"Grosse خستگی" می گوید داستان از زندگی بر روی زمین

مد دوران باروک به Wunderkammerیا "کابینه کنجکاوی" یک ثروتمند حامی مجموعه ای از آثار تصادفی از سراسر فضا و زمان

توسط NEWS-SINGLE در 20 تیر 1399

مد دوران باروک به Wunderkammerیا "کابینه کنجکاوی" یک ثروتمند حامی مجموعه ای از آثار تصادفی از سراسر فضا و زمان: حیوانات, هنر, کارخانه نمونه دستگاه های مکانیکی مذهبی آثار. بیت روم باستان, مجسمه سازی, شد, واقع در کنار صدف حلزونی پوسته به عنوان به تصویر کشیده شده در نقاشی فرانس Francken جوانتر از 1636. هدف از این مجموعه بود که به تحسین اشیاء مورد بررسی قرار گرفت و یکی یکی به عنوان نکات از جهان ناشناختنی وسعت است.

هنرمند فرانسوی کامیل Henrot را سیزده دقیقه ویدئو-هنر شاهکار "Grosse خستگی" ("عمده خستگی" و یا به عنوان یک کمدی سال 1994 ترجمه عبارت "مرده خسته است Wunderkammer و برای عصر اینترنت. ساخته شده در سال 2013 این قطعه است که در حال حاضر جریان در یوتیوب تا جولای 16th, به عنوان بخشی از یک نمایشگاه آنلاین به نام "فیلم زندگی" از موزه هنر مدرن. (چون تصویری هنر خیلی به ندرت نمایش داده شده در آنلاین کامل آن چیزی است که از یک مورد نادر در حق خود است.) "Grosse خستگی" از ظهور و کالبدشکافی بی پایان archives ما ایجاد کرده اید آنلاین. از آن جایی بین یک تصویری مقاله (که محرمانه فرمت) و یک amateur facial, collaging یافت آرشیوی کلیپ Henrot خود فیلم مم GIFو مستند, عکس از داخل اسمیتسونیان که در آن Henrot توسعه قطعه در طول اقامت.

"Grosse خستگی" به تصویر می کشد بیشتر یا کمتر تکامل حیات بر روی زمین از mashing تا ایجاد اسطوره ها و تئوری های علمی و هنر و شعر و بدن انسان با عدم آشکار از مرزهای آن است که به یاد می آورد قرن هفدهم هنگامی که همه از این دسته فکر بودند که بیشتر رایج است. در این ویدئو می گیرد بر روی صفحه نمایش کامپیوتر: یک آشنا دسکتاپ مک با یک هارد دیسک دارای برچسب "HISTORY_OF_UNIVERSE" یک اشاره گر باز می شود یک فایل با عنوان "GROSSE_FATIGUE_." Offscreen هنرمند Akwetey Orraca-Tetteh بخواند یک شعر حماسی نوشته شده توسط Henrot و شاعر یعقوب Bromberg و propulsive ضرب و شتم تشکیل شده توسط Joakim Bouaziz پخش در پس زمینه. File-browser فریم های پاپ آپ و تودرتو در یکی دیگر ستون. آن را به داده های دیجیتال و شراب خواری که در آن تشدید مسائل بیش از واقعیت یا منطق.

"در آغاز جهان شد سیاه و سفید تخم مرغ که در آن آسمان و زمین با هم مخلوط" Orraca-Tetteh intones. ویکیپدیا صفحات حرکت کنید. Henrot رنگ ذن دایره در جوهر شستن در روز روشن, زرد, زمینه, نماد دولت از ذهن خالی. یک عکس از جکسون پولاک در عمل نقاشی باز می شود بیش از یک ویدئو کلیپ از کسی پوشیده کهکشان-نسخه قابل چاپ شلوار در مترو پاشیده رنگ شبیه ستاره است. Orraca-Tetteh شعارهای "coelacanth," استناد هنوز extant گونه از ماهی که ممکن است به تدریج تکامل یافته را به زمین زنند. اسمیتسونیان conservators به آرامی بررسی حفظ پرنده بدن. وجود دارد یک عنصر از "Grosse خستگی" که به نظر می رسد شبیه به ASMR: زمانی که هنرمند دست پوست سیاه و رنگ تخم مرغ یا رول نارنجی مانند یک توپ از خاک رس صداها و حرکات داخل مغز خود را غلغلک انتهای عصب و دسترسی به ناخودآگاه آرکه تایپ. آن را مانند یک headier نسخه Infinite تلفیقی.

Henrot کار اتحاد بین رفت و نقاشی و مجسمه سازی و نصب و راه اندازی اغلب collaging رسانه های مختلف و موضوعات با هم. او تم های وسیع: امید archives کلاسیک, اسطوره راه ریزه از ذهن نشت کردن به جهان از اشیاء. قالب "Grosse خستگی" است به خصوص موفق در روشن کردن له از اطلاعات ما در قرن بیست و یکم دلهره آور و گیج کننده اما همچنین جادویی بی نهایت recombinable. قرن هفدهم Wunderkammer به دست آورده ارزش خود را به دلیل کمبود دانش است که در حال حاضر منسوخ—ما می توانیم گوگل هر چیزی و ببینید چه چیزی آن را مانند به نظر می رسد. Henrot مشغول به کار در یک دوره قریب به اتفاق دسترسی بازیابی حس تعجب و کشف تجلی از برگزاری مرموز نمونه در دست شما است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب