گرجستان اولیه یکی دیگر از انتخابات هشدار

در گرجستان دولت و مقامات محلی در حال سرزنش یکدیگر برای چالش هایی که رای دهندگان مواجه می شوند در طول روز سه شن

توسط NEWS-SINGLE در 23 خرداد 1399
Voters standing in line on election day
در گرجستان دولت و مقامات محلی در حال سرزنش یکدیگر برای چالش هایی که رای دهندگان مواجه می شوند در طول روز سه شنبه دموکراتیک اولیه.عکس توسط داستین مجلس / ایسنا

مشترکین به نیویورکر جدید سال 2020 انتخابات عضویت در خبرنامه در دنباله دریافت این قطعه را در جعبه. ثبت نام برای دریافت اقساط آینده.

می توانید امریکا برگزاری مناسب انتخابات در یک سال از بیماری همه گیر اعتراض و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن? اوایل شواهد امیدوارکننده نیست. پس COVID-19 وارد ایالات متحده, Ohio, به تعویق افتاد اولیه انتخابات در آخرین لحظه و ویسکانسین کشت و زرع پیش با یک لطف یک فرماندار دموکرات را waffling و حزب جمهوری خواه ناسازگاری. کشورهای دیگر را با عجله به اتخاذ رای-با-ایمیل و اوایل رای گیری روش اما عمومی آموزش و پرورش شده است پر از لکه و منابع وجود ندارد. جمهوری خواهان در کنگره حاضر به ثبت نام در دموکراتیک به پیشنهاداتی که ارائه می کنند انتخابات بودجه به دولت ها و تهمت گرفته تا محکوم کردن هر گونه تلاش برای رأی دادن آسان تر در این سال به عنوان تهدید به آن قدرت. امریکا می تواند در برگزاری مناسب انتخابات در این سال اگر آن را می خواستم اما قلب آن نیست در آن در حال حاضر.

این هفته ما نورد انتخابات بحران گرجستان یک کشور با سابقه ای طولانی از رای دهندگان سرکوب که فرماندار فعلی برایان کمپ است و نمونه های مدرن روز سرکوب تاکتیک. صف های طولانی و خطاب ماشین آلات در حوزه های رأی گیری که تبدیل شدن به روز انتخابات اصلی برای رای دهندگان در بسیاری از نقاط کشور بودند مرکب ندیده نظرسنجی کارگران (veteran کارگران در بسیاری از کشورها در حال حاضر به کار برای ترس از ابتلا به کروناویروس) و اداری هرج و مرج است. (در Fulton County, دو بالا پست الکترونیکی-در-انتخابات مقامات پایین آمد با کروناویروس در هفته های اخیر; یکی از آنها درگذشت.) شما پس از تماشای این فیلم از هواپیماهای بدون سرنشین این بار از خطوط در منطقه آتلانتا شما باید به عنوان خوانده شده من همکار چارلز Bethea گزارش از زمین که شامل حساب از تعدادی از افرادی که رای دادند یا کسانی که سعی در رای گیری روز جمعه مثل این یکی:

Kate Whitney, یک سی و یک ساله طراحی پژوهشگر نیز وارد اولیه در محل رای گیری غرب اوکلند, Missionary Baptist Church یک فقیر بخشی از شهرستان Fulton. او می خواهم به درخواست یک absentee ballot—از آنجا که پدرش بیمار است و او نگران قرار گرفتن در معرض coronavirus—اما هرگز دریافت یک. در رای گیری در محل وجود دارد سه نظرسنجی کارگران نیز در برخورد با مشکلات که تاخیر در رای گیری تا حدود نه ساعت است. "هنگامی که شما با قرار دادن کارت های جدید در دستگاه" ویتنی گفت: "می گویند که داده شد نامعتبر بر روی کارت است." در دو ساعت اول ویتنی به من گفت: هشت نفر در اکثر با موفقیت قادر به رای دادن. داوطلبان آورده صندلی خارج مردم را تشویق به ماندن اما ویتنی گفت: "ما در حال حاضر می خواهم از دست داده و تعداد قابل توجهی به عنوان روز رو داغتر و مردم برای رسیدن به محل کار."

در گرجستان دولت و مقامات محلی در حال حاضر به سرزنش یکدیگر است. مقامات دولتی در تلاش هستند به تاکید است که این مشکلات صورت گرفت و تنها در چند ایالت های متعدد در شهرستان ها—به عنوان اگر که نیست دقیقا این مسئله است. اما به عنوان انتخابات خبرگان و دموکرات ها در کنگره شده اند گفت: هفته حفاظت انتخابات ما در این سال و حتی بیشتر از بسیاری از سال است یک کار بزرگتر از هر یک حوزه و یا دولت است. شما همچنین باید جزئیات جفری Toobin ستون در میراث جان رابرتز را بسیار مهم رای در Shelby County v. دارنده 2013 تصمیم دیوان عالی کشور که undid مقدار از سال 1965 حق رای عمل می کنند و چگونه است که تصمیم برای چندمین بار در این هفته در گرجستان است. مشکلات ما دیده ایم در این همه گیر شده است و یادآوری های اخیر تظاهرات علیه خشونت پلیس هستند با هم تداخل دارند. می رود که برای ما انتخابات مشکلات بیش از حد.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن