جورج فلوید هوستون تظاهرات و امتیاز به نفع شک

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.بیش از یک صد نفر از تظاهرک

توسط NEWS-SINGLE در 13 خرداد 1399
بیش از یک صد نفر از تظاهرکنندگان در شیکاگو در اعتراض به قتل جورج فلوید دستگیر شدند در شب جمعه.عکس با علامت فلیکس / خبرگزاری فرانسه / گتی

حدود یک دهه پیش من زندگی می کردند در هوستون سوم بخش محله چند بلوک دورتر از رهایی پارک. آن را قدیمی ترین پارک در هوستون و قدیمی ترین در تگزاس; در طول Jim Crow دوران به عنوان سومین بخش تغییر شکل آن تنها پارک باز به ساکنان شهر است. بوده است وجود دارد بازسازی آن در سال های اخیر—از جمله علاوه بر این از یک rec مرکز با کلاس های درس در یک زمین بسکتبال و یک مرکز فرهنگی—اما این یکی از معدود نقاط در منطقه است که حفظ استقلال خود در میان هوستون به طور پیوسته پیشرفت gentrification. در تعطیلات آخر هفته من می خواهم دوچرخه پایین Elgin Street اتصال یک راست به سمت پارک قبل از تفنگ ساچمهای خانه ها و ایستگاه های گاز فاز به شهر خانه ها و آسمان خراش ها; پس از آن من می خواهم به خوردن هر ساندویچ من می خواهم بسته بندی شده در کیسه های من در یکی از محدودیت در پارک لبه. معمولا نبود بسیار شلوغ است اما گاهی اوقات آن بود. آن عمدتا محلی و مردمی و اغلب سیاه و سفید و قهوه ای, اما گاهی اوقات نه. مردم جمع استخر و یا در میدان بیس بال. خانواده, بازی, موسیقی و خوردند نشستن در اتومبیل های خود را فقط در کنار زمینه های چمن.

در هفته گذشته چند صد نفر جمع شده بودند در پارک برای برگزاری مراسم برای جورج فلوید, سیاه مرد که کشته شد در مینیاپولیس در 25 ماه مه هنگامی که یک افسر پلیس به زانو در گردن او—به عنوان او دراز دوخته چهره را در دستبند—برای نزدیک به نه ساعت. فلوید رشد در بخش سوم. خانواده اش نقل مکان کرد به هوستون از ایالت کارولینای شمالی زمانی که او یک کودک بود و زندگی در Cuney خانه های پروژه مسکن نه بیش از حد دور از پارک. فلوید آمد و از سن در محله; یکی از معلمان خود را از مدرسه ابتدایی که دیوید Remnick صحبت به بیش از آخر هفته ذخیره مقاله که فلوید نوشت: در درجه دوم در مورد چگونه او می خواست برای تبدیل شدن به یک دادگاه عالی عدالت. او با حضور جک یاتس دبیرستان که در آن او با بازی بسکتبال و فوتبال—یک سال او کمک کرد تا تیم خود را به مسابقات قهرمانی کشور اگر چه آنها از دست داد—قبل از دریافت کمک هزینه تحصیلی به بازی بسکتبال در فلوریدا. او به تگزاس بازگشت به ثبت نام در تگزاس A. & M–کینگزویل چند ساعت در خارج از شهرستان که در آن او همچنین. اما قبل از پایان سال دوم, فلوید ساخته شده راه خود را به عقب به هوستون.

در برخی از نقطه در شهر, او در محلی رپ صحنه. این امر شده ام اوایل دهه نود به عنوان هوستون oozing گردش خرد شده-و-پیچ صدا در حال گسترش و تحریف قالب ساکنان شهر و شکل دهی مجدد احساس ما از هوستون فرهنگی اثر. حتی وجود دارد یک cameo از فلوید تحت نام بزرگ فلوید در یک دی جی پیچ mixtape, "Sittin' در بالای جهان"; رشد شنیدم freestyles حداقل یک تعداد انگشت شماری از بار شناور از سخنرانان در Alief در احزاب و یا در آرایشگاه و یا فقط در جهان بود که یک دستاورد است که هر تعداد از این شهر رو به رشد ستاره رپ می میرم از خواب. فلوید نیست در نهایت به دنبال یک موسیقی حرفه ای, اما در این راه ساکت او ساخته شده خود را حل نشدنی از محله; او ساکنان چندین واقعیت به طور همزمان در راه است که به نفع شک هنگامی که شما با توجه به آن می تواند اجازه می دهد شما را به انجام. در حالت ایده آل فلوید شده خواهد بود با توجه به امتیاز مانند بسیاری در این کشور از ادامه آن راه است.

در هوستون, این جمعه گذشته به عنوان تظاهرات دارای عقاید در سراسر کشور, پلیس راه اندازی یک کمربند در اطراف شهر و گاهی اوقات یک تعداد انگشت شماری از تیم ماشین blared کردن یک راه یا دیگری. در آن زمان من وارد مرکز شهر در اواخر بعد از ظهر معترضان حال تشکیل یک دیوار بین خود و نیروهای پلیس سوار بر اسب. هلیکوپتر پرواز در بالا ما یک تعداد انگشت شماری از پلیس peered از گوشه و کنار ساختمان های مجاور و مشروط از skateboarders که مکرر از منطقه دور هر دو گروه است. اسب بودند یک نگاه آشنا: در هوستون در اعتراض به زندانی کودکان ثبت نشده در سال گذشته به ظاهر یک عمر پیش پلیس سوار حیوانات طرفین معترضان به ما راه ما را از طریق شهرستان است.

اما هوا احساس palpably شارژ این زمان در اطراف شما می تواند رسیدن و گرفتن خشم. تقریبا هر معترضی عینک ماسک یا شال و یا یک نوع از صفحه اصلی و از مد افتاده صورت پوشش ساخته شده است که در حال حاضر خوشبو شب کمی کمتر قابل تحمل—یک یادآوری است که دست ما مجبور شده بودند در وسط یک بیماری همه گیر. برگزارکنندگان مانور جمعیت از یک بلوک به یکی دیگر از درخواست مردم اجازه می دهد تا اتومبیل به راه خود را از طریق. این رپ لعنتی که از بلندگوهای ماشین مخلوط با طنین انداز ملودی بستنی کامیون که درو محترم خط. بسیاری از معترضان نگاه به خود در بیست سالگی و سی سالگی. من یک زن و شوهر راه رفتن سگ خود را در کنار اعتراض این مسیر فقط در سراسر خیابان که راننده سرشونو تکون دادن; یک سفید زن و شوهر برگزاری علائم; یک دسته از Latinx بچه توزیع بطری های آب. یک تعداد انگشت شماری از کارکنان پزشکی تکیه در برابر ساختمان و بالا بردن مشت خود را. دیگر رهگذران ایستاده بود برای یک لحظه تماشای جمعیت پیشرفت در طول مسیر خود را قبل از آنها بازگشت به خود را دارند.

اما آرامش نسبی من شاهد یک محصول از موقعیت و زمان: بعد, من می خواهم پیدا کردن که یک upswell, من می خواهم دیده می شود از انتهای دیگر خیابان بود یک زن جوان در حال پایمال شده توسط یک اسب است. بعد در شب یک ساعت یا بیشتر پس از من آن را از مرکز شهر به اداره پلیس بسته جاده در داخل و خارج از منطقه gridlocking مردمی که تا به حال هنوز باقی مانده است. شب جمعه ویندوز در شجاعت آشپز سالن دادگاه مواد غذایی بودند شکست و اقلام در داخل غارت شد اما این آسیب در مرکز شهر در حداقل بود. هنوز بیش از یک صد نفر از معترضان دستگیر شدند در شب جمعه و تعداد مشابه در شب شنبه. یکی دیگر از مارس مرکز شهر به سمت تالار شهر برنامه ریزی شده است برای پنج شنبه بعد از ظهر.

به طور طبیعی, مکان عمومی, مکالمه شروع به رانش به سمت این سوال که چه چیزی در این لحظه به این معنی که در آن ما را از اینجا و چه این همبستگی متعهد یکهو خواهد tangibly عملکرد. بیش از آخر هفته دوستان من زندگی در خارج از کشور—جانبازان خود را با تظاهرات—ارسال تصاویر از راهنمایی برای مرور شورش. دیگر چهره ها و نهادهای برخی از آنها سود کردن تقویت متنوع صدای سکوت. برخی گرفته اند درد به توجه به نفوذ این تظاهرات توسط "خارج از آشوبگران" در حالی که دیگران استدلال کرده اند که آسیب انجام می شود به شهرستانها و کسب و کار است که یک محصول از غم و اندوه و غضب. همیشه به عنوان بسیاری از چیزهایی که می تواند واقعی به طور همزمان. اما در پایان روز یک مرد مرده است. او خفه در خیابان با یک زانو بر گردن او تحت پوشش قانون و در حال حاضر او رفته است.

نه چندان طولانی پیش نیز به معنی سفید آشنایی من پرسید که چگونه آن را احساس به دائما فکر می کنم در مورد زندگی در ایالات متحده در سایه کل پلیس مصونیت از مجازات. من جواب داد: پس از چشمک زدن در او گفت که من دائما در مورد آن فکر می کنم. نه من نه دائما در مورد آن فکر می کنم. این درست همان راهی است که شما (و شما می دانید که شما هستند) فکر نمی کنم در مورد قرار دادن یک پا در مقابل دیگری است. ما باید برای رفتن در مورد زندگی ما; در همان زمان وجود دارد این چیزی که حق در اینجا است که می گویند همه جا در این کشور است که ممکن است در نهایت آن را در هر زمان. ما هنوز هم به بازی در پارک و ما ممکن است به ضرب گلوله کشته شد ، ما هنوز هم میان وعده در اتاق نشیمن ما و ما ممکن است به ضرب گلوله کشته شد ، ما هنوز هم خواندن در اتومبیل های ما و ما ممکن است به ضرب گلوله کشته شد ، ما هنوز هم انفجار های مورد علاقه ما, موسیقی ما ممکن است به ضرب گلوله کشته شد ، ما هنوز کشش به مواد غذایی-فروشگاه پارکینگ و ما ممکن است به ضرب گلوله کشته شد ، ما هنوز هم بچهداری و ما ممکن است به ضرب گلوله کشته شد ، ما هنوز حلقه در سال جدید است و ما ممکن است به ضرب گلوله کشته شد ، ما هنوز خانه درایو از شام با شرکای ما و ما ممکن است به ضرب گلوله کشته شد ، ما هنوز هم بیرون بروید و در مورد تنها برای پیدا کردن خودمان misidentified با توجه به خطا اداری در یک دفتر جایی و ما ممکن است به ضرب گلوله کشته شد ، ما هنوز هم برای پیاده روی در محله ما ممکن است به ضرب گلوله کشته شد ، ما هنوز هم چرت زدن در خانه و ما ممکن است به ضرب گلوله کشته شد ، ما کشته می شود برای هر یک از این چیزها را—و یا هر چیز دیگری واقعا—با مجموع مصونیت از مجازات برای قاتلان.

شاید کسی خواهد آن را ضبط. شاید ما تبدیل به یک هشتگ وجود ما پهن به جهان مجازی از تایپ احساسات پیوستن به یک لیست که تنها خدایی در این دوره از زندگی بزرگسالان است. شاید نه. چه کسی می داند. اما آن را به اندازه کافی به ما را ناراحت است. مطمئنا شما می توانید درک.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب