بیرون از شهر, بدون Patdown

سفرهای جاده ای و نیاز به استراحت متوقف می شود; مسافرت هوایی تجاری مقرر صف برای T. S. A. است که وجود دارد یک را

توسط NEWS-SINGLE در 23 تیر 1399
airplane

سفرهای جاده ای و نیاز به استراحت متوقف می شود; مسافرت هوایی تجاری مقرر صف برای T. S. A. است که وجود دارد یک راه بهتر به خارج از شهر در طول یک بیماری همه گیر? با توجه به منطقه ای ساکت و حامل به نام JSX وجود دارد. این دو دوجین هواپیما (حداکثر ظرفیت: سی مسافران) که پرواز بین پایانه های خصوصی و اختصاصی شدس. این پروازها با هزینه ای در حدود همان تجاری خود را به همتایان اما الکس فروردین JSX را C. E. O. گفت: "ما سقوط فقط زیر خط که در آن شما را تبدیل به نیاز به استفاده از یک ترمینال و رنج indignities که مسافرت هوایی تجاری افراد ما را به این روز است." در لس آنجلس JSX عمل از خود آشیانه در هالیوود Burbank فرودگاه—آن را مانند Teterboro بدون لیموزینها. "حداقل ما در LAX" یک مسافر به نام Alisha Wanninger گفت: روز دیگر به عنوان او منتظر JSX 9:30 صبح پرواز به لاس وگاس. او و دوست پسر او تا به حال یک توقف وجود دارد قبل از ادامه به ققنوس به جشن تولد او. طرح او گفت که به "نوشیدن برخی از شراب غیر روحانی—فوق العاده پایین کلید." او افزود: "ما نمی خواهیم به اطراف بیش از حد بسیاری از مردم است."

چون JSX است که یک هواپیمایی تجاری آن نیازی به صفحه نمایش مسافران آن در T. S. A. پست های بازرسی. آن را اجرا می کند چک پس زمینه در زمان رزرو. A. I. فعال سنسور حرارتی به مسافران درجه حرارت و ماشه زنگ اگر آنها ثبت نام بیش از 100.4 درجه است. I. D. s? اسکن از راه دور است. شبانه روزی عبور می کند ؟ ظاهر در یک برنامه تلفن همراه. امنیت ؟ انجام شده توسط دو ستون فلزی که روی صفحه نمایش برای سلاح و توسط یک انسان "فرودگاه-خدمات دربان" (A. S. C.) که سواب کیسه های مواد منفجره و سپس بار آنها را بر روی هواپیما. "وجود دارد هیچ سقفی مخازن" فروردین توضیح داد: "بنابراین نمی توان هر کسی که ایستاده در بالا از شما برای دو دقیقه." هنگامی که هواپیما به زمین کیسه دسته در حال بررسی و شتابزده پا را از. "لمس کمتر بدیهی است که موضوع در اینجا" ویلکاکس گفت. JSX نیز نصب پلاستیک سپر بین صندلی و صندلی ردیف. "آنها در حال جابجایی," او گفت: "بنابراین اگر شما در حال سفر با کسی زندگی می کنند و به عنوان مثال وجود دارد که:"در تئوری.

ماسک? اجباری. "ما تا به حال تعداد کمی از مردم در آمده است و بدون آنها—افرادی که نیست از L. A. که بدست یادداشت" نیک Sturtevant یک A. S. C. گفت. "آنها می آیند و می گویند:" آه ببخشید ما ندارد و ماسک. آیا شما?' "هنگامی که او به آنها اطلاع داده که آنها می توانید خرید یکی برای سه دلار "به طور معجزه آسایی آنها خود را بیرون بکشد سربند یا ماسک آنها اتفاق افتاده است." آریانا دیاز JSX نام تجاری مدیر گفت که ماسک سیاست اجرا در این سالن را به عنوان به خوبی. اما آنچه در مورد این آقا بیش از وجود دارد در صندلی راحتی با یک N95 ماسک استراحت در بالای سر خود را مانند یک جفت از Persols? "که احتمالا بسیار مورد خاص" او گفت:. "در حالت ایده آل خواهد بود که خطاب." (آن را از طریق یک P. A. اعلام.) در نزدیکی یک مرد جوان در یک Gucci tracksuit sans ماسک گفت: به تلفن خود را: "ما در سالن بروید نگاه کنید Instagram." دیاز سرش را تکان داد.

A. S. C. نام دیوید هریس گفت که وگاس پرواز شده بسیار صاف است. "مشتریان ما در حال گرفتن نیست مست," او گفت:. "هیچ bachelorette احزاب است." در 9:50 یک.M., مسافران سوار و هواپیما taxied دور. در آشیانه Marcell جونز یکی دیگر از A. S. C. برداشت یک cannister از Clorox دستمال مرطوب. "ما همیشه کابینت آشپزخانه کانتر های قهوه دستگاه و صفحه نمایش لمسی اما ما هرگز صندلی," او گفت:, پاک کردن صندلی که قبلا اشغال شده توسط "بسیار مورد خاص." "من آن را دوست دارم به صداقت او گفت:" این سیاست جدید است. "نگاهی به مهره های بازی دومینو آگهی های بازرگانی گفت:" در حال حاضر زمانی که پیتزا را از فر هیچ کس به آن را لمس کنید.' چرا شما دست زدن به آن را قبل از؟"

هریس شروع به آماده شدن برای دور بعدی از مسافران است. او پیش بینی کرد که JSX پرواز خواهد آرام باقی می ماند در حال حاضر حتی اگر شهرستانها آغاز شده بازگشایی. "شما می توانید می گویند:" وگاس باز است, نیویورک, باز,' " هریس گفت. "اما آن را در مورد بازگرداندن اعتماد به نفس در مردم است. بسیاری از آنها می گویند, 'Eh حتی اگر وگاس است باز من احتمالا نمی خواهید به انجام است که در این تابستان.' "با اشاره به بیست و نه مسافر بود که فقط رفتگان او افزود: "شما همیشه رفتن به افرادی که خواهد رفت." ♦tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب