حبس جناح برندان گالاگر می گوید Bettman 'بسیار با انگیزه به بازی این بازی'

Montreal Canadiens جناح برندان گالاگر فکر می کند وجود خواهد داشت هاکی در این تابستان.و اعتقاد به آن می آید از

توسط NEWS-SINGLE در 5 اردیبهشت 1399

Montreal Canadiens جناح برندان گالاگر فکر می کند وجود خواهد داشت هاکی در این تابستان.

و اعتقاد به آن می آید از آنچه که او می داند در مورد یکی از مردان مسئول است.

صحبت کردن در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران پنج شنبه, گالاگر گفت: NHL کمیسر گری Bettman است "بسیار با انگیزه" وقتی که می آید به اتمام 2019-20 مبارزات انتخاباتی.

لیگ متوقف شد آن فصل مارس 12 با 189 بازی در سمت چپ برنامه به طور منظم به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

شده اند وجود دارد شایعات و گزارش در مورد سناریوهای مختلف برای نهایی بازگشت به بازی از جمله لیگ تمرکز هر یک از آن چهار بخش جداگانه در شهرهای sequestering بازیکنان, بازی, بدون, طرفداران و برگشتی خونریزی به اوت و سپتامبر.

گالاگر گفت: اگر تا به حال به شروط — و این تنها یک حدس می زنم — جن در واقع خواهد بود کاهش یافته است مدتی پس از روز کانادا.

"مقدار زیادی بستگی به حرفه ای پزشکی," او گفت:. "برای من, آن را واقعا احساس می کند مانند گری Bettman رفتن را امتحان کنید و انجام هر کاری که او می تواند به هاکی. او را به دیدار با بسیاری از نیازهای ما به عنوان بازیکن و چه ما میخوایم بدیهی است که می خواهید به عقب. اما اگر من تا به حال حدس می زنم من فکر می کنم وجود خواهد داشت برخی از فرم آف جام استنلی.

"آنها احتمالا رفتن به دریافت خلاق با فرمت, در این نقطه, اما اگر من تا به حال حدس می زنم من می خواهم بگویم در برخی از نقطه در جام استنلی را اهدا شده است."

اما گالاگر که در هر NHL بازیکنان' انجمن تماس بگیرید و پس از فصل متوقف شد گفت: این احتمال وجود خواهد داشت اتفاق آرا از لیگ و یا بازیکنان در هر تصمیم گیری است که در نهایت ساخته شده است.

این Canadiens شنبه 10 امتیاز از پلی آف با 11 بازی باقی مانده خود را در برنامه زمانی که NHL متوقف رسیدگی به میان رمان coronavirus شیوع معنی که اگر به طور منظم فصل بازی کرده بود به عنوان معمول مونترال خواهد بود در حال حاضر به دنبال به سمت اردوگاه های آموزشی در پاییز.

"همیشه می آید و به همان چیزی که — آن را در مورد برنده شدن" گفت: گالاگر که با Canadiens' nhl on nbc نماینده پل بایرون. "اگر (این تابستان) میخوام تداخل با توانایی ما برای آماده شدن برای (2020-21) که در آن ما یک شانس, من می خواهم به جای من ادامه آموزش.

"اگر آن را یک وضعیت که در آن شما باید فرصتی برای بازی کردن و گسترش آنها حذفی براکت بدیهی است که پس از آن من می شود همه برای آن است. هر بازیکن در حال رفتن به فکر می کنم خودخواهانه. برای ما جای من می خواهم اینجا در حال آماده شدن برای سال آینده و بدن من آماده برای هر آنچه شما باید انجام دهید برای یک شانس برای برنده شدن. و بدیهی است که این بازیکنان هستند که در کشاکش آنها در حال رفتن به می خواهید به بازی بدون توجه به آنچه.

"این قطعا نه با توجه به این که کل لیگ در حال رفتن به در هیئت مدیره با یک چیز."

اما گالاگر — که اشاره به خود را به عنوان یک "خیلی خوش بینانه مرد" -- معتقد است که وجود دارد یک راه رو به جلو است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

"مقدار زیادی از آن را خارج از کنترل ما است." "مقدار زیادی از آن چیزی است که متخصصان پزشکی می گویند و چه دانشمندان می گویند و چه شهرداران ، فرمانداران هستند و همه چيز و اگر آن را حتی مجاز است.

"من به این می گویند: من می دانم گری Bettman بسیار با انگیزه به بازی این بازی ... بنابراین من فکر می کنم احتمالا وجود دارد برخی از راه حل برای مشکل خود را."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب