فروشگاه های مواد غذایی هستند Coronavirus نقطه اوج

سلامت حتی یکی از دژهای طبیعی زندگی آمریکایی نمی تواند فرار از شیوع بیماری است. سارا Blesener / نیویور

توسط NEWS-SINGLE در 6 فروردین 1399
سارا Blesener / نیویورک تایمز

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

برای چند هفته در حال حاضر فروشگاه های مواد غذایی شده اند یکی از تنها تعویق cabin fever. با وجود همه مستندات و اجتماعی-فاصله اقدامات در سراسر آمریکا مردم هنوز هم نیاز به مواد غذایی است. در محدود ترین کشورهای فروشگاه مواد غذایی تبدیل شده است و در مورد آخرین جایی است که شما می توانید که در آن زندگی می کردند بیشتر یا کمتر به عنوان آن را قبلا بود.

مگر در حال حاضر حتی فروشگاه های مواد غذایی می توانید نگه دارید تا نما از حالت عادی. به عنوان بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان باید ترسید, هفته گذشته, گزارش شروع به چکه در مواد غذایی-فروشگاه کارگران پایین آمدن با COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. یک معامله گر جو کارمند در سیاتل آزمایش مثبت است. بنابراین آیا یک پادشاه Soopers کارمند در دنور همراه با دو Fred Meyer کارکنان: یکی مونرو در واشنگتن و یکی در پورتلند اورگان است. یک کارگر در Columbus Circle و پارک برایانت غذاهای کل نقاط در نیویورک که از طریق آن هزاران نفر از مردم فیلتر هر روز آزمایش مثبت نیز هست.

تا کنون این ویروس به نظر نمی رسد می شود بسیار گسترده در میان مواد غذایی کارگران است. در سراسر کشور ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران, اتحادیه اروپا است که نشان دهنده کارکنان از برخی از فروشگاه های مواد غذایی, به من گفت که تنها شش نفر از اعضای آن شناخته شده اند که آزمایش مثبت برای coronavirus. اما بسیاری از ممکن است ویروس ها و آزمایش نشده. تا این هفته را به حداقل wishfully تصور کنید که در فروشگاه های مواد غذایی شد و به نحوی سیستم ایمنی بدن به ویروس. در حال حاضر خطر تبدیل شده است و حتی بیشتر آشکار: بله مردم می توانند COVID-19 در فروشگاه مواد غذایی.

نگرانی اصلی برای خریداران این است که دیگر مردم نه غذا. هر چند خریداران ممکن است نگرانی در مورد آلوده خود را با دست زدن به همان سیب یا Cheerios جعبه به عنوان کسی که کارشناسان بهداشت می گویند انتقال از طریق مواد غذایی و یا بسته بندی آن است که تا حد زیادی قابل اجتناب. تحقیقات نشان می دهد که این ویروس می تواند وجود داشته باشد روی مقوا بسته بندی مواد غذایی برای یک روز و در پلاستیک برای چند روز اما آن را می شود کمتر عفونی بیش از این دوره. "توصیه من این است که فقط به شستن دست های خود را بعد از اینکه شما رسیدگی خارجی بسته بندی" آنجلا راسموسن یک virologist در دانشگاه کلمبیا می گوید. "بالا لمسی" اشیاء از قبیل خرید-سبد خرید دسته هستند یک نگرانی بزرگتر اما بسیاری از فروشگاه های ارائه شده مطابق با اصول بهداشتی دستمال مرطوب برای کسانی که.

سرفه انسان در ضمن می تواند سخت تر به فرار. این یک کنترل خطر برای خریداران که می توانید به فروشگاه بروید و در ساعت های عجیب و غریب و با استفاده از خود پرداخت. اما در معرض خطر عفونت هستند تحویلدار خود را که ایستاده فقط چند پا از صدها نفر از مشتریان در روز است. آنها ممکن است انتخاب کنید تا این ویروس از طریق مواد غذایی و پول مشتری را لمس. و "اگر مشتری سرفه یا عطسه در نزدیکی یک کارمند در حالی که در خط احتمال انتقال این ویروس از طریق قطرات تنفسی نیز بالا می گوید:" Brandon Brown, استاد UC ریورساید که به مطالعه بیماری های عفونی.

در این راه همه گیر است و قرار است در مواد غذایی-فروشگاه stockers و صندوقداران در یک وضعیت غیر ممکن است. این کشور نمی تواند به سادگی تعطیل فروشگاه های مواد غذایی. همراه با داروخانه ها, آنها یک مرکز مهم برای خانه نشین آمریکایی است. اما حتی ضروری خرید را می اندازد پایین کارگران پرداخت می شود که آموزش در همه گیر آمادگی و چاره ای اما برای نشان دادن کار.

سعی کنید برای کاهش این تهدید کارگران در فروشگاه های مواد غذایی مختلف خواسته اند برای صورت, ماسک می گوید هیلاری Thesmar صنایع غذایی انجمن یا FMI, یک تجارت, گروه, از فروشگاه های مواد غذایی. FMI درخواست ماسک برای کارگران از دولت فدرال او می گوید: اما آن نشده است قادر به تهیه آنها به دلیل وجود کمبود ملی و اولویت مراقبت های بهداشتی کارگران است. مارک پرونه رئیس UFCW می گوید: اتحادیه است فشار به دولت برای در نظر گرفتن مواد غذایی-فروشگاه کارگران در تاریخ همتراز با اولین پاسخ دهندگان که ممکن است به آنها دسترسی به ماسک و دستکش.

حتی پس از آن با پوشیدن ماسک و دستکش ممکن است نقض یک فروشگاه قوانین. یک معامله گر جو کارمند در نیویورک که نخواست نامش فاش شود گفت: کارگران در فروشگاه خود گفته شده است که آنها مجاز به پوشیدن دستکش در ثبت. "آنها نمی خواهند برای تغییر ظاهر ظاهر," کارگر گفت: من از طریق یک حساب توییتر در ارتباط با یک معامله گر جو " جمعی از کارگران. (یک سخنگوی معامله گر جو رد این گفته یک ایمیل به در "در حالی که CDC توصیه نمی با استفاده از دستکش در محیط خرده فروشی ما خدمه ممکن است را انتخاب کنید به آنها را می پوشند.")

به طور کلی در فروشگاه های مواد غذایی شده اند ramping تا تلاش های خود را در کنترل بیماری است. آنها تا به حال کارگران شستن دست های خود را اغلب استفاده از ضد عفونی کننده دست و سطوح تمیز به شدت بیشتر است. چند باید اضافه عطسه سپاه پاسداران در ثبت. بعضی از آنها نیز ارائه شده که کارگران دریافت coronavirus پرداخت مرخصی استعلاجی حداقل تا آوریل. غذاهای کل معامله گر جو, Kroger, Stop & Shop و هدف همه پیشنهاد دو هفته از زمان پرداخت کردن برای کارگران که تست مثبت برای COVID-19 یا قرار داده شده به قرنطینه.

برخی از کارکنان می گویند این سیاست ها سقوط کوتاه از حمایت کارگران واقعا نیاز دارید. در همان زمان تمام مواد غذایی اعلام کرد آن را فراهم خواهد پرداخت مرخصی استعلاجی این شرکت همچنین عناوین ساخته شده برای نشان می دهد که ساعتی کارکنان خود را اهدا زمان پرداخت کردن به یک دیگر. مانند برخی دیگر از فروشگاه های کل مواد غذایی اعطا ساعتی کارکنان اضافی $2 ساعت از طریق آوریل, اما برخی به من گفت این بود که بیش از حد کوچک از پرداخت دست انداز برای سلامت خود را به خطر می اندازند. و می توان آن را دشوار است دیدن گزارش یقه سفید کارکنان داشتن لوکس از ماندن در منزل با پرداخت به طور نامحدود.

من با صحبت یکی از غذاهای کل کارکنان در آتلانتا که در قرنطینه پس از پایین آمدن با گلو درد و تب است. (او نیز نخواست نامش فاش شود به جلوگیری از اقدامات تلافی جویانه برای صحبت با مطبوعات است.) اگر او فکر می کند او خواهد پرداخت برای همه 14 روز توصیه پزشکان او را به ماندن در خانه او هنوز هم احساس گناه نمی شود قادر به کمک کردن. فرهنگ خرده فروشی او می گوید: "اگر شما احساس می کنید به اندازه کافی خوب به کار شما نیاز به کار. همه ما می دانیم آنچه در آن احساس می کند مانند زمانی که وجود دارد نه مردم به اندازه کافی وجود دارد." او گفت: او ذخیره شده است به طوری شلوغ و understaffed که آن را سخت به زمان برای تمیز کردن و پاکسازی. آخرین روز او کار می کرد حدود یک هفته پیش او قادر به شستن دست های خود را تنها چند بار در طول شیفت.

در یک پاسخ ایمیل به کارکنان حساب کل مواد غذایی گفت: "ما در حال اجرا و افزایش روزانه نظافت و بهداشت پروتکل در تمام فروشگاه ها و امکانات" و "ما عامل تحت اجتماعی فاصله دستورالعمل در فروشگاه ما و امکانات تضمین این که تعامل میان اعضای تیم و بین اعضای تیم و مشتریان می تواند اتفاق می افتد در یک فاصله امن." این شرکت همچنین اشاره کرد که این دو برابر شدن کارگران اضافه کاری پرداخت از طریق ممکن است 3.

اگر فروشگاه های مواد غذایی ممکن است قادر به انجام بیشتر برای محافظت از کارکنان آنها در حال رفتن هرگز به 100 درصد ایمن از coronavirus. مردم می تواند انتقال این ویروس در حالی که آنها تا حد زیادی بدون علامت. وجود دارد به سادگی نیست شش پا را از فضای بین هر کس در دمای بازار شلوغ و عفونت ظاهر می در فروشگاه های مواد غذایی آن را اثبات کند. اما خرید مواد غذایی است تا آرامش و غریزی مردم همیشه متوجه چه مقدار از آنها در حال افشای خواروبار کارگران آنها تکیه می کنند. قبل از او رفت و به قرنطینه آتلانتا کل غذاهای کارگر من مصاحبه شنید یک مشتری به فروشگاه راه رفتن و می گویند به گوشی خود را, "من کاملا مطمئنم که من آن را; من قصد دارم به دکتر در حال حاضر. من فقط مجبور به توقف در کل غذاهای اول است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب