گرگور Chisholm: MLB ظروف سرباز یا مسافر است اما پیدا کردن زمینه های مشترک در حال حاضر خواهد یک راه طولانی را بروید هر زمان که بازی شروع

واقعیت تلخ رو به لیگ اصلی بیس بال است که هیچ کس نمی تواند با اطمینان بگوید که آیا آن را یک سال 2020 فصل است.جه

توسط NEWS-SINGLE در 2 فروردین 1399

واقعیت تلخ رو به لیگ اصلی بیس بال است که هیچ کس نمی تواند با اطمینان بگوید که آیا آن را یک سال 2020 فصل است.

جهانی و همه گیر ناشی از کوروناویروس پرتاب همه چیز را به هم ریخته. کسب و کار به عنوان معمول دیگر وجود ندارد. بسیاری از مردم نمی دانند که آنها را مجاز به ترک خانه های خود اجازه دهید به تنهایی به دفتر بازگشت و از سرگیری یک زندگی عادی.

وجود دارد به مراتب بزرگتر نگرانی در جامعه ما از آنچه اتفاق می افتد در بیس بال حرفه ای. هنوز زندگی ادامه دارد حتی اگر نسخه فعلی نیست شبیه هر چیزی ما قبل از مواجه می شوند. به عنوان جهان می پردازد با یک بحران MLB و بازیکنان MLB انجمن در حال آماده سازی برای چه می آید بعدی. مسائل آنها صورت نمی ميانگين مقدار برای کسانی که مبارزه مالی, اما آنها هنوز هم باید خطاب قبل از بازی رزومه هر زمان که ممکن است.

MLB و بازیکنان برنامه ریزی برای ستیز مذاکرات طولانی قبل از بحران بهداشت و درمان پدید آمده است. لیگ توافقنامه تنظیم شده است به پایان می رسد در پایان سال 2021 و طرف باید صرف سال گذشته تبادل ایده ها در حالی که گرفتن عکس در هر یک از دیگر از طریق رسانه ها.

MLBPA مدیر اجرایی تونی کلارک در زمینه نارضایتی در برابر دزدان اشعه و Marlins متهم این تیم به سوء استفاده از درآمد به اشتراک گذاری درآمد. کلارک همچنین راه اندازی رسیدگی به نظرات سابق آبی جیز مدیر کل Alex Anthopoulos که او استدلال بودند مدرکی از تبانی.

وجود نگرانی در مورد سازمان ها در تلاش برای برنده شدن و تاثیر منفی آن بر رایگان آژانس. این ورزش به نظر می رسید به گرفتن جوان روز به روز و تیم شد مردد به سرمایه گذاری در پیری جانبازان. که مربوط می شود به اندازه کافی خود را برای برخی از, اما آن را حتی بیشتر مشکل زمانی که تیم بودند پرهیاهو و دستکاری زمان سرویس از چشم انداز در همان زمان.

این مسائل دور می رویم اما آنها قرار داده شده در پشت رایتر حداقل برای زمان حال از آنجا که به مراتب بزرگتر از مشکلات به مقابله با. کوتاه — یا لغو — فصل خواهد انشعابات در زمان سرویس داوری سالانه پیش نویس پاداش بند و تقریبا هر کسب و کار از جنبه های این ورزش است.

2019 فصل شامل 162 بازی بیش از 186 روز. بازیکنان که صرف 172 روز فعال فهرستی و یا مجروح لیست شد با اعتبار یک سال کامل از خدمات است. همین دلیل است که ولادیمیر Guerrero جونیور بود واقعا هرگز در نظر گرفته شده برای تورنتو روز افتتاحیه فهرستی حتی قبل از او صدمه دیده است. با نگه داشتن Guerrero در افراد زیر سن قانونی برای حداقل 15 روز جیز تضمین این امر را حداقل هفت فصل به تعلق به اندازه کافی زمان سرویس به صورت رایگان آژانس. Nate پیرسون برخورد خواهد شد یک موضوع مشابه هر زمان که او را می شود بر روی تپه.

حسابداری برای خدمات هم باید نسبتا آسان است اگر وجود دارد یک فصل از هر نوع در سال 2020 است. فرمول نیازی به تغییر آن فقط نیاز به حساب کمتر بازی. برای مثال بر اساس 81-برنامه بازی پيرسون نیاز در رشته های اصلی برای 86 روز برای دریافت اعتبار برای یک سال کامل. برنامه ریزی doubleheaders و روز را تغییر دهید که فقط تعداد کمی اما فرض باقی می ماند همان.

یک رویکرد مشابه می توان با پاداش و vesting گزینه های. برای مثال جیز right-hander تعقیب Anderson برنامه ریزی شده است برای دریافت 50000 دلار (آمریکا) جایزه برای 162 نوبت, تن به تن, $150,000 برای 180 نوبت و $200,000 برای 200 نوبت در سال 2020 است. اگر برنامه قطع می شود در نیمه الزامات خواهد بود کاهش یافته است بر این اساس. این یک تعمیر ساده و یکی که نمی باید بیش از حد آنها ،

یک مقدار نگرانی بزرگتر این است که چه اتفاقی می افتد اگر فصل می شود به طور کامل از بین برود. MLB می گوید هر دو طرف متعهد به بازی به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است. با بسیاری از آمریکای شمالی تحت داوطلبانه مستند هر چند یک مه یا ژوئن تاریخ شروع هر چیزی است ،

با توجه به ورزشی را کن روزنتال MLBPA می خواهد بازیکنان را به ادامه به افزوده شدن زمان سرویس در طول اخراج. بازیکنان بی تجربه نمی خواهید به صبر کنید تا یک سال دیگر قبل از رسیدن به داوری در حالی که برخی از آنهایی که مسن تر هنوز هم می خواهید برای تبدیل شدن به رایگان عوامل در پایان سال 2020 است.

لیگ خواهد بود به مراتب کمتر amendable به آن شرایط است. داجرز نمی خواهید به از دست دادن Louie بتی با هیچ چیز برای نشان دادن آن پس از سازماندهی تجارت فیلمهای با Red Sox. جیز آبی نخواهد بود مشتاق کن Giles هدف قرار دادن بازار و یا از دست دادن ارزش از rookie قرارداد خود را جوان هسته. زمینه های مشترک در اینجا دشوار خواهد بود برای پیدا کردن.

پس از آن وجود دارد جانبازان که نمی خواهید به دست در معاملات آنها قبلا به امضا رسید. کسی مانند کریس دیویس که بدهکار است 23 میلیون دلار در هر بعدی سه فصل است. اگر بیس بال نیست, بازی های برگزار شده در سال 2020 ممکن است هزینه دیویس 23 میلیون دلار او هرگز جبران. آرام اول baseman نوع بازیکنی که می تواند لابی برای همه معاملات را در مکث و ادامه داد: بعد در حالی که کسانی که در نظر گرفته underpaid ممکن است استدلال می کنند که مخالف دقیق.

مسائل دیگر شامل: چقدر بازیکنان باید پرداخت کنید و هنگامی که در طول اخراج حالات به صورت مختصر از برنامه فهرستی از انجماد آیا ژوئن پیش نویس خواهد بود با تاخیر و یا لغو و استفاده از امکانات تیم در حالی که بیس غیر فعال باقی می ماند.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

MLB تولید بیش از 10 میلیارد دلار در درآمد ناخالص سال گذشته است. حداقل حقوق و دستمزد برای بازیکنان بود $550,000. ما لازم نیست که به نگرانی در مورد آنها قرار است مشکلات مالی — به جز محروم غیر اعضای اتحادیه در افراد زیر سن قانونی — اما ما نیاز به دو گروه برای پیدا کردن زمینه های مشترک.

بیس بال شده است را در خود نگه دارد اما نقش خود را در جامعه باز خواهد گشت. هنگامی که گرد و غبار حل و فصل مردم در حال رفتن به نیاز به حواس پرتی از زندگی روزمره است. بیشتر به مسائلی است که حل و فصل بین MLB و MLBPA قبل از آن بهتر است چرا که هنگامی که آن را امن برای بازی به سر کار مسائل آخرین چیزی است که می تواند اجازه داده می شود در راه خود را.

Gregor Chisholm


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im