گرگور Chisholm: MLB راجرز باید بزرگتر نقش بازی برای کسانی که مبتلا به حالت تعلیق در فصل

لیگ اصلی بیس بال است و در نهایت از خواب بیدار به این واقعیت است که یک مارس تاریخ شروع برای فصل آینده چیزی بیش

توسط NEWS-SINGLE در 27 اسفند 1398

لیگ اصلی بیس بال است و در نهایت از خواب بیدار به این واقعیت است که یک مارس تاریخ شروع برای فصل آینده چیزی بیش از یک رویا لوله. این ممکن است تنها یک ماده از زمان قبل از اینکه همان چیزی است که در مورد گفت: ممکن است.

بیس بال شده است به طور موثر تعطیل برای حداقل دو ماه آینده آن را به عنوان زیر توصیه از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) برای محدود کردن حوادث بیش از 50 نفر به کاهش گسترش این رمان coronavirus.

MLB با صدور بیانیه ای در روز دوشنبه بعد از ظهر به تایید 2020 فصل خواهد بود به عقب رانده مطابق این دستورالعمل CDC. یک هدف جدید در تاریخ به احتمال زیاد نمی خواهد شناخته شده برای هفته اما آن را قطعا نمی تواند در هر نقطه نزدیک به 9 آوریل بود که پیشنهاد لیگ فقط در هفته گذشته.

"MLB را حفظ خواهد کرد طرفداران به روز رسانی در تصمیم گیری در خصوص برنامه ریزی برای سال 2020 برنامه در روزها و هفته های پیش رو" MLB بیانیه بخوانید. "این باشگاه باقی می ماند متعهد به بازی به عنوان بسیاری از بازی به عنوان زمانی که ممکن است فصل آغاز می شود. ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر حوادث در حال انجام و انجام اقدامات احتیاطی و بهترین روش توصیه شده توسط کارشناسان بهداشت عمومی و اصرار تمام طرفداران بیس بال به دنبال آن است."

آخرین بار MLB رفت و از طریق طولانی توقف کار شد و در سال 1994 زمانی که نهایی به طور منظم فصل بازی در اوت. 12 زیرا از یک کار اختلاف است. این اعتصاب پایان ندارد تا آوریل 2 سال 1995 یک روز قبل از لیگ به استفاده از جایگزینی بازیکنان. فصل به تعویق افتاد سه هفته به عنوان تیم رفت و سپس از طریق یک مختصر بهار آموزش.

مشابه راه اندازی مورد نیاز خواهد بود هر زمان که بازیکنان بازگشت به الماس بعد از این سال. حتی اگر تیم های رزومه رسمی تمرینات اواسط ماه مارس بازی به احتمال زیاد نمی شروع تا شروع ماه ژوئن در اولین. اگر سلامت بحران جهانی همه گیر تا زمانی که برخی از کارشناسان بر این باورند آن را نمی خواهد طولانی قبل از آن بیش از حد به نظر می رسد بیش از حد خوش بینانه است.

"من شنیده ام که ماه ژوئیه اولین مورد بحث در حال حاضر" فیلیز سوم baseman ترور Plouffe در توییتر نوشت. "و یک امکان واقعی از طرفداران باقی مانده از این فصل است."

MLB هنوز برای اعلام چگونه باشگاه را جبران ورزشگاه و پاره وقت کارکنان در طول این اخراج اما یک توصیه از لیگ است که انتظار می رود به زودی. روز دوشنبه MLB و MLB بازیکنان ارتباط اعلام کرد یک مشترک کمک مالی از $1 میلیون دلار برای کمک به مبارزه با گرسنگی به عنوان یک نتیجه از تعطیلی مدارس و قرنطينه ناشی از کوروناویروس. اهدا خواهد شد و تقسیم به طور مساوی میان تغذیه امریکا و وعده های غذایی بر روی چهار چرخ امریکا است.

کمک های مالی برای کسانی که کمتر خوش شانس در طول زمان مانند این باید تحسین بود اما سخت به از دست ندهید همین است که کانادا به طور کامل نادیده گرفته شده در این نسخه. نبود یک اشاره از تورنتو یا یک سازمان غیر انتفاعی در این کشور است که بهره مند از کمک مالی است.

Blue Jays نمایندگان بهتر است مطمئن شوید که تغییرات در روزهای آینده اما در حال حاضر باشگاه و صاحب آن راجرز ارتباطات نیست گفت: بسیار. درخواست برای رسانه های در دسترس از طریق تلفن دوشنبه موفق شدند. یک سخنگوی این سازمان مراقبت از بازیکنان و نیازهای خود را قبل از تبدیل به مسائل دیگر. تعداد زیادی از بازیکنان و کادر فنی هنوز در فلوریدا ساخت ترتیبات به سر منزل.

مارک شاپیرو در زمان فعال گام یکشنبه شب با پیوستن به نیروهای با دیگر تیم های' رئیس جمهور — افرا برگها' برندان Shanahan رپتورز' Masai Ujiri و TFC و Argonauts, رئیس, لایحه منینگ — به ویژه ایجاد صندوق کمک به اعطای کمک مالی به ورزشگاه و حمایت از کارکنان در طول این زمان دشوار است. تورنتو صندوق را ببینید مدیریت تیم و مربیان و بازیکنان از هر پنج تیم کمک می کند.

این یک ابتکار بزرگ با یکی دیگر از غول حذف: هر ذکر است مالکیت. برگ افرا ورزش و سرگرمی قبلا اعلام آن خواهد شد به تمام گذاشته و کارکنان پرداخت به خود اشتغال مزایای بیمه به 95 درصد از آنها به طور منظم درآمد برای مدت چهار هفته. راجرز صاحب 37.5 درصد از MLSE اما هنوز به عموم اعلام کند هر چیزی برای کارگران در بلو جیز ballpark خانه.

شاید راجرز سزاوار باخت. سه تیم MLSE صاحب — این برگها رپتورز و TFC — در میان به طور منظم فصل بازی کند. بازی و شیفت در حال حاضر شده است از دست رفته. آبی جیز نیست, برنامه ریزی برای شروع تا مارس 26, هنوز هم بیش از یک هفته دور. همچنین شایان ذکر راجرز به طور همزمان برخورد با خود بحران در Sportsnet که معلق زندگی می کنند در خانه برنامه نویسی به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

وجود دارد ممکن است زمان زیادی را از چپ به پهن کردن منحنی شیوع دارد اما زمان برای MLB و راجرز برای کاهش سختی از حداقل برخی از مردم در این منطقه است. هر چه زودتر بهتر چون واکنش برخی Rogers Centre کارگران در توییتر نشان داده است وجود دارد نگرانی در مورد آنچه که ممکن است بعد آمده است. بودجه از کارکنان و بازیکنان بزرگ هستند, اما عمل خاص مورد نیاز است از کسانی که در بالا.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

وجود دارد بسیاری از مسائل مربوط به لیگ و بازیکنان آن را به کار از طریق. زمان سرویس انتخاب کردن تاریخ برنامه ریزی های حقوق و در عین حال هیچ یک از آنها به نظر می رسد همه که مهم است در حال حاضر. تعداد بی شماری از برنامه های احتمالی ایجاد می شود در هفته های آینده. آنچه مهم تر است و نگه داشتن هر کس به عنوان سالم به عنوان امکان پذیر است و مراقبت از کسانی که نیاز به کمک.

بازیکنان و مربیان و کارکنان را شروع کرده اند به گام تا. MLB و راجرز نیاز به انجام همان.

Gregor Chisholm


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب