, اگر چه, و به یاد داشته باشید که سختی که مجرد و زوج های به اشتراک گذاری—تماشای مرگ عوارض کنه تا از دیدن مردم ما عشق سقوط بیمار و یا حتی بدتر—احتمالا تعداد سختی که ما را تقسیم. اگر من تا به حال حدس می زنم که این بیش از همه ما هیجان زده به در آغوش گرفتن و خنده و نگاهی به یک استراحت از بی پایان ظروف و commiserate بیش از این ذهن خم تجربه ما فقط تا به حال. برخی از چیزهایی را به بازگشت به راه آنها در قبل از زمان—دوستان من در روابط هنوز هم سعی کنید به مجموعه من نه از سر ترحم بلکه به تواند مفید باشد. برخی از چیزهایی تغییر خواهد کرد—من ارائه خواهد شد برای تعمیر دوچرخه خود را اگر چه هیچ کس نمی خواهد قبول کند که احتمالا برای بهترین.

بسیاری از دوستان من که reach out to me—single یا نه—این کار را با مهربانی که اذعان دارد ما جمعی محاکمه. اگر بدترین چیزی که می توانم بگویم در مورد کسی است که آنها بیش از حد نشان از نگرانی این است که واقعا خیلی بد است ؟ امیدوارم که این بیش از همه ما را به ادامه صحبت کردن به یک دیگر با همین دلسوزی بدون در نظر گرفتن که اگر کسی ما به اشتراک تخت با.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب