گرگور Chisholm: Astros رسوایی فقط ممکن است کشته شده بیس تصویری ستاره

DUNEDIN, FLA.—به عنوان Houston Astros' تقلب رسوایی همچنان به طاعون لیگ اصلی بیس بال مکالمات اتفاق می افتد در پ

توسط NEWS-SINGLE در 1 اسفند 1398

DUNEDIN, FLA.—به عنوان Houston Astros' تقلب رسوایی همچنان به طاعون لیگ اصلی بیس بال مکالمات اتفاق می افتد در پشت صحنه در مورد چگونه به رفع یک ورزش است. این یک موضوع پیچیده با تعداد زیادی از راه حل های بالقوه و فقط به عنوان بسیاری از دیدگاه های متفاوت است.

MLB کمیسر راب مانفرد رفت و رکورد در اوایل این ماه گفت که او انتظار دارد که دستورالعمل های جدید برای استفاده از تجهیزات ویدئو به زودی احتمالا در زمان برای شروع فصل به طور منظم. این اولین گام ضروری در جهت به دست آوردن اعتبار به یک خوار لیگ.

در حالی که آستروس' نشانه سرقت ظروف سرباز یا مسافر بنا به گزارش ها آغاز شد و در سال 2017 ریشه های خود را ردیابی بازگشت به 2014 زمانی که لیگ تیم مجاز به نصب تصویری پخش غرفه همزمان با معرفی مدیر چالش است. در آن زمان به نظر می رسید مانند یک غیر ضروری گام. MLB تا به حال این گزینه وادار کردن تیم برای تصمیم گیری در پرواز بدون کمک از فن آوری; در عوض, آن را به مدیران 30 ثانیه به تماس تصویری خود را پخش مقامات برای مشاوره.

آستروس و Red Sox حداقل دو تا از تیم های است که با استفاده از این سیستم برای مقاصد نابکار. تحقیقات مقابل بوستون در حال انجام است در حالی که هوستون داشت گناه توسط MLB. آستروس' 2017 جهان سری عنوان آلوده است اقدامات خود را یک رسوایی و در عین حال عدم نظارت توسط لیگ به عنوان این ابزار می شد ارائه شده است به همان اندازه محکم.

این گفت و گو در مورد اینکه آیا MLB آیا به اندازه کافی قبل و بعد از آن آخرین بحران ادامه خواهد داد. مانفرد نباید اجازه قلاب برای روابط عمومی' فاجعه او اجازه اتفاق می افتد در زیر تماشا کنید. هنوز لیگ و بازیکنان آن باید حرکت رو به جلو است. این فصل به طور منظم شروع می شود در یک ماه استفاده غیر قانونی از تصویری نیاز به توقف و آنها لازم نیست که زمان زیادی باقی مانده به توافق بر یک راه حل است.

"ما در حال تلاش برای کشف کردن آنچه که بهترین راه برای رفتن در مورد آن گفت:" right-hander مت کفاش جیز' نماینده برای بازیکنان MLB انجمن. "بدیهی است که ما می دانیم به حدی است که با داشتن تصویری زنده استثمار شده است. به خصوص از طریق ویدئو اتاق با تمام Astros' وضعیت. ما در حال تلاش برای کشف کردن آنچه که ما می رویم به محل باشگاه وانجمن و ایده بازیکنان به طور بالقوه دسترسی نداشتن به اتاق های ویدئویی در طول بازی است."

این جایی است که همه چیز روی حیله و تزویر. این موضوعات در حال حاضر در حال بحث هستند و نه محدود به پخش آنها شده اند شامل گسترش هر خوراک ویدئویی زنده در محل باشگاه وانجمن. در بیش از یک دوجین مصاحبه با بازیکنان و مربیان و مقابل دفتر مدیران اینجا در فلوریدا — برخی در برخی کردن تقریبا هر کس تا به حال یک ایده در مورد چگونه به رفع مشکل. برخی می خواستم تصویری مرکز نقل مکان کرد به فشار جعبه دیگران متمرکز بر نیاز به بازیکنان برای حفظ دسترسی به ویدئو به خاطر بازی در تنظیمات. یک نفر پیشنهاد قفل کردن درب محل باشگاه وانجمن پس از زمین برای اولین بار.

"برای من, آن را حس می کند به رفتن به کالج فوتبال نوع پخش سیستم" گفت: Blue Jays infielder جو Panik با اشاره به این ایده است که نقد فیلم باید آغاز لیگ. "قرار دادن یک پنجم داوری در ورزشگاه. آنها تنها افراد با دسترسی به آن زاویه و آنها را وزوز کردن. شما هنوز هم می تواند یک مدیر را به چالش اگر شما می خواهید, اما با پنجمین داوری شما می توانید از بین بردن تمام زوایای هر چیزی که در بزرگنمایی و فقط اجازه داوران آن را اداره کند."

Panik به احتمال زیاد احساس می کند که راه چون او کمتر نگرانی در مورد دسترسی به ویدئو در طول بازی. 29 ساله گفت که او به طور معمول تنها می رود تا اواسط بازی تصویری اگر او اعتصاب به دنبال و مخالف با تماس بگیرید. قابلیت اجرا به محل باشگاه وانجمن و بررسی ویدئو اجازه می دهد تا او را می دانم که آیا چشمان او نیاز به تنظیم و یا اینکه آیا آن دمیده شده تماس بگیرید. مفید است اما دور از ضروری است.

دیگران احساس نمی کند. کفاش شده است رای گیری در محل باشگاه وانجمن برای پیشنهادات و بازیکنان اغلب آمدن به او را با پرسش ها و نگرانی. برخی از کوزه استفاده از تصویری بین نوبت به بررسی خود را در مکانیک. Hitters ارزیابی رویکرد خود را. برای یک گروه بزرگ آن را به یک روند تبدیل شده است که ریشه دوانده در امروز داده محور فرهنگ است.

کفاش نمی کند استفاده از ویدئو در طول بازی او رزین اما او با بهره گیری از آن را در روز قبل از. اگر میشیگان مادری برنامه ریزی شده است برای شروع روز شنبه در برابر یانکی ها او را اغلب با استفاده از اتاق های ویدئویی در روز جمعه و شنبه. جانباز righty متوجه خواهد شد چیزی از ستاره شرق و سپس اجرا در بین نوبت به آن نگاه از زاویه دیگری است. گاهی اوقات آن را به حریف نوسان او می خواهد به بررسی بار دیگر آن چه هم تیمی های خود انجام می دهند بر روی تپه.

"ما با استفاده از تصویری اتاق های زیادی برای سراغ گزارش اساسا" کفاش گفت. "Hitters بیش از حد آنها را در رفتن به سازمان دیده بان در خفاش. آنها به یاد داشته باشید آنچه که انداخته بود به آنها, اما آنها می خواهند به آن را از زاویه های مختلف که من را در کنار خود. من می خواهم آنها را قادر به انجام این کار است. آن را فقط رفتن برای کمک به بچه های ما بهتر شکل چیزی. من می دانم که این امکان وجود دارد اگر تصویری اتاق منتقل شده است که ممکن است یک گزینه برای آنها در بازی."

پس از آن وجود دارد بچه ها مثل بو ❄ که نمی تواند به نظر می رسد به مراقبت کمتری در مورد داشتن دسترسی به ویدئو در طول بازی. در ذهن خود است که نوع کار انجام می شود در زمان های دیگر.

"ما تکامل" ❄ گفت. "در راه آن خواهد بود خنگ نیست را به استفاده از آنچه که ما داشته باشد اما در همان زمان من شخصا فکر می کنم من می تواند خوب اگر وجود دارد هیچ تکنولوژی وجود ندارند. منظورم این است که آیا آن را به عقب در روز, چرا ما نمی توانیم آن را انجام دهد در حال حاضر ؟ بنابراین من مطمئن هستم که بخشی از دلیل آنها آنچه آنها است چرا که از چه آسان دسترسی به آن است. و من می خواهم که هیچ مشکل گرفتن هر بیت از آن دور است."

"این چنین یک بازی جالب زمان" Blue Jays مدیر راس اتکینز گفت. "اگر شما فکر می کنم در مورد راه تکنولوژی نهفته است نه فقط در بازی عملکرد, اما چگونه آن را تحت تأثیر توسعه, ادغام, چگونه ما در حال استفاده از آن در بسیاری از راه های آن را بهتر از ما نیز دیدن برخی از پیامدهای ناخواسته آن است.

بیشتر نظر در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین از مورد علاقه خود را ستاره columnists با نظر ما عضویت در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

"من می دانم که هر کس صحبت کردن در مورد آن. من مطمئن هستم که MLB است استراتژیسازی. من فکر می کنم آن را کاملا عادلانه به صحبت کردن در مورد چگونه ما بهترین حرکت تکنولوژی در clubhouses? باید آن را روی میز و به احتمال زیاد در جدول مورد گرفتن آن از clubhouses و آنچه که به معنی قبل از بازی پست بازی و چگونه می توانم به شما در تنظیم آن است."

مقدار زیادی از سوالات در کمتر پاسخ. پاکسازی فقط به عنوان پیچیده به عنوان رسوایی خود را.

Gregor Chisholm


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب