هکر که به بیرون درز پرتغالی باشگاه بنفیکا اسرار محاکمه توسط قاضی است که عمر از طرفداران تیم

قاضی بیعت بنفیکا بزرگترین باشگاه های فوتبال در پرتغال به سختی ساخته شده او را پرت.بنفیکا اغلب دارای آن می توان

توسط NEWS-SINGLE در 4 اردیبهشت 1399

قاضی بیعت بنفیکا بزرگترین باشگاه های فوتبال در پرتغال به سختی ساخته شده او را پرت.

بنفیکا اغلب دارای آن می توانید تعداد بیش از نیمی از پرتغال جمعیت به عنوان حامیان و قضات دادستان بالا مقامات پلیس و حتی نخست وزیر این کشور را به طور منظم مهمانان در مدیران جعبه در تیم مسابقات است. یک قاضی بوده است, چندان وفادار, در واقع, که او مفتخر شد در سال گذشته با یک عقاب طلایی پین برگردان نمادین از نیم قرن وابستگی با این باشگاه است.

بنابراین زمانی که مشخص شد که یک قاضی نه یک با توجه به پین برگردان اما یکی دیگر اومدند لژیون از منتقدان assailing 31 ساله کامپیوتر کارشناس Rui پینتو که تا به حال خجالت بنفیکا با انتشار برخی از تاریک ترین اسرار خود را آنلاین چند با عجله به هکر دفاع.

اما به وکلای پینتو که قرار است محاکمه این تابستان قاضی fandom بود یک مشکل جدی: او اختصاص داده شده برای نظارت بر مشتری خود را مورد.

"شما را در سهولت احساس" پینتو را به پرتغالی, وکیل فرانسیسکو Teixeira da متاع گفت: در یک مصاحبه تلفنی. "البته ما می مانند کسی است که متعهد به بنفیکا."

بنفیکا است برسد, اگر چه ممکن است که دشوار است. لیسبون تیم بزرگترین پرتغال سه قدرتمند ترین باشگاه های ورزشی و رسانه های کلوسوس که نفوذ و گسترش به تقریبا هر جنبه ای از زندگی روزمره در این کشور است. این تیم که پیروزی جشن هستند که ضرر و زیان در حال سوگواری و که طرفداران مواضع قدرت در همه چیز از رسانه های بانکی به دولت است. که قدرت بنفیکا منتقدان می گویند می توان این باشگاه و رهبران آن یک نوع اهرم که بسیار فراتر از زمین فوتبال و توضیح می دهد که چرا برخی از مراجعه به آن به عنوان هشت پا.

آنا ماریا گومز, حرفه ای, دیپلمات تبدیل ضد فساد مبارز گفت: در مصاحبه اخیر خود که او بر این باور بنفیکا را در آستین ، تحت تاثیر قرار داده بود و آن را یک وضعیت ممتاز در پرتغالی جامعه به خصوص هنگامی که آن را به مسائل حقوقی است. عبارت او استفاده می شود که برای توصیف وضعیت "دولت ضبط" — اشاره به این مفهوم است که نهادهای خصوصی مانند شرکت ها یا شاید حتی یک تیم ورزشی محبوب می تواند رشد کند چنان قدرتمند است که آنها قادر هستند اگر آنها را انتخاب کنید تا بی جهت نفوذ دولت خود را.

"دولت ضبط انجام می شود از طریق ضبط از افرادی که در یک نهادی موقعیت در دولت و البته یک کلید ستون است که سیستم عدالت" گفت: Gomes است که مبارزات انتخاباتی در پینتو طرف. "اگر شما از قضات که دستگیر می شوند و یا از ذهن نیست داشتن ظاهر دستگیر ما یک مشکل است."

بنفیکا نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در حال حاضر آن است که پینتو هر چند که ممکن است بزرگترین مشکل همه است. در عبور از بنفیکا و افشای اسرار خود او ساخته شده است یک دشمن نیرومند.

بازداشت در سال گذشته در مجارستان و تحویل در منزل به پرتغال, پینتو در حال حاضر چهره های 25 سال زندان برای او نرم است که کشف نه تنها اسناد محرمانه از بنفیکا بلکه دیگران نیز مربوط به بازیکنان برجسته عوامل و حتی از این کشور و دادستان کل.

این آشکار شد مورد ستایش قرار داد در برخی از گوشه و کنار برای تاباندن نور بر روی کوچک از جهان محبوب ترین ورزش, اما در حال حاضر آنها در حال تولید تنها اضطراب برای پینتو. چرا که سرنوشت خود را در حال حاضر استوار است به طور بالقوه در دست یک قاضی پائولو Registo که در حال حاضر ممکن است نشانه او معتقد است که متهم گناهکار است.

پس از برداشت به ریاست پینتو را محاکمه Registo کار می کرد به سرعت به حذف رسانه های اجتماعی پست های ارتباط خود را به بنفیکا اما نه قبل از آنها تا به حال متوجه شده توسط روزنامه نگاران و دیگران. در یک قاضی گزارش شده بود که دوست داشتم یک پست توضیح داده است که پینتو به عنوان یک "دزدان دریایی."

"قاضی که قضاوت خواهد کرد و Rui پینتو نیست پنهان کردن عشق خود را برای بنفیکا" خواندن یک تیتر از یک خروجی اخبار که تجدید چاپ برخی از پیام های.

که در انجمن ارائه شده بیشتر مهمات به منتقدان که به مدت طولانی bemoaned آنچه آنها در نظر گرفته می شود یک رابطه نزدیک بین پرتغال مهم ترین موسسات و بنفیکا. اما این نخستین بار نیست که او تا به حال نظارت یک مورد نزدیک به تیم های مورد علاقه خود.

قبل از او نامگذاری شد و منجر به پینتو را محاکمه Registo خدمت در سه قاضی که وظیفه نظارت بر یک مورد مربوط به بنفیکا سابق حقوقی مدیر پائولو Gonçalves. حقوقی مدیر متهم شده بود از معامله قدرت پردازش مانند نخست صندلی و باشگاه کالا به مقامات دادگاه که متهم به طور غیرقانونی به دست آوردن دسترسی به جزئیات تحقیقات به بنفیکا و سپس عبور که اطلاعات محرمانه به تیم کردند.

در عین حال حتی اگر او سر از باشگاه های قانونی و اعمال خود بهره مند باشگاه دادگاه اجازه Gonçalves به پنهان کردن خود را لینک کلیک کنید برای بنفیکا با این ادعا او عمل کرده بود در ظرفیت. یک دادگاه تجدید نظر قاضی بعد شکایت کرده است که بنفیکا خود را باید متهم شده اند.

اما پس از آن Registo بود که نه تنها قاضی دست زدن به یک مورد که در آن بنفیکا برگزار می شود علاقه ای که بعدها نشان داد به یک اختصاص داده شده به حمایت از این باشگاه است.

سال گذشته در ماه مارس قاضی که دریافت باارزش عقاب طلایی lapel pin, Eduardo Rodrigues پیرس تنها دیر خواسته بود recused از یک مورد که در آن بنفیکا بزرگ داخلی رقیب پورتو شد و به دنبال سرنگونی یک حاکم سفارش آن را به پرداخت 2 میلیون یورو یا حدود 2.2 میلیون دلار برای انتشار محرمانه بنفیکا اسناد و مدارک در آن television channel. (یک نظارت قاضی را رد کرد و درخواست خود را به کنار اعلام کرد که پیرس' شور و شوق برای بنفیکا احتمالا نمی تواند تاثیر خود را بی طرفی به عنوان یک قاضی.)

مدت کوتاهی پس از انتخاب به شنیدن در مورد پیرس که او نیز متعلق به سهام در بنفیکا دعوت شده بود تا توسط این باشگاه به بازدید خود پیچیده است.

پورتو جذاب حکم اما فرکانس از نتایج که به نظر می رسد بهره مند شده اند بنفیکا و محتویات برخی از پینتو نشت — که شامل یک پایگاه داده با نام و آدرس برخی از پرتغال ارشد اکثر قضات و یادداشت ها در بازی آنها دعوت شده بود برای حضور در — تجدید سوال در مورد تا چه حد این باشگاه گسترش نفوذ.

"شما نیاز به درک پرتغالی تاریخ برای درک اهمیت فوتبال ما در فرهنگ و سیاست و حتی در زندگی روزمره ما" گفت: Mário Figueiredo جمهور سابق پرتغالی لیگ. او گفت که چند تن از روسای جمهور پرتغال سه تا از بزرگترین باشگاه ها تا به حال اغلب در بر داشت خود را در قانونی مشکل اما این است که هیچ کدام تا به حال تحت پیگرد قانونی قرار گرفته در حالی که در دفتر.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

"اینکه رئیس جمهور یک شکل از حفاظت," او گفت:. بیش از یک دهه پیش برای مثال یوونتوس دیرین رئیس جمهور خورخه نونو پینتو دا کوستا پاک شد از دخالت در رسوایی فساد پس از استراق سمع شواهد به نظر می رسد که پیوند او را به یک طرح رشوه به داوران تلقی شد ناروا توسط یک قاضی.

آیا Registo ادامه خواهد داد برای نظارت بر پینتو محاکمه کمتر روشن است.

روز دوشنبه پس از جزییات لینک کلیک کنید برای بنفیکا منتشر شد توسط پرتغالی رسانه های خبری و پس از پینتو وکلا شکایت Registo نوشت: دادگاه تجدید نظر درخواست می شود recused. هیچ تصمیم گیری در مورد درخواست خود را هنوز به توان ساخته شده است.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب