گرجستان خیانت رای دهندگان آن دوباره

در بسیاری از نقاط آتلانتا در دوشنبه خطوط برای رای دادن در حالت اولیه انتخابات بسیار طولانی و برخی از ماشین های

توسط NEWS-SINGLE در 21 خرداد 1399
People wait in line.
در بسیاری از نقاط آتلانتا در دوشنبه خطوط برای رای دادن در حالت اولیه انتخابات بسیار طولانی و برخی از ماشین های رای گیری کار نمی شد.عکس جان Bazemore / AP / شاتر

در نوامبر سال 2018 الهام Thys بیست و نه ساله مدیر ارتباطات در آتلانتا انتظار در خط برای بیش از دو ساعت به رای استیسی آبرامز در حوزه در یک طبقه کارگر عمدتا سیاه و سفید محله. Thys به چه کسی صحبت می کردم در آن زمان به نام تجربه "کامل هرج و مرج و بهم ریختگی." او بازگشت به همان محل پیتمن پارک تفریحی مرکز در روز سه شنبه برای رای دادن در انتخابات مقدماتی. (در بسیاری از مشخصات بالا مسابقه هفت دموکرات ها از جمله جان Ossoff در حال اجرا برای این فرصت را به سرنگون گرجستان ارشد جمهوری خواه سناتور دیوید پردو در ماه نوامبر.) "مثل وای" Thys که سفید است به من گفت پس از دیگری خسته کننده ، "هیچ چیز آموخته شده است." او می خواهم آمد دوباره—در 6:45 یک.m., پانزده دقیقه قبل از انتخابات افتتاح شد—و در آن نوشته بود "پایین بلوک" او به من گفت طول و اجتماعی فاصله. چند ده می شود رای دهندگان در حال حاضر در صف جلوتر از او. "مردم فکر می کردند آنها ندارد تعداد صحیح از ماشین آلات دوباره," او گفت:. همانطور که معلوم شد وجود دارد ماشین آلات بیشتر از دو سال پیش هشت کارگر ماشین آلات Thys معتقد بودند به جای سه در سایت در سال 2018 است. اما آنها ماشین های جدید که نیاز به چاپ تکمیل برگه کاغذ و قرار دادن آنها در یک امن ، "آنها فقط نمی باید در هر یک از این کاغذ که قرار بود چاپ" Thys گفت: "کدام است, مانند, نیمی از کل سیستم به منظور جلوگیری از تقلب در انتخابات."

پس از تجربه خسته کننده در 2018, Thys شکایت با توجه به مسائل مختلف از او می خواهم مواجه می شوند که شامل—به عنوان او می خواهم نوشته شده در یک فرم—آشفته نظرسنجی کارگران موقت هیچ رای گیری در دسترس و مسائل را با صفحه نمایش لمسی. "پاسخ من" Thys به من گفت "این بود که اساسا دولت تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن و شهرستان انتخابات مقامات مسئول نیروی انسانی و منابع در هر حوزه که راستش فقط احساس می کند مانند آنها در حال تلاش برای تصویب باک. آن را از می آید بالا." در بالا است فرماندار برایان کمپ یک جمهوریخواه که به عنوان وزیر امور خارجه در سال 2018 نظارت خود را در مسابقه در برابر آبرامز. کمپ برنده توسط برخی از پنجاه و پنج هزار رای در میان گسترده اتهامات که خواهان کار برای محدود کردن مشارکت مردم است. "مثل من همسایه من فکر می کنم آن را سرکوب رای دهندگان دوباره" Thys گفت. "این چیزی است که من شنیده ام در خط." او یک ویدیو از او گرفته بودم از یک همکار-رای دهندگان. تقریبا یک ساعت به بازی روز سه شنبه رای گیری تاخیر او پا را و خطاب به جمعیت ارائه اطلاعات مفید است. "آنها می گویند که آنها به تشدید این موضوع خاص به وزیر امور خارجه, را," او گفت:. "اما ما می دانیم که چگونه است که می رود. بنابراین آنچه ما نیاز شما را به انجام این کار در عین حال—به دلیل این است آنچه ما تماس با رای دهندگان سرکوب—ما همه شما نیاز به تماس با انتخابات-حفاظت خط تلفن." او در ادامه به تعداد دو برابر است. "شما ممکن است یک پست صوتی هنگامی که شما تماس بگیرید" او رفت. "لطفا یک پیام را ترک کنند."

مدت کوتاهی پس از ساعت هشت به محل رای گیری در نهایت باز یک ساعت در پشت برنامه. "در حالی که مردمی منتظر" Thys گفت: "آنها ارائه نمی دهد موقت آراء بنابراین ما می تواند ما ثبت رای و ترک." او افزود: "این یک مشکل بزرگ برای اکثر مردم است. من در یک نسبتا موقعیت ممتاز با یک کار شرکت های بزرگ. اگر من نیاز به وجود داشته باشد برای هشت ساعت من می میرم."

همسایه از او Zakiya میمس نیز تجربه آشناپنداری. بیست و نه ساله و برنامه ریز مالی در Fulton County, Mims که سیاه بزرگ شده در ثروتمند بیشتر محافظه کار شرق کاب جامعه در شهرستان کاب. "من تا به حال بزرگ رای دهندگان تجارب وجود دارد" میمس گفت. در Fulton County, که در آن او در حال حاضر زندگی می کند و در جایی که او برای اولین بار رای دادند در سال 2017, او توصیف یک ویژه تجربه متفاوت: کمبود ماشین آلات و کافی دسترسی برای افراد مسن و از کار افتاده. او از طریق پست الکترونیکی او نگرانی در این مورد به کل Fulton County مدیره از انتخابات دو سال پیش. نهایی خود را توضیح -- که آنها نمی باید به اندازه کافی ماشین آلات—حس را ندارد به او. "من همه چیز" او به من گفت: "شما باید ماشین های رای گیری در انبار!" (وجود دارد در واقع صدها دستگاه قفل شده است و در انبارها به عنوان Atlanta Journal-Constitution گزارش در آن زمان با توجه به طرح دعوی در دادگاه فدرال بیش از اینکه ماشین بودند مستعد ابتلا به دستکاری.)

میمس به من گفت که او از طریق پست الکترونیکی Fulton County مدیره از انتخابات دوباره در هفته گذشته نگران همان چیزی که در محدوده زمانی معین. یک مقام رسمی در پاسخ اشاره کرد که تاخیر خواهد بود انتظار می رود یک بار دیگر با توجه به coronavirus همه گیر و انتظار می رود انتخابات. "هیچ جا در وجود او می گویند این دستگاه ها نمی شیم نوار در آنها" میمس گفت: "و آنها نمی خوای تست شده در سایت." در روز سه شنبه میمس وارد پیتمن پارک حوزه در شش پانزده شدن در خط دوم و انتظار برای آن را به باز کردن در 7 A. M.به عنوان برنامه ریزی شده. "این 8:07 قبل از هر کسی که راه می رفت به ساختمان" او گفت:. میمس ارسال ایمیل ها و تماس های ساخته شده به انتخاباتی که صدای ایمیل جعبه کامل بودند. "من که ما در وسط COVID-19 و وجود ماشین های جدید," او به من گفت. "اما اگر آنها را در اخبار می گویند و این رفت و صاف بود و در سال 2018" او رفت "این است که چرا با وجود سرکوب رای دهندگان. بچه ها شما تا به حال به اندازه کافی پول به گارد ملی برای ایستادگی در برابر معترضان اما شما نمی تواند استفاده از گارد ملی برای تست این ماشین آلات در سایت؟"

در جای دیگر در آتلانتا به عنوان شهردار Keisha لنس پایین اشاره کرد در توییتر حوزه خطوط بودند بسیار طولانی و برخی از دستگاه کار نمی شد. "این اتفاق می افتد در سراسر شهرستان و یا فقط در جنوب پایان؟" پایین نوشت. این مشکلات به نظر می رسد به طور گسترده در سراسر هر دو Fulton و شهرستانهای دکالب که شامل بسیاری از آتلانتا منطقه شهری. Kate Whitney, یک سی و یک ساله طراحی پژوهشگر نیز وارد اولیه در محل رای گیری غرب اوکلند, Missionary Baptist Church یک فقیر بخشی از شهرستان Fulton. او می خواهم به درخواست یک absentee ballot—از آنجا که پدرش بیمار است و او نگران قرار گرفتن در معرض coronavirus—اما هرگز دریافت یک. در رای گیری در محل وجود دارد سه نظرسنجی کارگران نیز در برخورد با مشکلات که تاخیر در رای گیری تا حدود نه ساعت است. "هنگامی که شما با قرار دادن کارت های جدید در دستگاه" ویتنی گفت: "می گویند که داده شد نامعتبر بر روی کارت است." در دو ساعت اول ویتنی به من گفت: هشت نفر در اکثر با موفقیت قادر به رای دادن. داوطلبان آورده صندلی خارج مردم را تشویق به ماندن اما ویتنی گفت: "ما در حال حاضر می خواهم از دست داده و تعداد قابل توجهی به عنوان روز رو داغتر و مردم برای رسیدن به محل کار." او با سنجش زمان در یک ساعت دیر اما مانند Thys این قرار نیست استخدام او را در معرض خطر واقعی. "من می توانم کار من در یک زمان تاخیر," او گفت: "آن لوکس است." ویتنی صحبت کرد پاسخ اضطراری که فقط می خواهم به پایان رسید و شانزده تغییر ساعت در آمبولانس. "او می خواهم وارد به رای قبل از رفتن به رختخواب و پس از آن تا امشب دوباره به کار دیگر تمدید شیفت. او در آن گیر کرده است اما بسیاری از نمی کند." کل تجربه شد به طور قابل توجهی متفاوت از گذشته او یکی دو سال پیش زمانی که ویتنی که سفید زندگی می کردند و رای دادند در یک ثروتمند بخشی از شهرستان. "ما همیشه به حال به اندازه کافی رای گیری ماشین آلات ایستگاه های کارگران" او گفت:. به عنوان برای او جدید رای گیری در محل و کارگران آن, او گفت:, "آنها انجام بهترین خود را اما نمی باید پشتیبانی زیرساخت و یا منابع مورد نیاز آنها—آنها حتی نمی باید یک تن از قلم." او گفت: "از آنجا که آن را به یک فقیر کوچکتر عمدتا سیاه و سفید منطقه است که احساس نمی کند اشتباه است."

مقامات دولتی dissembled. "در حالی که این مسائل تاسف" جبرئیل استرلینگ یک ایالت رای گیری-اجرای manager گفت: یک ایستگاه تلویزیون محلی "آنها هستند مسائل مربوط به تجهیزات اما یک تابع از شهرستانهای درگیر در برنامه ریزی ضعیف و محدود آموزش و شکست از رهبری است." کمپ را جانشین خود به عنوان وزیر امور خارجه جمهوری خواه براد Raffensperger تکرار این پیام است. در یک بیانیه Raffensperger به نام مسائل "غیر قابل قبول" و اعلام کرد که او می خواهم به راه اندازی یک تحقیق به "تعیین این شهرستان نیاز به انجام برای حل و فصل این مسائل قبل از ماه نوامبر انتخابات است." او گفت: "بدیهی است که اولین بار در یک سیستم رای گیری جدید استفاده می شود وجود دارد در حال رفتن به یک منحنی یادگیری و رای گیری در یک بیماری همه گیر تنها افزایش این مشکلات است. اما هر شهرستان در مواجهه با این مسائل مشابه و به طور قابل توجهی بهتر آماده برای پاسخگویی به طوری که رای دهندگان به حال از هر فرصتی برای رای دادن."

این نوع تفکر نشسته بود و با مقامات شهرستان. "این حیرت به من چه کناره گیری از رهبری است که" استیو بنوا دکالب شهرستان کمیسر گفت: Atlanta Journal-Constitution "به فشار مالکیت را به شهرستانهای استان است. من مطرح بود که اگر شما میکشید تا 'نم."tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب