نفیس درد خواندن در قرنطینه

کتاب کتاب دقیقا به این دلیل که خیلی خواستار توجه ما ممکن است بهترین پادزهر برای روانی تلفات و اجتماعی فاصل

توسط NEWS-SINGLE در 24 فروردین 1399
جو Zixuan ژو

اصطلاح کتاب اولین بار در سال 1916 مقاله در اقیانوس اطلس با عنوان "ادبی درمانگاه." نوشته شده توسط Samuel McChord Crothers های بازیگوش مقاله verges در طنز و بازگو دیدار با دوست خود Bagster اجرا می شود که یک "Bibliopathic موسسه." "کتاب" Bagster سخنرانی "ممکن است یک محرک یا یک آرام بخش یا محرک یا یک خواب الود." Bagster نمایش کتاب با عنوان "نسخه" از آنجا که تجربه خواندن تحت تاثیر قرار می خوان. "پس از خواندن [کتاب] ما در واقع احساس متفاوت و اغلب ما عمل می کنند متفاوت است." قبل از Bagster می توانید در پایان سخنرانی خود او است که به نام دور برای حضور در یک بیمار که به "مصرف بیش از حد[d] جنگ ادبیات."

سپس و در حال حاضر کسی تجویز کتاب صدا ممکن است و نه مانند قات کارآفرین در سلامتی میباشد. علاوه بر این با یک فراوانی از گزینه های جریان به همین دلیل حتی انتخاب کنید تا یک کتاب است ؟ اما coronavirus بحران ساخته شده است که آن را دشوار اگر نه غیر ممکن است برای استراحت. بسیاری از ملت قرنطینه داخل خانه upending روزمره. زمان تبدیل به لغزنده ضخیم به عنوان ریگ روان در حال حاضر که ما در حال unmoored از ما معمول بود.

برای پر کردن این جای خالی کسانی که از ما به اندازه کافی خوش شانس به داخل باید binged Tiger King, تسلط خمیر ترش و برنامه ریزی زوم مبارک ساعت. چند هفته به قرنطینه برخی ممکن است طلب یک تجربه است که نیاز به مشارکت فعال چیزی است که می تواند مصرف ما فقط به عنوان ما می توانیم آن را مصرف. به تماشای یک کمدی موقعیت شروع به احساس بیش از حد منفعل ما ممکن است به نوبه خود بیشتر و بیشتر به خواندن دقیقا به دلیل آن است تا خواستار توجه ما است. حتی اگر "ادبی کلینیک" در نظر گرفته شده بود به عنوان طنز با این وجود belies جامد حقیقت: خواندن می تواند درمانی. در واقع ممکن است بهترین پادزهر برای روانی تلفات و اجتماعی فاصله زندگی است.

من دیوانه وار پیمایش از طریق توییتر برای آخرین اخبار و الگوهای رفتاری همه گیر که من متوجه یک شماره مجازی گروه کتاب popping تا در جدول زمانی. تولستوی با هم led توسط رمان نویس Yiyun لی در همکاری با مجله ادبی یک فضای عمومیاست و خواندن ده صفحه بعد از جنگ و صلحکلاسیک Li تبدیل شده به زمان و دوباره در لحظات بحران شخصی. یک کتاب Li گفت: من در یک ایمیل "نیاز به صبر و ثبات تمرکز" و "به ذهن ما لازم هیون." رابرت مک فارلین یک محیط زیست نویسنده و نویسنده Underland: یک زمان سفراعلام کرد که او را به منظور تسهیل در گروه های مختلف: مشترک خواندن نان چوپان منی, کوهنوردی, خاطرات زندگی کوه. Awed by Underland و مایل به خواندن یک خط داستانی است که نمی خواهد تغییر ساعت به ساعت به چیزی گریمر من تصمیم به شرکت در دومی است.

تجربه کرده, توسط, تبدیل, جای تعجب روشنگری و قابل پیش بینی و خسته کننده, اما بالاتر از همه, آن را به من داده است چیزی برای نگاه به جلو به. شرکت کنندگان از سراسر جهان را تشکیل در توییتر برای به اشتراک گذاشتن نیش اندازه افکار توپوگرافی سوالات و عکس های شخصی در چندین تاپیک های بافته شده با هم با هشتگ #CoReadingVirus. یک کاربر طلایه رهبر ارسال شده یک عکس از دریاچه آون برجسته سایت در این کتاب گفت: "پدر او یک بار به همراه چوپان در یکی از پیاده روی خود را. یکی دیگر از کاربر یک شاعر که مشاهده نمودار از گسترش COVID-19 شبیه یک "حرکت" کوه. خصوصی, من فکر چوپان میل برای فلات و تلاش های ما برای "صاف منحنی" عفونت است.

مک فارلین گفت: من از طریق ایمیل این که او شروع به خواندن این گروه در بخش "به یاد داشته باشید یک جهان فراتر از افق رویداد از COVID-19." او امیدوار است که "نسبتا آهسته" از خواندن گروه حدود دو یا سه فصل در هفته کمک خواهد کرد که مردم "پیدا کردن ریتم جدید بودن و تفکر است که حل و فصل خواهد شد و لنگر آنها را کمی."

من با حضور در این مکالمه توییتر زندگی می کنند فقط یک بار. این موضوعات به سرعت مستقر به عنوان پاسخ گرفتگی. من خودم شنا بالادست تلاش برای نگه داشتن شناور. اگر تبادل فکری غنی سازی بود و یک مقدار شگفت آور از عقب و جلو من پیدا کردم آن را نمی برآوردن هر اجتماعی خارش از معدن. من ترجیح به دیدار پس از بحث و آرام بود و این الگوریتم به حال ظاهر جذاب ترین نظرات به scan در اوقات فراغت من. حرکت یک ضرب و شتم در پشت هر کس دیگری من بهتر بود قادر به سازماندهی افکار من.

خواندن به عنوان یک راه مقابله با سابقه طولانی در ایالات متحده در طول جنگ جهانی اول در کتابخانه بودند مستقر در اردوگاه های نظامی و بیمارستان ها برای توزیع کتاب به سربازان. برای کسانی که در اردوگاه های کتاب کاهش احساس غربت و staved خستگی. برای کسانی که در بیمارستان ها, کتاب های کمک خود نقاهت و assuaged حاد پریشانی.

درمانی ارزش کتاب را می توان از عمل خواندن تا آنجا که از اخلاقی از یک داستان و یا حواس پرتی ممکن است ارائه. نگاهی به زندگی کوه, نوشته شده در طول جنگ جهانی دوم است. بلند و باریک این کتاب اختصاص داده شده است Mars پایین درهم و برهم در محدوده شرقی ارتفاعات اسکاتلند. "فلات واقعی قله این کوه" چوپان می نویسد: در ابتدای فصل بلافاصله reframing کوهنوردی ادبیات که به طور سنتی متشکل از مردان و فتح قله. بیشتر از یک واکر از یک کوهنورد چوپان ترجیح درون مسیر به مسیر صعودی. هدف او این بود که به بهترین های این رشته کوه اما "به دانستن آن ضروری طبیعت است."

چوپان اجلاس به بدن خود را به عنوان ممکن است یک پزشک. زندگی کوه تجویز فلسفه تفکر بدنی که در آن بدن یک sensorium و حواس راه به دانش است. در نفیس نثر چوپان می نویسد و از حواس صدا را بالاتر از همه—با این آگاهی که آنچه او توصیف—"نیش از زندگی" از آب سرد جاری از "آبدار طلا جهان" از یک cloudberry—احساس بکر و فوری. مجذوب در خواندن معابر از جمله این من احساس کردم حال و منتزع.

"برای چوپان" Macfarlane می نویسد: در مقدمه خود به زندگی کوه "بدن فکر می کند که ذهن متوقف می شود زمانی که آن را 'uncoupled' از بدن است." این است که در اوایل کتاب که چوپان داستان مشتاق کوهنورد که به او گفت که "آنچه که او ارزش یک کار است که خواستار از او همه او است و جذب و غیره منتشر شده او به طور کامل." صعود خود را آزاد کند. می تواند خواندن انجام چیزی مشابه آن را قادر می سازد پزشکان ورودی به یک جریان دولت ؟ جذب کامل در یک فعالیت می تواند باعث احساس رها کردن, ریختن جهان و خود ، (این تحول با کیفیت ویژه متمایز از گفتن تونل چشم انداز که حامل معانی منفی بیش از حد تمرکز می کنند.)

برای چوپان لحظه هایی از "خالص تمرکز" در حالی که راه رفتن نیست در مورد عملکرد ورزشی اما یادگیری است. آنها به او "بیشتر از همه بعد از ساعت ثابت قدم زدن با بلند ریتم حرکت پایدار تا حرکت احساس می شود نه تنها شناخته شده توسط مغز به عنوان "هنوز هم مرکز' بودن است." همان را می توان گفت از خواندن. وجود یک ترافیک از ایده های بین نویسنده و خواننده صمیمی mingling از صدای. گاهی اوقات آن صداها تبدیل به یک تک صدای روایت و این بیش از حد به دنیا آمده است از ریتم است.

"از عملکرد واقعی یک منتقد ادبی است و نه به تصویب قضاوت در کتاب" Bagster می گوید: "اما برای تشخیص این بیماری از کسی است که آن را بخوانید." پس چه این که این وضعیت ؟

فقط به عنوان یک بدن خو به جدید ارتفاع کسانی که پناه در محل تنظیم خواهد شد به شدت محدود طبیعی است. ما این است که پوشیده از برف قله اما یک حرکت نمودار COVID-19 موارد هنوز هم در حال افزایش است. در سایه این بیمار کوه من پیدا کردم آن را دشوار است به تمرکز بر روی مطالعه چوپان کتاب. من احساس بی قراری و اضطراب در لبه.

اما هیچ عجله در خواندن و نه در راه رفتن. در واقع بهتر است به عجله نیست. هنگامی که بدن من در نهایت حل و فصل و ذهن من آرام من احساس هماهنگ با کمترین فرکانس را از درون و بدون. من burrowed عمیق تر به خواندن به خودم و برای یک لحظه احساس کردم مثل یک دریاچه, "خارج شده و آرام است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب