جکوزی بادی 6 ضلعی اینتکس

برای اینکه شما بتوانید از آب داخل جکوزی در برابر کثیف شدن مراقبت کنید میتوانید درپوشی که برای محصول در نظر گر

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

برای اینکه شما بتوانید از آب داخل جکوزی در برابر کثیف شدن مراقبت کنید میتوانید درپوشی که برای محصول در نظر گرفته شده است را در مواقعی که از محصول استفاده نمی کنید ، بر روی جکوزی بکشید . اما قسمت مهمی از طرحی بدنه که در استحکام بدنه نیز بسیار تاثیر گذار بوده ساختار لایه لایه ای داخل بدنه بوده که نقطه اصلی استحکام بدنه محسوب می شود تا در مواقعی مانند تکیه دادن به دیواره ها باعث فرو رفتگی و یا از دست دادن حالت اصلی نشود. از همین رو جنس بدنه این محصول از نوع پلاستیک PVC دو لایه و با روکش برزنتی بوده که از ضخامت و کیفیت بالایی برخوردار می باشد. سیستم ماساژ جکوزی بادی خانوادگی مربعی بست وی نیز ازسایر ویژگی ها و خصوصیت های این محصول خواهد بود . معمولا تنها در ساخت استخر های پیش ساخته و یا جکوزی های بادی پیش ساخته از این جنس استفاده می شود و در سایر محصولات بادی از پی وی سی های معمولی استفاده می گردد . در کنار جکوزی بادی وسیله ها و تجهیزاتی نیز وجود دارد که شما می توانید با نصب آن ها به بدنه جکوزی بادی ، آب جکوزی را تا مقداری که دوست دارید افزایش دهید . Po᠎st w​as creat ed wi th GSA Content Gen er​ator Dem​oversion!

شما می توانید با خرید جکوزی بادی خانوادگی مربعی بست وی آن را در هر جایی که دوست دارید راه اندازی کرده و استفاده کنید . قابلیتی که اجازه می دهد تا از این کالا در هر مکان مورد نظری مانند ویلا و یا باغ ها راه اندازی و استفاده کرد. این جکوزی بادی در میان جکوزی های با طراحی گرد قرار گرفته که بیشتر برای آب درمانی در فضای بسته و باز استفاده می شود. معمولا جکوزی های بادی به شکل های مربعی و یا گرد ساخته می شوند که در فروشگاه اینترنتی اینتکس می توانید هر دو مدل را مشاهده کرده و از آن ها استفاده کنید . برای اینکه ظرفیت بالایی دارد و می تواند به سادگی برای استفاده چهار نفره مناسب باشد . بنابراین متوجه شدیم که این محصولات بادی تنها یک استخر معمولی نیستند بلکه در کنار خود تجهیزاتی مانند گرمکن آب استخر دارند و یا پمپ تصفیه آبی برای جکوزی در نظر گرفته شده است که شما می توانید برای جلوگیری از کثیف شدن آب استخر از آن استفاده کنید . این ابعاد در واقع شامل حالت راه اندازی شده این محصول بوده که تمام قسمت های باد شده را در بر می گیرد بنابراین ابعاد مفید فضای داخلی مقداری کمتر از ابعاد کلی خواهد بود.

توجه داشته باشید که این جکوزی بادی قابل حمل است و یکی از بزرگترین ویژگی های آن نیز همین موضوع بوده و حتی شما می توانید در صورت نیاز آن را در حیاط خانه خود راه اندازی کرده و استفاده کنید . جکوزی در واقع محیط بسته حوضچه مانندی است که آب موجود در آن فضا جهت ماساژدادن عضله های مختلف بدن بکار می رود.از جکوزی به منظور رفع خستگی وماساژدادن آبی استفاده می شود ماساژ در زیر آب از روش های درمانی بسیار موثر در رفع درد عضلات مفاصل واستخوان میباشد. همچنین داشتن وزن و حجم کم در حالت جمع شده از دیگر ویژگی های بسیار کاربردی بوده که موجب حمل آسوده تر این محصول در هر مکان مورد نظری خواهد شد. اما دستگاه هیتر همراه این محصول پس از راه اندازی بدنه اصلی به آن وصل شده که علاوه بر گرم کردن آب جکوزی قابلیت تنظیم فشار و تصفیه آب توسط فیلتر های کاغذی قابل تعویض را خواهد داشت. همراه این کالا یک DVD آموزشی نیز قرار داده شده تا توسط آن اقدام به راه اندازی و جمع کردن آسان تر کرد. همچنین قیمت جکوزی بادی پرتابل اینتکس نسبت به کیفیت و ویژگی ها خود بسیار مقرون به صرفه تر از جکوزی های سنتی و بتنی بوده به همین دلیل خرید و استفاده از آنها می تواند مانند جکوزی های غیر بادی نیاز های مصرف کنندگان را برطرف سازد.

همچنین داشتن وزن کمتر نسبت به جکوزی های غیر بادی و قیمتی بسیار مقرون به صرفه مشتریان را ایجاب به خرید این نوع جکوزی های پیش ساخته می کند که همانند جکوزی های بتنی و سنتی تمام نیاز های مصرف کنندگان را بر طرف می سازد. قیمت جکوزی بادی پرتابل اینتکس به دلیل مقرون به صرفه بودن نسبت به جکوزی های بتنی می تواند بهترین گزینه برای خرید و استفاده در منزل و حتی فضای باز مکان های ورزشی و شخصی به منظور تفریحات آبی و بخصوص آب درمانی باشد. یکی از مهمترین قسمت های ساخت بدنه لایه های درون بدنه بوده که از نوع PVC دو لایه می باشند. این جکوزی بادی درست همانند جکوزی های سنتی و بتنی طراحی و ساخته شده که تنها تفاوت این دو با هم در جنس بدنه خواهد و ویژگی های مورد استفاده در آنها خواهد بود. از معایب جکوزی پیش ساخته بادی شاید این باشد که این محصول برای سرویس، نازل و سایر قطعات خود نیاز به مراقبت و نگهداری خاصی دارد تا آب گرم با فشار عالی همیشه دردسترس باشد. همچنین یک دریچه مخصوص تخلیه آب و چند دریچه آب برای ورود و خروج از دستگاه هیتر برای این محصول در نظر گرفته شده تا هنگام گرم شدن آب آن را به داخل بدنه اصلی بازگرداند.

آخرین مطالب