به سیاه و سفید دانشمندان یک محل در این مبارزه

ایده های در طول همه گیر آفریقایی آمریکایی ها نیاز به سلامت به تاسیس شرکت ما به عنوان قربانیان اما به عنوان

توسط NEWS-SINGLE در 24 خرداد 1399
گتی / اطلس

Of 110,000 آمریکایی که درگذشت از عوارض COVID-19 نزدیک به یک چهارم از آنها سیاه و سفید: churchgoers, عزاداران, خوانندگان, مدرسه مدیران, روسای پلیس های عمومی-حمل و نقل اپراتورهای پزشکان و پرستاران جوان و پیر.

من یک دانشمند که در گذشته نه هفته, شده است مطالعه تنفسی ویروس است که به طور نامتناسبی کشتار مردم که مانند من. "من نمی توانم نفس بکشم"—راه جورج فلوید التماس برای رحمت به عنوان یک افسر پلیس در مینیاپولیس کشته شدن او در اواخر ماه گذشته—تبدیل به یک شعار برای کسانی که در اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی سیستماتیک در آمریکا است. اما آن را نیز قطاری عمیق و بی عدالتی است که اجازه داده اند coronavirus به ادعای بسیاری از سیاه و سفید زندگی می کند و نه جامعه علمی و نه بهداشت عمومی جهانی است و مقابله با این مشکل به طور مستقیم.

سیاه آمریکایی ها کاملا آسیب پذیر به COVID-19. پس از جمع آوری داده ها شروع به سیاه آمریکایی ها همواره درگذشت COVID-19 در بیش از دو برابر نرخ هر گروه دیگر. در همان زمان سیاه آمریکایی ها villainized و سرکوب برای قرار جرائم مانند پوشیدن یک ماسک و پوشیدن ماسک. در حالی که پلیس به آرامی دست ماسک سفید به مردم, مردم سیاه و سفید هستند و به ندرت با توجه به هر نفع شک.

من به طور کامل درک چگونه ویروس ها کار می کنند. آنها با بهره برداری از آسیب پذیری مهاجم و بی سر و صدا با استفاده از میزبان خود را' سلول های تکثیر و سپس گسترش به سایر میزبان های آسیب پذیر. به عنوان یک زن سیاه پوست هستم مضاعف آسیب پذیر—به COVID-19 و به نژادپرستی نظاممند است که همیشه دامنگیر جامعه من. و در لحظه coronavirus حمله به یک ویژگی عمده در امریکا سیستم—ما عمیق نژادی تقسیم. ملت های عمومی-سلامت, پزشکی و علمی جوامع نمی تواند آدرس این مسیر به عفونت بدون ایجاد اعتماد در میان آمریکایی های سیاه و سفید و سیاه و دانشمندان نقش بیشتر در مبارزه است.

من کار در یک عفونی-بیماری آزمایشگاه کمک می کند که مبارزه با ویروسی بیماری های همه گیر. پس 2013, من نظارت توالی ژنومی ویروس ها از بیمار نمونه های جمع آوری شده در طول شیوع تب Lassa ابولا Zika و هپاتیت A. ما شروع به مطالعه رمان coronavirus در ماه ژانویه پس از یادگیری در مورد شیوع بیماری در ووهان چین. به تازگی کار من متمرکز کرده است در میان چیزهای دیگر, ردیابی منشاء و گسترش شیوع بیماری در منطقه بوستون که در آن آزمایشگاه ما استوار است. (از طریق تعیین توالی ژنومی ما بر این باورند که ویروس معرفی شد به این منطقه حداقل 30 بار جداگانه.) هدف کلی از کار ما این است که برای درک هر دو ژنوم از عوامل بیماری زا و راههای گسترش آنها را از جمله عوامل اجتماعی-فرهنگی موثر است که کمک می کند.

به عنوان من تامل گسترش COVID-19 در درون خود جامعه آن دسته از عوامل اجتماعی نگاه همه بیش از حد استارک. مطالعات متعدد ذکر شده در شرایط بهداشتی اساسی و وضعیت اجتماعی و اقتصادی به عنوان دلایل اصلی سیاه, جمعیت در حال shouldering بیشتر بار عفونت و مرگ در این بیماری همه گیر. که ممکن است معقول البته ناقص علمی نتیجه گیری. اما زمانی که من آن را بشنوند و من هم از شنیدن احساسات پنهان شده در آن—چیزی که نمی شود گفت با صدای بلند: سیاه و سفید مردم مقصر هستند. شما نمی شایستگی همان شفقت و کرامت به عنوان سفید قربانیان.

آسیب پذیری ما نیست ما کسب هر گونه توجه خاص و یا بهداشت عمومی منابع. برای قرن ها آن را انجام داده است و مخالف ارائه بی تفاوت مقامات بهانه ای برای کمک به ما فرمان یا نه در همه. به عنوان مورخ ونسا Northington قمار مستند بسیاری از رهبران و مراقبت های بهداشتی حرفه ای در طول سال 1918 پاندمی آنفلوانزا اعطا مراقبت و خدمات پزشکی—البته محدود و با کیفیت پایین—به سیاه و سفید خود را به همتایان صرفا از ترس بیماری که زده سیاه جوامع مطرح عمومی-بهداشت تهدید به سفید محله.

یک قرن بعد نیازهای ما هنوز هم به طور معمول تحت فشار قرار دادند کنار گذاشته است. به عنوان اپیدمی گسترش این بهار و اوایل تریاژ برنامه ای برای افزایش انتظار می رود در بیمارانی که نیاز به مراقبت های ویژه شامل طرح را به خودداری نجات بخش درمان از افراد با شرایط بهداشتی اساسی مانند ریه و بیماری های قلبی—شرایط که مردم بیشتر احتمال دارد به. در ضمن حتی کارشناسان که تخصص در بهداشت نابرابری احساس موظف به توجه داشته باشید که حفاظت از بهداشت و درمان از بیماران نیز محافظت می کند "همه آمریکایی ها." ما شده اند به عنوان کاهش بدهی به سیستم مراقبت های بهداشتی و یا به عنوان آشکار بردار برای بیماری است.

آنچه در تحقیقات انجام شده برای کمک به جوامع سیاه به خودی خود? حتی پس از سالها تلاش برای کاهش نابرابری نژادی در علم و پزشکی, سیاه, جمعیت هنوز هم به طور چشمگیری کمتر در علمی و پزشکی مجموعه داده. کمتر از 10 درصد از دکترای خود را در سطح دانشمندان ، سیاه, دانشمندان به احتمال زیاد کمتر به تامین مالی توسط سازمان بزرگ مانند موسسه ملی سلامت با یکی در 10 طرح توسط محققان دریافت پشتیبانی در سال 2019 در مقایسه با یک در شش طرح با همتایان سفید. مطالعات سلامت جامعه—که به احتمال زیاد شامل تجزیه و تحلیل سلامت در جمعیت کمتر احتمال دارد به دریافت کمک های مالی از مطالعات متمرکز بر سلولی و مولکولی علوم. (رده سابق نیز اتفاق می افتد به نوع مطالعه که محققان بیشتر احتمال دارد به انجام.)

ساخت بدتر علم و تحقیقات و پزشکی جوامع از دست داده اند اعتماد از جوامع پس از سالها استثمار سوء استفاده و غفلت—از سیفلیس در تاسکیگی آزمایش برای بدنام استفاده از Henrietta Lacks است سلول های سرطانی در تحقیقات بدون رضایت او به بحث تصویب یک "مسابقه مواد مخدر مبتنی بر" ما در حال حاضر آگاهی است که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به طور سیستماتیک دست کم گرفتن مردم سیاه و سفید را درد فیزیکی. جای تعجب نیست که بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید اجتناب از شرکت در مطالعات که ممکن است محروم کردن ما از منافع و یا بدتر با استفاده از علم برای پیوند افراد به جرمی که مرتکب نشده.

همه گیر نشان داد هنوز هم رسمی تر خیره سری در مورد آمریکایی های آفریقایی تبار به نیازهای سلامت. در سال های اخیر شهادت به خانه راه و وسیله کمیته های عفونی-بیماری متخصص James Hildreth—رئیس جمهور Meharry پزشکی کالج های تاریخی سیاه و سفید نهاد در نشویل, تنسی -- مشترک داستان تلاش تنسی گارد ملی به ارائه رایگان COVID-19 تست در پروژه های مسکن در این دولت است. حتی به عنوان بیماران مبتلا به کروناویروس درگذشت تشخیص داده نشده و بسیاری از تست سایت sat خالی زیرا ساکنان شد با احتیاط از گارد ملی. "جای تعجب نیست که" Meharry گفت: "مردم [در عمومی-مسکن تحولات] نگران بودند و آنها در آنجا ماند و در پشت درهای بسته."

تیوی همه گیر خواهد شد و در نهایت پیتر ، اما نژاد پرستی و تعصب را آلوده موسسات آمریکایی برای قرن ها و عمومی-سلامت, پزشکی و علم مقامات ایمنی نیست. این عفونت بسیار آشنا و عادی به امریکا است که آن را تبدیل به بومی. افزایش دسترسی به, تست, تماس, ردیابی, عمومی و تلاش برای گسترش دسترسی به مراقبت های بهداشتی مهم هستند اما آنها نه یک درمان: برای آمریکایی های سیاه و سفید این مداخلات نیز افزایش قرار گرفتن در معرض پاتوژن سیستم طراحی شده بود که به ستم ما در وهله اول.

چه آمریکایی های سیاه و سفید نیاز است برای رهبران در بهداشت عمومی و تحقیقات پزشکی و جوامع به ایستادن در کنار آمریکا به شرکت ما را به عنوان قربانیان اما به عنوان رهبران و مشکل حل. یک راه برای انجام این کار به همکاری و استخدام از تاریخی سیاه و سفید مراقبت های بهداشتی و موسسات علمی است که به ما خدمت می کنند و ما را می دانید. به عنوان Hildreth آن "اجازه دهید ما را به جای ما در این مبارزه است."

دانشمندان که به دنبال مطالعه و کار با جامعه ما باید مایل به ایجاد عمیق همکاری با ما—و نه فقط به منظور استخراج داده ها از ما برای پیشبرد مشاغل خود را. همه اعضای عمومی-سلامت, پزشکی و علمی شرکت باید آموزش خود را در مورد همه آسیب پذیر جوامع و سعی کنید به درک تاریخچه بنابراین به عنوان نه به تکرار آن است.

به سادگی درمان همه مردم به عنوان انسان و گوش دادن به و تقویت black voices انجام خواهد شد بسیاری—به عنوان آوردن صدای بیشتر به جدول. در دراز مدت تلاش باید همچنان به کاهش پژوهش-بودجه شکاف دعوت بیشتر آمریکایی های سیاه و سفید به بنیادی خط لوله و ارائه پشتیبانی مناسب برای هر دو سیاه و مراقبت های بهداشتی حرفه ای و دانش آموزان در زمینه های پزشکی و علمی.

در طول همه گیر این برنامه تبدیل شده است ضروری تر از همیشه. ظهور یک کشنده تنفسی ویروس به ما یادآور چقدر ارزشمند توانایی نفس کشیدن است. سخنان جورج فلوید اکو سیستمیک بی عدالتی و نژادپرستانه و خشونت ما را رنج می برد ، ما نمی توانیم نفس بکشیم. ما نیاز عمومی آمریکا-سلامت, پزشکی و تحقیقات در جوامع به بسیج نه فقط برای ما بلکه با ما—به رسمیت شناختن نیازهای ما به عنوان همکار انسان ها و به اختراع دوباره سیستم را که همه ما از پیشرفت با هم.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب