Gronkowski پیوست با بردی در خلیج تمپا

تمپا, فلوریدا.—چهار بار تمام Pro تنگ پایان راب Gronkowski در NFL پیوست با تام بردی.بردی جدید تیم Tampa Bay Buc

توسط NEWS-SINGLE در 4 اردیبهشت 1399

تمپا, فلوریدا.—چهار بار تمام Pro تنگ پایان راب Gronkowski در NFL پیوست با تام بردی.

بردی جدید تیم Tampa Bay Buccaneers تکمیل یک تجارت برای بازنشسته انگلستان ستاره ارسال یک چهارم-دور انتخاب کنید در این هفته, پیش نویس — شماره 139 کلی — به میهن پرستان برای Gronkowski و هفتم-دور انتخاب (No. 241).

"راب Gronkowski یکی از بهترین تنگ به پایان می رسد در NFL تاریخچه و او نقش بازی با این نوع از عشق و شور و اشتیاق است که مجموعه او از هم جدا" Bucs مدیر کل Jason Licht گفت.

"راب بازی های برگزار شده است تمام زندگی خود را در کنار تام بردی و دستاوردهای خود را برای خود صحبت می کنند. با هم آنها را توسعه داده اند این نوع از شیمی در و خارج از زمین بسیار مهم است که به موفقیت" Licht اضافه شده است. "راب ترکیبی از نخبگان سطح مهارت به عنوان یک گیرنده و مسدود کننده اما آنچه واقعا باعث می شود او را ویژه این واقعیت است که او یک برنده ثابت شده است که به ارمغان می آورد که قهرمانی طرز فکر و اخلاق کاری."

بردی شش بار قهرمان سوپر باول با پرستان به امضا رسید و دو سال $50-میلیون (ایالات متحده) قرارداد با Bucs در رایگان آژانس در ماه گذشته.

Gronkowski یکی از لیگ غالب تنگ به پایان می رسد هنگامی که او راه می رفت دور از بازی در ماه مارس 2019. او بخشی از تیم است که برنده نه بخش عنوان به نظر می رسد در هشت مسابقات قهرمانی آسیا بازی و برنده سه NFL عناوین در نه فصل.

Gronkowski تبدیل می شود که در 31 مارس 14 تا یک سال سمت چپ بر روی قرارداد خود را در $10 میلیون.

"او افتخار خواهد کرد قرارداد فعلی خود را در این زمان" عامل جلب Rosenhaus گفت.

در علاوه بر این به 521 پذیرایی برای 7,861 متری و 79 touchdowns در 115 به طور منظم فصل بازی پنج-زمان Pro کاسه های انتخاب شده 81 جلب برای 1,163 متری و 12 TDs در 16 بازی حذفی.

حتی قبل از اضافه کردن Gronkowski تنگ پایان موقعیت در نظر گرفته شد یکی از Tampa Bay بزرگترین نقاط قوت با O. J. Howard و کامرون Brate teaming با نرم افزار کاسه رسیور مایک ایوانز و کریس گادوین به شکل مجموعه ای از بهترین اهداف بردی تا به حال به کار با بیش از یک دهه.

این Bucs می آیند کردن یک 7-9 پایان و از دست رفته پلی آف برای 12th فصل متوالی. آنها برنده نشده پس از بازی فصل پس از حق رای دادن را تنها سوپر جام قهرمانی را اجرا 18 سال پیش.

بردی در نه سوپر کاسه در 20 فصل با میهن پرستان که به نظر می رسد در 13 مسابقات قهرمانی آسیا بازی و برنده 17 عنوان بخش در حالی که سه بار MVP لیگ بود و اولیه خود را شروع کارفرمایی.

چند روز پس از امضای قرارداد با Bucs در رایگان آژانس بردی گفت: نه تنها او تحت تاثیر قرار گرفته با یک استعداد جوان فهرستی از خلیج تمپا مونتاژ شده است در سال های اخیر اما آنچه که او احساس کرد که تعهد به انجام هر کاری که لازم است برای موفقیت.

"من نمی خواهم به هر فرایند به تصمیم من در ساخت اما وجود دارد بسیاری از چیزهایی که واقعا جذاب بود به من در مورد سازمان — بازیکنان و مربیان و تمایل هر کس به سعی کنید برای به انجام رساندن آنچه هدف از بازی فوتبال است که برای برنده شدن" چهار بار سوپر باول MVP گفت.

"من قصد دارم به سعی کنید به انجام همه چیز را من می توانم در من و آنچه که من مسئول آن را به رخ" بردی اضافه شده است. "من اعتماد که هر کس دیگری در حال انجام دقیق همان چیزی. که بخشی از آنچه که من تجربه کرده ام در 20 سال من نقش خود را دارد."

Gronkowski بود تمام نرم افزار 2011, 2014, 2015 و 2017. او تا به حال 43 پذیرایی برای 682 متری و سه TDs در سال 2018 نهایی خود فصل را با میهن پرستان.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

بدون مورد علاقه خود را هدف بردی تا به حال یکی از بدترین و غیر آسیب فصول سال گذشته پرتاب برای 4,057 متری با 24 TDs در مقابل هشت interceptions.

میهن پرستان با این وجود برنده 12 بازی و گسترده خود را در رشته متوالی حذفی حضور به 11 قبل از کندوپاش جرم کمک به یک دور اول به از دست دادن تنسی تیتان.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب