همیلتون نمی توانست ایستاده بود برای مغلوب ساختن پیشی جستن جدید قانون اساسی تئوری

ایده های حتی پدر و بنیانگذار با گسترده ترین نمایش قدرت اجرایی خواهد داشت تهمت های اخیر ایده های قانون اساس

توسط NEWS-SINGLE در 29 فروردین 1399
میراث فرهنگی تصاویر / گتی / Shutterstock / پل Spella / اطلس

در اوایل این هفته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده دو جارو ادعای خود را در مورد قدرت اجرایی در قانون اساسی. "وقتی کسی رئیس جمهور ایالات متحده قدرت کل است" او اعلام کرد در روز دوشنبه تصریح می کند که رئیس جمهور به جای دولت فرمانداران این قدرت برای تصمیم گیری زمانی که به پایان اجتماعی فاصله. و سپس دو روز بعد صحبت از باغ گل رز رئیس جمهور تهدید "سنا باید هر دو انجام وظیفه خود و رای من نامزد یا آن را باید به طور رسمی موکول به طوری که من می تواند زنگ تفریح قرار ملاقات. اگر خانه را نمی خواهد به توافق برسند که adjournment, من و ورزش من در قانون اساسی قدرت به موکول کردن هر دو مجلس."

نه از رئیس جمهور ادعا می کند در مورد دامنه قدرت خود را تحت قانون اساسی بود برای قرار دادن آن ملایم به خوبی دریافت. دانشمندان و سیاستمداران از سراسر طیف سیاسی از جمله هر دو فرماندار نیویورک اندرو کومو و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل نشان داد که مخالفت آنها با رئیس جمهور است. اما شاید بیشتر اشاره کرد و با انتقاد از این ایده می آید از الکساندر همیلتون.

در "Federalist شماره 69" همیلتون باعث طولانی بحث در مورد چگونه قدرت از رئیس جمهور آمریکا متفاوت از کسانی که از شاه و آن را به عنوان اتفاق می افتد فرماندار نیویورک. او به چهار تفاوت که همه آنها ارزش تجزیه. آنها نشان می دهد که حتی موسس با گسترده ترین نمایش قدرت اجرایی—آنقدر گسترده است که دیگر بنیانگذاران او را در نظر گرفته گنجه monarchist—اصرار داشت که وجود دارد محدود به آن قدرت خواهد بود که متعادل و بررسی توسط کنگره قضائیه و ایالات متحده.

در این مقاله همیلتون آغاز می شود و اشاره کرد که "قدرت اجرایی با چند مورد استثنا به مقرره در یک دادرس و اگر در این خصوص وجود داشته باشد شباهت به پادشاه بریتانیا وجود دارد و نه کمتر شباهت به گراند Seignior به خان از Tartary مرد کوه هفت یا به فرماندار نیویورک." او در ادامه به برشمردن راه های که در آن رئیس جمهور است و قدرت کمتر نسبت به هر دو بریتانیا پادشاه و فرماندار نیویورک.

"برای اولین بار. رئیس جمهور خواهد شد که تنها گاه به گاه فرمان از جمله بخشی از نیروهای شبه نظامی از این کشور به عنوان ماده قانونی ممکن است به نام واقعی خدمات از اتحادیه." در اینجا قدرت خود را کمتر از پادشاه یا فرماندار نیویورک که "در همه زمان کل فرماندهی شبه نظامیان در چندین حوزه های قضایی است."

"دوم. این رئیس جمهور است که به فرمانده کل قوا از ارتش و نیروی دریایی ایالات متحده است." در این رابطه قدرت خود را در عمل است "پست تر" که از پادشاه است که گسترش به اعلام جنگ و جمع آوری و تنظیم ارتش قدرت که در قانون اساسی اختصاص به کنگره است. اگر چه فرماندار نیویورک نیز تا به حال قدرت تنها به فرمان دولت و ارتش و نیروی دریایی همیلتون ادامه داد: قانون اساسی کشورهای دیگر, مانند, New Hampshire, ماساچوست, مسلما اعطا گسترده تر قدرت خود را به استانداران از رئیس جمهور می تواند ادعا.

"ثالثا. قدرت رئیس جمهور در توجه به رضایت می گسترش به تمام موارد به جز کسانی که از استیضاح." در مقابل "فرماندار نیویورک ممکن است عفو در تمام موارد حتی در کسانی که از استیضاح به جز خیانت و قتل است. قدرت فرماندار در این مقاله در یک محاسبه پیامدهای سیاسی بیشتر از رئیس جمهور؟" اگر فرماندار نیویورک عنوان شد تا توطئه همیلتون به او پیشنهاد کرد که بر خلاف رئیس جمهور وعده می تواند شرکت خود توطئه گران ایمنی توسط اویزان وعده میبخشد. "رئيس جمهور اتحادیه از سوی دیگر هر چند او ممکن است حتی عفو خیانت به هنگام محاکمه در دوره عادی از قانون می تواند پناهگاه هیچ مجرم در هر درجه از اثرات استیضاح و اعتقاد."

چهارم و بیشتر مربوط به زمان قسمت Hamilton روشن می سازد که رئیس جمهور می تواند موکول کنگره تنها زمانی که هر دو مجلس اختلاف نظر در مورد زمان adjournment. "رئیس جمهور می تواند تنها موکول ملی قانونگذاری در این مورد تنها اختلاف نظر در مورد زمان adjournment. سلطنت بریتانیا ممکن است prorogue و یا حتی انحلال مجلس. فرماندار نیویورک نیز ممکن است prorogue مجلس این کشور برای مدت زمان محدود; یک قدرت است که در شرایط خاص ممکن است بسیار مهم باشند." این نتیجه گیری را تقویت روشن زبان مقاله دوم بخش 3 قانون اساسی که می گوید که رئیس جمهور "ممکن است در شرایط فوق العاده ای موارد تشکیل هر دو مجلس و یا هر کدام از آنها و در صورت عدم توافق بین آنها با توجه به زمان Adjournment, او ممکن است آنها را موکول به زمان مانند او باید فکر می کنم مناسب است." به درایو صفحه اصلی نقطه که رئیس جمهور قدرت را به کنگره موکول محدود به موارد که در آن هر دو مجلس مخالف Hamilton قرار دادن محدودیت در حروف. "در صورت عدم توافق بین [هر دو مجلس کنگره] با توجه به زمان ADJOURNMENT" رئیس جمهور دارای قدرت "به موکول کردن آنها به زمان مانند او باید فکر می کنم مناسب است.

چرا همیلتون که شور و شوق برای قدرت اجرایی آنقدر شدید است که او استدلال برای یک رئیس جمهور منتخب برای زندگی به چنین طول و تاکید بر محدودیت در قدرت ریاست جمهوری در "Federalist شماره 69"? محدودیت های بنیادی از همیلتون دید از فضائل آنچه کلاسیک فیلسوفان مانند افلاطون ارسطو Polybius و سیسرو به نام "مخلوط دولت است." افلاطون شناسایی سه شکل حکومت: سلطنت اشراف و دموکراسی یا حکومت یکی از چند و بسیاری از. هر یک از این اعتقاد او را بدتر اگر بدون کنترل به خود منحط اشکال: سلطنت را تبدیل به استبداد اشرافیت را تبدیل به الیگارشی و دموکراسی را تبدیل به حکومت اوباش. این مورخ یونانی Polybius که تاریخ جمهوری روم بود مقدار ذکر شده توسط آمریکا تدوین کنندگان اصرار داشت که موفق ترین قانون اساسی اختصاص مقدار مساوی از قدرت به چند بسیاری از این یکی.

مانند دیگر فدرالیست مانند جیمز مدیسون و جان آدامز و مانند جمهوری خواهان مانند توماس جفرسون, Hamilton بود مشتاق مدافع کلاسیک مخلوط دولت در تئوری. در یادداشت های خود را برای یک سخنرانی در کنوانسیون قانون اساسی در ژوئن 18, 1787, که در آن او استدلال می کرد که رئیس جمهور و سنا باید برای زندگی انتخاب او اعلام کرد:

در اینجا من باید به احساسات من بهترین شکل از دولت—و نه به عنوان یک چیزی که قابل دسترسی توسط ما, اما به عنوان یک مدل است که ما باید به رویکرد را به عنوان نزدیک که ممکن است.

بریتانیا قانون اساسی بهترین شکل.

ارسطو—Cicero—مونتسکیو—نکا.

جامعه به طور طبیعی جای خود را به دو بخش سیاسی—در چند و بسیاریکه متمایز منافع.

اگر دولت در دست چندآنها را tyrannize بیش از بسیاری از.

اگر (در) دست بسیاری از آنها را tyrannize بیش از چند. آن را باید در دست هر دو; و آنها باید از هم جدا شوند.

این جدایی باید دائم.

نمایندگی به تنهایی انجام خواهد داد.

عوامفریبی سیاسی را به طور کلی وجود دارد.

و اگر از هم جدا آنها نیاز متقابل را بررسی کنید.

این بررسی توسط یک پادشاه.

همیلتون در ادامه می گویند که پادشاهان تا به حال استفاده بودن بالاتر از فساد و در معرض توطئه خارجی. او به این نتیجه رسیدند توسط ستایش دو اصل ناشناخته کلاسیک نویسندگان—نمایندگی و تفکیک قوا—که رسیدن به کلاسیک هدف جلوگیری از دموکراسی از انحطاط است به حکومت اوباش توسط موازنه قدرت از یک, چند, و بسیاری از. "آقایان می گویند ما نیاز به نجات از دموکراسی است. اما آنچه که به معنی پیشنهاد ؟ " او گفت:. "یک دموکرات مجلس به بررسی یک دموکرات سنا و هر دو این توسط یک دموکرات رئیس دادرس."

این واقعیت است که این کنوانسیون را رد کرد همیلتون پیشنهادات از زندگی شرایط برای رئیس جمهور و سنا نشان می دهد که وجود اختلاف نظر میان نمایندگان در مورد نهایی دامنه قدرت ریاست جمهوری. و این اختلاف نظر همچنان ادامه دارد, امروز, تقسیم طرفداران ایده "واحد اجرایی"—که برخی از آنها استدلال می کنند که فدرال, سازمان های مستقل مانند فدرال رزرو در حال اساسی به دلیل آنها تحمیل محدودیت های رئیس جمهور قدرت را به آتش نظارت و کنترل مقامات اجرایی و اجرایی-قدرت minimalists که استدلال می کنند که کنگره می تواند به جلوگیری از رئيس جمهور از شلیک به دادستان کل یا وزیر امور خارجه است. اما صرف نظر از این که آیا شما یک مدیر اجرایی-قدرت حداکثری یا حداقلی یک هامیلتونی یا Jeffersonian Hamilton نتيجه قانع کننده است: قدرت از رئیس جمهور ایالات متحده در برخی موارد کمتر از آن است که از ملکه الیزابت یا اندرو کومو.

به همین دلیل Cuomo هامیلتونی فرماندار نیویورک و برامدگی لبه طبقات سنگ Paul Jeffersonian سناتور کنتاکی هر دو را رد کرد رئیس جمهور ادعا می کنند که خود را "اقتدار کل است." در این ادعا که "ما لازم نیست که یک پادشاه در این کشور" کومو ذکر همیلتون مشاهده در نیویورک تصویب کنوانسیون از سال 1788: "دولت در دولت دارای مزایای ذاتی که تا به حال آنها را به نفوذ و تعالی بیش از دولت ملی و برای همیشه مانع امکان فدرال encroachments. که آزادیهای خود را در واقع می توان واژگون توسط فدرال سر منفور به هر حاکمیت سیاسی و محاسبه است." پل موافقت با کومو که قدرت ریاست جمهوری در حال محدود متحده حقوق و نهایی حاکمیت از مردم با استناد به اختیارات این سایت متعلق به ایالات متحده و مردم تحت متمم دهم. "قانون اساسی اجازه نمی دهد که فدرال gov نیست برای تبدیل شدن به نهایی تنظیم کننده از زندگی ما به خاطر آنها موج یک توجه داشته باشید دکتر" پل توییتی. "قدرت و نه تفویض متعلق به دولت و مردم است. اگر ما توزیع با قانون اساسی محدودیت ما باید بیشتر به نگرانی در مورد از یک ویروس است."

در این نقطه همیلتون خود را به توافق رسیدند.

این داستان بخشی از پروژه "نبرد برای قانون اساسی" با همکاری مرکز ملی قانون اساسی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب