خوب است رهایی به دست

یادداشت سردبیر: این مقاله بخشی از ناشناخته یک سری در مورد جهان ما در حال پشت سر گذاشتن و یکی بودن تعمیرشده ب

توسط NEWS-SINGLE در 22 اردیبهشت 1399
یادداشت سردبیر: این مقاله بخشی از ناشناخته یک سری در مورد جهان ما در حال پشت سر گذاشتن و یکی بودن تعمیرشده با این بیماری همه گیر.

در ماه فوریه سال 1958 علم هضمبا الهام از پرتاب اسپوتنیک و در نتیجه شتاب از فضای مسابقه یک سوال بود که هر دو به موقع و پوچ: چه خواهد شد فضا مردم نگاه مانند? مشاوره unnamed دانشمندان مجله به این نتیجه رسیدند که موجودات فرازمینی به احتمال زیاد "خرس شباهت قوی به مرد در کنار درب": وضعیت ایستاده و دو چشم و دو بازو دو پا. سیاره همسایه خواهد مانند انسان عمل نیز هست; به هضم تکمیل داستان خود را با یک نقاشی از دو بازدید کننده از ورود از طریق بشقاب پرنده بر روی زمین است. یکی از آنها را خندان گسترش دست خود را به یک مرد که در انتظار آنها—که تا humanlike در بدن و در فرهنگ که آن هم با استفاده از دست دادن به عنوان یک ژست تبریک. به راحتی زمینیها مقاله پیشنهاد: هر راز ممکن است چرخشی در فضا را تیره ناشناخته وجود دارد بدون نیاز به ترس. فضای مردم خواهد بود درست مثل ما.

دست دادن تاریخی دارند و استناد در راه است که: به عنوان سیگنال های آسان برابری به عنوان امید به اصطکاک-رایگان جهان. خود ریاضی سادگی دست به دست گوشت به گوشت به معنی انحلال این تفاوت که ممکن است در غیر این صورت جدا کردن یک فرد از دیگری است. در عمل این حرکات شده اند بسیار بیشتر مملو. و امروز به عنوان یک جهانی همه گیر به ارمغان می آورد یک دور جدید از اضطراب سوال در مورد آنچه در آن به معنی یک ساکن زمین دست دادن تا در نهایت ریختن آن پیر idealisms. "من فکر نمی کنم ما باید همیشه لرزش دست هرگز دوباره به صداقت با شما" Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در ماه گذشته توضیح داد که چگونه کارآمد دست دادن می تواند گسترش بیماری است. در مارس گرگوری لهستان عفونی-بیماری متخصص در کلینیک مایو اسیر جدید حکمت بود: "زمانی که شما دست خود را, شما در حال گسترش bioweapon."

این لحظه پس از آن ممکن است به خوبی با آن را در پایان از دست دادن. اگر چنین است: خوب است رهایی. آن زمان برای آنها را به رفتن و نه تنها به دلیل جدید خود را از خطرات به مراتب سنگین تر بودن خود را پاداش. حرکات مانند تصویر شاد "فضا مردم" در حال ظهور از خود را در نعلبکی می گویند سلام با انسان نما دست به دست شده اند و نسخه های خود را از افکار واهی و پوچ. اما handshakes بودند هرگز به برابری طلب که مردم آنها را می خواستم.


Twenty-نه ثانیه. این که چگونه طولانی دست دادن بین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور امانوئل پاکسازی به طول انجامید. در ماه جولای سال 2017, دو, رهبران جهان در کنار همسرانشان شده بود قدم زدن در شانزه لیزه به عنوان بخشی از یک رژه نظامی جشن دو روز باستیل و صدمین سالگرد ایالات متحده' ورود به جنگ جهانی اول در طول یک مکث در موسیقی مردان درک دست. نه می خواهم اجازه دهید بروید. در حال انجام گرفتن شد خبر. فاکس نیوز گزارش داد که "رئیس جمهور تهمت و پاکسازی را تکان داد دست برای مدت زمان طولانی واقعا." سی ان ان Chris Cillizza ارائه شده یک دوم-توسط-دوم تجزیه و تحلیل لرزش که حاضر به متزلزل شود. مستقل استخدام چندین بدن-زبان کارشناسان به تحلیل رئیس جمهور نمایشی خوشحالم-توزیع.

این دومین بار است که تهمت و پاکسازی قفل شده بود دست خود را و عقل خود را از طریق یک نامعقولی تهاجمی دست دادن. همچنین یکی از بسیاری از بار است که از زمان رئیس جمهور آمریکا در تلاش برای درمان از دست دادن به عنوان یک قدرت بازی در مینیاتور. ("تاریخچه ای از رئیس جمهور تهمت را بی دست و پا Handshakes" منتشر شد در زمان magazine فقط چهار ماه به انتخابات ریاست جمهوری.) در یکی از راه تهمت رویکرد به گوشت فشار پژواک سنت ایجاد شده توسط روسای جمهور قبلی. ویلیام مک کینلی—چه کسی کشته خواهد شد در نهایت با یک تفنگ که پنهان در آستین از یک قاتل که به نظر می رسید به ارائه دست دادن—معروف به "مک کینلی گرفتن" یک درک بسیار کارآمد است که در آن به او اجازه دیدار با کف دست به عنوان بسیاری از 50 نفر از یک دقیقه. تدی روزولت یک بار تکان داد دست 8,513 مردم در یک روز. (و سپس با توجه به شرح حال ادموند Morris او "به طبقه بالا رفت و خصوصی, disgustedly, پاک خود را تمیز....") حتی در عصر رسانه های دیجیتال و توسعه رئیس جمهور ایالات متحده در حال برآورد لرزش دست در دست برخی از 65,000 نفر در سال است.

به طور معمول کسانی که handshakes خرده فروشی نشان می دهد سیاست در عمل رهبران تمایل به ارتباط با موکلین خود. اما به عنوان unorthodoxy از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری به برخورد با بحران جهانی همه گیر دست دادن تمایل به نشان می دهد چیز دیگری است: تمرد. "من دوست دارم مردم این کشور و شما نمی تواند یک سیاستمدار و نه لرزش دست" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک فاکس نیوز تاون هال در اوایل ماه مارس به عنوان coronavirus پخش شد هر دو در سطح جهان و در آمریکا "و من به دست دادن با مردم—و آنها می خواهم بگویم سلام و آغوش و بوسه شما—برای من مهم نیست." (این بود که به ویژه واژگونی این گزارش germophobic رئیس جمهور زودتر موضع: "من یک فن بزرگ از دست دادن" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در سال 1999. "من فکر می کنم آن را وحشیانه ... تکان دادن دست شما گرفتن سرماخوردگی شما آنفولانزا گرفتن شما آن را گرفتن شما گرفتن تمام انواع چیزهای. چه کسی می داند آنچه شما نمی گرفتن؟") مایک پنس در ابتدا تکرار مغلوب ساختن پیشی جستن contrarianism. "به عنوان رئیس جمهور گفت: در خط ما را از کار شما لرزش دست در هنگام کسی می خواهد به تکان دادن دست خود را, و من انتظار دارم که رئیس جمهور ادامه خواهد داد به انجام این کار, من همچنان به آن را انجام دهد" معاون رئیس جمهور اعلام کرد: در یک coronavirus-وظیفه-نیروی مطبوعاتی در مارس 10.

او پس از تغییر دوره عنوان شده است مغلوب ساختن پیشی جستن. اما اولیه خود بی میلی آشکار شد. رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور شد, درمان handshakes به عنوان هر دو استدلال و خالی اطمینان: سیگنال است که این بیماری همه گیر نشده بود به عنوان وخیم به عنوان کارشناسان هشدار دهنده آن بود. رهبران' تعریف خاص از آزادی شامل آزادی به لرزش دست—حتی زمانی که دست خود را می تواند تهدیدی برای دیگر افراد. همکار من جیمز Fallows توصیف مارس 13 کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی مثل این:

یک سری از مدیران اجرائی به میکروفون برای توصیف آنچه خود شرکت انجام شد برای تست سرعت و یا کمک کردن در راه های دیگر. مغلوب ساختن پیشی جستن, گیر افتاد, اول سه یا چهار نفر از آنها ناگهان با تکان دادن دست خود را به آنها منتقل شده و دور از تریبون. همه مبهوت به نظر می رسید به عنوان شما می توانید در این ویدئو.

پس از آن دیگر مدیران اجرائی شروع به گرفتن و یک زیر گروه از آنها را سوراخ کردی دور از میکروفون قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند با شتاب آنها را برای دست دادن و یا برگزار شد دست خود گره با هم در یک محافظ نماز-سبک درک.

این کلاسیک مغلوب ساختن پیشی جستن: غافل مصر نگران کننده است. این ensnarement از دیگران در گرفتن دست او در طی یک رویداد در مورد خطرات ناشی از انسان لمسی به عنوان مثال دیگری از رئیس جمهور تهمت را بی دست و پا Handshakes—جز این که ضعف در این مورد بود مستقیم منادی خطر آمده است. اما ضعف بود Trumpian در یکی دیگر از راه بیش از حد: در اینجا بود که رئیس جمهور آمریکا در نظر گرفتن یک ژست ادعا برابری و تبدیل آن به تصویب قدرت خود را دارد. در اینجا بود که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر خود اجتناب ناپذیر است.

از دست دادن نتیجه مستقر شد یک راه است که برگ برنده را در انتخابات ریاست جمهوری شده است یک انحراف. از لحاظ تاریخی پس از دست دادن به نظر می رسد شده اند نماد برابری بین دو طرف که درگیر در آنها است. یکی از قدیمیترین و شناخته شده توصیفاتی از دست دادن—از قرن نهم قبل از میلادنشان می دهد پادشاه Shalmaneser سوم پادشاه آشور و مردوک-ذاکر-Shumi من از بابل تکان دادن دست در یک حرکت آشکار کنکورد. مراجع به handshakes در حال پاشیده در سراسر ایلیاد و ادیسهمعمولا به عنوان صفحه نمایش دو طرفه اعتماد. بسیاری از سنگ قبر در یونان باستان به تصویر کشیده handshakes بین فرد متوفی و یک عضو از خانواده خود را نشان می دهد هر دو وداع نهایی و یک پیوستگی میان زندگان و مردگان است. "حرکت انجام شد توسط دو نفر در یک dialogical ترکیب" یک گزارش اشاره می کند "که به وضوح خود را نشان داد ارتباط متقابل." در مجسمه های غربی از دوران باستان انسانها و خدایان گاهی اوقات کمون از طریق دست دادن به عنوان اگر در این جلسه از دست ممکن است بی اثر کردن فاصله بین آنها.

برخی از مورخان نیز معتقدند که "لرزش" عنصر از دست دادن یک حاصل از سیگنالینگ از ایمان خوب: بالا و پایین حرکت تفکر می خواهد بیرون راندن هر گونه سلاح ها که ممکن است پنهان شده اند تا یک آستین. به طور پیش فرض از راست دست بودن ارائه شده توسط هر یک از طرفین متناسب با آن حدس و گمان است. که دست هارپر هفتگی مشاهده شده در سال 1870 است "دست به طور یکسان از جرم و دفاع." ارائه آن را به طرف دیگر, مجله پیشنهاد شد به معنای "نشان می دهد که دست خالی بود و نه جنگ و نه خیانت در نظر گرفته شده بود."

که نماد توسعه یافته به استعمار آمریکا بار. مورخ مایکل زاکرمن نوشته است که کویکر, تنفر هر "وقار حرکت تبعیت," تصمیم گرفتند به جای "تمرین از دست دادن گسترده به هر کس صرف نظر از ایستگاه." حرکت نویسنده اد سیمون یادداشت "ارائه تلفیقی از دموکراسی و الهی اشرافی کمان با جایگزین برابری طلب دست دادن."

امروز هر چند که egalitarianism است که اغلب یک توهم است. دست دادن برای یک چیز هستند یک غربی هنجار شده است که به تصویب رسید به طور گسترده تر به دلیل آمریکایی نفوذ در کسب و کار بین المللی و جهانی فرهنگ است. و در حالی که این حرکات ممکن است نماد احترام متقابل آنها همچنین سایت های فردی قضاوت. انجام سریع جستجو در اینترنت و شما پیدا کردن یک میزبان از فوریت باب روز مقالات گفتن خوانندگان چگونه برای جلوگیری از ساخت یک فقیر برداشت اول با یک دست دادن است که بیش از حد ضعیف یا ضعیف نیست به اندازه کافی و یا بیش از حد مشتاق یا نه مشتاق به اندازه کافی و یا از همه بدتر مرطوب. (چگونه می توان در جلوگیری از تاسف در اختیار داشتن یک مرطوب ، این مقالات به طور معمول ترک این سوال پاسخ داده نشده.) هارپر هفتگیآن را به عنوان در نظر گرفته ریشه از دست دادن در سال 1870 همچنین مشاهده شده است که handshakes می تواند به ویژه برای زنان مملو و هشدار آنها را در برابر شدید دست تکان دادن. "این است که آنها را برای دریافت بیعت به آن" مجله mused.

سه سال پیش یک کاربر Reddit یک سوال پرسید: "چرا یک لنگی' دست در نظر گرفته شده بد؟" این بالا رای دادند پاسخ:

دست دادن با مردان است غیرکلامی گفتگو. اگر آنها مطابقت گرفتن من, من آنها را به عنوان یک برابر است. اگر آنها لنگی من آنها را بیشتر به عنوان یک گربه. اگر آنها سعی می کنند به سرکوب دست من و سپس من آنها را به عنوان یک asshat. با من مطابقت خود را گرفتن اما اگر آنها تمام پنجه های لنگی گرفتن و مچ دست و سپس من بلافاصله فکر می کنم که آنها ممکن است uppity.

پوستر اضافه gallantly: "اعطا من سعی می کنم به قضاوت رزرو."


یکnd بنابراین: از دست دادن اگر آن را می رود, نمی شود از دست رفته. وجود دارد بسیاری از گزینه های بهتر—حرکات هستند که نه تنها امن تر از یک جوانه, پخش كردن, نقطه نظر, بلکه بیشتر به طور کامل برابری طلب. ما در حال حاضر دیده می شود برخی از آنها را بر روی صفحه نمایش کامل. به عنوان coronavirus گسترش تیم های کریکت در انگلستان تصمیم گرفتند برای ضربه مشت به جای از دست دادن قبل از بازی های خود را. در اسکاتلند لیگ برتر تیم به سادگی forwent سنتی قبل از مسابقه دادن به هیچ اثر زیان آور.

رهبران بیش از حد در حال مدل سازی جایگزین. نخست وزیر اسرائیل, بنیامین نتانیاهو شده است رکوع به شخص رهبران در ازای از دست دادن. Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی در توئیتر خود نوشت که او "امید بستن به دست-در-قلب به جای از دست می لرزد" به عنوان یک تبریک. حتی مایک پنس کرده و به جای دست دادن او به تازگی ثبت شده گسترش آرنج به صورت دوستانه دست انداز به جای یک دست. جروم Adams ایالات متحده جراح عمومی دارای مدل آرنج دست انداز به عنوان به خوبی.

آمریکا ریه در انجمن به اشتراک گذاشته یک تصویری ارائه شده است که پنج جایگزین برای از دست دادن: آرنج دست انداز پا ضربه سر نود, یوگا تعظیم و موج. این "ووهان لرزش"—تداوم کفش به جای تکان دادن دست رفته ویروسی. بنابراین باید سایر زبان-در-گونه جایگزین برای دست تکان دادن. خود را نشان می دهد در اوایل ماه مارس, Stephen Colbert پیشنهاد "عکاسی از خود" (که در آن شما لرزش دست در دست خودتان) و "کارآموز" (که در آن شما برون سپاری دست تکان دادن به شخص دیگری). مجله طنز برادوی ضرب و شتم ("جعلی برادوی, اخبار واقعی برادوی Newsies") به تازگی پیشنهاد شده است که بهترین جایگزین برای دست دادن است دست جاز. "اگر ما هر گونه امید از صرفه جویی در جهان از این بیماری فلج کننده" این مجله نوشت: "خدا آن است که با لودگی میکنند تفسیری جنبش است."

دست دادن—همراه با بسیاری از دیگر خودسرانه هنجارهای—از نفع کاهش یافته قبل از. در دهه 1920 پس از این بیماری همه گیر آنفلوآنزا که به کشته شدن میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان مجله آمریکایی پرستاری آغاز شد و هشدار داد که دست می تواند تابع به عنوان ناقل باکتری انتقال. آن توصیه می شود که آمریکایی ها انطباق چینی سفارشی در زمان: به تکان دادن دست خود را با هم به عنوان یک ژست دوستی و اعتماد است. بعد از یک بیماری تب زرد در فیلادلفیا در اواخر 1800s ناشر Mathew کری اشاره کرد ، "سفارشی از دست دادن کاهش یافت و به طوری کلی استفاده نامناسب که بسیاری از کاهش به عقب با affright در حتی این پیشنهاد را از دست." در قرن 15 طاعون به رهبری بریتانیا King Henry VI به ممنوعیت سفارشی از بوسه بر روی گونه ها به عنوان یک حالت پستال. مورخ Thucydides, نوشتن از طاعون در آتن مشاهده چگونه کارآمد بیماری می تواند وادار کردن مردم به تغییر رفتارهای بود که honed به عادات. "به عنوان فاجعه عمیقتر" او نوشت: "مردان شد کاملا بی دقتی از همه چیز اعم از مقدس و یا بی حرمتی."

این هم یک لحظه از بازنگری از دوباره از recalibrating. Coronavirus همه گیر کوارتز اخیرا گزارش به رهبری امیلی پست موسسه به اصلاح طولانی آن موقعیت در ادب از دست دادن. آیا چیزی دیگری قوانین و مقررات کارشناسان در حال حاضر توصیه می کنند. Myka Meier, نویسنده , مدرن, قوانین و مقررات آسان ساخته شده استنشان می دهد که تا زمانی که معمولا شکل پذیرفته شده تبریک می آید همراه به جای بی حرف دست مردم می توانند با استفاده از ابزار دیگری در قوانین و مقررات آرسنال: صدای خود را. "اگر کسی می رسد به تکان دادن دست خود را, یا اجتماعی و یا در کسب و کار شما می توانید به سادگی می گویند" من قصد دارم دست دادن-رایگان برای فوق العاده مراقب باشید,'," او گفت: New York Post. "این نشان می دهد که اندیشه برای افراد دیگر سلامت و رفاه است."

که بر اساس قوانین و مقررات: احترام به دیگری است. اولویت دیگر مردم را به رفاه بالاتر از خود. از دست دادن دیگر که متناسب با اخلاق. این حرکت که پس از برانگیخته تکان دادن-loose از سلاح های دیگر را حس می کند که انسان دست خود را می تواند به عنوان یک "bioweapon." تبریک که پیشنهاد egalitarianism دیگر این نسخهها کار در یک محیط از جمله عمیقا نابرابر خطر است. اگر از دست دادن می میرد مورخان آینده ممکن است علامت آن تاریخ مرگ به عنوان بهار سال 2020—زمانی که رئیس جمهور آمریکا تحت درمان با این حرکت به عنوان یک ابزار از تمرد و زمانی که بسیاری از دیگران احضار یک دنیا ارزش عقل ثابت کرد که چگونه به راحتی این دست می تواند جایگزین با سلام. دست دادن نیست—عذر خواهی به "فضا مردم" از آمریکا 1950s—جهانی است. آنها اجتناب ناپذیر است. قدرت منازعه درجه پایین و تحت اللفظی: خداحافظی به همه که.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب