رشد و بیرون آمدن در Noelle استیونسون “آتش می رود هرگز”

Illustration of Noelle in a burst of flames with the text could you control your fire so it warms instead of destroys
نوئل استیونسون مجموعه جدید از سرگذشتی مجلات و طرح “آتش می رود هرگز” یک رکورد از آشفتگی های عاطفی و بهبود نسبی.تصویر توسط نوئل استیونسون / حسن نیت ارائه میدهد HarperCollins

اگر شما به دنبال—و یا واقعا در رفتن در هر نقطه در نزدیکی—کمیک یا انیمیشن برای افراد جوان در حال حاضر شما تقریبا قطعا مواجه نوئل استیونسون. اول متوجه آنلاین هنر فن در مورد Avengers او پاره پاره اژدها-و-قلعه داستان “Nimona” به یک وب سایت موفق طنز در سال 2012 پس از آن (با کمک از یک تجارت پرس) به یکی از کتابفروشی بازدید از 2015. در آن نقطه او طراحی کاور برای بزرگ-نام رمان نویسان و نویسندگان کمیک مانند رایان شمال و deaux و نوشتن برای مارول و دی سی کمیک و همچنین برای نشاط فمینیستی تابستان-اردوگاه طنز “Lumberjanes.” این موفقیت منجر به یک انیمیشن کار نوشتن و با وجود جوانان خود را به موقعیت خود را به عنوان showrunner برای “او-ره و شاهزاده خانم از قدرت” لذت بخش عمل بسته بندی شده, عجیب و غریب پسند و آب نبات های رنگی Netflix اندازی مجدد نوزده-دهه هشتاد ،

“Nimona,” “Lumberjanes” و “او-ره” به اشتراک گذاشتن یک حساسیت: همه سنین, دختر, شده, غریب اما با رگه هایی از احساس وحشت و نگرانی ریشه در فانتزی و در آتش قصه با شخصیت های متعدد طراحی شده برای کمک به مشکل خوانندگان جوان از طریق شخصی خود را در تاریکی. “آتش هرگز می رود” استیونسون کتاب جدید نشان می دهد که حساسیت, اما آن را کاملا متفاوت نوع کار: حجم جمع آوری کوتاه سرگذشتی کمیک که استیونسون به خود جلب کرد (و اغلب ارسال شده در وب سایت) بین سال های 2010 و 2019. این خاطرات از انواع با برش از زندگی از پایان استیونسون به نزدیکی روز در حال حاضر. آن را نیز بیرون آمدن, داستان عشق, داستان, داستان disorientingly سریع حرفه ای پیروزی و یک داستان در مورد سلامت روان و بیماری نشان دادن این هنرمند جوان بدانند آنچه که او باید انجام دهید—برای اولین بار به هنر و سپس به خوبی دریافت کنید.

استیونسون را نشان می دهد کمی از هنر است که او متوجه شده است: “Broship از حلقه” (تالکین شخصیت ها انجام می شود تا در اثر سایش گاه به گاه); ثور و کاپیتان امریکا به عنوان رقصنده باله یکی از “ده میلیارد Avengers کمیک.” بعد او به شمار در کنار یک مجسمه از او ره. اما بسیاری از این صفحات هیچ چیز به طور مستقیم ربطی به هالیوود خواص: آنها به ما ارائه بیت استیونسون زندگی او به عنوان مذاکره او با فاصله از دین و یا ترتیب یک صلیب کشور حرکت می کند. برخی احساس می کنید مانند fanzines قلبی, دست نوشته, مصور, تاملات در آنچه آسانسور تا زنان به طور خاص و آنچه ما به ارمغان می آورد پایین: “زمانی که شما تنها دیدن یک نوع از بدن زن به تصویر کشیده شده گاهی اوقات شما تعجب می کنم اگر شما ممکن است یک گونه مختلف از آنها.” (هر دو “Lumberjanes” و “او-ره” نشان دهنده طیف وسیعی از زنان و دختران’ انواع بدن.) به عنوان سال رول در یک لذتبخش کارتونی, گت-lite سبک—نه چندان دور از “Nimona”—می دهد راه را برای خمیده خود پرتره که خوش رنگ و برجسته بیان صورت. این مرز پانل و همچنین cavorting یا احساس وحشت و نگرانی زده نسخه های این هنرمند خودش بیرون کشیدن محترم ژول Feiffer.

کسانی که دومی پانل مجسم استیونسون در مدرسه هنر در بالتیمور و سپس در L. A. braving آزادراه, ترافیک, شستن ظروف دست در دست با او احتمالی همسر (کمیک خالق مولی Ostertag) و یا صحبت کردن به طور مستقیم به بیننده. Punctuating مجموعه استیونسون سالانه سال-در-نقد و بررسی کمیک که در مجموع زندگی او بیش از دوازده ماه قبلی او انجام داده است آنها را هر سال از سال 2011 است. استیونسون تساوی خودش ترک مدرسه هنر خداحافظی به او جوانتر, خود, بسته بندی یک چمدان با سودا لبخند bluejeans, auburn, مو و boatload از جذابیت. پس از او آغاز می شود به زمین بالا-پرستیژ کمیک او نشان می دهد خودش را مانند یک “Lumberjanes” شخصیت (, کوتاه, ساده, بالا, سوت در راحتي) بلند کردن یک تاج بر سر او دهان تخت و خندان نیست. این تصویر نوشته شده: “این است آنچه شما می خواهید می شود؟”

این کتاب یک coming-out, داستان عشق, داستان, داستان disorientingly سریع حرفه ای پیروزی و یک داستان در مورد سلامت روان و بیماری است.تصویر توسط نوئل استیونسون / حسن نیت ارائه میدهد HarperCollins

این صفحات نشان می دهد که چگونه یک زندگی احساس می کند در حالی که آن را در حال زندگی می کردند: نه خوب و نه بد همه هر دو الهام بخش و دردناک است. آنها همچنین در حال حاضر چه استیونسون خواستار “آتش” از جوانان در یک بار یک درایو خلاق و یک خطر است. به عنوان کمیک نشان می دهد استیونسون یادگیری به کار در L. A. آنها همچنین نشان دادن مبارزات خود را با “هیولا که زندگی درون من” گاهی اوقات ناتوان کننده بیماری روانی است که می تواند به تقویت یا غمگین. در سال 2015 استیونسون شد “جوانترین نامزد” ملی کتاب در جایزه ادبیات کودکان در همان سال او می نویسد (در دست باسواد اسکریپت است که یک حجم کوچک فریبندگی) “من رسما سوخته. اما خوب من بهتر است؟”

عاشقانه زندگی کردم بدتر قبل از آن بهتر است بیش از حد: “آیا شما به یاد داشته باشید که جوان و بنابراین با این ایده که شما رفت و رقص و آواز را از طریق خانه ؟” او می پرسد خودش. “که بود . . . قبل از اینکه شما نرم کودک قلب متبلور.” گفت و گو داخلی همراه با نقشه های از استیونسون در شعله های آتش از خالی به شکل قلب جعبه کوارتز-مانند ذرات بیرون آمدن از قفسه سینه خود را. بیرون آمدن گام به گام استیونسون ارقام را چگونه به دنیا بگویید که او را دوست دارد زنان به طور کلی و مولی در خاص: “آیا مادر می دانم که مولی من است ، . . . من فکر می کنم او آن را نمیفهمد پس از آن که تصویر از شما در غرور و افتخار است.” او می آموزد—طراحی شده توسط خودش و با تلاش در زندگی واقعی لباس—چگونه به نمایندگی از جنسیت خود و سبک خود را: “من نمی خواهم به پوشیدن یک دست کت و شلوار. . . . آن را فقط بهتر از یک لباس.” و او به کمک یک پر زرق و برق شش صفحه—کل او را “سال 2017 در نقد و بررسی”—به ظهور عجیب و غریب و ترانس نوع ما ممکن است تماس بگیرید (پس از آن قابل توجه ترین مثال آنلاین) این énouement که در آن همسر خودشان مراجعه جوانتر شویم و آنها را نشان می دهد خود را شادتر آینده.

و آن را واقعا به نظر می رسد خوشحال است. تا آنجا که او نشان می دهد احساس وحشت و نگرانی و غم و اندوه استیونسون هدیه برای تلون مزاج و شادی است هرگز دور. زمانی که استیونسون می افتد در عشق برای همیشه آن را با Ostertag و طرح که تجربه هستند به معنای واقعی کلمه بیش از حد زیبا برای واژه ها: کاریکاتوریست nuzzling جدید عاشق آوردن او قهوه یا چای نشسته و لبخند بر لب و سرخ شدن بدون نوشتن شرح تصاویر و با یک قلب صورتی کوچک بالای او در مقیاس خاکستری ، “در نرمی من به عنوان قوی به عنوان من می خواهم به حال شده است,” او می نویسد: به Ostertag “و من رسیده دوباره دست خود را.” عکس های رنگی از جفت جدید—یک با یک بچه گربه!—جبران دست کشیده تصاویر و اضافه کردن به اثر صمیمیت.

نه فقط یک داستان عشق نه فقط یک داستان موفقیت استیونسون مجموعه ای از مجلات و طرح با هم نگه می دارد به عنوان یک رکورد از آشفتگی های عاطفی و بهبود نسبی دور kin به بیشتر متمرکز “اعترافی” اثر الن فورنی (“تیله”) و یا حتی Allie بروش (“اغراق و نیم”). سریع طرح کاریکاتوریست به دنبال گیج یا نزدیک اشک علامت گذاری یک نمونه صفحه چند جمله از آن طنین انداز خواهد شد با بسیاری از خوانندگان خود را (به عنوان آنها مطمئن شوید که با من): “ترس شما از انجام اشتباه این است که نگه داشتن شما را از انجام خوب است. . . . شما ترس از صدمه زدن به مردم است اما شاید به این دلیل که شما از ترس اینکه دوست نداشتند. شما قوی و شجاع در راه شما می خواهید.” این نوع از ترس ما ارسال به آغوش عزیزان و گاهی کاملا به درستی به دارو.

آنها همچنین می توانند بی درنگ اندیشی در مورد چه نوع از مردم ما می خواهند به چه چیزی عشق یعنی برای ما چگونه ما می خواهید به دیده می شود و این که آیا چیزهایی که می تواند به آرام کردن. و قضاوت توسط این مطالب برای 2018 و 2019—همه چیز داشته باشد. استیونسون به ما نشان می دهد چگونه او در بر داشت یک راه “برای کنترل آتش خود را به طوری که آن را گرم می کند به جای از بین می برد.” او همچنین میبیند معمولی رمانتیک و کاملا رضایت بخش پایان خوش, هر چند “پایان دادن” احساس می کند مانند کلمه اشتباه. محکم تر از هر به طور کامل رسم و یکپارچه کتاب همیشه می تواند مجموعه مانند این می تواند نشان دهد که چگونه زندگی باز خواهد شد تا قبل از ما تعجب ما ما پرتاب تیز و منحنی و رفتن. استیونسون و خوانندگان خود می دانم که او پیدا کرده است و یک حرفه و یک بند فانتزی شاهزاده خانم او می تواند هدایت به سمت یک انیمیشن-تلویزیون اما هیچ کس نمی داند چه خواهد آمد.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>