این ایالات متحده است که تکرار آن مرگبارترین بیماری همه گیر اشتباه

سلامت بیش از 40 درصد از تمام coronavirus مرگ شده اند در خانه های سالمندان. در اینجا چگونه آن را کردم خیلی

توسط NEWS-SINGLE در 16 تیر 1399
Joris ون Gennip / laif / Redux

منn اوایل ماه آوریل ملوین هکتور یک متخصص امراض دوران پیری در توسان آریزونا رفت و یاقوت کبود توسان پرستاری و توانبخشی به بررسی یکی از بیماران خود را که فرستاده شده بود به بیمارستان از روز قبل است. هکتور در بر داشت زن در اتاق, پوشیدن فولاد ، او تا به حال تست شده برای COVID-19 اما نتایج تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است آمده است. زمانی که هکتور خواسته برای یک ماسک برای خود او می گوید: یک پرستار پاسخ داد: "ما هیچ ندارد."

"من را به او می گویند" شما در حال رفتن به اتاق دیگر کارکنان در حال رفتن در اتاق. او فقط رفت به بیمارستان برای یک بیماری تنفسی است. و ما لازم نیست که هر گونه ماسک در ساختمان؟'" هکتور به یاد می آورد در مصاحبه اخیر است.

"آنها در حال سفارش" هکتور به یاد پرستار پاسخ دادن.

زمانی که هکتور گزارش وضعیت به Arizona Department of Health Services, او گفت:, یاقوت کبود به پایان رسید کار خود را در ارتباط است. (یک ایمیل به من یاقوت کبود ادعا کرد که آن را به حال هرگز دچار کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE و که پرستار گفت: او نمی دانم که در آن برای پیدا کردن بیشتر ماسک نیست که هیچ کدام وجود دارد. در پاسخ به یاقوت کبود بیانیه هکتور گفت: "آنها دروغ است.")

به هکتور این قسمت کوچک از هزاران دلایل که چرا ایالات متحده آمریکا رنج می برد بسیاری از COVID-19 مرگ و میر در میان پرستاری-صفحه اصلی کارکنان و ساکنان. "آریزونا است که فقط یک تجلی از سراسر کشور سیاست های اداری سیاست به چشم پوشی از این همه گیر تا زمانی که آن را نمی توان نادیده گرفت" هکتور به من گفت.

چند مکان نشان دهنده افتضاح عواقب این غفلت بیشتر از خانه های سالمندان. این کشور حدود 130,000 coronavirus مرگ و میر بیش از 40 درصد بوده است ساکنان و یا کارکنان خانه سالمندان و مراقبت طولانی مدت امکانات. یک پنجم امکانات گزارش داده اند که حداقل یک مرگ. فقط در یک نیوجرسی خانه سالمندان حداقل 53 ساکنان پس از فوت این بیمار قرار گرفت با سالم و کارکنان تا به حال کمی بیشتر از ابتدایی صورت سپر برای محافظت از.

مانند بسیاری از دیگر عوارض این بیماری همه گیر در ایالات متحده پرستاری-صفحه اصلی COVID-19 بحران است با هدف قرار دادن جوامع از رنگ به خصوص سخت است. با توجه به تحقیقات توسط تامارا Konetzka به سلامت اقتصاد در دانشگاه شیکاگو خانه های پرستاری با بیشتر ساکنان رنگ بودند بیشتر احتمال دارد به یک coronavirus مورد یا مرگ.

و در عین حال دولت فدرال و مقامات به نظر می رسد برای حفاظت از افراد مسن بیشتر از ویرانی. Coronavirus موارد در حال حاضر صعودی در خورشید کمربند متحده است. در هفته های اخیر مرگ و میر در خانه های پرستاری ادامه داد: برای صعود در فلوریدا گرجستان, تگزاس, کارولینای جنوبی و کالیفرنیا با توجه به داده ها از COVID ردیابی پروژه در اقیانوس اطلس.

در حال حاضر به طور کلی مرگ و میر ناشی از COVID-19 روز رو به پایین مسیر به طور بالقوه به دلیل COVID-19 بيمار در حال حاضر جوان به طور متوسط از کسانی که بیمار در شمال شرقی این بهار. کارشناسان می گویند این معنا نیست که ما نمی بینم مرگ و میر بیشتر در امکانات مانند یاقوت کبود توسان که در آن حداقل 58 ساکنان و 36 کارکنان تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus به عنوان از آوریل راست در زمان هکتور مراجعه کنید. (آریزونا DHS است پس از بازرسی از این مرکز.) در عوض این بیماری به احتمال زیاد نشت از جوان به پیر از میله های زندان به خانه های سالمندان.

اضافی COVID-19 مرگ و میر در خانه های پرستاری احتمالی, و آنها را شده اند قابل پیشگیری است. آمریکایی خانه های سالمندان هستند مزمن کوتاه کارکنان و حتی قبل از همه گیر شد انجام یک کار ضعیف کنترل عفونت. به خوبی به بحران مقامات نگهداری این امکانات بسته به صورت ماسک آزمون و دیگر به شدت مورد نیاز تجهیزات. و در حال حاضر با کروناویروس مواج در سراسر ایالت های جنوبی, کارشناسان می گویند افراد مسن باقی خواهد ماند و در خطر دقیقا در مکان های بسیاری از آنها به طور معمول برای یک صلح آمیز بازنشستگی. تراژدی و حتی بیشتر پرستاری-صفحه اصلی مرگ و میر خواهد بود بدتر از این واقعیت است که آنها می تواند متوقف شده است.

Nursing-صفحه اصلی COVID-19 مرگ و میر ممکن است اجتناب ناپذیر به نظر می رسد با توجه به این که سالمند خود ساکنان زنده cooped با هم. اما با توجه به مصاحبه با نزدیک به یک دوجین پرستاری-صفحه اصلی کارشناسان آن را ندارد به این راه. در سراسر جهان در تمام شهرستانها و فرد خانه سالمندان باقی مانده اند coronavirus-رایگان.

نگاهی به هنگ کنگ جمعیت 7.5 میلیون که گزارش کرده است بدون مرگ و میر ناشی از COVID-19 در مراقبت از آن خانه. این شهر زخم خورده با شیوع سندرم حاد تنفسی یا سارس در سال 2003 که طی آن رنج می برد حدود 300 مرگ و میر و یا تقریبا 40 درصد نرخ جهانی مرگ و میر. پرستاری-ساکنان خانه شد و به احتمال زیاد بیشتر از عموم مردم برای دریافت سارس و 78 درصد از ساکنان که این ویروس پس از آن با توجه به تری Lum رئیس اداره علوم اجتماعی و مدیریت اجتماعی در دانشگاه هنگ کنگ است. "ما نیز تا به حال چند پزشکان و پرستاران کشته شدن سارس" Lum به من گفت. "کسانی که دردناک هستند به تماشای. ما نمی خواهید برای دیدن که هرگز دوباره."

بلافاصله پس از سال 2003 شیوع هنگ کنگ دولت راه اندازی یک بازنگری سیاست های عفونی-بیماری کنترل که مورد نیاز خانه های سالمندان به تعیین دولت-روت عفونت-افسر کنترل با توجه به Lum. تمام خانه های پرستاری بود برای حفظ حداقل یک ماه عرضه ماسک صورت و دیگر PPE.

به عنوان به زودی به عنوان COVID-19 شکست در هنگ کنگ در ماه ژانویه این سال آن خانه های پرستاری متوقف nonurgent بیمارستان سفرهای میان ساکنان و همچنین خانواده, دیدار Lum گفت. پرستاری-صفحه اصلی کارکنان ملبس به ماسک عنوان از آنها برای ساکنان. هر پرستاری-صفحه اصلی ساکنان که COVID-19 جدا شد در بیمارستان coronavirus بخش نیست—پرستاری در خانه—تا زمانی که آنها تا به حال آزمایش منفی برای این ویروس حداقل دو بار.

وجود دارد یک انسان هزینه به فقدان خانواده بازديد Lum به من گفت; بيماران مبتلا به زوال عقل بدتر بیشتر به سرعت و بدون تعامل اجتماعی است. اما پرستاری-صفحه اصلی مدیران بودند خاصی است که اگر حتی یکی COVID-19 صورت مخفیانه به خانه سالمندان این امر جرقه آتش سوزی با نتایج غم انگیز.

برخی از خانه های پرستاری نیز موفق شد در نگه داشتن coronavirus. مریلند باپتیست سالخورده خانه 30-ساکن 100 ساله تسهیلات در بالتیمور اجتناب داشتن هر گونه coronavirus موارد است. مدیر آن Derrick دویت به من گفت که در ماه فوریه زمانی که ایالات متحده تا به حال فقط 15 مورد شناخته شده او متوقف بازديد خانواده و جامعه وعده های غذایی فرستاده فروشندگان و رانندگان تحویل به یک ورودی جداگانه آورده و در تمیز کردن فوق العاده خدمه است. کارکنان آموزش دیده بود در اجتماعی فاصله نمایش به طور منظم خود را متوسط و علائم و خواسته خود را در مورد فعالیت های اجتماعی. دویت زیر هدایت Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت که او دستور اضافی ماسک های اولیه قبل از آنها شروع به اجرا.

در ضمن در جای دیگر در ایالات متحده مجازی مخالف بازی کردن. خانه های پرستاری بیمار بودند-مجهز به هر دو به معنای واقعی کلمه و ظاهرا برای مقابله با این بیماری همه گیر و فدرال و دولت های ایالتی در زمان یک دست کردن رویکرد تا زمانی که خیلی دیر شده بود. "من فکر می کنم ما واقعا کاهش یافته است توپ در اینجا" David C. Grabowski بهداشت و درمان-مراقبت-سیاست استاد در دانشکده پزشکی هاروارد به من گفت. "ما انجام داده اند نه حق را با افراد مسن ساکن خانه سالمندان و کسانی که مراقبت از آنها."

خانه های پرستاری در حال حاضر در حال مبارزه با کنترل عفونت قبل از همه گیر رسید. دولت پاسخگویی دفتر گزارش منتشر شده در ماه مه نشان داد که بیش از 80 درصد از خانه های پرستاری بودند ذکر شده برای عفونت-پیشگیری از کمبود 2013 تا 2017. در حدود نیمی از کسانی که در خانه بودند "مشکلات مداوم و ترتيب ذکر شده در سراسر چندین سال." این گزارش می گوید در میان دیگر حوادث نیویورک پرستاری در خانه که در آن یک عفونت تنفسی به حال بیمار 38 ساکنان. خانه نمی منزوی و یا حفظ یک لیست از کسانی که بیمار بودند و ادامه داد: اجازه دهید به ساکنان خوردن وعده های غذایی با هم.

Lum گفت که مانند بسیاری از خانه ها در ایالات متحده کسانی که در هنگ کنگ نمی تمایل دارند که تعداد زیادی از کارکنان برای هر ساکن ، آن دسته از کارکنان فقط بسیار مراقب باشید در مورد COVID-19. اما در ایالات متحده برخی از کارشناسان می گویند که کمبود نیروی انسانی ساخته شده اند خانه های پرستاری آمادگی برای مقابله با یک بیماری همه گیر. یک مطالعه اخیر که مورد بررسی قرار پرستاری-صفحه اصلی اطلاعات در کانکتیکات یافت که تسهیلات مراقبت دراز مدت با کاهش پرستار-نیروی انسانی سطح بالاتری نرخ تایید COVID-19 موارد و مرگ و میر.

Grabowski و دیگر کارشناسان همچنین اشاره کرد که پرستاری-صفحه اصلی کارکنان تمایل به کمی پول بسیاری از کار و مشاغل متعدد. که ایجاد یک محیط که در آن مشغول زیر-پرسنل آموزش دیده در حال برروی آن بکشید به سرعت بین بیمار اتاق ها و خانه های سالمندان در نظر گرفتن این ویروس با آنها.

کارشناسان به طور کلی توافق دارند که به طور منظم تست از کارکنان و ساکنان در خانه های سالمندان کلیدی برای توقف شیوع است. "به منظور حفظ این ویروس از یک خانه سالمندان, شما باید قادر به آزمون کارکنان به طور منظم در هر زمان آنها می آیند برای تغییر" کتی اسمیت اسلون رئیس جمهور LeadingAge یک گروه حمایت برای افراد مسن به من گفت. "و شما نیاز به دریافت نتایج در عرض چند دقیقه و نه روز."

اما این بهار بدون علامت کارکنان آورده ویروس به خانه Konetzka و دیگر کارشناسان بر این باورند و این کارگران نبودند مورد آزمایش قرار. در رود آیلند—که در آن بیش از سه چهارم از COVID-19 مرگ جای گرفته اند در خانه های پرستاری و کمک زندگی می کنند, امکانات, با توجه به بنیاد خانواده کایزر, اطلاعات—یکی از خانه آغاز نشده تست ساکنان و کارکنان تا پس از یک کارمند در حال حاضر درگذشت COVID-19 به عنوان ProPublica گزارش شده است. در ماه ژوئن یک خانه فرعی با سرپرستي پاسخ این کشور به کروناویروس در نامه ای به بزرگترین پرستاری آمریکایی-صفحه اصلی شرکت ها و مراکز مدیکر و مدیکید خدمات که تنظیم پرستاری خانه; در سراسر کشور از جمله امکانات این نامه با اشاره به, هنوز به اندازه کافی تست برای دیدار با دولت فدرال توصیه که خانه های پرستاری آزمون تمام ساکنان و کارکنان هفتگی. (در پاسخ به یک درخواست برای نظر CMS گفت: این اعتماد به نفس بود که همه کشورها تا به حال به اندازه کافی ظرفیت برای تست.)

و پس از آن وجود دارد این موضوع از ماسک در نظر گرفته که یکی دیگر از عناصر مهم توقف گسترش coronavirus در خانه های پرستاری و جاهای دیگر. راهنمایی در ماسک از CMS آمد خیلی دیر اسلون گفت. به گفته های اخیر رویترز بررسی برخی پرستاری-صفحه اصلی مدیران در ابتدا دلسرد کارکنان از پوشیدن ماسک زیرا آنها فکر می کردند که نمی خواهد کمک به جلوگیری از عفونت.

بر خلاف کسانی که در هنگ کنگ و آمریکا و خانه های پرستاری ندارد ماه از ماسک مواجه نگردند. زمانی که ویروس آمار آنها پاره شدن از طریق منابع خود را در صدها برابر رای آنها به طور معمول خواهد بود. بیمارستان, پرستاری, خانه دیده می شد به عنوان اولویت مقصد برای این کشور ارزش ذخایر از ماسک است. "ما به نوعی انتظار فردی پرستاری-صفحه اصلی اپراتورها برای رقابت در برابر بیمارستان های بزرگ و دولت ها در تلاش برای دریافت کنید که تجهیزات" Konetzka گفت.

FEMA و گفت: تجهیزات کشتی به خانه سالمندان است. اما به عنوان قیصر سلامت نیوز گزارش داد برخی از خانه های دریافت پارچه ماسک به جای فولاد آنهایی که یا N95s که در نظر گرفته شده استاندارد طلا برای درمان COVID-19 بيمار. ("FEMA نیست کشتی N95 ماسک یا ماسک پنبه به عنوان بخشی از خانه سالمندان تحویل" یک سخنگوی آژانس به من گفت. "[سلامت و خدمات انسانی بخش] ارائه پارچه صورت پوشش به عنوان بخشی از یک جداگانه multipronged رویکرد است.") شاید انتظار ماه به همه گیر بسیاری از خانه سالمندان فرار از ماسک و لباس. در اوایل ماه ژوئن فدرال داده ها نشان داد که بیش از 250 خانه های سالمندان به حال هیچ ماسک های جراحی و 800 بیشتر شد و یک هفته دور از در حال اجرا.

به مسائل بدتر و خانه های پرستاری در سراسر ایالات متحده در زمان در COVID-19 بيمار از بيمارستان ، در مینه سوتا 77 درصد از COVID-19 مرگ جای گرفته اند در خانه های سالمندان با توجه به بنیاد خانواده کایسر. با وجود این مینه سوتا بیمارستان مرخص ده ها تن از COVID-19 بيمار به خانه های سالمندان, مینیاپولیس استار تریبیون گزارش شده است. "بیمارستان شد در حال اجرا از فضا" اسلون گفت. "و به طوری که آنها انتقال مردم به خانه های سالمندان. و ما خانه سالمندان شد و گفت: "شما نمی توانید به ما مردم که COVID مگر اینکه شما به ما PPE.'"

اضافه کردن به چالش این است که روشن نیست که مشکل پرستاری-صفحه اصلی کاستی هستند. با توجه به سیستم مدیریت محتوا است که وظیفه پرستاری-صفحه اصلی, ایمنی, اگر آژانس نیست "باید به اندازه کافی منابع آنها باید از رفتن به کنگره و خواستار این منابع" اندی Slavitt سابق اقدام مدیر سیستم مدیریت محتوا تحت ریاست جمهوری باراک اوباما به من گفت.

در پاسخ به یک درخواست برای نظر CMS گفت که اگر چه آژانس نظارت می کند, امکانات خانه های سالمندان هستند و خود را مسئول سلامت ساکنان و باید با کار دولت برای تهیه PPE.

اما خانه های پرستاری دریافت سطوح مختلف از کمک و راهنمایی از ایالت ها و محلات. برخی از کشورهای کمک پرستاری در خانه آزمون تمام کارکنان خود را در حالی که دیگران نمی مگی فلین یک خبرنگار در پرستاری ماهر اخباربه من گفت. تنها برخی متحده افزایش یافته و همه گیر-کمک مالی به خانه های سالمندان با توجه به LeadingAge.

تمام گفته این عدم هماهنگی دولت منجر به ضعیف و تاخیر در جمع آوری داده ها در مرگ و میر و عفونت در خانه های سالمندان. سیستم مدیریت محتوا نیست نیاز به امکانات به گزارش coronavirus عفونت و مرگ و میر رخ داده است که قبل از 8 مه حتی اگر اولین خانه سالمندان شیوع در ماه فوریه آغاز شد. زمانی که سیستم مدیریت محتوا را آغاز تدوین پرستاری-صفحه اصلی عفونت و مرگ داده شد به سرند با خطا است. (در پاسخ به من CMS گفت: این امر می تواند پالایش داده ها در طول زمان است.)

با توجه به کمبود دقیق فدرال داده قیصر بنیاد خانواده و COVID پیگیری پروژه شده است به طور مستقل گردآوری فهرستی از coronavirus عفونت و مرگ و میر در خانه های سالمندان و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت توسط دولت است. هنوز حتی وجود شکاف ها باقی می ماند چون متحده شده اند علنا گزارش خود پرستاری-صفحه اصلی عفونت داده است.

یکs با بسیاری از عناصر دیگر از این بیماری همه گیر دولت فدرال و ایالات متحده می تواند از آموخته های قبلی خود را شکست و در خانه های سالمندان. به عنوان COVID-19 ویران امکانات مراقبت در امتداد ساحل شرقی تمام بهار مقامات در ایالت های جنوبی که در آن عفونت در حال حاضر خونتان بود ماه برای آماده سازی. هنوز هم ما به احتمال بسیار زیاد دیدن و حتی بیشتر پرستاری-صفحه اصلی مرگ و میر در خورشید کمربند. "من بسیار نگران آن است که این انفجار از موارد در فلوریدا و تگزاس و آریزونا و کالیفرنیا منجر به یک افزایش چشمگیر در موارد پرستاری خانه" سابق کانزاس فرماندار علامت پارکینسون در حال حاضر رئیس انجمن بهداشت آمریکا یک پرستاری-صفحه اصلی گروه تجارت به من گفت.

گزارش از کشورهای مختلف از جمله کسانی که در حال حاضر تجربه زیادی coronavirus شیوع رنگ یک تصویر تلخ پرستاری-صفحه اصلی آمادگی برای COVID-19 خروش. برخی از امکانات در تگزاس هنوز هیچ ماسک و تست ظرفیت نیاز آنها با توجه به Patty Ducayet طولانی مدت مراقبت بازرس برای تگزاس. Dana Marie کندی دولت مدیر AARP آریزونا به من گفت که در حالی که دولت های پرستاری ماهر تسهیلات دریافت کرده اند پول فدرال برای PPE کمک-امکانات زندگی که نیست تنظیم شده توسط سیستم مدیریت محتوا در حال تلاش برای به دست آوردن منابع. در واقع مقدار زیادی از پول اختصاص داده شده برای خانه های پرستاری در coronavirus امداد لایحه نبوده است توزیع شده و در عین حال با توجه به نامه ارسال شده توسط دو نفر از اعضای کنگره در ماه ژوئن. و پارکینسون گفت: حتی این مبلغ -- $200 میلیون محدودتر در مقایسه با آنچه در خانه های پرستاری در واقع نیاز است.

فروتن ماسک که مقامات شناخته می شود ضروری ویروس-ابزار جنگ برای ماه ها در حال حاضر هنوز هم در تامین کوتاه مدت. به گفته های اخیر پرستاران ملی ایران, نظرسنجی 85 درصد از پرستاران هنوز در حال خواسته به استفاده مجدد از PPE همانطور که از ماه گذشته. ملیندا Haschak یک پرستار عملی مجاز در کانکتیکات, شهادت, قبل از خانه راه و روش کمیته در اواخر ماه ژوئن که کارگران در خانه اش هنوز فاقد تجهیزات حفاظتی. پارکینسون به من گفت که "PPE کمبود است که هنوز هم بیش از" به ویژه هنگامی که می آید به N95 ماسک. این بدان معناست که بسیاری از خانه های سالمندان هنوز هم در آنچه به نام "حفاظت از پروتکل" استفاده مجدد از لباس و ماسک—و به طور بالقوه آلوده خود را در روند. در آریزونا ملوین هکتور گفت: من دیگر در خانه او کار می کرد که او کاهش یافته است به نام, که در آن او ادعا می کند پرستاران قرار بود بین اتاق های مختلف بیماران—که برخی از آنها تا به حال COVID-19—پوشیدن همان لباس به سادگی از آنجا که وجود ندارد به اندازه کافی برای رفتن به اطراف.

آریزونا و فلوریدا و تگزاس در حال حاضر در نظر گرفته شده در فاصله این بیماری همه گیر. با توجه به آخرین سیستم مدیریت محتوا داده (که دوباره تا به حال برخی از مسائل قابلیت اطمینان) از 10,322 خانه های پرستاری در آن کشورها 1,166 یا حدود 11 درصد در حال حاضر لازم نیست که در یک هفته عرضه N95 ماسک. تگزاس خانه سالمندان هنوز گزارش معیوب محموله از PPE از دولت فدرال است.

همان می رود برای تست. پس از کاخ سفید Coronavirus نیروی کار در مارس خواست متحده برای تست همه ساکنان و کارکنان از سالمند-مراقبت از امکانات فرماندار فلوریدا ران DeSantis گفت: دولت نمی خواهد انجام این کار, Tampa Bay Times گزارش شده است. در آریزونا کندی گفت: "تست کاملا ناکافی است." پارکینسون اشاره کرد که فراتر از به سادگی الزامی آزمون متحده باید به آنها پرداخت چرا که بسیاری از خانه ها نمی تواند به استطاعت. در ضمن Konetzka گفت که واقعا توقف شیوع بیماری در خانه های سالمندان نیاز به "تست در زمان مناسب با نتایج سریع به طوری که مردم می توانند از هم جدا شوند در زمان قبل از گسترش ویروس از طریق تسهیلات است." و که نیاز به حتی بیشتر کارکنان به انجام آزمایشات.

هنوز هم یکی از قوی ترین ارتباط از اینکه خانه های سالمندان تجربه شیوع این است که آیا جامعه اطراف بسیاری از COVID-19 موارد—که قطعا این شرایط در حال حاضر در کمربند خورشید. پرستاری-صفحه اصلی کارکنان ترک کار و رفتن به فروشگاه مواد غذایی که در آن آنها ممکن است قلم مو رنگ کردن در برابر کسی که مثبت است. زمانی که آنها بازگشت به کار این ویروس سرخی با آنها. "وجود دارد یک فرصت خوب است که آنها در حال رفتن به می آیند در تماس با کسی که به احتمال زیاد راه که COVID-19 در حال رفتن به یک ساختمان در وهله اول" گرگ شلی مدیر, شهرستان هریس, مراقبت دراز مدت بازرس برنامه در Cizik دانشکده پرستاری در دانشگاه تگزاس به من گفت. در حال حاضر در آریزونا جمهوری گزارش در اواخر ماه ژوئن که زیادی ارشد جامعه ققنوس در حال شیوع کروناویروس, با 16 کارکنان و ساکنان دو تست مثبت است.

برخی از کارشناسان می گویند بهترین راه برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در داخل خانه های پرستاری است که به جلوگیری از آنها را در خارج از خانه های پرستاری ، اما دولت فدرال و رهبران آن تا حد زیادی موفق به انجام این کار بیش از حد. در مارس تگزاس فرماندار گرگ ابوت ممنوع مقامات محلی از صدور اجباری ماسک سفارشات. تگزاس دیدم بالاترین تعداد مرگ و میر روزانه روز قبل از ابوت تصمیم به بازگشایی فروشگاه ها, رستوران ها و سینما در 25 درصد ظرفیت است. در فلوریدا و آریزونا, هم, فرمانداران باید در برابر ایالت ماسک حکم. (آریزونا و تگزاس فرمانداران باید پس از معکوس البته.)

که می گویند هیچ چیز از رهبری بالاتر. معاون رئیس جمهور مایک پنس برگزار زیادی داخل سالن تجمع کامل با maskless آواز در یک کلیسا در دالاس در هفته گذشته به عنوان تگزاس بیمارستان به ظرفیت پر شده. و گذشته از به tweeting اظهارات گمراه کننده در مورد آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کوچک خود را نامزدی در coronavirus.

پرستاری خانه های خود را وقتی که می آید به مبارزه با coronavirus به عبارت دیگر. اما پس از آن دوباره به طوری که هر کس دیگری.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب