HAIM است صحبت کردن در مورد همه چیز آن نیست صحبت کردن در مورد قبل از

در HAIM آخرین آلبوم "زنان در موسیقی Pt. سوم" وجود دارد یک شل-تا دعوت به تیره تر بیشتر کاندید زمین.عکس با جلب ل

توسط NEWS-SINGLE در 24 تیر 1399
Haim.
در HAIM آخرین آلبوم "زنان در موسیقی Pt. سوم" وجود دارد یک شل-تا دعوت به تیره تر بیشتر کاندید زمین.عکس با جلب لو جلو اسکریوا / نگهبان / Eyevine / Redux

در مارس 10th, سه خواهر که گروه HAIM در شهر نیویورک برای راه اندازی آنچه آنها تماس خود را "دلی تور" از کشور برای ترویج آلبوم جدید "زنان در موسیقی Pt. III." مفهوم این تور به حال احساساتی اهمیت است. خواهران—Alana که بیست و هشت دانیل سی و یک و استه سی-چهار—تا به حال انجام شده اولین نمایش سنگ در چهار نعل را دلی در خانه خود در شهر لس آنجلس در سال 2000 زمانی که سه نفر بودند در یک گروه خانواده با پدر و مادر خود را به نام Rockinhaim که تخصصی عمدتا در پوشش می دهد از oldies. در دو دهه پس از, HAIM منتشر شده بود سه اصلی-برچسب سوابق بازی گلستنبوری و Coachella, ساخته, موسیقی فیلم پل توماس اندرسون و تبدیل به آیکون راه رفتن در یک شهر که در آن مردم ظاهرا راه رفتن نیست. آنها بزرگ شده است در حالی که در آن زمان به کوچک اگر فقط برای یک لحظه آنها با توجه به بازی باغ میدان مدیسون و هالیوود باول بعد در سال 2020 است.

من آنها را ملاقات در لابی باوری هتل. دانیل و من با آرنج ضربه به جای از دست دادن—خنده, به عنوان ما آن را به عنوان اگر ما تنها pantomiming سلامت ما نگرانی و باند و من سعی کردم به نشستن از هم جدا و در عین حال با هم در مجاور red velvet نیمکتها اگر چه شش فوت بود و هنوز تبدیل به پایه اجتماعی فاصله. هیچ کس عینک, ماسک, اما لابی تقریبا خالی وهم آور. همه چیز تغییر خواهد کرد در روز. اما در این لحظه خواهر بودند barrelling پیش با دلی تور; که شب آنها را بازی Sarge را در Midtown East, خانواده های مورد علاقه. (پدر خود را مطیع بود و یک بازیکن حرفه ای فوتبال در اسرائیل قبل از مهاجرت در سال 1980 به کالیفرنیا جایی که او ملاقات مادر خود دانا; به دو رفت و به املاک و مستغلات با هم.) خواهران به طور مداوم با هم همپوشانی دارند و قطع یکدیگر در گفتگو; آن را مانند صحبت کردن با یک جوشان هیدرا. صحبت از یهودی مواد غذایی—قابلیت اطمینان از روبن به insuperable grossness از gefilte ماهی—انتقال شاید ناچار به چگونه ما بت mitzvahs منعکس مربوطه ما شخصیت. برای او استه دوباره قند ری تصویری برای "هر روز صبح" شات به شات در یک غلتک یخ بازی در دره سن فرناندو. Alana درخواست "مردی Gras" تم بدون درک آنچه در آن به معنای. دانیل تصمیم به یک جشن. "من واقعا نمی مانند در اختیار داشتن احزاب" او گفت: بی سر و صدا. "من می ترسم هیچ کس برای رفتن به نشان می دهد."

"زنان در موسیقی Pt. سوم" اتحاد لحظه مثل این که شادی بخش و راحت محیط است که به طور ناگهانی شکسته توسط intimations اضطراب overthinking و تنهایی. این آلبوم کمی بیشتر احساسی داربست در زیر آن از "روز" از سال 2013 و "چیزی به شما بگویم" از 2017. این HAIM پروژه همواره در بخشی از خلق و خوی و مغناطیسی زیبایی گرفته شده در علامت تجاری خود را راه رفتن—یک ردیف از خواهران در بالا waisted شلوار جین, clomping پایین sunbaked خیابان های لس آنجلس جدا و در همگام. بخش بزرگی از HAIM اولیه تجدید نظر شد اورا گرفتار sisterhood: آنها ارسال آهنگ با هم (استه نقش باس, Danielle است منجر گیتار و خواننده Alana plays صفحه کلید و گیتار; هر سه بازی سازهای کوبه ای); صحبت کردن در تلفن به طور مداوم و در هنگام محدودیت کاسته در کالیفرنیا آنها از سر رفتن به هر یک از دیگر خانه ها در هر روز است. (بعد از یک مکالمه در مورد آنها رفته ام به quarantining به طور جداگانه.) آنها تا به حال در طول عمر به عضویت یک باشگاه است که هیچ کس دیگری نمی تواند به, اما ما می تواند با پرداخت هزینه پوشش برای شنیدن موسیقی است.

با "زنان در موسیقی Pt. سوم" وجود دارد یک شل-تا دعوت به تیره تر بیشتر کاندید زمین. خیلی از رکورد نوشته شده در یک تنگ پنجره استودیو در Burbank در اوایل سال 2019. استودیو یک بار متعلق به دانیل شریک زندگی آریل Rechtshaid—یک تهیه کننده کار کرده است که با خون آشام آخر هفته آدل و Kelela و کسی که با همکاری تولید آلبوم جدید و خواهران تصمیم به قفل خود را در برای چند هفته برای دیدن اگر آهنگ را جست و خیز. این یک ad-hoc شکل گروه درمانی: Alana مشغول به کار بود از طریق فرآوری نشده و اندوه برای او بهترین دوست, Sammi کین کرافت که در یک تصادف اتومبیل در سال 2012; استه که نوع 1 دیابت خسته بود بعد از ماه تور; و دانیل شد, مقابله با افسردگی. (این آهنگ: "در حال حاضر من در آن هستم" که خواهران نوشت: با این آلبوم شرکت تولید کننده رستم باتمانقلیچ, به طور مستقیم به آدرس دانیل مبارزات.)

شاید آسیب پذیری چیزی بود که از دست رفته بود از HAIM قبل از آنها تا به حال میخ goofiness و شناوری اما این آهنگ ها می تواند احساس تقریبا بیش از حد براق و جیر جیر مانند تازه ماشین موم. در "زنان در موسیقی Pt. سوم:" آنها بحث در مورد همه چیز است که آنها نمی صحبت کردن در مورد قبل از: انزوای اجتماعی در عصر اینترنت, بیماری های روانی, کسب و کار ناتمام با دوست پسر, مست, sexts نا فرجام و حسرت و راه هایی که نر منتقدان را رد کرد و آنها را در گذشته است. در "انسان را از مجله" ترانه ای است که در هر دو آن آکوردهای و vibrato پژواک Joni Mitchell, دانیل در مقابل یک روزنامه نگار که مسخره است را قاطعانه صورت زمانی که او نقش باس, اگر درخواست او "باعث می شود همان چهره در رختخواب است." "هی مرد چه نوع سوال است ؟" او آواز می خواند. "چه شما واقعا می خواهید به من می گویند ؟ / چه خبر است در پشت آن عینک تیره? / این است آنچه شما فکر می کنم ساخت یک پاس است؟" وجود خشم و غضب سراسر رکورد به عنوان اگر زنان شده اند خسته از هر شکلی مورد نیاز برای تداوم خود cool-girl اساطیر.

در نتیجه رکورد منسجم و در عین حال خوش بی ربط است که یک نوع آن هیچ غالب تن. آن را برای تلفن های موبایل مانند یک گروه هدفمند تلاش برای طفره زدن رایگان از آنچه قبل از. دانیل گفت که این گروه تا به حال شده است با الهام از Outkast را التقاطی آلبوم "Speakerboxxx/عشق در زیر": "ما فکر این امر می تواند سرد به بدن را از کار است که نمی پایبند به قوانین خاص و یا نوع مانند آنها" او به من گفت. این آلبوم با این گروه را برای پذیرش خود کاملا همه جا. "مراحل" یک fuzzed از shambling آهنگ راک در Sheryl Crow حالت; "من می دانم که به تنهایی" یک thrumming الکترونیکی-آهنگ رقص بودن معتاد به آی فون خود را; "تکیه بر شما" یک جلف دوستی سرود که وام گرفته از Lindsey Buckingham روشن گیتار ریف; "FUBT" یک روح stripped-down ضجه و زاری کردن در مورد عشق از دست رفته که تداعی یک آهنگ شاهزاده ممکن است قطع کرده و پس از نیمه شب. HAIM باعث می شود ده ها تن از گونه های برامده موسیقی مراجع در مورد این آلبوم و اثر تجمعی از این پانوشت است تا ثابت کند که آنها می توانند هر چه می خواهند.

بعد از ملاقات من HAIM در باوری هتل در ماه مارس آنها همچنان به واشنگتن جایی که آنها بازی یک دلی نشان می دهد قبل از بازگشت به لس آنجلس به پناهگاه در محل. هر خواهر قرنطینه به طور جداگانه در خانه های خود را در نزدیکی یکی دیگر در سمت شرق لس آنجلس. حدود دو ماه قبل تصویب شده آنها با تشکیل یک غلاف آنها شده است نگران است که در نظر گرفته شده است در معرض خطر عوارض ناشی از ویروس است. "دانیل و Alana می خواستم برای قرار دادن من در حباب قرار دادن" است به من گفت در زوم. "من رفتم کامل, 'بازیگران.' "این دو ماه که در طی آن آنها ابلاغ شده تا حد زیادی از طریق چت تصویری یکی از طولانی ترین دوره که خواهر او تا کنون صرف از هم جدا.

آخرین بار صحبت کردم که آنها تا به حال به تازگی منتشر شده این ویدئو را برای "من می دانم که تنهایی" که به ضرب گلوله کشته شد در ماه آوریل در یک حیاط خلوت بسکتبال با استفاده از طراحی رقص از دیگر نوازنده فرانسیس Starlite. زیرا هر یک از خواهران آموخته رقص خود را حرکت می کند از طریق چت تصویری آنها دریافتند که زمانی که آنها در نهایت هم همه آنها بر پا اشتباه است. "ما درک نمی کنند که زوم کرده بود یک ویژگی که در آن افراد دیگر دیدن نسخه آینه از شما" Alana گفت. "اما ما همیشه می گفت که ما عشق مشق." در قرنطینه Alana انجام شده است needlepoint, Danielle شده است پخت و پز و استه ارسال شده است او خواهر خود را GarageBand دموی بازگشت از زمانی که سه نفر از آنها برای اولین بار شروع به بازی با هم به عنوان یک گروه در سال 2007. در ماه ژوئن HAIM انجام شده آهنگ از آلبوم جدید در خالی اتاق ناهار خوری چهار نعل را برای یک ویدیو یوتیوب. آن نزدیک است که آنها را وادار به کامل دلی تور در حال حاضر. چهار نعل ارسال Alana خانه با یک جعبه صورتی شکلات rugelach. "من در زندگی شده است که برای یک زن و شوهر هفته," او گفت:.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب