به طور کلی مدیران تماس نام از خانه برای OHL اولویت انتخاب پیش نویس

این زمان در سال گذشته گوئلف طوفان شد و بازی راه خود را به یک انتاریو هاکی لیگ قهرمانان اروپا و یک نقطه در یادبود جام.

اما با باقی مانده از 2019-20 فصل به طور منظم و برگشتی لغو شد با توجه به COVID-19 گیر طوفان در مقابل دفتر به اجازه رفتن از رویای بازگشت به عقب قهرمانی و قرار دادن تمام توجه خود را در OHL اولویت انتخاب پیش نویس است.

“شما احساس بد برای کودکان و نوجوانان ما در OHL سطح کودکان و نوجوانان در (NHL) پیش نویس سال بچه ها در تلاش برای ثبت نام طرفدار قرارداد 20 ساله گذشته و پا زدن در پلی آف زیادی را در نظر بگیرید و این واقعا مایه تاسف است که آنها تا به حال نشده یک حذفی فصل گفت:” گوئلف مدیر کل/سر مربی جورج برنت.

“پس گفت که تمرکز ما شده است در پیش نویس است.”

این OHL برگزار خواهد شد سالانه خود حاضر پیش نویس این شنبه در میان رمان شیوع کروناویروس است که متوقف اکثر رویدادهای ورزشی در سراسر جهان از جمله یادبود جام حذفی برای اولین بار در 102 سال سابقه.

اولویت های انتخاب شده برگزار شد آنلاین هر سال از سال 2001. اما این زمان در اطراف تیم خواهد بود و کار از راه دور و پیوستن به همه دولت ها و دستورالعمل های بهداشتی در شرایط, فیزیکی, فاصله زمانی که انتخاب 2004 متولد اسکیت باز.

تیم کارکنان مجاز به کار در این پیش نویس از خود هاکی دفاتر و یا عرصه و خواهد ساخت اطلاعیه ها از طریق یک کنفرانس تلفنی به احتمال زیاد از صفحه اصلی.

بازیکن قادر خواهد بود برای ورود به لیگ دفاتر برای معرفی و ژاکت در پیش نویس روز و یا خود را برای دیدار با طرفداران جدید و مصاحبه از سوال است.

لیگ همچنین خاطر نشان کرد چشم انداز و خانواده ها در مورد این استان در حال حاضر منع سازماندهی تجمعات و گردهمایی های اجتماعی بیش از پنج نفر, نگه داشتن, جشن, گروه, تنگ, در حالی که آمریکا بر اساس OHL تیم زیر قوانین تعیین شده در محل توسط خود دولت است.

“ما در حال تلاش برای ایجاد برخی از مثبت بسیار دشوار و اضطراب زمان برای بازیکنان و خانواده خود را. آنها بوده ام به دنبال به جلو به این فرصت برخی برای سال های بسیاری است و ما همه کار از راه دور, احترام به همه دولت دستورالعمل” گفت: برنت.

“شما سراغ کارکنان است که مشغول به کار مجدانه و بچه ها قرار داده اند در کار سخت و آموزش و در یک زمان بسیار دشوار است اگر ما می توانیم برخی از خوب پس من فکر می کنم که تفکر در این زمان است.”

برنت را ندارد انتخاب تا شماره 12 نقطه رول در اطراف. طوفان 16 مجموع میدارد در 15-دور پیش نویس آن را ببینید 300 بازیکنان انتخاب شده است.

برترین انتخاب پیش نویس در حال حاضر اعلام شده است با شمال خلیج گردان گفت جمعه که آنها را با استفاده از انتخاب 16 ساله defenceman Ty نلسون از تورنتو هاکی لیگ تورنتو جونیور Canadiens. شمال خلیج است انتخاب اول کلی پس از نشستن در محل در گذشته وقتی فصل لغو شد در 18 مارس.

نلسون led تمام GTHL defencemen در به طور منظم فصل به ثمر رساند با 32 امتیاز (11 گل, 21 کمک) بیش از 33 بازی. او پس از آن ارسال شده لیگ-بهترین 12 امتیاز بیش از 11 حذفی مسابقات به او کمک کرد تا منجر جونیور Canadiens به عنوان قهرمانی لیگ.

پنج گرد توسط نیاگارا IceDogs سارنیا نیش Sault Ste. ماری لوح المركم و کینگستون Frontenacs.

یکی دیگر از چشم انداز بالقوه است آدم Fantilli شش پا-دو 181 پوند که صرف 2019-20 با کیمبال اتحادیه آکادمی — ایالات متحده دبیرستان دبستان بر اساس برنامه در Plainfield, N. H. اما تورنتو بومی امضا شده با ایالات متحده آمریکا شیکاگو جراحی در مارس 25, ساخت آن بسیار بعید است او می آید شمالی در حالی که اجازه می دهد او را به نگه داشتن NCAA مسیر باز زمانی که او تبدیل می شود 18.

شین رایت گرفته شد, شماره 1 در سال 2019 توسط کینگستون Frontenacs پس از Burlington, Ont., بومی اعطا شد استثنایی وضعیت پخش و وارد OHL از یک سال و اوایل به عنوان یک 15 ساله.

این GTHL رهبری راه را با 81 بازیکنان انتخاب شده از 11 سازمان های مختلف در سال 2019 پیش نویس در حالی که 66 بازیکنان انتخاب شدند و از 34 مختلف آمریکایی مستقر در باشگاه است. همه به جز دو نفر باقی مانده اسکیت باز گرفته شد از انتاریو جزئی هاکی Association, داد, هاکی, هاکی شرقی انتاریو شمال انتاریو لیگ هاکی هاکی نورث وسترن انتاریو است.

هر OHL تیم 50 بازیکن در لیست حمایت برای شروع فصل است که اجازه می دهد تا آنها را برای برگزاری این حقوق از پیش نویس بازیکنان که نمی توان تاریخ تیم ملی در پاییز. یک OHL تیم فقط می تواند چهار 16 ساله طوری که اکثر بازیکنان برداشت به پایان خواهد رسید تا در عمده اندام (در حال حاضر زیر 18) تاریخ و B و یا یک ردیف-2 لیگ جای دیگری است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

آمده مارس, تیم ها را به لیست خود را به 35 اسکیت بازان و آنها را وادار به نگه داشتن آنهایی که آنها باور دارند که می تواند بخشی از این تیم در آینده نزدیک در حالی که فراق را با دیگران به طوری که آنها می تواند به دنبال فرصت های دیگر.

“همه نفس می شود و در این راه گاهی اوقات مایل به بازی junior, اما گاهی اوقات بهتر است به در یک اندام برنامه یک رهبر و یک کاپیتان ادامه این روند گفت:” برنت. “این تصمیم آنها بسیار مهم است.”

غربی هاکی لیگ Bantam پیش نویس برنامه ریزی شده است برای مارس 22 در حالی که کبک عمده تاریخ لیگ هاکی ورود پیش نویس می رود 6 ژوئن.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>