گرگور Chisholm: Minor-لیگ ballplayers شده اند و فریب خورده بیش از حد اغلب. MLB باید گام به گام و پرداخت آنها را در طول coronavirus بحران

شده است وجود دارد مقدار زیادی از توجه رسانه ها بیش از گذشته در مورد تاثیر اقتصادی coronavirus را در قسمت بار و

توسط NEWS-SINGLE در 25 اسفند 1398

شده است وجود دارد مقدار زیادی از توجه رسانه ها بیش از گذشته در مورد تاثیر اقتصادی coronavirus را در قسمت بار ورزشگاه کارکنان و فروشندگان در سراسر این قاره است. بازیکنان ستاره و تعداد محدودی از صاحبان پا کرده اند تا اعلام حمایت های مالی برای کسانی که نیاز پس از تمام ورزش حرفه ای قرار داده شد و در وقفه به دلیل جهانی و همه گیر.

کلیولند کاوالیرز به جلو Kevin Love کردم همه چیز شروع این هفته با حمایت 100.000 دلار (ایالات متحده) برای حمایت از کارگران در عرصه. به زودی پس از میلواکی را Giannis Antetokounmpo و نیواورلئان' صهیون ویلیامسون دنبال کرد و با کمک های مالی خود را. دالاس صاحب علامت کوبا شد یکی از اولین میلیاردرهای اعلام او در مذاکرات به راه اندازی یک صندوق ویژه برای کارگران است.

در صبح روز شنبه بیس بال در جامعه شروع به درگیر شدن. Cincinnati right-hander ترور بائر آغاز شده GoFundMe صفحه با هدف 1 میلیون دلار برای حمایت از تمام MLB بازی روز کارکنان. دیگر بازیکنان بیس بال به احتمال زیاد ملحق خواهد شد در روزهای آینده به عنوان تقویم رویکردهای مارس 26 که در اصل برنامه ریزی شده بود روز افتتاحیه.

اینها ابتکارات ارزشمند است که باید ادامه یابد و هر ثروتمند صاحب که هنوز برای ارائه پشتیبانی باید علنا خجالت تا زمانی که آنها انجام می دهند. این زمانی است که هر کس نیاز به گرد هم می آیند و هیچ گروهی است که در یک موقعیت بهتر برای کمک به حفظ نظم مالی برای آسیب پذیر از بارگذاری نخبگان که کنترل این لیگ. به سادگی قرار دادن آنها نباید حتی یک انتخاب است.

اما در حالی که ورزشگاه کارکنان شایسته حمایت هستند بسیاری از بازیکنان بیس بال که همچنین نیاز به یک کمک اگر این ویروس همچنان به علت اختلالات. نه میلیونر ورزشکاران بسیاری از ما آمده اند به دانستن است. آن را جزئی leaguers آنهایی عامل در اطراف خط فقر بزرگ بدون امضای پاداش که در حال رفتن به نیاز به کمک.

لیگ اصلی بیس بال است و در عین حال اعلام کند که چگونه آن را در نظر دارد به رسیدگی طولانی اخراج. در حال حاضر برای شروع فصل به طور منظم شده است تحت فشار قرار دادند تا آوریل 9, اما آن را شروع به احساس به طور فزاینده ای به احتمال زیاد است که ورزش نمی قادر خواهد بود برای از سرگیری حداقل تا شروع ممکن است. اگر شیوع بیماری به درستی موجود در ایالات متحده و کانادا به آن ممکن است بسیار طولانی تر از آن است.

لیگ و بازیکنان MLB' Association باید مسائل بی شماری از آنها نیاز به کار را از طریق در انتظار صورت مختصر از فصل. زمان سرویس فهرست بند پاداش تعلیق و برنامه ریزی هستند فقط تعداد کمی از مشکلاتی است که باید حل و فصل شود. بسیاری از این آسیب نمی تواند با برخورد تا زمانی که احزاب باید یک درک بهتر از چگونگی این تعویق خواهد داشت اما بیشتر نگرانی های مراکز در پول است.

بیس بال بازیکنان پرداخت نشده در طول فصل بهار و یا آموزش. آنها فقط شروع به کسب درآمد پول هنگامی که بازی شروع می شود. وجود خواهد داشت مقدار همدردی برای میلیونرهای گم چند paycheques و بنابراین حق دارد و باید به یک درک بیشتری برای rookies فقط شکستن به لیگ برتر و مهمتر بازیکنان گیر در سطوح پایین تر از سیستم.

MLB قبلا اعلام شد, افزایش حداقل حقوق برای بازیکنان در افراد زیر سن قانونی, اما آن را افزایش نمی به اثر تا سال آینده و حتی اگر آنها در محل در حال حاضر جزئی leaguers نخواهد بود واجد شرایط به صورت نقدی تا بازی از سر گرفته است. به جز بچه های گرفته شده در چند دوره از این طرح بسیاری از این بازیکنان به دست آورده اند بسیار کمی در طول حرفه خود که آنها نیز لازم نیست که بسیار در راه پس انداز برای استفاده در طول رکود اقتصادی است.

به گزارش آسوشیتد پرس, حداقل حقوق و دستمزد برای بازیکنان در کلاس-A $290 در هر هفته (ایالات متحده). بچه ها در دو-یک کسب حداقل 350 دلار و آنهایی که در سه گانه یک کسب حداقل $502. سال آینده این اعداد و ارقام افزایش خواهد یافت به $400, 600 دلار و 700 دلار بود. به طور کلی در حال حاضر متوسط حقوق و دستمزد برای کسی که در کلاس A است که در حدود 6000 دلار در دو-یک آن $9,300 و در سه گانه-A از آن $15,000. خط فقر در آمریکا برای 2019 شد $12,490. به جز تعداد انگشت شماری از بچه ها کسی است که از گرفتن غنی از افراد زیر سن قانونی. اکثر بازیکنان در حال تلاش برای زنده ماندن.

برخی از این جزئی leaguers خواهد بود نومیدانه در نیاز به کمک مالی اگر هیچ بازی بیس بال, بازی های برگزار شده حداقل یک ماه. این هفته یک جزئی-لیگ پارچ پیتر بایر در توییتر اعلام کرد که او تصمیم گرفت برای تبدیل شدن به یک راننده برای DoorDash. "$62 در سه ساعت ... نه خیلی بد" او هنوز توییتی.

وجود دارد هیچ بهانه ای ندارند برای MLB برای جلوگیری از پرداخت آن جزئی leaguers در طول شیوع بیماری است. با توجه به فوربس MLB درآمد ثبت رکورد $10.7 میلیارد دلار در سال 2019. این تعداد را در آمار این سال, اما تیم های سودآور هستند و ارزش هر حق رای دادن سر به فلک کشید بیش از دهه گذشته است. صاحبان می توانید در ادامه به پرداخت جزئی leaguers ورزشگاه کارگران و سایر کارکنان مرتبط با این تیم تا زمانی که این بحران همچنان ادامه دارد. در این نقطه, آن را تقریبا می شود وظیفه مدنی خود.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

حقوق برای MLB بازیکنان در نهایت باید به مراقبت از گرفته شده است به عنوان به خوبی. در هر ورزشی را کن روزنتال رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به اعلام اورژانس ملی به صاحبان خارج برای جلوگیری از پرداخت های بزرگ خود leaguers به دلیل اجباری بند در هر قرارداد اما این نگرانی به مراتب کمتر فشار دادن از آنچه خواهد بود که در سطوح پایین تر.

جزئی leaguers هستند ارائه شده توسط MLB بازیکنان Association اما ثروتمند جانبازان باید به دنبال خود را فقط به عنوان زیاد ورزشگاه کارگران است. صاحبان غنی ترین از همه آنها را باید مجبور با لیگ به مراقبت از هر دو گروه. این یک بحران است که نیاز به هر کس به تراشه در نخبگان ورزش جهان گنجانده شده است.

Gregor Chisholm


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im
آخرین مطالب